Zavrieť

Porady

program na skenovanie dokumentov

Potreboval by som poradit nejaky dobry program, ktory dokaze naskenovat dokument a bez nutnosti jeho ulozenia ho hned vytlacit bud ako obrazok alebo ako normalny dokument. Tlacidla na zariadeni mi nefunguju, pretoze pouzivam len ciernu atramentovu kazetu a farebnu nemam vlozenu a kedze vypisuje hlasenie aby som vlozil farebnu tlacovu kazetu, tak su tlacidla zablokovane. Farebnu sa mi neoplati kupit, pretoze vatsinou tlacim len text.

Vopred dakujem za rady.

Inak pouzivam multifunkcne zariadenie HP PSC 1610.
Usporiadat
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

no mne vypisuje "Do laveho vozika vlozte farebnu tlacovu kazetu", takze bez nej to oznamenie asi nezrusim, iba ze by existoval nejaky postup (ojeb) ako oklamat tu HP-cku, ze ta kazeta je vlozena, alebo nejakym sposobom vymazat a tym odblokovat ovladaci panel.
No ani mi nemusis hovorit, co by si s nou spravil ty, aj ja som to uz chcel spravit, ale este ju necham zit chvilu
0 0
Lukáš 142 Lukáš 142

Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

willma
a nemáš jednoduchšie zaobstarať nové multifunkčné alebo čisto skener?
no casom zaobstaram, teraz mam dolezitejsie ine veci ako davat peniaze na nove multifunkcne, radsej teraz dam na cca 5-6 mesiacov 12€ za repasovanu kazetu (cierna tlac)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A to je problém kúpiť jednu 343, alebo 344 (veľkokapacitná). A je po probléme.....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

V HP Solution Centre dam Scan Picture alebo Scan Document ... a vyberam si ci to chcem skenovat do suboru, do emailu, do pdf ... ale je tam aj ponuka do tlaciarne - potom mozes zmenit nastavenia - napr. ciernobielo ... a skenujes
ked je naskenovane das dokoncit a vyskoci okno Nastavenie tlace - vyberies tlaciaren - ak ich mas viac + mozes este nastavit ciernobielu tlac - das OK a tlaci

ale pozeram v prirucke ty tam mas program HP Image Zone - tak by si to mal ovladat cez tento program podobnym sposobom
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať