Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte kočky ja držím 90 dňovú rozlišovaciu diétu tak sa volá kniha a podľa mňa je to super nie som hladná mám nakaždý deň rozpísaný jedálniček za 3 týždne som schudla 6 kg, teraz to ide dole pomalšie ale ide to, som úplne nadšená a mám veľmi pevnú vôľu asi preto, že mám spolubojovníčku Toriu, ktorá ma veľmi podporuje aja zasa ju tak sa spolu trápime ale hlavne tešíme z každého kilečka čo ide preč.
Myslím si, že každý kto chce schudnúť musí mať niekoho kto mu dodá energiu na držanie diéty veď nie nadarmo sa všade píše nedržte diétu sama budte aspoň 2 a navzájom sa podporujte.
Tak sa držte chudnúce bacuľky a hlavne veľa úspechov.
0 0
ALA1+1 ALA1+1

ALA1+1 je offline (nepripojený) ALA1+1

ľudia moji, všetkých vás obdivujem, ale ja nemám pevnú vôľu. Viete aké je to ťažké. Vydržím možno aj 1 mesiac, no potom to ide dolu vodou. Musím povedať o sebe že som riadne lenivá. Skôr rôzne diety a najlepšie sa mi pozdáva delená strava. Ešte som neskúšala 90 dňovú dietu, možno presedlám na ňu.
Hrozne závidím a držím palce všetkým ktorí to dokážu.


Držte sa ALA1+1
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

kde kúpim tu knihu ?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

klikni http://www.martinus.sk/?uItem=26717
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

zhruba ide o takýto jedálniček
http://www.moletka.sk/index.php?action=4&level=1&ida=41
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

jež
kde kúpim tu knihu ?
Myslím, že v každom kníhkupectve a ak ju nemajú tak ti ju objednajú stojí okolo 300,- Sk, čo podľa mňa neni veľa keď si predstavím ako budem za 3 mesiace vyzerať, tak sa drž a hlavne pevnú vôľu a veľa úspechov.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Tak čo držíte niektorá 90 dňoku a ako ste na tom, na ktorom dni?
Ja mám dnes vitamínový a zajtra len voda.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Lucuš a koľko si už schudla? Včera som čítala tieto príspevky a dnes som sa pridala aj ja / neviem koľký raz/ dúfam že vydržím.Držím všetkým palce.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

liduska
Lucuš a koľko si už schudla? Včera som čítala tieto príspevky a dnes som sa pridala aj ja / neviem koľký raz/ dúfam že vydržím.Držím všetkým palce.
Lucuš má dole 6 až 8 kg. Je veľmi dobrá. Drží sa zo všetkých strán. 90 dňovku drží už 20 dní. Ja ju mám 11 deň po 7 dňoch 2 kg dole, ale ja nie som 100% takže občas zlíhavam hlavne cez víkend. Ale dá sa vydržať!
Pridaj sa k nám!!!
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Pridávam sa k vám len ma musíte pevne pri sebe držať.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Neboj sa budeme ťa držať zubami, nechtami a ver nám UDRŽÍME ŤA.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Ahojte ako som písala nedávno pokúšam sa chudnúť...
Však nevidím zatiaľ žiadne výsledky . Teda na brušku sú už nejaké malinké kocečky, s bruchom som však nikdy problémy nemala. Problémy mám so zadkom a stehnami. Neviete mi niečo pradiť? Ako schudnúť z týchto partií?
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ja mám videokazetu Edity Sipeky a má tam dobré cviky aj na stehná, brucho, zadok a vlastne na všetko, ale páči sa mi hlavne to, že sú veľmi jednoduché celá séria je asi 20 minút a stačí ti cvičiť 2x do týždňa, hovorí tam, ak máte problém napríklad so stehnami robte tento cvik každý deň a verte pomôže to.
Tak neviem ak chceš skús ale mne sa to páči.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Lucuš
Ja mám videokazetu Edity Sipeky a má tam dobré cviky aj na stehná, brucho, zadok a vlastne na všetko, ale páči sa mi hlavne to, že sú veľmi jednoduché celá séria je asi 20 minút a stačí ti cvičiť 2x do týždňa, hovorí tam, ak máte problém napríklad so stehnami robte tento cvik každý deň a verte pomôže to.
Tak neviem ak chceš skús ale mne sa to páči.
ako sa tá kazeta volá? náhodou nedá sa to niekde zohnat na nete?
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Cvičíme s Editou Sipeky, pozri www.ikar.sk, ja som si to objednala cez média klub.
0 0
Norča Norča

Norča je offline (nepripojený) Norča

To je náhoda!
Dodnes som sa k tejto téme nedostala, a práve dnes som začala s 90-dňovou diétou. Zdá sa mi to v pohode, prirodzené, nenásilné a čítala som o výsledkoch viacerých ľudí, ktorí zhodili aj viac ako 20 kilov.
Takže dnes je prvý deň - mám 74 kilov.
O mesiac budem informovať o výsledkoch.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Norča
To je náhoda!
Dodnes som sa k tejto téme nedostala, a práve dnes som začala s 90-dňovou diétou. Zdá sa mi to v pohode, prirodzené, nenásilné a čítala som o výsledkoch viacerých ľudí, ktorí zhodili aj viac ako 20 kilov.
Takže dnes je prvý deň - mám 74 kilov.
O mesiac budem informovať o výsledkoch.

Takže ti prajem tých 20 dolu.

Neprehnal som to ?
0 0
Norča Norča

Norča je offline (nepripojený) Norča

Orim
Takže ti prajem tých 20 dolu.

Neprehnal som to ?
No, na modelku nemám už vek, ale ďakujem za prianíčko. Budem skromnejšia a budem sa snažiť na 59. Podľa indexu telesnej hmotnosti budem mať potom normálnu váhu.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Vybrali sme si ťažkú cestu, lebo chudnutie je podľa mňa veľmi ťažké, ale dievčatá držme sa a spolu to určite pôjde!
Ja držím 90dňovku a podľa mňa je to super, najlepšia diéta, akú som začala držať a verte mi držím už mesiac a 9 kilo mám dole, ide to veľmi dobre a hlavne nie som hladná, jem podľa rozpisu na každý deň je presne napísané čo treba jesť a podľa mňa je toho aj veľa, takže si spravím menej.
Bacuľky ktorá potrebujete schudnúť bez jojo efektu určite nastúpte na túto diétu.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Gratulujem Lucinka a beriem si z teba príklad.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať