Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

velvet Pozri príspevok
Ráno som sa odvážila, a mám 95 kg...no fuj ...takže idem to dať trošku nižšie...kto by mal dobré rady čo jesť, sem s nimi...zeleninu a ovocie nemusím, šaláty z nich absolútne odmietam...cvičiť sa mi nechce, a prechádzať sa nemám s kým...sa teším ako toto zvládnem
hmmmm tu je kazda rada draha, clovek by nemal drzat dietu, mal by zmenit celkovy pristup. ty sama vies, ktore jedla su vhodne a aj to, ze sa treba hybat, nie len koli ubytku vahy, ale treba mat svalovu hmotu, aby sa clovek "na stare kolena" nerosypal...
neviem ci existuju nejake zazracne rady, vsetko zacina v hlave a clovek musi chciet urobit zmenu, ale ty uz dopredu odmietas, mozno by bolo dobre najprv si polozit otazku preco odmietas zdravsie jest a pohyb...pohodlnost? lenivost? zober si takeho uctovnika, ktory by si na konci marca ppovedal, ze musi urobit danove priznanie, ale nechce sa mu robit, nech mu niekto poradi ako, ale nech nemusi uctovat a sediet do vecera za pc... tiez to musi urobit. tak ako musime pre svoje zdravie normalne jest a hybat sa. to nikto za nas neurobi.ber to tak, ze sa mas straaasne rada a ze tu zmenu, ktoru urobis venujes sebe
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

skoda, ze nie si z BA, hned by som Ta "zobrala do parady"
0 0
ada1602 ada1602

ada1602 je offline (nepripojený) ada1602

Ahojte poraďáčky, ako sa Vám darí v chudnutí ? Mne sa totiž nedarí vôbec a som z toho na nervy . Pochváľte sa nejakým pekným úbytkom, v dobrom budem závidieť a snáď ma to vyprovokuje.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

tak isto aj mne sa nedarí, nech robím čokoľvek. Teraz momentálne jem ovocie, cvičím, chodím ešte večer behávať so psom a postavím sa na váhu a nič.........fakt neviem čo mám robiť
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Dievčatká, idem sa chváliť.
V polovici augusta 2008 som skončila 90-dňovku. Schudla so 12 kg.
Je polovica novembra a ja som nepribrala nič. Stravujem sa normálne, ale doobedu stále jem len ovocie. Teším sa.
Tak to len, aby som vás inšpirovala.
Že sa nedarí? Neverím. Len to nejde hneď.
Želám mnoho trpezlivosti.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

tina, len je to na porazenie, že nič nejem, len ovocie, cvičím každý deň, ešte večer chodím behať so psom asi tak 20-30 minút a neschudla som ani deko. Tak som sa včera večer nažrala. Viem, že som neurobila dobre, ale stále neviem kde robím chybu, v minulosti som nemala problém schudnúť aj 5 kg za týždelň a teraz nič A dokonca som si kúpila bio-líniu na chudnutie, hlavne preto aby som nejedla sladké, lebo stále som mala neprekonateľnú chuť na sladké. To trocha pomohlo. Ale na objem som schudla keď sa odmeriam, ale zákonite by som mala aj na kilá nie?
Ja som 90-dňovku vydržala držať týždeň.
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

tinaM Pozri príspevok
Dievčatká, idem sa chváliť.
V polovici augusta 2008 som skončila 90-dňovku. Schudla so 12 kg.
Je polovica novembra a ja som nepribrala nič. Stravujem sa normálne, ale doobedu stále jem len ovocie. Teším sa.
Tak to len, aby som vás inšpirovala.
Že sa nedarí? Neverím. Len to nejde hneď.
Želám mnoho trpezlivosti.
Ja som tiež držala 90-dňovku, skončila som 20. septembra, no nedá sa povedať, že som skončila a jem tak ako pred tým, stále sa snažím stravovať tak ako počas diety pri ktorej som mimochodom schudla 18 kg, je pravda že som od 20.9 pribrala 1 kg, ale to je následok svadba mojej dcéry, veď si viete predstaviť všetky tie dobroty. Všetkým ktorý sa na to odhodláte prajem pevnú výdrž
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Žeby som skúsila znova? Už som si prezerala knihu, vyzerá to jednoducho, keď si to čítam, len tá výdrž. Ale keď čítam koľko ste pochudli. to je pekné. A začalo sa to rozpúšťat hneď prvý týždeň, alebo neskôr....Aj ste cvičili.
0 0
ada1602 ada1602

ada1602 je offline (nepripojený) ada1602

Ahojte, gratulujem Vám karpis, tinaM aj všetkým ostatným ktorý to dokázali. Ja som skúšala už niekoľkokrát 90-dňovku , ale po dvoch-troch týždňoch ma to prestalo baviť. Sústavne som sledovala čo môžem a čo nemôžem zjesť a to mi liezlo na nervy. Určite to chce pevnejšiu vôľu.
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

treba sa len k tomu odhodlať a hlavne vydržať ja som to tiež nedržala na 100%, ale túžba schudnúť bola veľká tak som to dokázala, motivácia bola už spomínaná svadba, chcela som totiž vyzerať trochu k svetu, a teraz som už zvyknutá takto sa stravovať tak mi to ani nepríde, že držím dietu
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Pru Pozri príspevok
Žeby som skúsila znova? Už som si prezerala knihu, vyzerá to jednoducho, keď si to čítam, len tá výdrž. Ale keď čítam koľko ste pochudli. to je pekné. A začalo sa to rozpúšťat hneď prvý týždeň, alebo neskôr....Aj ste cvičili.
Pru, skús to znovu. No v prvom rade sa musíš pevne rozhodnúť, či to naozaj chceš.
Môžem povedať, že to nie je nič hrozné. Dodržiavala som čas jedenia podľa knihy, poradie jednotlivých dní /bielkovinový .../. Nie vždy som si pripravovala jedlo podľa knihy, ale podľa toho, na čo som mala chuť. Dodnes jem doobedu len ovocie.
Už som to tu písala, vodný deň som mala jeden. Na ostatné som sa vykašlala.
Syn má dnes 68. deň a schudol zatiaľ 10 kg. Môžem povedať, že v ovocný deň podvečer /keď už je veľmi hladný/ si dá chlebík s hocičím. /šunka, maslo, lekvár..../

No, po dvoch týždňoch som už badala na váhe úbytok.
Vyslovene som necvičila, ale mám rada turistiku a bicykel. To som ale robila aj vtedy, keď som nedietovala a nešlo dole nič.

Len sa netreba stresovať, že čo môžem a čo nie. Občas, keď som v nedeľu robila rezne a ja som mala ovocný deň, tak som si trochu zobla.

Ono je pravda, že ja som zmenila stravovanie /nazvem to takto, lebo 90-dňovka vlastne ani nie je dieta/ v polovici mája a vtedy som si ani neuvedomila, ale môžem povedať, že je to veľmi dobré obdobie, lebo v lete ani tak jesť nechutí.

Tal len veľa trpezlivosti. Je to naozaj dobrý pocit.
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

Najlepšie schudnete ak sa budete správať podľa zásad paní Edity Sipeky, určite ste o nej už počuli aj vždy o 7.00 ráno je v stredu na ST, vydala niekoľko kníh, je cvičiteľkou atď. všetko sa dozviete na jej stránkach
www.editasipeky.sk a úspech je zaručený, nedrží sa žiadna dieta, žiadna oddelená strava, len sa pravidelne je, zacvičí sa a ak si prečítate stránky, budete vedieť viac.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Nechcem poučovať, keď som takú diétu nedržala, ale hlavne sa treba spriateliť s tými potravinami, ktoré sú zdravé. Ak už dopredu viem, že fuuuj, ovocie, celozrnné chleby a mňam, vyprážaný rezeň a ja musím tak trpieť pri tofu, tak to nemá cenu.
Ja si neznechuťujem žiadne jedlo dopredu a celkom mi to vyhovuje.
0 0
dzastinka1 dzastinka1

dzastinka1 je offline (nepripojený) dzastinka1

Ja by som potrebovala poradiť, ako sa dá schudnúť, keď prídem domov hladná ako vlk a doma je navarená fazuľová polievočka s údeným mäskom :-( a obdivujem ženy, ktoré držia 90 dňovú diétu, keď chodia do práce a ešte sa musia aj starať o rodinu a variť im. To aj ide??????????
0 0
savoir savoir

savoir je offline (nepripojený) savoir

som obyčajná baba
Dzastinka, konečne niekto chce chudnúť aj v roku 2009. Všetko sa dá len treba chcieť. Ja som na vianoce dostala od syna knižky 90-dňovky . Tak som začala podľa návodu. Dnes mám 22 deň a celkom to ide. Hľadám niekoho s kým by sme sa podporovali.

0 0
m.i.c.h.a.l m.i.c.h.a.l

m.i.c.h.a.l je offline (nepripojený) m.i.c.h.a.l

ja sa pridám mám ten istý problém,ale slabú pevnú vôľu začala som aj cvičiť,ale nevydržalo mi to dlho,ako začneme chcela by som zhodiť 5 kíl budem rada ak ma niekto motivuje s pocitom,že nebudem sama tak daj vedieť ako sa darí tebe
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ja som začala deliť stravu, je to niečo podobné ako 90 dňovka, len s tým rozdielom, že si dám kedy chcem, čo chcem a na čo mám chuť. Za 3/4 roka som schudla 20 kg. V jeden deň jem aj sacharidy aj bielkoviny, len dodržiavam 4. hodinový cyklus medzi jedlami. Môj spôsob je veľmi príjemný, jeden krát v týždni môžem porušiť delenie. Dám si buď super obed, alebo večeru. Toto porušenie ma držalo a drží nad vodou. 4 mesiace nedelím, pribrala som 0,5 kg.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Za 3/4 roka schudnúť 20 kg je sila. Ja som schudla za dva mesiace 12 kg, vyše roka si držím váhu. Ups, asi je to o sebadisciplíne pri jedení.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

jozka56 Pozri príspevok
Za 3/4 roka schudnúť 20 kg je sila. Ja som schudla za dva mesiace 12 kg, vyše roka si držím váhu. Ups, asi je to o sebadisciplíne pri jedení.
Jožka...a ako sa Ti podarilo zhodiť za dva mesiace 12kg.
Mne sa podarilo za tri týždne na dovolenke nabrať minulého roka 6 kg a ani jobovi to nejde dolu. Nahovárala som si, že mám problém so štítnou žľazou, potom že mám niečo s hormonálnym profilom. Čerta starého, som zdravá ako ryba a mám pocit, že tú digitálnu váhu tresnem, až ju rozbijem.
Takže keď sa tu začína virtuálna podpora v chudnutí - idem s Vami do toho.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

danushka Pozri príspevok
Jožka...a ako sa Ti podarilo zhodiť za dva mesiace 12kg.
Mne sa podarilo za tri týždne na dovolenke nabrať minulého roka 6 kg a ani jobovi to nejde dolu. Nahovárala som si, že mám problém so štítnou žľazou, potom že mám niečo s hormonálnym profilom. Čerta starého, som zdravá ako ryba a mám pocit, že tú digitálnu váhu tresnem, až ju rozbijem.
Takže keď sa tu začína virtuálna podpora v chudnutí - idem s Vami do toho.
Veľký stres, stres a zabudla som jesť. Stále čakám, že naberiem, ale je to kg hore a hneď dole.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať