Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

pre Anmary - rada by som si ju vyskušala. Môžes mi ju poslať na adresu: nina.100@centrum.sk. Budem ti veľmi vďačná.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte kočky tak ako pokračujete? Ja neviem ako vy, ale ja sa stále nemožem poriadne rozbehnút chvilku držím diétku chvilku normálne jem. Nepriberám, ale ani nechudnem od zajtra sa vraciam k svojej 90 dňovke.
0 0
mariannak mariannak

mariannak je offline (nepripojený) mariannak

Nie ste niekto z Prešova a okolia, kto by mi knihu o 90 dňovej diéte požičal k ofoteniu?
0 0
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

Chcem sa podakovat Anmary - doslo mi to mailom. Tak od pondelka zacinam, som sama zvedava ako mi to pojde. Inak ja nemam vobec pevnu volu, ale dufam, ze tentoraz to zvladnem. este raz dakujem a prajem vsetkym krasneho Valentina
0 0
jajko50 jajko50

jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

Neberte nám zadky ženy
z krásneho zadku som vždy unesený

Všetky diety sveta sú asi o tomto::: Keď si tanier s jedlom naložíš--pozri sa naň a polovičku vráť späť do hrnca. Jedz všetko ale polovicu.
Pred spánkom nejedz 6 hodín a prechádzaj sa mestom len po uličkách kde nie sú cukrárne. Pohyb všakového druhu je prepotrebný.
zdravím
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
anmary Pozri príspevok
Ja som práve tento týždeň začala s "Prečisťovacou kúrou", ktorá sa už osvedčila mnohým v mojom okolí. Je to 14 dňová "diéta" potom 1 týždeň pauza a zasa 14 dní. Zaručujú okamžitý výsledok a vraj 3 roky potom nepriberieš. Okamžitý účinok mi mnohí potvrdili, no 3 ročná záruka ešte nevypršala. Ja ju mám ešte len 4. deň a na váhe som nestála. Ale ak máš záujem tak ti ju pošlem spolu s výsledkom môjho snaženia.
Dnes som toto objavila. Anmary, ako pokračuješ? Darí sa?
Mohla by si mi prosím poslať tú prečisťovaciu kúru na mail - viera.bo@azet.sk
Teším sa na ňu
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Viki Pozri príspevok
Dnes som toto objavila. Anmary, ako pokračuješ? Darí sa?
Mohla by si mi prosím poslať tú prečisťovaciu kúru na mail - viera.bo@azet.sk
Teším sa na ňu

Dietku som poslala. Mne sa zatiaľ celkom darí - 1 týždeň -2,5 kg.
Jajko50, k tým zadkom. Môj manžel vždy hovorieva "aj veľká riť vie očariť", lenže on sa nemusí trápiť pri nakupovaní nohavíc. Dnes vyrábajú nohavice najmä na dievčatá, ktoré majú rady holé chrbty a bruchá /ďakujem to nemusím/, takže my čo máme trošku väčšie zadky mávame zvyčajne problém. Viem, je príjemné počuť vetu "veď ty nepotrebuješ žiadnu diétu", keď máš 74 kg /zdravotné problómy/ a aj vtedy keď sa dostaneš na 63 kg.
0 0
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

Ešte by som sa opýtala Anmary - je napisane nesolit - a mozu sa pouzit ine koreniny, napr. biele korenie, bazalka a podobne?
A ked zacnem zajtra t.j. vo stvrtok s predpisom na pondelok - nevadi to?
dik
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

V inštrukciách je "odložte soľničku", ja osobne pri príprave kuracieho /morčacieho/ mäsa používam korenie. A priznám sa, že aj pri príprave zeleninového šalátu /uhorka, rajčina, paprika/ použijem trocha soli, aby mi uhorka pustila šťavu, pretože len so samotným jablkovým octom mi to vôbec nechutilo.
Diéta môže začať ktorýkoľvek deň v týždni /najvhodnejšie je začať jedlami podľa rozpisu/, ja si však myslím že si treba rozmyslieť či v nedeľu bude celá rodina obedovať a ty iba rožok so šalátom a pod. To grilované kurča je tam úplne vhodné.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

anmary Pozri príspevok
Dietku som poslala. Mne sa zatiaľ celkom darí - 1 týždeň -2,5 kg.
Jajko50, k tým zadkom. Môj manžel vždy hovorieva "aj veľká riť vie očariť", lenže on sa nemusí trápiť pri nakupovaní nohavíc. Dnes vyrábajú nohavice najmä na dievčatá, ktoré majú rady holé chrbty a bruchá /ďakujem to nemusím/, takže my čo máme trošku väčšie zadky mávame zvyčajne problém. Viem, je príjemné počuť vetu "veď ty nepotrebuješ žiadnu diétu", keď máš 74 kg /zdravotné problómy/ a aj vtedy keď sa dostaneš na 63 kg.
dievčatá a čo keby ste tú diétku aj sem prilepili???
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Tak nech sa páči, snáď sa mi to podarilo.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Uf, to je drasťák.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
anmary Pozri príspevok
Tak nech sa páči, snáď sa mi to podarilo.
Ja si myslím, že 90-dňová je predsa len lepšia.

Pochváľte sa, ako ste pochudli?
0 0
Janka P Janka P

Janka P je offline (nepripojený) Janka P

žena - čo viac si želať ?
Nedá mi nepridať sa, tiež potrebujem zhodiť a určite si z toho množstva dobrých rád niečo vyberiem - všetkým vďaka. V každom prípade som ale toho názoru že pohyb je pri správnom chudnutí ten prvoradý. Keď som sa hýbala, či už pri športe, v horách alebo aj len dochádzaním do práce autobusmi ( na autobusovú zastávku to mám asi tak 2 km ) mala som sladkých 54 kg. Odkedy mám auto je to také jednoduché. Auto nám nesmierne pomáha najmä pri dochádzke do práce a mojim synom do školy - ale môj zadok rastie ! Po roku a pol vozenia mám 62 kg! Takže moje predsavzatie je - hýbať sa !
0 0
jamila jamila

jamila je offline (nepripojený) jamila

začínam mať pocit, že sa tu hovorí o inej prečisťovačke, akú poznám ja. PROSÍM, môže mi ANAMARY poslať diétu na mail: Alica.Kovacova@zoznam.sk ?
0 0
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

chcela by som povzbudit tých, ktorý váhajú dať sa na tú "očisťovačku" - dnes mám 3 den - cítim sa vynikajúco - nie som nervózna ani nepociťujem žiadne psychické napatie. Takže držte sa, ešte by som sa opýtala Anmary - či si už stála na váhe a koľko si dala dole. dík. ja dúfam, že tých mojich 5 kg dám dole, ale pri striedmom papaní a "nenapchávaní sa" sladkosťami zmením celkom jedálniček. majte sa.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Lucuš Pozri príspevok
Ja mám vodový dnes a je mi vynikajúco, telo sa prečistí a 7 kilo za mesiac je úžasné, koľko by si ešte chcela dať dolu?
Ja ešte 5 kilo a som nadmieru spokojná.
V čom spočíva ten vodový deň? Dáš mi prosím Ťa návod?
0 0
jamila jamila

jamila je offline (nepripojený) jamila

nina100 Pozri príspevok
chcela by som povzbudit tých, ktorý váhajú dať sa na tú "očisťovačku" - dnes mám 3 den - cítim sa vynikajúco - nie som nervózna ani nepociťujem žiadne psychické napatie. Takže držte sa, ešte by som sa opýtala Anmary - či si už stála na váhe a koľko si dala dole. dík. ja dúfam, že tých mojich 5 kg dám dole, ale pri striedmom papaní a "nenapchávaní sa" sladkosťami zmením celkom jedálniček. majte sa.
prosím ťa, nemohla by si mi očisťovačku poslať : Alica.Kovacova@zoznam.sk?
0 0
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

Ahoj Jamila,
pozri si príspevok 312 od Anmary- v prílohe je to uvedené. Dá sa to stiahnut v pohode.
Keby ti to neslo, tak sa ozvi.
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

nina100 Pozri príspevok
chcela by som povzbudit tých, ktorý váhajú dať sa na tú "očisťovačku" - dnes mám 3 den - cítim sa vynikajúco - nie som nervózna ani nepociťujem žiadne psychické napatie. Takže držte sa, ešte by som sa opýtala Anmary - či si už stála na váhe a koľko si dala dole. dík. ja dúfam, že tých mojich 5 kg dám dole, ale pri striedmom papaní a "nenapchávaní sa" sladkosťami zmením celkom jedálniček. majte sa.

No tu je môj výsledok: po 14 dňoch -3,5 kg. Mne osobne postačuje.
Keďže diétny ošiaľ zasiahol našu firmu, pripájam aj ďalšie úspechy. Kolegyňa 7 dní - 3 kg, kolega 7 dní - 4 kg. Ono veľa záleží od váhy /nadváhy?/. Tento týždeň som mala začať znova, ale necítim sa na to, takže to o týždeň odkladám. Jedna dobrá skúsenosť. Naučila som sa konečne správne dodržiavať pitný režim.
Dúfam, že aj ostatní pripoja svoje výsledky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať