Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
Odrb ako vyšitý. Takto zamestnávatelia zháňajú prachy. Vytvori miesto, zoberie za min. mzdu na skúšobnú dobu, zaberie dotáciu. Po skúšobnej dobe ho vyšmarí. A počas tej doby vytvorí ďalšie miesto - a opakuje sa to. A pritom zákon dodrží....
kecáš to vieš? koľko si prijal zamestnancov na dotované miesto? A výkazy štatistické si už robil? počul si pojem refundácia mzdy? A si to všetko ujasníš tak potom píš, lebo ja som mal už niekoľko ľudí takto zamestnaných
Ja ľudí nezamestnávam. Koľko si mal ty ľudí takto zamestnaných - to mi je šum a fuk. Ale pravda je taká, že poctivci to robia správne a tí "veľkí" sa na tom nabalia. A nekritizuj ma, pretože to poznajú mnohí z môjho okolia. Máme tu tiež "veľké" podniky, ktoré toto uplatňovali. Jeden mesiac - 50 robošov, skúšobná 3 mesiace. 2. mesiac ďalších 50 robošov, skúšobná 3 mes....... a po 3 mesiacoch tích prvých prepustili - lebo sa "neosvedčili" a a pokračovali ďalej. Maskovali to potom zmenami a podobne a zarábali na tom. A nebola to Sk firma..... nadnárodná.....
nie je zakázané zamestnancov meniť najmä tých čo rovno do očí povedia "ja sa tu trhať nemusím lebo som na dotáciu" lenže za tých 24 mesiacov sa ich tam môže vystriedať aj desať ale peniaze sú tie isté o ktoré požiadal v projekte a keď nesplní tak vráti (alebo sa vyparí do cudziny) preto je to refundácia za vyplatené
3 1
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
kopretinka
kvalita kontrolovaná myšami
Fuuuuuuj,....este dobre,ze to nemam cim žuť
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Anika61
Hmmm...najprv ma ,,podvihlo''pri tom tvojom-tvrdim aj to-....potom,ked sa zamyslim...ruku na srdce''-kolki by sme odolali?
Každý je úplatný, záleží od výšky toho, na ako vysoko si cení svoju česť.
Každý chce zarobiť, záleží len od drsnosti obrúsenia jeho hrán.
Každý...dá sa kľudne pokračovať, každý nech si dosadí podľa svojho výberu.

Ja sa k tomu tvrdeniu priznám, koľkí sú ale pokrytci ???
tak tak, kazdy ma svoju cenu sa obavam. Len ked uz boha jeho dam/zoberiem uplatok, aby som dostal zakazku na cestu, tak tej ceste by nemohol mat nikto nic vytknut. Lenze u nas sa aj uplatok da, aj sa tender zmanipuluje, aj vytendrovana vec stoji za deravy gros. Takze sa len peniaz preleje zo statneho do sukromneho vrecka a obcan z toho nema nic, ba dokonca na to este priplaca, ako na tie 100 rocne zmluvy na prenjaom napriklad, popripade na odskodnenia pre tych co tender napadli.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už odvolaná.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zuzanka Zuzanočka, ty moja platonická láska tajná, čo si mi to len vykonala , dievča moje milené :-(((
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stando, dávaj bacha, lebo tento smer sa neuberá správnym smerom, leda ak k svojím rovným a rovnejším. Ale vlastne, si už takpovediac lapený.
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Stanislav 1975
Zuzanka Zuzanočka, ty moja platonická láska tajná, čo si mi to len vykonala , dievča moje milené :-(((
Teraz places nad tym, ze sa spolupodielala na lupeni, alebo ze bola zato odvolana, alebo od stastia, ze sa vydaril dalsi predvolebny tah?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety
Stando, dávaj bacha, lebo tento smer sa neuberá správnym smerom, leda ak k svojím rovným a rovnejším. Ale vlastne, si už takpovediac lapený.
Ja som nikdy Majka netvrdil, že Smer nemá kontroverzné kauzy, ale čo sa týka lúpenia, tak sú to obyčajní amatéri proti Ing. Ivanovi M. and company..., to boli ovela ovela vačší lúpežníci a o to tu ide...

Tak isto aj Kali Kaliňák, mám voči nemu dosť velké výhrady,že ako minister prehliada že okato je zavretý nevinný človek, Kali to prehnal , to je jasné, ale máme tam dať tupouna pána G., alebo lízača kundy pani K. - D.L. ???
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Už odvolaná.
Ani nie - skôr jej Hranol odporučil, aby demisiu podala. A chcú i tú namyslenú Zmajkovičovú dostať preč. A doteraz nevidel nejaký konflikt záujmov....
Len som veľmô zvedavý, akú tehlu tam dosadí.....
1 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
korela
Už odvolaná.
A s ňou aj tá trnavská ludra Zmakovičová!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

vrajčlovek
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"
To čo má byť? Debil debilovi necháva odkaz? Jáj nie debil, to človek prehovoril!
1 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Vidím, že celé " Dušičky" tu vyplačkávalo pár laptopkárov, aká sa na nich krivda pácha, keď ich príspevky ktosi mínuskuje. Lebo však oni píšu tak múdro. A keď je ich príspevok znesvätený mínuskou, tak to urobil debil a dá sa do pohybu celý klan. Šuťákový a východniarsky. Na mínuskovanie je tu predsa Stano, Pavol a ja, občas to schytá aj niekto ďalší, keď vystrkuje rožky..

Takže kopretinka, čoho sa ty dovolávaš, akej spravodlivosti? Ak pre seba, tak potom možno v nebi, tu ju určite nehľadaj. Farizeji, áno, veľmi jemne povedané.
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra - práve sa ozval ten, ktorý s obrovskou chuťou rozdáva mínusky a neužitočné....
Trafená hus zagágala! (netýka sa to teba!)
Ide o princíp.
Ak poradím odborne, je to pre neho SPAM, neužitočné (pritom sám neporadí).
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vrajčlovek
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"
Hehehe - zabudol som ti dodať megapack toaletného papiera......
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Petra Nová
vrajčlovek
Mám odkaz pre toho mínuskovača (pre ostatných irelevantný):
"Vyser si oko, debil pripečený! Ak ti tvoj(a) nedal(a), choď do bordelu!"
To čo má byť? Debil debilovi necháva odkaz? Jáj nie debil, to človek prehovoril!
Všetko to dušičkové besnenie prekryla smerácka kauza. Sláva, je zas o čom!
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
Všetko to dušičkové besnenie prekryla smerácka kauza. Sláva, je zas o čom!
Nič proti tebe a tvojim názorom - ale teraz vyšla pravda najavo! Možno by bolo z tvojej strany prehodnotiť priority....
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
"Premiér zároveň vyzval na odstúpenie z funkcie podpredsedníčky parlamentu aj Renátu Zmajkovičovú (Smer). Tá je totiž predsedníčkou dozornej rady nemocnice v Piešťanoch, kde sa CT prístroj nakupoval.

Zmajkovičová sa následne oboch funkcií vzdala.

Podľa vlastných slov chce, aby celý proces bol nezávisle preskúmaný a aby celá vec nebola spolitizovaná. „Viem, že na Slovensku nie je obvyklá takáto politická kultúra, ale mne nejde o funkcie,“ povedala.

Som sa pobavil, a to nie je ani 1. apríl. Alebo že by to bolo na zaplakanie?

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/7474193/zv...#ixzz3I1nrX6OM
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Idú komunálne volby,nezabudnite zas voliť Správnu stranu !

http://www.mojevideo.sk/video/1d6cc/...t_za_1min.html
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

V inom štáte by pri takejto CT-Gate odstúpil aj premiér, veď podľa TV novín aj iné nemocnice takto nakúpili drahé prístroje. Dva roky písali dvaja členovia dozornej rady listy, kde na toto upozorňovali, listy dali na vedomie aj premiérovi.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať