Zavrieť

Porady

Aka pracovnicka bude najvyhodnejsia?

Potrebujem na cca 30 hodin tyzdenne bbrigadnicku. Pravidelny prijem. Ak mate skusenost poradte prosim. Matka na materskej,studentka. Szco..? Kolko hodin moze odrobit studentka? Citala som,ze 10.? Niektore makaju ovela viac. Dakujem
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Môžeš sa rozhodovať medzi PZ na KPČ, DoBPŠ-max.20 hod. týždenne, DoPČ-max 10 hod. A záleží dosť aj od pozície, ktorú bude vykonávať, a to si nenapísala, takže nemôžem posúdiť kto bude lepší.
1 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Najviac makajú číňania a imigranti z Thajska. Tí budú robiť týždenne aj 170 hodín.

Neviem, kam s tvojou otázkou smeruješ.

Však zamestnáš človeka, ktorý bude schopný tú prácu vykonávať.
0 0
Carsgirl Carsgirl

Carsgirl je offline (nepripojený) Carsgirl

samouk, účtovníčka
Chobot
Najviac makajú číňania a imigranti z Thajska. Tí budú robiť týždenne aj 170 hodín.

Neviem, kam s tvojou otázkou smeruješ.

Však zamestnáš človeka, ktorý bude schopný tú prácu vykonávať.
asi mysli financne najvyhodnejsie
0 0
lusinda2 lusinda2

lusinda2 je offline (nepripojený) lusinda2

Chobot - blbe narazky si nechaj pre seba. Nepripada mi to vtipne.
tweety - ano myslim financne najvyhodnejsia. Tym nechcem nikoho zdierat. Ale mam maly prijem, potrebujem len taku vypomoc. Ide o pracu casnicky
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Jedna vec je finančne najvýhodnejšie,ďalšia je vlastniť zdravotný preukaz (to máš cukráreň,nie?) a pokiaľ nechceš len pomocnú silu aj ovládať všetko,čo k tvojmu podnikaniu patrí (ak tam bude sama).
0 0
lusinda2 lusinda2

lusinda2 je offline (nepripojený) lusinda2

Mini kaviarnicku aj so zakuskami. Nauci sa isto vsetko ovladat. A zdravotny preukazpredsa ,nie je problem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať