Zavrieť

Porady

TLAČIVO - Potvrdenie o prevzatí dokumentu

Prosím Vás , nemáte niekto to tlačivko daňového úradu : POTVRDENIE o prevzatí dokumentu ? Mám len DÚ KE IV. a potrebovala by som DÚ KE I. Nie je ani na internete alebo keby ste vedeli , kde sa dá stiahnúť.
Díky, díky.
Usporiadat
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Myslím, že tlačivá štvrťročných prehľadov sú všade rovnaké. Rozdiely boli v potvrdzovaní kópií, alebo potvrdení o prevzatí dokumentu. Štvrťročný prehľad si vyplň na www.drsr.sk - vyplnenie tlačív na internete a k tomu potvrdenie o prevzatí dokumentu.
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Ospravedlňujem sa , ale som zle formulovala svoju otázku. Ja potrebujem tlačivo Potvrdenie o prevzatí dokumentu / štvrťročný prehľad/ na daňový úrad Košice I.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

V tejto téme v príspevku č.64 je prilepený doklad pre Košice IV, uprav si ho .
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Priložené súboryPotvrdenie o prevzati dokumentu.doc
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Ja toto tlačivo mám , aj som si ho upravila , ale kolegyňa , ktorá robí DPH mi povedala , že toto tlačivo pre daňový úrad Košice I. neplatí a oni vraj majú pre každú daň samostatné tlačivo vo formáte A5. Takže vlastne neviem , aké tlačivo mám použiť pre horeuvedený daňový úrad.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Áno, aj ja som nosila potvrdenia zvlášť pre DPH, prehľady, ale už by to malo byť jednotné - aspoň u nás je. Kľudne vypíš to "všeobecné tlačivo" a mali by ho potvrdiť. Ak nie spýtaj sa na dôvod, zaujímal by aj mňa.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Naposledy , keď som bola na DÚ KE I.s 2.Q, platilo takéto
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Vďaka Vám.
0 0
bonka bonka

bonka je offline (nepripojený) bonka

ayya
tak toto potvrdenie je fakt sila! nemaju (nemame) dost co robit?
Je to tu už pomaličky ako v kocúrkove, ja som sa stretla s prístupon na DU v LM, že raz dávali priamo pečiatky na kópie, potom dávali osve potvrdenie, potom zase pečiatky, podľa toho aká brigádnička bola v danej chvíli na podateľni, inak mi to nevychádza....hlavne, že odbúravame byrokraciu...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať