Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
nela88 nela88

nela88 je offline (nepripojený) nela88

A ešte niečo k diétam si dovolím napísať. Má sa začínať s diétou pri ubúdajúcom mesiaci. A to je tento týždeň. Vraj to lepšie zaberá.
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
- ano, je to pravda, treba zacat taketo cinnosti po splne
- spln bol minulu sobotu, takze tyzden chudnutia je uz v pase ...

0 0
hefi hefi

hefi je offline (nepripojený) hefi

som podpredsedníčkou malého spoločenstva BJ a mám s tým dosť starostí ...viac
Halló, chudnúce priateľky? tak ako Vám to ide? Ja som sa dnes ráno postavila po dvoch týždňoch na váhu a čuduj sa svete: 81,2 - štartovacia váha bola 85,1. Super, však? Dajte vedieť ako sa Vám darí: DanielaSĽ, deevraa...
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Vždy som túto tému ignorovala, ale neviem prečo som si dnes pár príspevkov prečítala. Možno preto, že sa blížim k podobným problémom. Bolo to zaujímavé čítanie, ale aj napriek tomu nesúhlasím so žiadnymi diétami. Jednoducho preto, že matematika nepustí (veď sme ekonómovia) a to znamená, menej jesť a viac pohybu. Viem, hovorí sa mi to ľahko, ale je pravda, že takmer celý deň presedíme pri PC.
Takže tiež som nad tým porozmýšľala a rozhodla som sa na základe Vašich príspevkov zmeniť svoj štýl stravovania bez diét. Pravidelnosť v stravovaní mám, ale musím zmenšiť dávky, a začať mať viac pohybu. V mojom prípade som sa rozhodla denne pred správami, najprv pol hodinu a potom hodinu bicyklovanie. Pri správach využijem cvičenie, zároveň to posilni moju boľavú chrbticu. Momentálne mám pri svojej výške 162 cm 70 kg, vek 54. Ak nebudem lenivá, tak Vám výsledky napíšem. Držte mi palce.
0 0
hefi hefi

hefi je offline (nepripojený) hefi

som podpredsedníčkou malého spoločenstva BJ a mám s tým dosť starostí ...viac
m.hladka Pozri príspevok
Vždy som túto tému ignorovala, ale neviem prečo som si dnes pár príspevkov prečítala. Možno preto, že sa blížim k podobným problémom. Bolo to zaujímavé čítanie, ale aj napriek tomu nesúhlasím so žiadnymi diétami. Jednoducho preto, že matematika nepustí (veď sme ekonómovia) a to znamená, menej jesť a viac pohybu. Viem, hovorí sa mi to ľahko, ale je pravda, že takmer celý deň presedíme pri PC.
Takže tiež som nad tým porozmýšľala a rozhodla som sa na základe Vašich príspevkov zmeniť svoj štýl stravovania bez diét. Pravidelnosť v stravovaní mám, ale musím zmenšiť dávky, a začať mať viac pohybu. V mojom prípade som sa rozhodla denne pred správami, najprv pol hodinu a potom hodinu bicyklovanie. Pri správach využijem cvičenie, zároveň to posilni moju boľavú chrbticu. Momentálne mám pri svojej výške 162 cm 70 kg, vek 54. Ak nebudem lenivá, tak Vám výsledky napíšem. Držte mi palce.
Držím palce, občas napíš ako sa Ti darí.
0 0
deevraa deevraa

deevraa je offline (nepripojený) deevraa

ola ja som sa cez vikend postavila na vahu po 5 dnoch a 2 kilecka dole :-) ba dokonca ani niesom hladna...... len na moj vkus malo masa som taky skor masovy tip :-D
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No ja som mala týždeň pauzu, lebo som mala našich na dovolenke u mňa a bolo toho na mňa dosť aj bez špeciálneho vyvárania pre mňa...ja sa nezvyknem nejako moc často vážiť..ja potrebujem zhodiť len 3-4 kg. Ale dnes som si nasadila rozlišovanie, tak uvidím. Mrzí ma len, že jedáleň v ktorej sme sa stravovali zrušila delenú stravu.
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Tak, babenky, oznamujem Vám celkový výsledok môjho chudnutia po 90-dňovke.
Zo 73 kg som zišla na 61 kg. Strašne sa teším. Nebolo to nič hrozné. Tiež mám po 50-tke a myslela som si, že to už nepôjde.
Je tomu už 3 týždne, čo som ukončila prvých 90 dní a zatiaľ sa držím medzi 61-62 kg. Doobeda jedávam stále ovocie. Kávu vypijem bez mlieka, ale s cukrom. Ani doteraz som nepoužívala umelé sladidlá aj keď je predpísané.
Držím všetkým palce.
0 0
deevraa deevraa

deevraa je offline (nepripojený) deevraa

tak to gratulujem ku krasnemu vykonu mozes byt na seba pravom hrda...
dufam ze aj ja vydrzim celych 90 dni ale snad to pojde. btw nevie mi niektora z vas poradit dake dobre recepty na 3 den? cestoviny uz nemozem ani citit fnuk. A to som si myslela ze tento den bude najlepsi....
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

deevraa Pozri príspevok
tak to gratulujem ku krasnemu vykonu mozes byt na seba pravom hrda...
dufam ze aj ja vydrzim celych 90 dni ale snad to pojde. btw nevie mi niektora z vas poradit dake dobre recepty na 3 den? cestoviny uz nemozem ani citit fnuk. A to som si myslela ze tento den bude najlepsi....
Nezúfaj.
V tento deň som si robila aj rezance s krupicou. Krupicu nasucho opečieš v teflonovom hrnci /ako keď robíš žápražku z múky, ale bez tuku/. Uvarené rezance v slanej vode opláchneš , dáš na ne trochu masla a zmiešaš s tou krupicou. Osladíš to. Rada som to zjedla aj na večeru miesto koláčika.

Ja mám rada aj grenad.pochod. No nedala som tam zemiaky. Zjedla som to s cvikľou.

Chutia mi aj cestoviny len tak, bez ničoho. Niekedy som si urobila k nim paradajkový šalát s cibuľkou.

Dá sa to prispôsobiť podľa toho na čo máš chuť. Nemusíš sa úplne držať knihy.
Držím palce.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tinka si úžasná, že si to dokázala..gratulujem. Keď budeš jesť tak ako si písala a nepodľahneš , tak si tú peknú váhu udržíš. Je to dobrý pocit, keď treba vymeniť šatník za menšie veľkosti , že?


0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

DanielaSĽ Pozri príspevok
Tinka si úžasná, že si to dokázala..gratulujem. Keď budeš jesť tak ako si písala a nepodľahneš , tak si tú peknú váhu udržíš. Je to dobrý pocit, keď treba vymeniť šatník za menšie veľkosti , že?


Danielka, máš úplnú pravdu. Teraz neutekám z obchodu znechutená. Zvýši to sebavedomie.
Je pravda, že Ty si mi dodala odvahu, aby som sa do toho pustila. Preto aj ja rada napíšem svoje skúsenosti, aby som pomohla ostatným.
Ešte raz ďakujem.
0 0
hefi hefi

hefi je offline (nepripojený) hefi

som podpredsedníčkou malého spoločenstva BJ a mám s tým dosť starostí ...viac
tinaM Pozri príspevok
Tak, babenky, oznamujem Vám celkový výsledok môjho chudnutia po 90-dňovke.
Zo 73 kg som zišla na 61 kg. Strašne sa teším. Nebolo to nič hrozné. Tiež mám po 50-tke a myslela som si, že to už nepôjde.
Je tomu už 3 týždne, čo som ukončila prvých 90 dní a zatiaľ sa držím medzi 61-62 kg. Doobeda jedávam stále ovocie. Kávu vypijem bez mlieka, ale s cukrom. Ani doteraz som nepoužívala umelé sladidlá aj keď je predpísané.
Držím všetkým palce.
gratulujem Tina,len už nemeň veľmi jedálniček, leboja som to po roku nabrala všetko nazad. drž sa
0 0
hefi hefi

hefi je offline (nepripojený) hefi

som podpredsedníčkou malého spoločenstva BJ a mám s tým dosť starostí ...viac
deevraa Pozri príspevok
tak to gratulujem ku krasnemu vykonu mozes byt na seba pravom hrda...
dufam ze aj ja vydrzim celych 90 dni ale snad to pojde. btw nevie mi niektora z vas poradit dake dobre recepty na 3 den? cestoviny uz nemozem ani citit fnuk. A to som si myslela ze tento den bude najlepsi....
Skús si urobiť zeleninový guľáš - ja to robím tak, že dám cibuľovo-cesnakový základ na olivový olej, do toho na kocky nakrájam cuketu alebo tekvicu, potom tam dám papriku a paradajky (sťaby lečo), všetko to riadne nechám vydusiť (samozrejme koreniny, soľ, vegeta - ja mám rada štípoš - tak aj čili) a potom k tomu primiešam trochu uvarených fliačok. Keď mám uhlohydráty. Keď mám škorby - tak namiesto cestovín dám hneď do toho variť zemiaky. Veľmi mi to chutí. Vyskušaj a daj vedieť.
0 0
hefi hefi

hefi je offline (nepripojený) hefi

som podpredsedníčkou malého spoločenstva BJ a mám s tým dosť starostí ...viac
... tak napíš, prosím napr. čo si jedávala - každý zo štyroch dní - od rána do večera. Daj inšpiráciu. dík
0 0
hefi hefi

hefi je offline (nepripojený) hefi

som podpredsedníčkou malého spoločenstva BJ a mám s tým dosť starostí ...viac
tinaM Pozri príspevok
Danielka, máš úplnú pravdu. Teraz neutekám z obchodu znechutená. Zvýši to sebavedomie.
Je pravda, že Ty si mi dodala odvahu, aby som sa do toho pustila. Preto aj ja rada napíšem svoje skúsenosti, aby som pomohla ostatným.
Ešte raz ďakujem.
tak napíš, prosím napr. čo si jedávala - každý zo štyroch dní - od rána do večera. Daj inšpiráciu. dík
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

hefi Pozri príspevok
tak napíš, prosím napr. čo si jedávala - každý zo štyroch dní - od rána do večera. Daj inšpiráciu. dík
Hefi, každý večer som si pozrela v knihe, čo mám predpísané a prevažne som sa toho držala.
Ráno som začínala s pohárom vody /+ tabletka na tlak/. Potom káva bez mlieka /+ cigaretka -na tlak/.
Okolo 10.00 som zjedla ovocie , o 12.00 obed. K obedu som si ten chlebík nedávala. Zjedla som ho okolo 15.00 -15.30 s maslom a paradajkami /1 krajček poloražného/.
Večerala som spravidla to, čo na obed okolo 18.00-18.30. Potom už nič.
Niekedy som ten chlebík zjedla aj v ovocný deň poobede okolo 16.00.
Vodný deň som vydržala len ten prvý. Bola som slabá a nemožná, tak som to nechala. /Veď som chcela schudnúť len 5 kg...../

Teraz mi zahlásil syn, že aj on sa na to dá. Tak to robím odznovu, ale nie tak prísne, ale riadim sa knihou Ďaľších 90 dní. Naozaj sa cítim dobre a nechcela by som to nabrať znova.
Fakt to nie je nič hrozné.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
hefi Pozri príspevok
tak napíš, prosím napr. čo si jedávala - každý zo štyroch dní - od rána do večera. Daj inšpiráciu. dík
Hefi ak aj papať budeš 2x tak ako si pricapila príspevok - hrozí Ti, že sa budeš náramne podobať na mňa.
Baby ja už túto tému otváram minimálne 1000 x a viete na čo čakám ???
NA MEDICÍNSKY ZÁZRAK - Tabletu od ktorej dám za týždeň dole 10- 50 kg.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
tinaM Pozri príspevok
Tak, babenky, oznamujem Vám celkový výsledok môjho chudnutia po 90-dňovke.
Zo 73 kg som zišla na 61 kg. Strašne sa teším. Nebolo to nič hrozné. Tiež mám po 50-tke a myslela som si, že to už nepôjde.
Je tomu už 3 týždne, čo som ukončila prvých 90 dní a zatiaľ sa držím medzi 61-62 kg. Doobeda jedávam stále ovocie. Kávu vypijem bez mlieka, ale s cukrom. Ani doteraz som nepoužívala umelé sladidlá aj keď je predpísané.
Držím všetkým palce.

ohjo, Tina, Ty sa tešíš a ja puknem od závisti 12 kg dole, ohjo
ale neva dnes nám majú doviesť trenažér, tak potom sa pridám aj ja

no pomme divčatá pomme
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Barbara Pozri príspevok
ohjo, Tina, Ty sa tešíš a ja puknem od závisti 12 kg dole, ohjo
ale neva dnes nám majú doviesť trenažér, tak potom sa pridám aj ja

no pomme divčatá pomme
Barbara, držím Ti palce. Určite Ti to pomôže, ale treba upraviť aj stravu.
Je pravda, že tiež bicykľujem, ale tým spôsobom, že všetky záležitosti, ktoré potrebujem vybaviť mimo domova /v meste/, tak bicyklom.
V zime som chodila korčuľovať, ale nič nepomohlo, len keď som upravila stravu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať