Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Otázočka,
je to vážne a funguje to Teším sa na každý 3 deň. Tu je viac poraďáčiek čo ju držia - Lucuš, toria a majú super výsledky.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Tá dieta nevyzerá vôbec drasticky, musím si túto tému dôkladne preštudovať a musím sa taktiež už dôkladne nad sebou zamyslieť. /nadváha, nepravidelné stravovanie-celý deň nič, večer idem zožrať vola, sedavé zamestnanie atď/. Dávam sa do Vášho spolku. Bože, to sú slová do bitky.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

chcela som Ti poslať SS-ku /podrobnejšiu/, ale máš plnú schránku
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

otázka
Tá dieta nevyzerá vôbec drasticky, musím si túto tému dôkladne preštudovať a musím sa taktiež už dôkladne nad sebou zamyslieť. /nadváha, nepravidelné stravovanie-celý deň nič, večer idem zožrať vola, sedavé zamestnanie atď/. Dávam sa do Vášho spolku. Bože, to sú slová do bitky.
Tak som bola aj ja pokiaľ som neobjavila 90 dňovku a teraz som plná energie a ozaj chudnem čo je úžasné, že nehladujem pozri na www.martinus.sk zadaj 90 dňová rozlišovacia diéta tam píšu aj babky, ktoré tiež chudnú podľa nej.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Muška chcem sa ťa spýtať, na tie koreniny v tej knihe nepíšu, že len tie čo si popísala, alebo som si nevšimla? No čo už, ale ja používam rôzne koreniny mám rada pikantné a funguje to mám dole 11 kilo.
Muška a blahoželám ti ku každému stratenému kiločku a som veľmi rada, že nás je čím ďalej tým viac, ak sa môžem spýtať koľko držíš túto diétku a koľko máš dole?
Drž sa s úsmevom ide všetko lepšie.
Naposledy upravil Lucuš : 22.11.06 at 09:36
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Muška
chcela som Ti poslať SS-ku /podrobnejšiu/, ale máš plnú schránku

Muška už som si SS vyčistila, môžeš napísať.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Lucuš, ten výcuc, čo som dala v predchádzajúcom príspevku je stiahnutý z www.moletka.sk . Ja mám knihu , tak si v nej listujem, ale koreniny používam - a tiež hlavne pikantné.
Ja som za posledný rok nabrala 10 kg.
Teraz som na 30 dni - 7 kg. Zvládla som aj vodový.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

otázka
Muška už som si SS vyčistila, môžeš napísať.
Stále mi to hlási, že máš prečerpanú kvótu, skús osloviť Richarda, že sa Ti nedajú posielať SS-ky. Ja som už mala ten problém.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Muška
Lucuš, ten výcuc, čo som dala v predchádzajúcom príspevku je stiahnutý z www.moletka.sk . Ja mám knihu , tak si v nej listujem, ale koreniny používam - a tiež hlavne pikantné.
Ja som za posledný rok nabrala 10 kg.
Teraz som na 30 dni - 7 kg. Zvládla som aj vodový.
Ja mám vodový dnes a je mi vynikajúco, telo sa prečistí a 7 kilo za mesiac je úžasné, koľko by si ešte chcela dať dolu?
Ja ešte 5 kilo a som nadmieru spokojná.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Lucuš
Ja mám vodový dnes a je mi vynikajúco, telo sa prečistí a 7 kilo za mesiac je úžasné, koľko by si ešte chcela dať dolu?
Ja ešte 5 kilo a som nadmieru spokojná.
Lucuš, také dvojciferné číslo, nemôžem ani vysloviť a nieto ešte napísať
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Muška
Stále mi to hlási, že máš prečerpanú kvótu, skús osloviť Richarda, že sa Ti nedajú posielať SS-ky. Ja som už mala ten problém.
Otázočka, už Ti to odišlo
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Muška
Lucuš, také dvojciferné číslo, nemôžem ani vysloviť a nieto ešte napísať
Neboj sa určite sa ti to podarí, hlavné je, že si veríš a všetko pôjde /viem to podľa seba mala som dosť veľkú nadváhu/. Držím palce.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ked chce niekto schudnut, chce to rychle a co najlahsie, ale bohuzial taky sposob nie je, preco hladat cestu formou diety? ludia chcu byt chudi, alebo zdravi?
myslim, ze dolezite je zmenit celkovy pristup k sebe. na to nie je vobec treba pevna vola - dolezita je motivacia.
tak si hlavne treba zrovnat v hlave co chce clovek dosiahnut a preco.
na zaciatok pomoze par dolezitych veci :
NIKDY NESMIETE PRIST DOMOV HLADNY- to znamena, ze pred odchodom z prace si dajte nieco lahke, ovocie, orechy alebo jogurt - pozname to vsetci, vlci hlad cestou nakupit a hladne bruchO = plny kosik a doma potom clovek zje potraviny v takom mnozstve a takom zlozeni, co by inokedy nezjedol
NEVYLUCUJTE Z JED. LISTKA CHLIEB, RYZU, CESTOVINU, OBILNINY- su dolezite, pretoze sacharidy dodavaju energiu, ktoru telo potrebuje na spalovanie/ ale pozor vsetko musi byt celozrnne / biela muka neda telu absolutne nic
DENNE USETRITE ASPON 500KJL V JEDLE / je to jednoduche, dajte si o jednu kolu menej, alebo o jednu lyzicu oleja menej, namiesto salamy sunku /treba pozriet zlozenie/
DENNE USETRITE ASPON 1000 KJL / POHYT/ tak napriklad ked pojdete domov / vystupit o dve zastavky skor a ist peso, cca 20 minut chodza
tieto dva body su dolezite, pokial sa stravujete nie prilis zdravo a pohyb tiez nie je kazdodenna zalezitos,tak vysledok sa dostavi velmi rychle, ale nejde tu o vahu, ide tu o pocit
no a posledna vec velmi dolezita
UZITE SI SPANOK,
ten je velmi dolezity
takze zabudnite na vsetky diety, pre organizmus je to velky sok, zamyslite sa nad tym, ci chcete docasne schudnut par kil, alebo zmenit zivotny styl na zbytok zivota, myslim , ze to stoji za to. o takych desat rokov si clovek si mozete gratulovat, co ste vsetko urobili pre seba
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Počul som jeden vraj dobrý recept na chudnetie ale vyzerá dosť divný. Určitá skupina ho určite pivíta. Ide o pitie vína červeného na noc. Má sa striedať. Víno z tmavého hrozna vino z čiernej (tmavej) moruše - (drevená jahoda). Jedn deň jedno a druhý deň druhé.


Bohužial neviem koľko sa toho má vypiť, Ja by som si tipol tak 2 - 3 deci
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

To si ozaj niekde počul, alebo si robíš srandu?
Ale zasa na druhej strane ak by sa pilo len víno a nič nejedlo tak sa na 100% schudne, ale mali by sme asi aj troška líznuté.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

A keďže to píše Mirko, tak nie je to recept pre chlapov, ako vidieť svoje ženy krajšie
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Orim
Počul som jeden vraj dobrý recept na chudnetie ale vyzerá dosť divný. Určitá skupina ho určite pivíta. Ide o pitie vína červeného na noc. Má sa striedať. Víno z tmavého hrozna vino z čiernej (tmavej) moruše - (drevená jahoda). Jedn deň jedno a druhý deň druhé.


Bohužial neviem koľko sa toho má vypiť, Ja by som si tipol tak 2 - 3 deci
Ja som už čítala takú diétu, ale musím ju niekde nájsť. Ak ju nájdem, prilepím ju. Ale tam nešlo iba o víno. Myslím si, že ješ každú druhú hodinu a medzi jedlami piješ vodu. Víno máš dopriate večer.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja som chcela tiež chutnúť.....už teraz nechcem a dúfam, že ani nikdy nebudem chcieť. Mala som asi 5 kg navyše /bol to ale len môj názor/. V polovici augusta som ochorela a teraz to už viem, že veľmi vážne. Moja oblička sa rozhodla štrajkovať. Po ťažkých zákrokoch som chtiac - nechtiac schudla, ale nie len tých 5 kg navyše, ale oveľa viac. Keď som prišla domov z nemocnice a pozrela som sa do zrkadla, zľakla som sa sama seba. Teraz som už pribrala a teším sa, že som takmer zdravá. Takže som si sľúbila, že radšej budem zdravá a bacuľatá.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Mysimis, to mi je ľúto. Ale ja už musím začať niečo robiť, takže u mňa je chudnutie a hlavne zmena životosprávy na mieste.

Takže baby, ktoré držíte 90-dňovku, od dnes začínam aj ja.:p
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

ˇVítam ťa v našom malom spolku. Držím ti palce a hlavne si ver a usmievaj sa s úsmevom to ide ľahšie.
Ja som v 90 dňovke na 60 dni a mám 11 kilo preč.
Takže som živým dôkazom, že to naozaj funguje.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať