Zavrieť

Porady

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pochváliť
Buchy, dik za ochotu, cenim si to, zial, moja cena je primerana, ale velkost bytu nie. na ulici predavame traja rovnake byty. Ludia hladaju mensie byty, nas je velky a preto je problem najst niekoho, kto kupi takyto byt. A hlboko pod cenu byt zas nepredam, dost sme do neho aj vrazili, takze nic ma do predaja nesuri, ani drazba, ani exekucia a plany mozno uskutocnim o pol roka, rok. Mozno ostaneme tu. To len ja mam potrebu sa neustale presuvat, rodina nie
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

Pochváliť
alaya1
Majka, pozrela som link az na koniec, ale od zaciatku som tusila, o co ide. No, tieto byty, to je ina kava a ini ludia.tzv. nadludia mesta, zial, doplatia na to ti, ktorym sa tahali medove motuzy popod nos. Chvala Bohu, ze som do toho nesla a mala som nutkanie.
... no byty sú pekné ... v lukratívnej časti mesta ... a takých prípadov je tam veľa ... niekto má napr. ťarchu 30% z ceny bytu ... je to rôzne ...

... a čo sa týka predaja tvojho bytu ... raz som mala debatu na podobnú tému s jedným maklérom ... hovorili sme síce o rodinných domoch ... ale povedal, že priemerná doba, za ktorú sa predá rodinný dom je cca 3 roky ... takže 1 rok v prípade predaja bytu, bude v celku o.k. ...
Naposledy upravil promont maja : 09.06.14 at 10:53
1 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Pochváliť
A ako sa hovorí: "Všetko si raz svojho kupcu nájde".
Alaya, ak ťa nič časovo netlačí, tak nie je dôvod ísť s cenou dole.
1 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 23.03.06
  2. Príspevkov: 7, Posledný príspevok: 07.12.05
  3. Príspevkov: 4, Posledný príspevok: 06.07.05
  4. Príspevkov: 0, Posledný príspevok: 30.03.05
  5. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 25.11.04