Zavrieť

Porady

Ako je deťom platené výživné,keď je neplatiaci rodič vo vazení?

Máte niekto skúsenosti alebo realistické vedomosti ako to funguje, keď je ex vo výkone trestu a má platiť deťom výživné? Pred nástupom výkonu trestu mi už úplne prestal prispievať na deti. Predpokladám, že si budem musieť žiadať náhradné výživné od štátu, lebo to už nevládzem stále ťahať sama. Ďakujem všetkým, čo mi tu venujú dobrú radu.
6 komentárov     zbaliť
Mila123 sedí za výživné?
misoft Gombík - neSPAMuj - toto je už tretia téma na rovnaký problém!
červený gombík áno
červený gombík nespamujem, dotýka sa to určitého problému, ale z roznych pohľadov a mám skúsenosť, že ked dám priveľa otázok do textu, tak na niektoré nedostanem odpoveď.
misoft Uvedom si jedno: veľa otázok v jednom texte - neprehľadné. Preto sa musí problém rozdeliť na niekoľko častí - v tvojom prípade 1)výživné od ex v base; 2) náhradné výživné; 3)exekúcia. Zadá sa otázka a v popise sa doplní nadväznosť.

A za ďalšie - tu na Porade nesedia poraďáci 24 hodín denne 7 dní v týždni.... takže niekedy odpovede prídu ihneď, niekedy po niekoľkých hodinách, dňoch....
panamaus Aj rokoch
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako je deťom platené výživné,keď je neplatiaci rodič vo vazení?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.