Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Toto je ten tanec z Krahúl? Raz, dva, tri DPH? No teda, to už áno.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová
Toto je ten tanec z Krahúl? Raz, dva, tri DPH? No teda, to už áno.
Ja som na Krahuliach nebola :p , ale som si to presne tak ako hore moja predskokanka - tanečnica ,skúšala podľa návodu Krahuliackeho tanečného výboru .
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick
Ktorá si Ty.Tá čo sa hojdá? Ak áno, tak už ma pusť trošku pohojdať.
Nech si aj ja trochu zacvičím,veď sme v téme chudnutie.
Keď ťa Zitka nechce pustiť, ukradla som jej za to nejakých smajlíkov, poď sa hojdať so mnou
sm_nahoupacce.gif  
s26.gif  
smilespressvihadlo.gif  
1/1
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Máli sa vám cvikov?
0063.gif  
0076.gif  
1/1
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Toľko som sa vyhýbala tejto téme, lebo som myslela, že to je len o diétach, ale aj brušné svaly si tu perfektne precvičím, keď sa rehocem.
smejo.gif  
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Veru....ale pozor!!! Vraví sa, že od smiechu sa priberá...to bude asi preto, že sa človek pri smiechu pekne vytrasie a vyhladovie a nabaští sa
1137.gif  
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
smerom k nášmu veku ...... 17-násť
Kliknite na obrázok , prosím .
Zitka ,to na ktorej diskotéke si ma vymákla?? Há??Stiahni moje foto z príspevku 121. Prosíííím. Bola som tam totiž bez manžela.
Ani tá blond parochňa mi nepomohla,spoznal ma.Mám teraz doma peklo,že som bola veľmi málo odetá.
Naposledy upravil Melnick : 06.08.06 at 23:46
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Čaute, vidím, že srandičky vás neopúšťajú. Videla som tu ryžovú diétu. Začala som ju aj ja držať na jar, ale mi nesedela, síce som po týždni schudla, ale tak mi bolo zle, hlava sa mi točila strašne, slabá jak mucha a to som zvyknutá na iné diéty teda. Nepáčila sa mi ryžová diéta vôbec. Príšerne mi bolo z nej zle.
Som skôr za ovocie a zeleninu a cvičenie. čaute.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Lidičky, tešte sa, že ste zdravé a že ste na tomto svete. Poviem vám istý čas som začala behať, aby mi spevnelo telo, hlavne nohy a chrbát a aby som troška schudla. Keď ma strašidelne začalo bolieť srdce, okamžite som prestala
a bola som rada, že som na tomto svete, hoci by som bola aj 100-kilová. Veď ľudia sa nehodnotia podľa toho ako vyzerajú, ale akí sú. Tak nie, že sa pri tom chudnutí zničíte. Všetko robte s mierou a s rozumom, žiadne drasťaky! Na svete sme iba raz, tak si to vážte!
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Chlap číta inzeráty a vidí inzerát. U nás môžete rýchlo a príjemne schudnúť, neváha a zavolá tam. Hlas v telefóne sa mu ozve a koľko ste ochotný zaplatiť za chudnutie, chvíľu rozmýšla a povie 20 000.- . Dobre príďte zajtra tam a tam. Prišiel, uzavrel dohodu. O chvíľi prišla k nemu veľmi pekná blonýnka so všetkým čo má pekná žena mať a presne na tých správnych miestach. Kázala sa mu vyzliecť položila ho na lehátko a začala ho masírovať. Keď skončila tak sa ho spýtala chcete sa so mnou aj milovať? S veľkou radosťou prikývol. Ona na to, áno ale musíte si ma chytiť a rozbehla sa preč. Tak sa to opakovalo niekoľko dní. Potom ju nakoniec dostihol a pekne sa pomilovali.
Po návrate rozpráva o tomto svojom zážitku kamarátovi a ten tiež dostal chuť schudnúť a tak si pýtal číslo telefónu. Po zavolaní sa mu ozve ten istý hlas a pýta sa, koľko ste ochotný zaplatiť za chudnutie, pretože bol trochu skúpy povedal tak 3 000.-. O chvíľu prišiel statný čenoch, vzal ho do vedľajšej miestnosti, kde ho začal masírovať. Keď skončil tak mu vraví teraz utekaj, lebo ak ťa chytím tak ťa pomilujem.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Orim, nevieš číslo na toho černocha?
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Orim už 15 min sa smejem a nemôžem prestať manžel sa na mňa pozerá že čo sa mi stalo a potom mám chudnúť a v jednom kuse sa len smejem a verím tiež že od smiechu sa priberá.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ďalší spôsob, ako schudnúť.
Naposledy upravil abel : 27.09.06 at 14:03
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

liduska
Orim už 15 min sa smejem a nemôžem prestať manžel sa na mňa pozerá že čo sa mi stalo a potom mám chudnúť a v jednom kuse sa len smejem a verím tiež že od smiechu sa priberá.
A vieš prečo sa priberá? Lebo, keď Ťa od smiechu pekne "vytrasie", dostaneš hlad a nasmeruješ sa do chladničky
0022.gif  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula
A vieš prečo sa priberá? Lebo, keď Ťa od smiechu pekne "vytrasie", dostaneš hlad a nasmeruješ sa do chladničky
A priebeh potom vyzerá takto .....klikni na obrázok
sm_tlusta_zere.gif  
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

alebo takto? / pozn. skušam vložiť smajlika dúfam že sa mi to podarí/
sm_tlusty_vybuch.gif  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
......................"už tu nikto nie je" ...chcem ísť posledný krát do chladničky.....od zajtra začínam chudnúť.....
d5702d5e3f1b9240e534895b37e85fcb.gif  
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Baby, vy ste ma špehovali? Tie posledné tri príspevky sú o mne.
Naposledy upravil Zita4 : 03.09.06 at 21:02
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita4
Baby, vy ste ma špehovali? Tia posledné tri príspevky sú o mne.
Zituš keby len o Tebe .......
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Zitka nasadila som ti novú stráž pred chladničku takže žiadne vyjedanie nebude. :p / klik na obrázok /
kocúr.gif  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať