Zavrieť

Porady

Tlac ID

robí niekto z vás v MRP účtovnom programe? Potrebovala by som poradiť ako si mám bvytlačiť z programu interný doklad, ktorý som pridala v účtovnom denníku, nijako s ak tomu neviem dostať.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    Bambi23
    robí niekto z vás v MRP účtovnom programe? Potrebovala by som poradiť ako si mám bvytlačiť z programu interný doklad, ktorý som pridala v účtovnom denníku, nijako s ak tomu neviem dostať.
    ďakujem
    Ak máš DOS-verziu - nastav sa na zápis v účtovnom denníku - stlač CTRL+T a vyber si

    Bambi23 je offline (nepripojený) Bambi23

    Bambi23
    mam novu verziu Win. Musim uznat, ze sa mi v dos verzii robilo lepsie, ale je to asi zvyk. V tej novej neviem nic najst, zatial

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    Bambi23
    mam novu verziu Win. Musim uznat, ze sa mi v dos verzii robilo lepsie, ale je to asi zvyk. V tej novej neviem nic najst, zatial
    Hm a zvyk je železná košeľa. A preto nemením DOS za Win. Vo Win programoch /iných/ mi to ide tak, že sa nastavím na doklad v účt. denníku a cez tlač /tam mi dáva možnosti, čo chcem vytlačiť/ si vyberiem a vytlačím. Skús

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Si v denníku, pôjdeš na Výstupy, Zoznam zápisov, Ukážka, zadáš do dokladu tvoje značenie interných dokladov, napr: ID.
    Ja som si na Win verziu veľmi rýchlo zvykla.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.