Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

:p Zuzka, vitaj a keby si s niečím potrebovala poradiť kľudne napíš, sme tu aj pre Teba. A nezabudni na úsmev číslo 1!!!
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Zuzanka, prajem Ti aby sa Ti podarilo zmeniť svoju živostosprávu a držím Ti aj palčeky.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Dievčence ďakujem za psychickú podporu. Sobotná oslava dcéry bude pre mňa prvou skúškou, ale takých osláv ešte bude...
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Neboj sa zvládneš oslavu, veď na chudnutie si sa rozhodla sama a tešíš sa na to ako pôjdu kilá dole a s úsmevom to zvládneš ľavou zadnou. Hlavne si ver si krásna a už teraz pomaličky chudneš, držím palce a prajem veľa pevnej vôle.
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Také dni sú naozaj rizikové,ale netreba mať hneď pocit viny.Ja chuť papať tiež zaháňam prácou...nejak sa tie kg zastavili...mám len 2,5kg dolu!
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

marcik
Také dni sú naozaj rizikové,ale netreba mať hneď pocit viny.Ja chuť papať tiež zaháňam prácou...nejak sa tie kg zastavili...mám len 2,5kg dolu!
Neboj sa ja som mala zastavené 2 týždne kilá nešli ani hore ani dole a teraz to už zasa funguje, som na 60 dni a mám dole 12 kilo, chválim sa aj keď viem, že samochvála smrdí, ale mám radosť.

Babuľky ja mám veľkú radosť aj z vás ak niektorá napíše, že schudla, tak sa teším, lebo viem aké je ťažké začať chudnúť a keď sa schudne aj len 1/2 kila je to veľká radosť.

A na ktorom dni si ty? Drž sa a hlevne sa usmievaj a nezabudni, že si krásna a schudneš na svoju vysnívanú váhu. Lucia.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Lucuš - super
Ja 34 dní - 8 kg
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

marcik
Také dni sú naozaj rizikové,ale netreba mať hneď pocit viny.Ja chuť papať tiež zaháňam prácou...nejak sa tie kg zastavili...mám len 2,5kg dolu!
Ja tiež stojím, ale tešíma to, že vidím, že tá malá ručička na váhe nejde hore. Radšej nech stojím ako by mala stúpať. No nie????
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Muška
Lucuš - super
Ja 34 dní - 8 kg


SUPER!!! STE BABULKY ŠIKULKY, SOM NA VÁS HRDÁ!!! Lucuš a Muška klobúk dole!!!
Aj segra chce začať len namá kde si chystať jedlo, aj keď si ho nachystá nemá si to v robote kde ohriať, takže rozmýšľa či začne alebo nie.
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
ja 14 deň a iba 2,5kg!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

toria
SUPER!!! STE BABULKY ŠIKULKY, SOM NA VÁS HRDÁ!!! Lucuš a Muška klobúk dole!!!
Aj segra chce začať len namá kde si chystať jedlo, aj keď si ho nachystá nemá si to v robote kde ohriať, takže rozmýšľa či začne alebo nie.
To sú klasické výhovorky
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Dievčatá sme proste všetky úžasné, veď sa môžeme pochváliť.
Podľa mňa, kto sa dá na tento boj/lebo je to ukrutne ťažký boj, /veď koľko rokov nám trvalo, než sme sa k tomu nášmu prekypujúcemu telu dopracovali/
zdá sa nám, že málo a pomaly chudneme ale naše telo z toho musí byť v šoku, veď ako dlho ukladalo naše tukové zásoby.

Babuľky držte sa a len tak ďalej, držím vám všetkým palce a veľmi sa teším z vaších ubudnutých kíl.
a podľa mňa za 14 dní 2,5 kila menej je veľmi dobre.
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
potešila si ma!! a ja už taká sklamaná že neviem či sa mi to dariť bude..dnes som si kúpila svieži ananás...už sa naň teším!!! to bude sladká odmena!!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Marcik , mrkni na túto stránku úplne dole a zistíš, že nie si jediná, ktorej sa zdá málo a potom.... http://www.martinus.sk/?uItem=26717
0 0
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Ahoj! Chudnúce dievčatá - teším sa úprimne s vami, máte skvelé výsledky, ja chudnem tiež už 87 dní a schudla som 7 kíl, chcela som viac, lebo zajtra máme tú stužkovú, ale asi 30 dní som bola v takom strese z rôznych problémov, že aj keď som nejedla nechudla som, ale v nedeľu po stužkovej začnej tu 90 dňovku podľa toho výcucu od Mušky, viem že je to odvážne idú predsa Vianoce a zabíjačky, ale s úsmevom č. 1 to zvládnem čo vy nato? Držte sa spolubojovníčky!
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Dievčence, držím sa! Toto ovzdušie /na Porade/ ma len povzbudzuje, a preto sa Vám chcem všetkým poďakovať.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Pre všetkých:
Fakt som to počul s tým vínom a nie je to žart. Údajne jesť sa môže normálne. Povedal mi to jeden známy, že to vraj vyskúšal a že to fungovalo.
Dúfam, že som dobre počul, pretože sme sedeli a trochu oslavovali.

Ale on pil len to víno z čiernej moruše, ale vraj by to malo fungovať aj s tým z tmavého hrozna (to striedanie). Treba to vyskúšať.
Naposledy upravil Orim : 24.11.06 at 16:42
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Orim, orim, Ty len to svoje vínko!!!
Ale ďakujeme za typ, vieš mi matky si nemôžme dovoliť piť to vínko len tak
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

Ahojte babenky ,
chcem sa spytať.....tie 2 dcl polievky, to mám chápať v podstate akokeby len prevareny bujón....alebo si mam dať 2dcl akejkoľvek čistej polievky, ktorú budem mať navarenú, keďže variť musím kvôli mangelovi .
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

No môžeš so dať vývar do mrazáku keď varíš polievku napríklad z kostí /mäsa/ ja si dám do malých 2dl fliaš, alebo si kúp bujón a urobíš si do pohára z toho.

Ale pozor v bielkovinovom dni si daj mäsový vývar, a v ďaľšom je len zeleninový.

Držím všetkým palce a nezadudnite na úsmev, veď ste krásne a čím ďalej tým viac štíhlejšie ŠŤABAJZNY!?!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať