Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Prosím Váš, ak tu bude nejaká zaručená rada na schudnutie, oznámte mi to cez ss. Prečítala som si len príspevok 1 a potom 56 a zďaleka sa takýmto témam vyhýbam, lebo pri skúšaní akýchkoľvek diét mi ukazuje ručička na váhe beznádejne to isté numero, akurát keď sa zhlboka nadýchnem, už mám o kilo viac
Tak ponúkam: kráľovstvo za kilo
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Elenka, nebaštiť ani omrvinku chleba, pečiva, knedlí, buchiet, zákuskov....ani omrvinku.....sem s kráľovstvom!!!!!!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Paula
Elenka, nebaštiť ani omrvinku chleba, pečiva, knedlí, buchiet, zákuskov....ani omrvinku.....sem s kráľovstvom!!!!!!
Dobré Puli
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Prosím Váš, ak tu bude nejaká zaručená rada na schudnutie, oznámte mi to cez ss. Prečítala som si len príspevok 1 a potom 56 a zďaleka sa takýmto témam vyhýbam, lebo pri skúšaní akýchkoľvek diét mi ukazuje ručička na váhe beznádejne to isté numero, akurát keď sa zhlboka nadýchnem, už mám o kilo viac
Tak ponúkam: kráľovstvo za kilo

Elenka neviem z čoho ty chceš chudnúť..... tak nenamýšlať prosím ....
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zita5
Elenka neviem z čoho ty chceš chudnúť..... tak nenamýšlať prosím ....
Zitka, nekaz mi kšeft!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula
Zitka, nekaz mi kšeft!
:p :p :p :p :p :p :p :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
:p Baby ja sa Vám čudujem .....ja mám toho času prechodne 70 kg a ešte by som do konca roka chcela pribrať 30 kg
Naposledy upravil Zita5 : 29.07.06 at 17:42
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Ahojte, až teraz som si všimla túto zaujímavú tému. Je krásne leto, moja 9-ročná dcéra chce chodiť na plaváreň a ja sa nedokážem s tým mojim zadkom obliecť do plaviek. Pred pár rokmi som po 2 deťoch tiež pekne schudla na 55 kg pri výške 170. Teraz mám asi 62kg. Viem, že to nie je taký rozdiel, ale problém je v tom, že moja sedavá robota ma pripravila o pružnú pokožku a na niektorých miestach mám hroznú celulitídu. No som zo seba nešťastná. Hľadala som na nete rôzne rady, ale pri tom mojom každodennom strese nestihnem ani vypiť toľko tekutín, dodržať čas jedenia, no a ten stres je mnohokrát nepremožiteľný. No a veľký problém u mňa je, že mám veľmi rada sladké. Nemusím ho zjesť veľa, ale aspoň malú tyčinku musím mať. Mussli tyčinky mi nechutia stále jesť i keď majú prioritu. Mám doma rotoped, na ktorom si občas zašlapem, ale neťahá ma to tak ako zo začiatku. Neviem, ako sa mám motivovať, poraďte mi.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Orsz
Ahojte, až teraz som si všimla túto zaujímavú tému. Je krásne leto, moja 9-ročná dcéra chce chodiť na plaváreň a ja sa nedokážem s tým mojim zadkom obliecť do plaviek. Pred pár rokmi som po 2 deťoch tiež pekne schudla na 55 kg pri výške 170. Teraz mám asi 62kg. Viem, že to nie je taký rozdiel, ale problém je v tom, že moja sedavá robota ma pripravila o pružnú pokožku a na niektorých miestach mám hroznú celulitídu. No som zo seba nešťastná. Hľadala som na nete rôzne rady, ale pri tom mojom každodennom strese nestihnem ani vypiť toľko tekutín, dodržať čas jedenia, no a ten stres je mnohokrát nepremožiteľný. No a veľký problém u mňa je, že mám veľmi rada sladké. Nemusím ho zjesť veľa, ale aspoň malú tyčinku musím mať. Mussli tyčinky mi nechutia stále jesť i keď majú prioritu. Mám doma rotoped, na ktorom si občas zašlapem, ale neťahá ma to tak ako zo začiatku. Neviem, ako sa mám motivovať, poraďte mi.
Nezúfaj a kľudne na tú plaváreň choď,iní /rozumej ja/ s Tvojou výškou a váhou by išli rovno na predvádzacie mólo. Ale neprezraď ma.
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

No ďakujem, beriem to ako kompliment aj ako motiváciu [IMG]images/smilies/smile.gif[/IMG].
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Orsz
Ahojte, až teraz som si všimla túto zaujímavú tému. Je krásne leto, moja 9-ročná dcéra chce chodiť na plaváreň a ja sa nedokážem s tým mojim zadkom obliecť do plaviek. Pred pár rokmi som po 2 deťoch tiež pekne schudla na 55 kg pri výške 170. Teraz mám asi 62kg. Viem, že to nie je taký rozdiel, ale problém je v tom, že moja sedavá robota ma pripravila o pružnú pokožku a na niektorých miestach mám hroznú celulitídu. No som zo seba nešťastná. Hľadala som na nete rôzne rady, ale pri tom mojom každodennom strese nestihnem ani vypiť toľko tekutín, dodržať čas jedenia, no a ten stres je mnohokrát nepremožiteľný. No a veľký problém u mňa je, že mám veľmi rada sladké. Nemusím ho zjesť veľa, ale aspoň malú tyčinku musím mať. Mussli tyčinky mi nechutia stále jesť i keď majú prioritu. Mám doma rotoped, na ktorom si občas zašlapem, ale neťahá ma to tak ako zo začiatku. Neviem, ako sa mám motivovať, poraďte mi.
Mať tak tvojich 62 tak som najšťastnejší človek na zemi.
0 0
machuľa machuľa

machuľa je offline (nepripojený) machuľa

inge57
Ahojte! Aj ja som sa dala na chudnutie, ale ja mám väčšiu obezitu ako vy dievčatá, ale tvrdo natom pracujem. Prestala som úplne jesť sladké, zmrzlinu, kávu som obmedzila na minimum, začala som veľa piť. S jedlom nemám problém, nakoľko moja obezita nevznikla z jedla, ale z nadmernej konzumácie sladkostí. Dnes cvičím, zmenila som šatník aj keď som schudla len cca 4-5 kilo, ale idem ďalej. Moja váha pri 161 cm bola cca 95 kilo. Dnes vážim zhruba 90 kilo a mojím cieľom je dostať sa na 55 resp. 60 kíl. Moja metóda je jednoduchá- nevečerať, vylúčenie sladkostí z jedálnička a každodenný pohyb, ktorý mi doteraz chýbal. Jo-jo efektu sa nebojím, lebo za 1 mesiac som schudla cca 4-5 kilo čo nieje veľa. Za ten mesiac som zmenila stravovacie návyky, obmedzila chuť na sladké/náhradou je mi ovocie a zelenina/ a začala som veľa piť vodičky. Pomaličky som začala zapájať do svojho režimu aj cvičenie, ktoré zatiaľ z časových dôvodov nevykonávam každodenne, ale odo dnes už budem cvičiť cca 1 hod. denne. Častokrát som už schudla dokonca za 3 týždne cca 14 kíl, ale udržala som si váhu len pol roka, potom prišlo leto a jedla som litre zmrzliny denne/ tak mi treba a pribrala som nie 14 kíl ale 22 kíl/. Preto je pravdou, že pomaly ďalej zájdeš.Takže hor sa do chudnutia!
Konečne niekto kdo nemá problémi s váhou a pritom vážia sladkých 60 kíl. No ja som myslela, že sú tu samé vyžle. Ja mám 168 cm a 80 kg no dať ich dole, to je umenie. Ale snažím sa a od zajtra idem na to aj z dietou. Tak ako píšu žiaden chlebík, možno skúsim aj tú ryžu. Poradí niekdo ako t s tou ryžovou dietou je ako ju konzumovať v akej podobe a a ko čato??? Poradte. Prípadne nejaký očistný deň ale nie taký, že úplne nič!
Ďakujem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
machuľa
Konečne niekto kdo nemá problémi s váhou a pritom vážia sladkých 60 kíl. No ja som myslela, že sú tu samé vyžle. Ja mám 168 cm a 80 kg no dať ich dole, to je umenie. Ale snažím sa a od zajtra idem na to aj z dietou. Tak ako píšu žiaden chlebík, možno skúsim aj tú ryžu. Poradí niekdo ako t s tou ryžovou dietou je ako ju konzumovať v akej podobe a a ko čato??? Poradte. Prípadne nejaký očistný deň ale nie taký, že úplne nič!
Ďakujem
Ale mne by pomohli iba také.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Tejto téme som sa veľmi dlho vyhýbala. Ja totiž celý život držím nejakú diétu. To znamená, že stále nie som s tým, čo moje nohy musia nosiť, spokojná. Hladovka na mňa nefunguje. To vydržím do večera a potom poprask v chľadničke. To poznáte. Športujem raz do roka na dovolenke, ale to mnohé poznáte tiež, takže opäť nič - moc. Vyskúšala som delenú stravu, bolo to fajn, schudla som bez mučenia 7 kg. Ale po troch rokoch som sa cítila unavená a tento spôsob mi absolútne prestal vyhovovať. No a jasné, že som tých 7 nabrala späť. Keď mi ručučka na váhe ukázala 67, tak som konečne začala s tým, čo tu už doporučila Paula. A keďže je chlieb pre mňa najväčšou pochúťkou, nebolo jdnoduché sa rozhodnúť. Za tri dni / bez chleba, rohlíka, koláčov, cestovín, a rôznych tyčiniek/ -len jogurty, ovocie, zelenina, občas kúsok mäsa a 2 kg boli včudu. Fajn, takže tento spôsob chudnutia môžem odskúšaný doporučiť.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

tento vikend som stravila u znamych na chalupe, pani domaca - 35 rocna "baba", ktora neuznava cvicenie mi predviedla brusny tanec - kurz navstevuje asi pol roka. skusali sme to spolu a mozem povedat, ze dlho ma tak nic neoslovilo,citila som take svaly, o ktorych som netusila, takze by som chcela nahovorit niekoho, kto by mal zaujem ci sa do toho nepusti so mnou, teraz je sice leto, ale urcite sa nieco bude konat. pozerala som na internete a nasla som nejake stranky, tak som napisala kedy zacinaju kurz pre zaciatocniky/BA/. keby niekto chcel ist do toho so mnou budem rada, vek,vaha nie je rozhodujuca - je to cca 1 krat do tyzdna.
0 0
machuľa machuľa

machuľa je offline (nepripojený) machuľa

!.
no dievčence moje ....
tak dnes so ráničko začala sovoju očistnú kúru. Ráno pohár bilinkového čaju, meltu kávu, do práce zabalila pol litrovú termosku s bilinkovým čajom, minerálku a 1 jablko. O 12 počujem hlasy z brucha " Už mi niečo daj", tak som si povedala o.k. to jablčko môžem. O 13 "daj mi ešte niečo" volalo na mňa moje bruško. Tak som milé dámy nelenila sadla do auta na vrátnici som povedala, že idem na poštu a HOPHOP na trh, štvrťka melónu a 4 banány. Vrátila som sa do kancelárie, zjedla 1/2 z tej štvrti melóna a bolo šicko O.k. No až keď som prišla domov. Manžel spravil svoj preslávený tuniakový šalát s majonézkou a maličkými mušličkami - cestovinymi...........áááááááá hm, ten bol ale dobrý. Zjedla som plný tanier a k tomu mi ešte môj milovaný priniesol čerstvé minibagetky.
Očistný deň je v ťahu!!!!!!!
Teraz keď už som prežratá do prasknutia viem, že dnes už nič nezjem Má teda zmysel začínať zajtra od znova. Ale áno . Veď ma tam čakajú tie banány. Takže pridajte sa VY čo nevydržíte bez jedla. Dajme si zajtra banánkový deň!!!
Začnem hneď ráno. Rozmixujem banán v mlieku pridám lyžičku medu a dve lyžice ovsených vločiek. Mám vyskušané, že vydržím do jednej, potom si dám zeleninový šalatik (teda aspoň dúfam), ale ako to skončí večer???????????????
To napíšem zajtra.


CHUDNUTIU ZDAR DIEVČENCE!!!!

Vaša Banánová Rybička
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

podla mna robis chybu a sama by si z toho textu mala vycitat aku, cely den zobkas a vecer nevies co so sebou.
naranajkuj sa normalne - musis telo nastartovat - inac tie vlocky s bananom su fajn to moze byt, ale zeleninovy salat na obed - nuz ked uvazis ze ides spat cca o 22,00 tak to tvoje telo musi mat mierny chaos z toho, ze mu nic nedas a zacne si v panike ukladat do zasoby tuky. takze obed - k zelenine nejake maso, alebo ryzu, zemiaky, cestoviny, cokolvek, zabudni napriklad na pizzu alebo mucne jedla, tucne masa, privarky, huste polievky so zaprazkou. no a ten salat si daj vecer. ked sa takto zacnes stravovat, ver tomu, ze zabudnes na dietu - lebo taky jedalnicek by mal byt sucastou kazdodenneho zivota. no a ked chces aby to zabralo viac - vynechaj chlieb, pecivo a vsetko s bielej muky, biely cukor vymen za trstinovy a je to
0 0
machuľa machuľa

machuľa je offline (nepripojený) machuľa

o.k. tak to teda vyskúšam a potom sa Ti ozvem.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

o.k. hlavne sa neponahlaj a nechci vysledky vidiet po 2 dnoch
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Čaute,
tak mám po dovolenke, prišli sme o 2 dni skôr, lebo sa v Chorvátsku pokazilo počasie ako tu. No tak za 40 dní mám 10 kg dole, ale takto som sa v živote nenadrela, keď som chcela schudnúť, jedla som len ovocie, lepila náplaste, jedla Bio-líniu, cvičila jak hovädo a to doslovne mesiac každý deň som makala, ale môžem povedať, že dosť účinné sú cviky na zadok z Kalanetiky a cvičím aj pilatesove cvičenia a večer ešte orbitrek. Ráno jak sme prišli z dovolenky už som nemohla vydržať na váhu, tak som tam skočila a ukázalo mi 63 kg, taká som bola šťastná. No teraz pôjdeme na večeru, robím si chuť na vysmažený syr s hranolkami, mňam, také som 40 dní nejedla a od zajtra nabehnem na zdravú stravu a budem pokračovať v cvičení, tak sa mi to zapáčilo, už sa sama sebe aj páčim v zrkadle a opálené nohy vyzerajú štíhlejšie a čo je hlavné do všetkých vecí som sa vpratala. Vďaka dovolenke, inak by som sa nenaštartovala. Majte sa..............
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať