Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
striebro1 striebro1

striebro1 je offline (nepripojený) striebro1

mne velmi velmi pomohla stranka www.chudnutie-ako.sk su tam velmi dobre rady a v podstate je to o zmene zivotneho stylu...vynikajuce...ziadne drahe tabletky, alebo pripravky...ziadne reklamne letaky...od januara mam dole 6kg a citim sa super....))) a naucila som sa piiiiiiit....)))) na stole mam stale pohar vody, caju, citronovej vody....ta stranka sa oplati....))))
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

anmary Pozri príspevok
No tu je môj výsledok: po 14 dňoch -3,5 kg. Mne osobne postačuje.
Keďže diétny ošiaľ zasiahol našu firmu, pripájam aj ďalšie úspechy. Kolegyňa 7 dní - 3 kg, kolega 7 dní - 4 kg. Ono veľa záleží od váhy /nadváhy?/. Tento týždeň som mala začať znova, ale necítim sa na to, takže to o týždeň odkladám. Jedna dobrá skúsenosť. Naučila som sa konečne správne dodržiavať pitný režim.
Dúfam, že aj ostatní pripoja svoje výsledky.
Závidím vám.
0 0
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

Ja mám po týždni dole 2 kg. Teraz zacínam další týžden, tak uvidíme. A súhlasím - piť som sa naučila aj ja. 2 l flašu vypijem každý deň a cítim sa tiež O.K.
0 0
zuveska zuveska

zuveska je offline (nepripojený) zuveska

A neporadil by mi niekto ako počas uzávierkového ošialu neschudnúť? Napriek tomu že sa celkom slušne vykrmujem, akosi sa mi to nedarí. Koncom marca si zasa nebudem mať čo obliecť...
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

VERONIKA6 Pozri príspevok
V čom spočíva ten vodový deň? Dáš mi prosím Ťa návod?
Ahojte dievčatá, vodový deň - pije sa celý deň len voda nič iné.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Lucuš Pozri príspevok
Ahojte dievčatá, vodový deň - pije sa celý deň len voda nič iné.

Dievčence, ten vodový deň je celkom dobrý. V tomto čase pôstu je to aj reálne - zabiješ jednou ranou dve muchy
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Ako si to tu čítam, hlavne tie úbytky na váhe, ozýva sa tá škaredá vlastnosť vo mne - ZÁVISŤ Keď to človek číta, vyzerá to jednoducho a skoro bez námahy.
Ja som sa včera, aj s kolegyňkou od susedou dohodli, že ideme cvičiť. Máme doma stacionáre, ale na tie len škaredo pokukujeme a oprašujeme od prachu. Tak včera plné odhlodlania berieme tepláčiky, uteráčiky atď zo sebou, valíme po robote na autobus, celou cestou si predstavujeme, aké budeme krásne a štíhle, aké nové handry si kúpime, lebo nie všetko čo doma máme sa dá zúžiť...
Dorazíme na miesto a tu cvičebňa už nefunguje. A keďže sme z malého mesta, bola jediná v okolí (okrem aerobiku - ale to by sme nezvládli).
Tak som nahnevaná došla domov a ako som bola nachystaná na veľký výdaj energie, doma som sa zmohla len na to, že som poriadne prefackala chladničku. Veď aj to je riadny telocvik!!!
Včuľ buďme múdri. V júni mám zakúpenú dovolenku a keď oblečiem plavky, tak mi cez tie špagáty na nich pretŕčajú pneumatiky - aspoň sa neutopím.
Tak ma napadlo, skúšali ste niekto lynfodrenáž (neviem ako sa to píše)
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

nina100 Pozri príspevok
Ja mám po týždni dole 2 kg. Teraz zacínam další týžden, tak uvidíme. A súhlasím - piť som sa naučila aj ja. 2 l flašu vypijem každý deň a cítim sa tiež O.K.


No tak nina100, pochváľ sa s výsledkom. Nikde ho tu nevidím. Si odhodlaná pokračovať?
0 0
nina100 nina100

nina100 je offline (nepripojený) nina100

Tak moj vysledok je nieco nad 3,2 kg. Som spokojná a samozrejme pokracujem dalej, ide to fajn. Objavuje sa pomaly slniecko, tak môj entuziazmus neklesá, práve naopak.
0 0
bz5 bz5

bz5 je offline (nepripojený) bz5

Možno niekomu pomôže a príde vhod. Tento kalendárik som dostala a vyzerá celkom sympaticky a to nehovorím o tom ako bude vyzerať keď bude aj vyplnený...a ako my budeme vyzerať
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...kočky, nestihla som prečítať celú témičku...ale nájde sa dobrá duša, čo si ma zavesí na krk a pômôže mi zhodiť zopár kíl?
0 0
renatka.zem renatka.zem

renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

Tiež som z TN a mám chuť chudnúť, len akosi potrebujem niekoho, kto by ma občas povzbudil vo výdrži niečo preto urobiť. Prípadne pokecať ako na to...
0 0
bz5 bz5

bz5 je offline (nepripojený) bz5

Poradím ti stránku, kde si navzájom pomáhajú tie čo chudnú 90 dňovou rozlišovacou diétou . Je to tam naozaj fajn.

http://www.trysk.eu/board/board.php
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

A čo hovoríte na knihu Norbiho tajomstvo? Riadi sa niekto podľa nej? O čo tam vlastne ide? Podeľte sa, či mám prejsť z 90-dňovky na túto, alebo ako?
0 0
horvatm horvatm

horvatm je offline (nepripojený) horvatm

Problem chudnutia a nadvahy je v nas vsetkych, lebo sme omamení a zavislí od stravy, na ktorú nas ucili nasi rodicia od malicka. Ja som pred 4 rokmi presiel na surovú stravu, skoro zo dna na den, prezil som to, som rad ze som to mohol vyskusat, teraz som si nasiel svoj rezim stravovaci, neni to uz 100% surova strava ale prevazne ano.
Od malicka by deti nemali pit kravske mlieko syry, hrozne to zahlienuje, potom su tie kasle hrozne, zapaly priedusiek...
Ja som vynechal akekolvek meso aj ryby (hoci niekto si povie ryby nie su meso), pecivo a chleba z bielej muky, pecivo skoro vobec nejedavam, snazim sa jest co najviac zeleniny ovocia a robim si take vlastne jedla zo zivych neprazenych - namacanych alebo mletych semienok a orechov na rozne sposoby. plus obcas varena ryza natural, pseno, pohanka, obcas bryndza nepasterizovana. Prvy mesiac som schudol 15kg, druhy mesiac asi 10 a potom este asi 5, telo sa zbavilo jedov a zbytocnych nanosov, a vaha zacala stupat, a teraz sa celkom drzi rovnako.
Takze zavisi od toho ako jete a co s cim kombinujete, gratulujem ti co dodrzuju delenu stravu, ma to vela do seba, ale ti co jedia beznu stravu nikdy sa im nepodari schudnut, vzdy sa to vrati. Hlavne meso, mlieko, syry tavene, vyprazane jedla (hranolky, vyprazane jedla z muky) a ich vzajomne kombinacie....
Takze vela ZDRAVIA a pevnej VOLE. Drzim palce kto len trosku zmeni jedalnicek. Zachranitze tym aj nasu planetu, cim menej sa bude jest mesa tym bude menej odpadov z ich chovu.... jedno s druhym suvisi...
0 0
majam majam

majam je offline (nepripojený) majam

počuvaj toto čo ty máš na jedenie tak musís automaticky chudnút ja keby som to mala jest tak umrem od hladu namačané semienka, alebo dakto je sosovicu namáčanu to som raz skúsila takú migrénu som chytila ,že až ,ale každému podla chutí
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

majam Pozri príspevok
počuvaj toto čo ty máš na jedenie tak musís automaticky chudnút ja keby som to mala jest tak umrem od hladu namačané semienka, alebo dakto je sosovicu namáčanu to som raz skúsila takú migrénu som chytila ,že až ,ale každému podla chutí
Majam, ja som myslela, že máš migrénu z RZZP
0 0
majam majam

majam je offline (nepripojený) majam

MUska aj z toho ,ale teraz zavaram marhule musím čakat, kedy zovru a bola som v nemocnici jedla som nemocnicnú stravu a nic som neschudla a nic som si neprikúpila , že aspon dačo schudnem a kde nic tu nic
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

myslim, ze to co opisal horvathm je silny extrem, telo potrebuje vyvazenu stravu, v ktorej nemaju miesto vyprazane jedla a napriklad lepok - co je psenica, ale vylucit pecivo zo stravy nie je spravne, pretoze ked sa povie vyvazena strava tak telo potrebuje vyvazene sacharidy, bielkoviny a aj tuky v podobe napriklad ryb, ktore obsahuju omega 3 mastne kyselina, co je prospesne pre telo, vylucenie masa tiez nie je spravne, pokial clovek nesedi na zadku ale sportuje, tak potrebuje prisun bielkovin, ale nie len v podobe strukovina pohanky, ale kvalitne maso treba. kazdy by si mal najst to svoje co mu vyhovuje a nie davat navody, pokial clovek chce, zvladne vsetko. ja sa stravujem podla krvnych skupin niekolko rokov a uplne mi to vyhovuje. takze treba zrusit diety a treba prejst na taku stravu, ktora je pre telo prospesna. myslim, ze kazdy clovek ked ma nieco na tanieri, vie si sam zhodnotit ci je to vhodne a ci nie. ked mate na tanieri nalozeny zemiakovy salat s majonezou a vyprazany rezen, tak predpokladam, ze kazdy vie ci to je pre neho dobre. clovek by sa nemal stravovat pre to, aby schudol, ale mal by jest tak, ako si jeho telo zasluzi, a budme trochu sebci, majme svoje telo a seba radi, zasluzime si to. tak si nerobme zle vsetkym tym bordelom, co je mozno chutny, ale inac nam nic neda
0 0
tatiana116 tatiana116

tatiana116 je offline (nepripojený) tatiana116

To Horvatm: A mohol by si, prosim ta, napisat, ako vyzeral Tvoj denny jedalnicek, ked si dodrziaval 100% surovu stravu? Ja so sebou bojujem uz 4 roky, chcela by som sa stravovat vyhradne surovou aspon nejaky cas, ale je to dost tazky styl stravovania. Ako si sa k tomu dostal ty?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať