Zavrieť

Porady

TLAČIVO - Potvrdenie o prevzatí dokumentu

Prosím Vás , nemáte niekto to tlačivko daňového úradu : POTVRDENIE o prevzatí dokumentu ? Mám len DÚ KE IV. a potrebovala by som DÚ KE I. Nie je ani na internete alebo keby ste vedeli , kde sa dá stiahnúť.
Díky, díky.
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

[quote=Melnick]
Melnick
Evkáááááááááááááá
Deň "D" je tu. Počujem plakať stromy. A idem hľadať to tlačivo
Majka čo sa deje, kde chcú od teba protvrdenie o potvdrdení o vydaní potvrdenia? Ja som bola včera ešte to nechceli.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Melnick
Prepáčte mi budem hnusná,ale neviete či netreba
dať tlačivo - potvrdenie potvrdenia o potvrdení potvrdenia,
že som si dala potvrdiť ...........

Našťastie u nás toto nikdy nevyžadovali. Bez problémov
mi vždy potvrdili kópiu toho, čo som potvrdené chcela mať.
Lenže dokedy, ja v SC tiež som mal zaužívaný spôsob dať si potvrdiť kópiu. Ale včera v podateľni som dostal predmetné potvrdenie. Že vraj je to interný predpis platný na celé územie SR. Nakoniec dala jedno potvrdenie nevyplnené, aby som si vyrobil.
A takto sa šetria naše lesy. Ať žije birokracia!!!!!!!
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tlačivo aj tak je potrebné prerobiť, resp. doplniť. Napr. chýba tam žiadosť o poukázanie sumy daňového bonusu(na tom prilepenom tlačive som doplnila). A ktovie čo ešte.
Pozor! Zmeňte Daňový úrad.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[quote=Simonab]
Melnick

Majka čo sa deje, kde chcú od teba protvrdenie o potvdrdení o vydaní potvrdenia? Ja som bola včera ešte to nechceli.
Simonček, Alušik mi volala,že už je to tu. Ona ho tam vypisovala,vraj kópiu jej už nechceli potvrdiť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Evka , veľká vďaka,že som mala vzor nachystaný v tejto téme. Uložené ,zbalené do mojich dokumentov
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Dievčatá, chcela som Vám to Ružomberské aj prilepiť, ale nedá sa mi to. Ak chcete, pošlem mailom.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Ahojte poraďáci...

tak už do došlo aj do Dolného Kubína. Dnes som bola na daňovom úrade odovzdať DPH, po správach že to zaviedli v Ružomberku som rátala s tým, že to vietor aj k nám dofúkne a tak som sa tam vybrala pekne vyzbrojená tlačivkom odtiaľto z porady, len upraveným pre Dolný Kubín.

A moja návšteva na DÚ dopadla tak, že keď som prišla, už som videla pekne oznam a nejaký pán predo mnou tam podobné tlačivo vypisoval. Teda podobné,hmmm.. len tak narýchlo zbúchaných pár viet, aby mali čo potvrdzovať. Uja v podateľni som následne prekvapila a to hneď dvakrát... najprv že som už vôbec také tlačivo mala (chcel ma vrátiť, že si ho mám vypísať ) a druhýkrát že aké mám to tlačivo pekné - týmto ďakujem dobrej dušičke, ktorá ho sem prilepila

Nakoniec mi dal svoju e-mailovú adresu a poprosil ma, či by som mu ho nemohla poslať, aby ho mohli také používať.
Preto pre všetkých kubínčanov ho prikladám upravené aj sem
Naposledy upravil bendži : 25.05.06 at 11:05
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nakoniec mi dal svoju e-mailovú adresu a poprosil ma, či by som mu ho nemohla poslať, aby ho mohli takého používať.

To je ozaj dobré...:p
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

0 0
Palino Palino

Palino je offline (nepripojený) Palino

Tak a je to tu, minulý mesiac nikto nijaké potvrdenie na DÚ BA I. nechcel a teraz mi už kópie DP DPH nepotvrdili, musel som vypisovať za každú firmu Potvrdenia. A to vôbec nie sú také ako ich tu uvádzate. Je to jedno všeobecné, kde treba dopísať o čo sa jedná. Tak je to ozaj "Kocúrkovo", to naše Slovensko.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tweety
Nakoniec mi dal svoju e-mailovú adresu a poprosil ma, či by som mu ho nemohla poslať, aby ho mohli takého používať.

To je ozaj dobré...:p
Ja sa musím pridať. Rozum mi zastal a dúfam, že neostane zaseknutý. Už som kadečo zažila, ale aby DÚ si pýtal odo mňa tlačivo s ich logom ?!?!?!
P.S.: Keby som sa náhodou neozývala, tak som ešte zaseknutá.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

V Ružomberku nie je také pekné... Celkovo mi však toto tlačivo pripadá veľmi divné. Veď tam ani nepíšem daňovú povinnosť tak to si môžem založiť k tomu čo ja chcem a budem tvrdiť, že toto je to, čo som odovzdala. Kocúrkovo - to je nič proti tomuto.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

A pre takéto buzerácie zo strany štátnej správy využívam služby Slovenskej pošty.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Ale za ne zase celkom slušne platíš pri doporučenej pošte.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Cena za účtovníctvo ( a iné nepomenované služby ) je navýšená aj o poštové poplatky, ktoré sa dajú celkom hravo napočítať. A moje zdravie a duševná pohoda je na nezaplatenie ...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tak dnes by mal byť posledný deň na DU Ba III kedy ešte potrdzujú kópie DP DPH,na budúci mesiac už len Potvrdenia o prevzatí dokumentu.Zaspomínajme si v tichosti na doby keď to tlačiareň sama vytlačila a DU potvrdil a nemuseli sme čarbať po kadejakých zdrapoch
Johanka
A pre takéto buzerácie zo strany štátnej správy využívam služby Slovenskej pošty.
Neviem čo ti to pomôže,potvrdenú kópiu ti DU určite naspäť nepošle.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

To je asi tým, že mi tie potvrdené kópie vôbec nechýbajú. Ešte sa mi nestalo, že by sa niečo poslané na Daňový úrad stratilo. Možno raz ....
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

liba2
Za posledných 14 dní som na DU BA IV podávala rôzne dokumenty - v párnych aj nepárnych dňoch - a všetko mi potvrdili na kópiach - bez poznámok;
aj tí čo boli predo mnou predkladali na potvrdenie len kópie.
Rovnako na DU BA I.
(Túto tému som objavila dnes a zaujala ma, vôbec nič neviem o potvrdeniach tohto druhu.)
Citujem vlastný príspevok z 29. apríla. Dnes na DU BA I. to už neplatilo. Dnes som musela vyplniť potvrdenie.... a všetci len vypisovali a čakali sme jeden na druhého, lebo nebolo miesto pri stolíkoch, no hrôza.
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

alušik
V Ružomberku nie je také pekné... Celkovo mi však toto tlačivo pripadá veľmi divné. Veď tam ani nepíšem daňovú povinnosť tak to si môžem založiť k tomu čo ja chcem a budem tvrdiť, že toto je to, čo som odovzdala. Kocúrkovo - to je nič proti tomuto.
U nás to nie je také jednoduché.Dnes mi to potvrdili, ale hneď si to predtým pekne prekontrolovali: aké tlačivo, firmu,dátum... až potom pečiatka DÚ.
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Nakoľko som ešte nepodávala štvťročný prehľad o zrazených preddavkoch na daňovom úrade Košice I. a podľa mojich informácií má každý daňový úrad iné tlačivá ,.neviete mi niekto pomôcť a prilepiť ho tu ? Veľká vďaka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať