Zavrieť

Porady

chudnutie

Kto ide so mnou chudnúť. Včera som si kúpila novú váhu, lebo stará mi vypovedala a dostala som šok, lebo stará digitálna mi vážila o 4 kg menej. Tak som sa rozhodla, že idem chudnúť. Dosť som cez zimu nabrala ale nemyslela som, že až toľko, takže dnes mám 70 kg.
Kto sa pridá? čaute zajtra.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
korduľa
tak to poznam, tiez mam ten problem, k tomu po 2 detoch strie a celulitidu, nuz a tak sa teda denno denne zabavam cvicenim k tomu zdrava strava, ktora sa nam doma stala sucastou. nejak som sa do toho celeho tak zazrala, ze uz mojmu okoliu idem pomaly na nervy, ze stale hovorim o cviceniem a stravovani ----- a tak
Tak ja sa už ani nesmiem ozvať, lebo ani tie deti nemám, na ktoré by som sa mohla vyhovoriť Zatiaľ s cvičením som tak, že máme doma ani neviem presne ako sa to volá - cvičí sa na tom ako na bežkách, lenže ono to je tak vydraté, že to škrípe na celý dom, takže večerné cvičenia vyradené a keď si na to stanem cez deň, tak sa synovec hneď nahrnie, že on chce svičiť
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Orbitrek je výborný pomocník na kondíciu aj na schudnutie a vyformovanie postavy. Ja mám už druhý, pred rokom mi manžel na narodeniny (na moju žiadosť) kúpil magnetický. Predtým som asi 5 rokov používala mechanický. Oba fungujú rovnako, len tento magnetický ide celkom potichučky. Mám rovnaký problém - postava hruška. Chcem sa spýtať, ja som doteraz cvičila 15 minút 4-5 x do týždňa. Korduľa píše, že min. 30 minút. Je to lepšie? A koľko krát do týždňa treba cvičiť tých 30 minút denne?
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

teoreticky sa tuk zacina spalovat az po 20 minutach, ale nie vsetci sme rovnaki, predpoklad je ze optimalne je 45 minut v takom tempe, aby ste neboli uplne zadychcani, teda napriklad uplne v pohode pri tom dokazete rozpravat. takze ja by som tych 15 minut po 5 krat do tyzdna mozno vymenila za 3 krat 45 minut. no a tie dni zvysne je idealne cvicenie na fit lopte - vynikajuce na precvicovanie brusneho a chrbtoveho svalstva - pomoze aj proti casnym migrenam
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Ďakujem za odpoveď. Prajem pekný zvyšok dňa.
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

Ešte by som sa chcela spýtať na jednu vec. Väčšinou mám čas cvičiť až večer oko 20.00 hod. Okolo 22.00 idem spať. Môžem čvičiť hodinu pred spaním?
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Pridám ešte jeden, keď sa tu hovorilo o strojoch na chudnutie

Pouličný predavač predáva stroj ne chudnutie - koliesko, ktoré má po obidvoch stranách rukoväte za ktoré sa drží. V návode sa píše ako sa to používa - ľahnite si na brucho uchopte koliesko obidvomi rukami a snažte sa koliesko dostať ťahom pod seba s vystretými rukami, potom si znova ľahnite do pôvodnej polohy. Toto opakujte niekoľkokrát za sebou

Okoloidúci sa pýta: a mechanizmus pôsobenia na chudnutie je aký? Na to prídete aj sám odpovedá predavač. Po prečítaní návodu okoloidúci vraví no ale pri tom cvičení určite neudržím rovnováhu, spadnem a rozbijem si "hubu". Predavač na to vidíte sám ste na to prišiel, spadnete, rozbijete si "hubu", nebudete môcť jesť, no a chudnutie príde samé.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Super fór.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

dogicka
Ešte by som sa chcela spýtať na jednu vec. Väčšinou mám čas cvičiť až večer oko 20.00 hod. Okolo 22.00 idem spať. Môžem čvičiť hodinu pred spaním?

vela ludi odporuca cvicit rano na lacno koli spalovaniu tukov, ale podla mna nech cvici kazdy tak ako mu vyhovuje, ja to riesim tak,ze posilujem cca okolo jedenastej doobeda - urcite nie na lacno - clovek musi nieco vladat. aerobnu cinnost robim vecer, tak mi to vyhovuje a nejdem to menit.tak ak ti vyhovuje cvicit vecer tak cvic vecer , ale tak aspon tie dve hodky pred spanim, aby si sa dala do kludu, nezabudni na strecing
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Aby organizmus mohol proti niečomu bojovať musí mať dosť síl. Aby mal organizmus dosť síl musíte sa poriadne najesť. Takže keď to zhrniem do jednej vety.
Ak chcete bojovať proti obezite musí mať váš organizmus na to dosť síl, aby mal dosť síl musíte sa poriadne najesť.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Orim
Aby organizmus mohol proti niečomu bojovať musí mať dosť síl. Aby mal organizmus dosť síl musíte sa poriadne najesť. Takže keď to zhrniem do jednej vety.
Ak chcete bojovať proti obezite musí mať váš organizmus na to dosť síl, aby mal dosť síl musíte sa poriadne najesť.
Ja to skúsim zhrnúť do dvoch obrázkov
Naposledy upravil abel : 27.09.06 at 14:03
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Sybila3 tak ako to ide schudla si niečo? Ja sa stále pokúšam a čo ty?
0 0
ivička ivička

ivička je offline (nepripojený) ivička

Neviem ako Sybila, ale ja som zatiaľ schudla za 23 dní 4,6 kg a začalo ma to ohromne baviť, cítim sa výborne!
0 0
shaky shaky

shaky je offline (nepripojený) shaky

cica nežer!
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

nemate niekto skusenosti s tabletkami na chudnutie - kapsule s kapustovou polievkou?
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Baby musíte si vybrať:

Buď sa chcete poriadne najesť, alebo chcete dobre vyzerať.
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

Ja sa tiež pridávam do spolku chudnutia.
Napíšem svoju skúsenosť. Pred piatimi rokmi som schudla 17 kg. Jedného jeseného dňa som sa pozrela kriticky na seba a povedala som si že to zmením. A aj som to spravila. Mala som pevnú vôľu. Dávala som si pozor na to čo som zjedla . Neprejedala som sa. Aj som cvičila - sama. Veľmi som to chcela. Podarilo sa to tak, že ma niekto aj nepoznal. Bola som spokojná sama so sebou.
Teraz cez leto som trochu pribrala a znova začínam. Zomrel mi otec, mala som problémy s priateľom - neviem či aj to prispelo , neviem.. Nebudem sa vážiť každé ráno, nebudem počítať kilo ,dva. Potrebujem to na sebe vidieť a aj cítiť.
V minulosti som skúsila aj kapsule na chudnutie, čaj - ale mne to nepomáhalo. Teraz som si kúpila len čaj na prečistenie organizmu. Vynechala som sladkosti a chlieb. Vstávam ráno trochu včas a cvičím.Aj večer. Dúfam , že mi to vydrží
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Ahojte baby ). Rada sa pridávam do spolkuu chudnutia .
Minulý rok som pribrala 5 kg a tak ich musím zhodiť. Povedala som si nie 5 ale 7 kg . Chudnem už 3 týždeň. Upravila som si stravu. Papám 6 krát do dňa. Presne si vždy večer pred spaním rozpíšem, čo budem na nasledujúci deň papať. Potom cvičím, kúpila som si stacionárny bicykel takých 30 min denne. Našla som super stránku na internete, neviem možno sa tu aj spomínala už www.sportujeme.sk . Sú tam vysvetlené presné cviky aj ich aplikácia aby si človek viac neublížil ako pomohol. Dosť cvičím aj na fit lopte pri telke večer. Snažím sa to brať ako zábavu, ale nie vždy má človek náladu na cvičenie, keď príde večer unavený z robotky . Ale to určte poznáte . Na záver by som chcela ešte doplniť, že treba veľa piť cca 3 litre denne. Pomáha to látkovej výmene v tele. Od budúceho týždňa začínam chodiť plávať a aj cvičiť aerobic tak uvidíme koľko sa mi podarí zhodiť . Budem Vás informovať ).
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
shaky
cica nežer!
Bohužiaľ,aj na mňa platí iba toto.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

A čo hovoríte na "supertelá" ????
0 0
marcik marcik

marcik je offline (nepripojený) marcik

stale v práci
Ze by som sa pridala?aj ja som pred 12 r.schudla 14kg. a vôbec som ich späť nenabrala,akurát tento rok som lala kritický takže 5kg mám hore.Takže je čas! Skúsim to! Do vianoc by to bol pekný darček pre mňa..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať