Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte chudnúce krásavice, akosi ste sa odmlčali.
Tak ako sa darí?
Popíšte svoje výsledky.
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Hľadám ženu z Krompách vo veku od 50 rokov,ktorá by chcela so mnou chudnúť,pravidelne sa stretávať ? Som na invalidnom dôchodku.
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Kto mi poradí dobrú vyskúšanú diétu / bez nejakých špeciálnych surovín a vyvárania / vhodnú s kombináciou pešej turistiky ? Ďakujem.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

No podľa mňa je najlepšia diéta 90 dňová rozlišovacia diéta, ja som podla nej chudla a darilo sa mi, vieš o tom že s ňou schudla a ďalej chudne Magda Paveleková? Pozri na www.martinus.sk.
0 0
jurka jurka

jurka je offline (nepripojený) jurka

Man
Diéty sú nanič.Chce to zmenu životného štýlu.Pozri na www.ikar.sk/sipeky Funguje to u mnohých žien.Držím palce!
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

jurka
Diéty sú nanič.Chce to zmenu životného štýlu.Pozri na www.ikar.sk/sipeky Funguje to u mnohých žien.Držím palce!

konecne rozumna vec, nerozumiem naco ludia drzia diety, staci zmenit pristup k svojmu telu a zivotu,zmenit priority ale nie na mesiac, ci dva, ale na cely zivot
skoda, ze sa nedaju udelovat body, dala by som 10
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

S tým súhlasím, Sipeky mám preštudovanú, páči sa mi ako píše, človek sa príjemne zasmeje /aspoň ja / a naladí, no mne pri chudnutí pomohla 90 dňovka a teraz sa snažím jesť podľa toho kedy som hladná a na čo mám chuť.
Držte sa spolubojovníčky, do schudnutia a s úsmevom.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Ahojte,vôbec sa mi nedari zohnať knihu 90-dňovky.Ak ju ma niekto v Žiline alebo aj inde a je ochotný ju pozičať ,rada si ju prefotim, za pozičanie zaplatim.Ďakujem
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

betyna8
Ahojte,vôbec sa mi nedari zohnať knihu 90-dňovky.Ak ju ma niekto v Žiline alebo aj inde a je ochotný ju pozičať ,rada si ju prefotim, za pozičanie zaplatim.Ďakujem

Môžem ti ju prefotiť a poslať, ak chceš!!!
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

toria
Môžem ti ju prefotiť a poslať, ak chceš!!!
Jeeej,to sa tesim,to by si bola moc zlatá.Adresu ti poslem do SS.Dakujem
0 0
jamila jamila

jamila je offline (nepripojený) jamila

som tu prvý krát, snáď sa mi podarí poslať správu do správnej porady. chcem poďakovať dievčatám a ženám, ktoré chudnú a prezentujú svoje úspechy a aj neúspechy na internete. náhodou som sa dostala na túto stránku a hoci som sa na dietu pripravovala dlho, nemohla som sa nakopnúť. až teraz. mám za sebou 1 deň 90-dňovky a .............. pevne verím, že sa mi to podarí a budem sa môcť tiež pochváliť
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Držím palce. ja som mala za sebou už týždeň..a hops...rodinný problém a zase som začala papkať..hoci som nepribrala..ani neschudla..som z toho smutná..a neviem či to už vôbec dokážem, každý deň si hovorím že už nesmiem jesť! Takže aj o tom to je! Začarovaný kruh..Držim palce všetkým čo sa im to podarí a obdivujem ich!
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Niečo na odľahčenie.
Ako si upraviť váhu. Takto je to jednoduchšie........
image0011.jpg  
0 0
jamila jamila

jamila je offline (nepripojený) jamila

schuti som sa na obrázku pobavila, ale chcem uviesť, že nevlastním osobnú váhu. mám však skvelé šaty z Francúzska, ktoré som za svojej zlatej éry v pohode obliekla, to je môj cieľ. keď sa do nich zmestím, to bude pre mňa deň D!!!!!!!!!!!
Naposledy upravil jamila : 06.02.07 at 18:51
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte kočky konečne som sa dostala sem a pozerám, že naše kruhy sa rozrastajú, držím Vám všetkým palce, uvidíte pojde to len si musíte verit a usmievat sa, ved v tomto ťažkom boji nie ste ani jedna sama, viete aká veľká kopa nás je.
Držte sa bambuľky.
0 0
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

Dobrý deň,
poradí mi niekto ako čo najskôr zhodiť 5-6 kg? Má niekto vyskúšanú super diétu? Keďže máme asi všetky sedavé zamestnanie, tak sa na mňa nabalilo teraz trochu viac. A do leta to chcem zhodiť. Hádam to stihnem, do plaviek a tak....
Dík
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Ja som práve tento týždeň začala s "Prečisťovacou kúrou", ktorá sa už osvedčila mnohým v mojom okolí. Je to 14 dňová "diéta" potom 1 týždeň pauza a zasa 14 dní. Zaručujú okamžitý výsledok a vraj 3 roky potom nepriberieš. Okamžitý účinok mi mnohí potvrdili, no 3 ročná záruka ešte nevypršala. Ja ju mám ešte len 4. deň a na váhe som nestála. Ale ak máš záujem tak ti ju pošlem spolu s výsledkom môjho snaženia.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Tak ja som tú kúru mala. Ešte teraz keďsi spomeniem na ten kurací rezeň bez soli jemi zle. A je to jo jo efekt.
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

zuhl
Tak ja som tú kúru mala. Ešte teraz keďsi spomeniem na ten kurací rezeň bez soli jemi zle. A je to jo jo efekt.


No uvidíme, či príde dobrý výsledok alebo jojo efekt. U nikoho zo známych držiacich túto "prečisťovačku" sa jojo efekt neobjavil
0 0
jamila jamila

jamila je offline (nepripojený) jamila

moja známa dvojtýždňovú čistiacu dietu držala, schudla a zatiaľ nepribrala. Samozrejme, že teraz s stravuje s určitým odriekaním, ale to patrí k životu, hlavne u tých ľudí( rátam medzi nich aj seba) ktorí priberú už aj z myšlienky na jedlo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať