Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
savoir savoir

savoir je offline (nepripojený) savoir

som obyčajná baba
Ahojte, jaj baby už je to zlé....zas som porušila všetko čo sa len dalo....pevná vôľa zas išla do čerta.....Od januára to išlo pekne s 90 dňovou dole. Len prišiel február hotovo. No a teraz v marci cez daňové obdobie je to so mnou o ničom. Papiere....ľadnička.....papiere.....šporák. SOS kg idú hore! Som nešťastná. Daňové priznania budú hotové ale zas moje predsavzatia išli bokom. Čo s tým.
0 0
savoir savoir

savoir je offline (nepripojený) savoir

som obyčajná baba
Lenže ja som opačne keď mám stres papám....(žeriem)..a priberám. Strašne ma to zlostí.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

savoir Pozri príspevok
Ahojte, jaj baby už je to zlé....zas som porušila všetko čo sa len dalo....pevná vôľa zas išla do čerta.....Od januára to išlo pekne s 90 dňovou dole. Len prišiel február hotovo. No a teraz v marci cez daňové obdobie je to so mnou o ničom. Papiere....ľadnička.....papiere.....šporák. SOS kg idú hore! Som nešťastná. Daňové priznania budú hotové ale zas moje predsavzatia išli bokom. Čo s tým.
som na tom podobne
Papiere....ľadnička.....papiere.....šporák

neboj, po šibačke sa do toho pustíš a v lete budeš najkrajšia.
0 0
elena11 elena11

elena11 je offline (nepripojený) elena11

sybila3 Pozri príspevok
Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Ja mám tiež 70 kg tak to s tebou skúsim. Chcela by som zhodiť aspoň na 65 kg. Ahoj Zajtra
0 0
elena11 elena11

elena11 je offline (nepripojený) elena11

jozka56 Pozri príspevok
Veľký stres, stres a zabudla som jesť. Stále čakám, že naberiem, ale je to kg hore a hneď dole.
Ráno jesť len ovocie a šťavy a prejsť rýchlou chôdzou aspoň 3km.Obed keď si naložíš tak jednu tretinu daj dole. Na olovrant jeden grahamový rohlík káva a večer Ovocný tanier. Nakrájam jablká kiwy 1 banan trochu vlašských orechov a hrozienka, to ťa zasýti, pi veľa vody a čaj na chudnutie. Ahoj
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

elena11 Pozri príspevok
Ráno jesť len ovocie a šťavy a prejsť rýchlou chôdzou aspoň 3km.Obed keď si naložíš tak jednu tretinu daj dole. Na olovrant jeden grahamový rohlík káva a večer Ovocný tanier. Nakrájam jablká kiwy 1 banan trochu vlašských orechov a hrozienka, to ťa zasýti, pi veľa vody a čaj na chudnutie. Ahoj
Toto by som ja nezvládla, mám cukrovku a bolo by mi zle, ak by som tak málo jedla.
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

caweees vsetci no ja sa chystam uz od novembra ze so sebou kooonecne nieco idem spravit je polocica marca a uz sa do toho pustam som zvedavy kolko mi to opat vydrzi.. ale uz seriozne potrebujem nieco zo sebou robit... pomaly sazacinam doslova hambit za seba.......idem skusit to norbiho tajomstvo co ten madar vymyslel som zvedavy.. mozno to dam dokopy zo 4 hodinovou pripadne delenou....
delena mi raz pomohla ked som bol na lieceni z obezitou este ako dieta som schudol za 6 tyzdnou vyse 10 kg.. len doma sa to zle dodrziava....
ja mam problem s mojou ziotospravou jedavam len na ranajky v praci na obed nechodim a potom ked pridem z prace okolo 16- 17,00 medzitym nic ..... a vecer uz tiez nic... spavam velmi malo a asi to bude chyba.. kto zacne so mnou? nech sa vieme trosku podrzaaat....
0 0
hefi hefi

hefi je offline (nepripojený) hefi

som podpredsedníčkou malého spoločenstva BJ a mám s tým dosť starostí ...viac
andrej, ja sa pridam, ale nech to nie je žiadna taká dieta ako trebárs 90-dňová, alebo dáka iná. Vyskúšala som už asi všetko a nedarí sa. Potrebujem dať dolu veľa, veľa kíl - takých 20, ale priznám sa že aj 5 by potešilo. 90-dňovú som držala pred 2 rokmi, 14 som schudla ale za tie dva roky som ich pribrala naspäť. Ku koncu diéty mi začali vypadávať vlasy a potom ten jojo-efekt... škoda vravieť. Už si vymyslel ako ideš na to?
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

super konecne niekto zacne so mnou.... som velmi rad... no neviem co vymyslime? nepomenime niejako maily? alebo tak aby sa nam lepsie komunikovalo?

ja by som najradsej skusil toho norbiho spolu s 4 hodinovou (to je ze jes kazde 4 hodiny ale nie do prasknutia le len nieco....)

zacinam od pondelka bo v nedelu sa si este vychutnam super obedik.... xi..
0 0
ada1602 ada1602

ada1602 je offline (nepripojený) ada1602

Aj ja som skúsila 90-dňovú, ale nevyhovovala mi. Dodržiavala som ju na 100%, aj som schudla, ale začali mi strašne padať vlasy a nenormálne ma začali bolieť kĺby. O Norbiho diéte som ešte nepočula , o čo ide?
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

no ide o to ze v urcity cas mozes jest len urcite jedla napr. muku a vsade kde je muka nemozes jest po 12,00 hod ale napr maso a urcite zeleniny mozes jest az do 22,00 hod
ak vie spo madarsky tak je to vsetko na (uff meschce mi to tu zobral ale daj so jeho priezvisko dobka aa skratku madarska hu a vyhodi ti to jeho stranku )
resp. v knihkuectvach najdes aj o tom knihu stoji cca 10 € ja som to kupil.. tak sa idem do toho pustit...
0 0
ada1602 ada1602

ada1602 je offline (nepripojený) ada1602

Ahoj , našla som knihu na nete , objednala som si ju. Vďaka za odpoveď.
0 0
denisadam denisadam

denisadam je offline (nepripojený) denisadam

andrej.bat Pozri príspevok
no ide o to ze v urcity cas mozes jest len urcite jedla napr. muku a vsade kde je muka nemozes jest po 12,00 hod ale napr maso a urcite zeleniny mozes jest az do 22,00 hod
ak vie spo madarsky tak je to vsetko na (uff meschce mi to tu zobral ale daj so jeho priezvisko dobka aa skratku madarska hu a vyhodi ti to jeho stranku )
resp. v knihkuectvach najdes aj o tom knihu stoji cca 10 € ja som to kupil.. tak sa idem do toho pustit...
ahoj, môžem sa spyýtať čo je to za knihu? rada by som sa pridala k vam....
0 0
ada1602 ada1602

ada1602 je offline (nepripojený) ada1602

Knihu napísal chalan Norbi , ktorý bol ako chlapec obézny a svoju cestu za štíhlym telom opísal v knihe. Predpokladdám že tam okrem diety budú aj popísané cvičenia.Knihu som zatiaľ nečítala mám ju objednanú, viem že existuje aj DVD ale nieviem či je súčasťou knihy. Knihu som objednala na nete v českej verzii , slovenská je vypredaná.
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

no ja som nasiela aj v svk verzii v knihkupectve ezop z pd su tam zlati majitelia s ktorymi sa poznam osobne radi vam ju zaslu a maju aj online obchod...

dvd ani cd zial bohu nieje sucastou kniky co ma trosku mrzi.. ale nevadi.. tak o dzajtra zaciname!!!! som velmi rad ze som neni sam a aspon niekto ma podpori.. xi.. cakam na vase dobre rady ako vam to ide.... ja dam zajtra vediet..
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

norbiho tajomstvo sa vola aj ta kniha.. no keby ta tabulka s potravinami nemama vyse 30 stran tak by som to neijako okopcil a dal vam to sem ako prilohu. .len prepisovat sa mi to akosi ani neche a ani nemam na to cas.. xi
0 0
ada1602 ada1602

ada1602 je offline (nepripojený) ada1602

Ahojte, aj ja som ju našla v knihk. ezop e-mailom mi prišla správa že slovenská verzia je vypredaná ale ponúkli mi českú.
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

cawes no pokusil som sa zalozi temu len na toho norbiho..t ak mozeme komuikovat vylucne tam.. xi.. ckam na vase ohlasy....
0 0
clarissa clarissa

clarissa je offline (nepripojený) clarissa

zdravim,chcela by som sa opýtať pri 90 dnovej diete kam mám zaradiť tuniaka? a ranno vždy pijem actimel nevadí to?
0 0
edu21 edu21

edu21 je offline (nepripojený) edu21

Tuniak je bielkovina...to mliečko môžeš len tento prvý, bielkovinový deň
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať