Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
Chobot
buchač
axeco
Bucahč, len pre informáciu - tak nám Richard vylúčil všetkých troch - axeco, agape aj ercol, všetko to bol jeden človek.
Veď to bolo predsa jasné...
hm ... tri krát, tisíc krát bol vylúčený. Súčasne je na tretom mieste "Dnes dobre radia" Ba bol aj hviezda, pred chvíľočkou, to sa mi nezdá, či marí sami, a či je to jesennými hmlami?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to nebol milan....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

lujza.j
to nebol milan....
... ani milan nebol Milan, či ?????????????????????????????????????????????????? ?????? kto to bol, je ... kto odpovie?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

potesili futbalisti,aj ked 2 polcas o nervy
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
sito
taiko
sito
taiko
@trisestri a sito
a vy co ste tu za metafyzicke bakchanalie rozohrali?
Čítaš od zadku? Tak sa skús vrátiť na predok. Aj predkovia tak vraj robili, že zo zadku na to všetko kadili ...
ja som to vedel, ze sa oplati napisat
To akože pichneš do každého h...a, aj cez sito?
ale nieeee, len so zase bol popleteny z vasich srandovnych reci, tak som len tak zabil, ze ako zareagujes. Neboj, nic v zlom. Len sa snazim Ti rozumiet. Misoft vravel, ze casom pochopim, tak som reku skusal, ci uz nie je cas. Ale veru som este asi na Teba nedozrel.
2 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Paška odstupuje z funkcie šéfa parlamentu:
http://www.sme.sk/c/7497169/paska-od...arlamentu.html
6 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Excise Duty
Paška odstupuje z funkcie šéfa parlamentu:
http://www.sme.sk/c/7497169/paska-od...arlamentu.html
...a ako tradične-poučná diskusia. Mňa potešilo,že dôchodcovský chodničkár v PP skončil.Za 12 rokov stihol zastavať každý m2 zelene.Len neviem,keď sa o ňom vyjadril H...ák z penty,že je ...nespoľahlivý...či to je pre neho dobré,či zlé Ten H...ák je multitalent,ja nerozumiem načo tu máme prezidenta,premiéra,ministra financií,hospodárstva,zdravotníctva,dopravy,NBS ,NKU,URSO a vlastne všetkých,keď oni to tu riadia
3 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Excise Duty
Paška odstupuje z funkcie šéfa parlamentu:
http://www.sme.sk/c/7497169/paska-od...arlamentu.html
hŕstska ficobijcov mu spôsobila traumu
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Excise Duty
Paška odstupuje z funkcie šéfa parlamentu:
http://www.sme.sk/c/7497169/paska-od...arlamentu.html
Tak predsa sa občanom niečo podarilo k 25. výročiu Nežnej. Ale ako kopal tými slovami, že prečo a začo odstupuje, ale to tak už býva, každé porazené zviera ešte poslednýkrát zakope nožičkami.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

..nebude iba predsedom....ostáva posrancom ....a môže si ďalej "poprdkávať"....vo svojich vodách....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
..nebude iba predsedom....ostáva posrancom ....a môže si ďalej "poprdkávať"....vo svojich vodách....
Odchádza aj z NR.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
Excise Duty
Paška odstupuje z funkcie šéfa parlamentu:
http://www.sme.sk/c/7497169/paska-od...arlamentu.html
hŕstska ficobijcov mu spôsobila traumu
Fúúúha...spadli mi sánky a aj lyže...

Ale vcelku ma dostalo jeho vyjadrenie, takže som sánky dalnazad, aby sa mi lepšie smialo nad tými jeho pokryteckými, stupídnymi chujovinami ( čítajúci prepáčia a ostatní mi môžu fúkať... ).

Citácia článku-vyjadrenie :

BRATISLAVA. Predseda parlamentu Pavol Paška zo Smeru končí vo funkcii.

Nečakane to oznámil v košickom štábe po tom, ako kandidát Smeru a primátor Košíc Richard Raši ohlásil víťazstvo v miestnych voľbách.

„Záleží mi na tomto meste, záleží mi na Slovensku a už mám dosť. Preto je tu moja manželka. Nikto mi nebude rozvracať rodinu. Preto oznamujem, že napriek víťazstvu v referende odstúpim z pozície predsedu Národnej rady, lebo chcem, aby Slovensko fungovalo ako normálna krajina, aby politiku nerobilo zopár anarchistov na uliciach,“ vyhlásil Paška.

Podľa vlastných slov nechce, aby bola jeho rodina atakovaná. Za posledných pätnásť rokov v politike vraj nezažil také svinstvá ako za posledné dva týždne.
To je síce pekné, že chce. To predsa chce každý príslušník tohoto štátu, aby krajina fungovala normálne.
Takže pán predseda nazýva ľudí, ktorí žiadajú nápravu, vysvetlenie a podobne, tak sú anarchisti ?
Lenže čo s tými anarchististami, ktorí sedia na príslušných stoličkách a robia si z ústavy a zákonov trhací kalendár alebo toaleťák ?
=============================================
Aj ja si myslím !
Kua, keby všetko vyplávalo na povrch, to by bolo výkalov.
Dunaj v Budapešti by smrdel teda statočne.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
lujza.j
..nebude iba predsedom....ostáva posrancom ....a môže si ďalej "poprdkávať"....vo svojich vodách....
Odchádza aj z NR.
vzdáva sa mandátu?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Tweety
lujza.j
..nebude iba predsedom....ostáva posrancom ....a môže si ďalej "poprdkávať"....vo svojich vodách....
Odchádza aj z NR.
vzdáva sa mandátu?
Hej, aspoň takto hlásili ráno.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
lujza.j
Tweety
lujza.j
..nebude iba predsedom....ostáva posrancom ....a môže si ďalej "poprdkávať"....vo svojich vodách....
Odchádza aj z NR.
vzdáva sa mandátu?
Hej, aspoň takto hlásili ráno.
http://aktualne.atlas.sk/prekvapujuc...tm_campaign=hp


...no tom som zvedavá..teda
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

som zvedavá kde ho upracú...s kým sa už dohodol kde bude...a táák.....že by v košicoch u richarda?!...alebo bude robiť ňákeho radcu...niekomu......
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mal skoncit v base zo zabavenym majetkom,ale on si bude dalej arogantne kradnut a uzivat na ukor chorych-ale mal odstupit aj Uhliarik z pozicie poslanca a dalsi ktory sa podielali na spinavych kseftoch,ono ten Uhliarik a dalsi po tych kauzach ani nemali co hladat v parlamente
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Máme dnes mnohí "prekvapkané" ráno z výsledkov volieb.U nás primátor rozdával týždeň pred voľbami dôchodcom nad 65r. stravenky v hodnote 8€.Mne to zaváňa (smrdí ) kupovaním hlasov.Na moju otázku sa mi dostalo odpovedi,že to nie on,ale mesto dávalo.Potešilo ma,že nepomohlo - prehral.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ÁNo, mrežovitá izbietka by bola dostatočným ocenením jeho snaženia na okrádaní občanov. Veď ak niečo ukradne obyčajný občan, tak rýchlo nastúpi rota spravodlivého súdu. Ak sme si pred svetskou mocou rovní, tak ocenenie by bolo zaslúžené.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
som zvedavá kde ho upracú...s kým sa už dohodol kde bude...a táák.....že by v košicoch u richarda?!...alebo bude robiť ňákeho radcu...niekomu......
Áááááále trt......predsa zasa bude big boss v tých svojich firmách.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať