Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Tak a idem sa konečne chválliť aj ja za dva týždne dve kg sú fuč. Ako sa len teším. Kto sa pridá?????? Doschudnutia.
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Teda..až závidím,vôbec neviem ako na to?!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ďakujem Liduška ale ty to určite dokážeš, veď nezabudni sme v tom spolu.
Marcik pridaj sa k nám a spolu to dokážeme, veď vieš spolu to ide ľahšie!!!
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Uf ako roky pribudaju ide to čoraz ťažšie!! Tak skusiť to opäť?! Ale bude na tom niečo pravdy, keď nás je viac je to ľahšie!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ja som začala s 90 dňovou rozlišovacou diétou a podľa mňa je to super, nie si hladná na každý deň máš jedálny lístok a hlavne kilá idú dolu, ja už mám preč 8 - 9 kilo a poviem ti tak som sa zažrala do chudnutia, že ma to normálne baví a hlavne sa cítim vynikajúco!
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
???čo že 8 kg? asi si prečítam túto poradu do zadu!nájdem tam niečo o nej?
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Nájdeš už sme to s kočkami rozoberali ale skús pozrieť www.martinus.sk tu je o tej knihe písané a samá chvála, nemeškaj kúp knihu a pridaj sa k nám veď aké je to krásne keď sa cítiš ľahšia a tie hnusné kilá z teba poľahky odpadávajú!
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Ano je to tak! Ja som tento rok pribrala 5kg/zdr.probl.Inak namam s kg problem,ale v kombinácii s vekom to nie a nie dať dolu.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ver mi ak vyskúšaš 90 dňovku bedeš si len potichučky pochvaľovať, je to vynikajúce.
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Práve som tam poslala e-mail, uvidím či potvrdia moju objednávku, lebo u nás na zapadákove ju nekúpim!
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Aj ja sa narýchlo pripojím. Opäť som dievčnce stála na váhe. Ja mám dole 4 kg, ale poviem Vám nechápem, lebo vždy mám nejakú neresť. A hlavnou neresťou sú pre mňa víkendy, ale ako sa zdá cez týždeň to vždy nejako vyrovnám. Tak kdo sa chce pridať, odporúčam aj keď s prehreškami pomaly chudnem. Držme si palčeky babulky!!!
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Práve mi prišiel e-mail,že sa musím najskôr zaregistrovať..dufam že to s mojimi schop.zvládnem!
0 0
sisinka2 sisinka2

sisinka2 je offline (nepripojený) sisinka2

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s účinkami antilipidového čaju? Ja mám skôr takú bacuľatú postavu a rada by som zhodiť nejaké to kilo, som proti liekom na chudnutie, sama som to raz skúsila a bola to pohroma. Rada by som vyskúšať skôr niečo na prírodnej báze. Nerobí mi problém pohyb, nie som síce športovec ale aj doma si rada zacvičím, pre mňa je to aj spôsob ako odbúrať stres. Problém je skôr v eneergetickom príjme, ja jem strááááááášne rada a tak hľadám niečo čo by mi trošku chuť do jedla " upravilo " - hlavne čo sa týka mastného a sladkého. No a práve že vraj tento antilipidový čaj pomáha potierať chuť do takého jedla. len by som už nerada skúšala na sebe nejaké svinstvo.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

No to ti neporadím ale aj ja rada jem a pri 90 dňovke si aj zamaškrtím a chudnem, možnože by ti stačilo vyskúšať len pár dní.
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

Nemáte niektorá skúsenosti s delenou stravou?
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

smoulinka85
Nemáte niektorá skúsenosti s delenou stravou?
Ahoj ja spolu s kočkami teraz držíme 90 dňovú rozlišovaciu diétu už sme tu o nej písali a to je vlastne na báze delenej stravy, podľa mňa je to super, možnože niekomu sa bude zdať, že to tu vychvaľujem ale kočky ja som z toho strašne nadšená a ozaj je vidieť výsledkz.
A čo ty potrebuješ schudnúť alebo sa chceš ináč začať starvovať?
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Včera mi už prišla kniha 90dňová, dnes ju idem pozrieť, ale to rozhodnutie už padlo tak či tak..idem do toho.A držím každej palce!Dajte o sebe vedieť!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Som rada, že ideš s nami do toho a nezabudni si krásna a ty to dokážeš, veď nebudeš bojovať sama my sme s tebou.
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Čítam tú knihu...že vodný deň, to sa aj da vydržať?
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

Lucuš
Ahoj ja spolu s kočkami teraz držíme 90 dňovú rozlišovaciu diétu už sme tu o nej písali a to je vlastne na báze delenej stravy, podľa mňa je to super, možnože niekomu sa bude zdať, že to tu vychvaľujem ale kočky ja som z toho strašne nadšená a ozaj je vidieť výsledkz.
A čo ty potrebuješ schudnúť alebo sa chceš ináč začať starvovať?
potrebujem schudnúť aj začať sa ináč stravovať. Počula som že oddelená strava ja vyborná, no chcela som si overiť či majú aj iní taký názor.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať