Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
hmmmmm.........................
675511dfc4fb99c24e15e593bfbbdd0f.gif  
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Ja by som mala tiež nejaké kilečká zhodiť. Je tu niekto z trnavy kto by chodil so mnou cvičiť doobeda do relaxu?
0 0
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Nie som síce z Trnavy, ani cvičiť nemám kde a vlastne ani kedy, ale chudnúť som začala drasticky je to už dnes 7. deň, lebo som už ako slon pribrala som od decembra 2005 strašných 15 kg. Začala som mliekovou diétou z časopisu, kde schudnutá slečna schudla za 13 dní 8 kg, ja zatiaľ jedno krásne kg, ale vydržím lebo mám dobrý dôvod - stužková mojej maturantky.
Musím sa potrápiť, aj hladom, aj cvičením, aj kalanetikou, lebo môj metabolizmus beťár jeden si zvykne vždy na všetko mám to odskúšané /chudnem pravidelne asi 20 rokov/ tak napríklad vlani som asi päť mesiacov denne bicyklovala 14 km na slnku, v daždi, vo vetre, neschudla som ani deko, ale kondičku som mala dobrú!!!
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Ivka a mohla by si tú mliekovú diétu sem prilepiť? Ja som s hrôzou zistila že som za leto!!!! /v čase ovocia a zeleniny/pribrala 9 kg.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

myslite, ze tu bude mat nejaky vyznam, ved ked znova prejdete na normalnu stravu tak vam stupne vaha a sklamanie. urcite by som to riesila inac nie dietou,
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

a niekto z Humenneho s kym by som mohla chodit cvicit? samej sa mi nesce ale rada by som isla, ak by sa niekto nasiel )
0 0
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Pripájam ako prílohu mliečnu diétu, čo robiť 8. deň neviem nemám to napísané, ale ja si asi zajtra spravím syrový deň, pôvodne som chcela len vodový, ale keďže deviaty deň je len mlieko bude syrový. Tiež tam nebolo napísané čo s pitným režimom, ale ja dodržujem 1.5 až 2 litre vody alebo bylinkových čajov. Mám to odskúšané vtedy sa lepšie chudne a tiež cvičiť aspoň 15 min. denne.
Pre Korduľku - ja sa tiež bojím jojo efektu, ale keď sa nebudem prepchávať vydržím pár rokov nepribrať, dúfam že ma nepostihne nič zlé pretože ja priberám hlavne pri strese /v decembri mi umrel môj drahý ocinko, tak som takto dopadla/,a tiež nechudnem rýchlo, ona schudla 8 kíl za 13 dní, ja držím 7 dní a mám dole len 1 -2 kg.
Prajem Vám dobré chudnutie.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Orim
Chlap číta inzeráty a vidí inzerát. U nás môžete rýchlo a príjemne schudnúť, neváha a zavolá tam. Hlas v telefóne sa mu ozve a koľko ste ochotný zaplatiť za chudnutie, chvíľu rozmýšla a povie 20 000.- . Dobre príďte zajtra tam a tam. Prišiel, uzavrel dohodu. O chvíľi prišla k nemu veľmi pekná blonýnka so všetkým čo má pekná žena mať a presne na tých správnych miestach. Kázala sa mu vyzliecť položila ho na lehátko a začala ho masírovať. Keď skončila tak sa ho spýtala chcete sa so mnou aj milovať? S veľkou radosťou prikývol. Ona na to, áno ale musíte si ma chytiť a rozbehla sa preč. Tak sa to opakovalo niekoľko dní. Potom ju nakoniec dostihol a pekne sa pomilovali.
Po návrate rozpráva o tomto svojom zážitku kamarátovi a ten tiež dostal chuť schudnúť a tak si pýtal číslo telefónu. Po zavolaní sa mu ozve ten istý hlas a pýta sa, koľko ste ochotný zaplatiť za chudnutie, pretože bol trochu skúpy povedal tak 3 000.-. O chvíľu prišiel statný čenoch, vzal ho do vedľajšej miestnosti, kde ho začal masírovať. Keď skončil tak mu vraví teraz utekaj, lebo ak ťa chytím tak ťa pomilujem.
Super sranda!!!!!
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ivička nic v zlom, ja len ze mam pocit ak clovek sa stravuje na par tyzdnov uplne inac ako je zvyknuty tak po navrate do normalneho rezimu sa to musi prejavit, podla tej diety to vyzera na bezsaharidove stravovanie tak preto.
myslim, ze ti netraba diety, ved si si to sama tam napisala - ze myslis, ze sa netreba prepchavat - nuz a to je cele tajomstvo normalneho zdraveho zivota + cvicenie. strava tvori 70% cvicenie 20 a 10 ako hovorim ja cista mysel dobra nalada . nuz a k tej pomoze par krat do tyzdna trochu jogy a pohar cerveneho vina
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Tiež som pribrala od apríla asi 5 kg, preto som začala diétu.
Nemám presne určenú, len nejem tuky,sladkosti. Moja strava vyzerá nasledovne:
Hrianky z čierneho chleba bez všetkého + paradajky, uhorka, paprika /čo sa práve nachádza v chladničke/
varené zemiaky, varená ryža, cestoviny samotné-prípadne trochu ochutené sójovou omáčkou, surová kyslá kapusta,čerstvá alebo varená zelenina, varené kuracie mäso, ovocie - ale nie príliš sladké a nie veľmi veľa.
Hodne minerálky a nesladeného zeleného čaju.
Všetko je o to ťažšie, že pre manžela a syna musím vyvárať "tučné", kalorické jedlá, ja si sadnem oproti a naložím si na tanier moje "špeciality". Za dva týždne som schudla 2-3 kg, pritom skoro nikdy nie som hladná. Jem vtedy, keď sa mi chce, najlepšie často, ale malé množstvo.

Jedná dobrá rada: Je dobré pochváliť sa každému, že chudneme!Kamarátkam,kolegyniam, rodine - keby sa nám to nepodarilo, bolo by nepríjemné priznať si, že sme zlyhali !!!

Prajem Vám veľa úspechov nie len pri chudnutí.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Laura drzim palce a fandim, len pridaj trochu viacej bielkovin do stravy,
sacharidy doobeda bielkoviny zbytok dna, rovnako s ovociem to doobeda a poobede zeleninu
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Nikto sa nenašiel z trnavy? Dvom by sa nám lahšie chodilo cvičiť, ťahali by sme jedna druhú. Teraz tá čarovná vetička :"od pondelka" budem jedávať normálne jedlo, chlieb aj tak jedávame len ľanový, obed normálne v práci a večer si budem variť ryžu natural. Keď som jedla ryžovú dietu, tak som aj trocha schudla, ale človek za začal normálnejšie stravovať a šup... zhodené kilečká boli naspäť. A chcela by som min. 2x do týždňa chodiť cvičiť niečo podobné ako kalanetika. Jééééééj veď mám aj korčule, úplne som na ne zabudla.... takže ..... Poďte niekto z trnavy cvičiť... cvičí sa hodinka, utorok a štvrtok od 9.30....
0 0
Yvvetta Yvvetta

Yvvetta je offline (nepripojený) Yvvetta

ťažko pracujúca účtovníčka
Na nejakej inej stránke jedna dáma odporúčala navštíviť stránku www.zora.sk

Ide o cvičiteľku Zoru Ochodnickú. Píše sa tam, že vypracuje pre každého idividuálny plán na chudnutie.
Nie sú tam uvedené ceny.

Neviete náhodou o tom niečo viac ?
Aké sú ceny a či naozaj to "funguje" ?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Asi sa to hodí najviac v tejto téme..............

Je to velmi nespravedlivé, že jídlo zůstává několik sekund v ústech, několik hodin v žaludku a několik měsíců na bokách...
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Nika
Asi sa to hodí najviac v tejto téme..............

Je to velmi nespravedlivé, že jídlo zůstává několik sekund v ústech, několik hodin v žaludku a několik měsíců na bokách...
Múdry človek, kto to povedal, len súhlasiť sa dá.
Mám otázku k téme. Rozmýšľam o kúpe Orbitreku a ľahšie by sa mi rozhodovalo, keby ste niektorá dobrá duša poradili, či to pomôže ani nie pri chudnutí, ale odstránení tukových vankúšikov z bokov. Vďaka za pomoc
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ahoj bezradna, co sa tyka orbitreku alebo inych kardio strojov odporucam, pravidelne minimalne 30 min kolkokrat do tyzdna to si urci ty. moje deti sa vratili po prazdninach trochu " viac pri sebe" a orbitrek je im kazdodennym spolocnikom na 45 minut. ja ho mam odskusany a funguje na spalovanie podkozneho tuku. ale sklamem ta, ziadny stroj alebo sport aerobny ti nezaruci spalenie alebo odstranenie tukovych vankusov na urcitych partiach. stratis tuk rovnomerne. zalezi len na vydrzi a uprave stravy, nemusis makat na stroji 2 hodiny - to je uz o kondicke, staci najst si rytmus, take tempo pri ktorom vydrzis tych 30 - 45 minut a pravidelnost, ver mi pojde to dole
0 0
mel mel

mel je offline (nepripojený) mel

Môžem len súhlasiť s korduľou. Je to presne tak ako píšeš. Priblížila som sa
pomocou orbitreku k postave,ktorú som mala ešte za slobodna. Ale chodím aspoň jedenkrát za týždeň ešte do posilovne,dobre si tam precvičíš aj ostatné partie svojho tela. Treba cvičiť len s malou záťažou a viacej opakovaní.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

pevne telo spokojna mysel, urcite je to krajsie ako vychudnute mlandrave stvorenie
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Pre korduľa - mel!

Vďaka dievčence, problém vyriešený, ide sa kupovať orbitrek. Ja s jedením až tak veľký problém nemám, len to sedavé zamestnanie a málo pohybu . Paradoxne priberám v lete a v zime chudnem, ale teraz ma to štve, lebo sa mi nepáči, že vyzerám ako hruška. Od pása hore je to o.k., len tie boky nešťastné.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

tak to poznam, tiez mam ten problem, k tomu po 2 detoch strie a celulitidu, nuz a tak sa teda denno denne zabavam cvicenim k tomu zdrava strava, ktora sa nam doma stala sucastou. nejak som sa do toho celeho tak zazrala, ze uz mojmu okoliu idem pomaly na nervy, ze stale hovorim o cviceniem a stravovani ----- a tak
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať