Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka ak dohráme dvojboj ideme na brušný tanec ...uvidíš ako pôjdu kilá dolu
danc07.gif  
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Majka ak dohráme dvojboj ideme na brušný tanec ...uvidíš ako pôjdu kilá dolu
Rodina má o mňa strach,lebo z mojej izby občas idú výbuchy smiechu.Môj drahý iba nechápavo krúti hlavou a sonduje čo je ich príčinou.Prezradím,až keď si tie brušáky nacvičím.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Dievčence, len pozor, aby ste nedopadli z toľkého chudnutia takto .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

17-nástky sa mi vidí, že sa pridám. Smajlík odcvičí, super. Ale Vám to ide, radosť pozerať a rehotať sa. Pohodička, pohoda.:p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elena Navrátilová
17-nástky sa mi vidí, že sa pridám. Smajlík odcvičí, super. Ale Vám to ide, radosť pozerať a rehotať sa. Pohodička, pohoda.:p
Len pozor! Aby si budúce Krahule niekto nezmýlil so stretávkou modeliek. :p :p
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Melnick
Len pozor! Aby si budúce Krahule niekto nezmýlil so stretávkou modeliek. :p :p
No, to áno, a za nás, čo sa nehodláme týrať cvičením sa budú hanbiť, a možno sa k nám ani nepriznajú .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zdeni
No, to áno, a za nás, čo sa nehodláme týrať cvičením sa budú hanbiť, a možno sa k nám ani nepriznajú .
Nie,nie dievčatá.Priznáme sa k Vám,ale fotografom a ostatným médiám budeme pózovať iba my./smajla chytajúceho sa za brucho dodá možno niekto iný./
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Melnick
Nie,nie dievčatá.Priznáme sa k Vám,ale fotografom a ostatným médiám budeme pózovať iba my./smajla chytajúceho sa za brucho dodá možno niekto iný./
No tééééda, ďakujem pekne, to aby som fakt začala aj ja rozmýšľať o tom chudnutí . A tak som sa teraz dobre napapkala nedeľného obedíka . Ale, no dobre, duplu si už teda nedám .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zdeni
No tééééda, ďakujem pekne, to aby som fakt začala aj ja rozmýšľať o tom chudnutí . A tak som sa teraz dobre napapkala nedeľného obedíka . Ale, no dobre, duplu si už teda nedám .
Ty už si po obede? Bože ,to aby som sa išla realizovať niekde inde. Teda presnejšie: do kuchyne. :p
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Melnick
Ty už si po obede? Bože ,to aby som sa išla realizovať niekde inde. Teda presnejšie: do kuchyne. :p
Veru, veru aj mňa už bolí brucho od smiechu aj ja idem ukľudniť svoju bránicu. Idem pozerať na STV1 o 5min. 12, trošku politiky, tam ma smiech prejde.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Melnick
Len pozor! Aby si budúce Krahule niekto nezmýlil so stretávkou modeliek. :p :p
Krahule aj tento rok boli stretávkou modeliek. K výzoru modelky nám stačilo veľa úsmevov a dobrej nálady. Kto by už sa nad postavou v takom veselom spolku zamýšľal?

P.S. A medzi modelky aj modelky-moletky patria......
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zdeni
Veru, veru aj mňa už bolí brucho od smiechu aj ja idem ukľudniť svoju bránicu. Idem pozerať na STV1 o 5min. 12, trošku politiky, tam ma smiech prejde.

..........................................
Macko.gif  
smejo.gif  
1/1
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
..........................................
Vedela som ,že ma nenecháš v " štichu."
Naposledy upravil Melnick : 06.08.06 at 11:37
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
DanielaSĽ
Krahule aj tento rok boli stretávkou modeliek. K výzoru modelky nám stačilo veľa úsmevov a dobrej nálady. Kto by už sa nad postavou v takom veselom spolku zamýšľal?

P.S. A medzi modelky aj modelky-moletky patria......
Takže už nemusím absentovať kvoli váhe?
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Melnick
Takže už nemusím absentovať kvoli váhe?
Supéééééééér! Tak nabudúce pôjdem aj ja. Len neviem Majka, či si s nás nerobia srandu a oni budú poctivo makať a my im to uveríme. A potom ten šok na Krahuliach.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Melnick
Ty už si po obede? Bože ,to aby som sa išla realizovať niekde inde. Teda presnejšie: do kuchyne. :p
Hlásim že je: navarené,upečené,sladké ,slané .Už som ako Švejk-teda
výzorom určite.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Hlásim že je: navarené,upečené,sladké ,slané .Už som ako Švejk-teda
výzorom určite.
.................................................a j ja :p
2f7e4f9d69d910ad46670218ff3fc87c.gif  
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

V telke idú "Modelky". Ako na objednávku.
Niekto musí byť aj pekný a chudý ...........
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
EkoMax
V telke idú "Modelky". Ako na objednávku.
Niekto musí byť aj pekný a chudý ...........
Škoda,že my sme iba pekné a k tomu dobre stavané,ale myslím,že nový trend sa uberá práve našim smerom.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Škoda,že my sme iba pekné a k tomu dobre stavané,ale myslím,že nový trend sa uberá práve našim smerom.
smerom k nášmu veku ...... 17-násť
Kliknite na obrázok , prosím .
dab4e89c96ee4964f0338d11d6b4d6a4.gif  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať