Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
lujza.j
tai....ja som teda hodne wúdú ...strelená, ale čo je vela to je privela..aj na mňa
no ved heeej, ale vsak nech si robi co chce, pokial nas nebude nutit, aby sme sa na to kukali
a kto vás núti sa..... mne sa tiež tie vytunovane silikonove k..vy nepáčia, ale niekto sa na nich odbavuje a ešče im nadáva do....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
buchač
taiko
buchač
lujza.j
tu máš nášivky.......fakt neviem ktorú by som kam prišila....
http://vendulachalankova.cz/zvrhly-vkus/nasivky/
Tu sú tiež nejaké dielka, na ktoré sa dá pozerať a aj používať ...http://www.porada.sk/album.php?albumid=1378
Tieto dielka sú milé, potešia nie iba detskú dušičku, ale aj oko dospeláka.
Pokiaľ viem, tak ich robila kukučkina princezná, ktorá to má ako koníček...
...a myslím si, že nemá tú vysokú enviromentalistiku vyštudovanú...či ?
eeej buchy, Teba nejak roziritovala ta "netradicna" umelkyna s vtipnou macko-hrackou. Ze sa rozculujes, vsak kazdemu nech sa paci co chce. Vsak ona by tie svoje pracudesne veci nerobila, keby sa niekomu nepacili.
Choď spätne v príspevkoch a pochopíš moju reakciu.

Alebo vysvetlím ?
Dal som svoj názor na autorku ( že by sa mala liečiť) a kopretinke sa to nepáčilo.
Za svojím názorom si stále stojím...je to môj názor !!!
Takže iba argumentujem a vysvetľujem, že prečo som zaujal takýto postoj.
Samotnú autorku Vendulu mám úplne v paži...aj s jej zvrhlým vkusom.
Ty si srandsta "samotnu autorku mam v pazi.... aj s jej zvrhlym vkusom"
Sak ja nic, ja len ze ci sa vam oplati tolko hundrat okolo toho Vsak Ti nerozvesala tie hracky po plote na chalupe
PS: ja som presiel prispevky vsetky, bo som chcel zistit, co Ta tak popudilo .

Choď spätne v príspevkoch a pochopíš moju reakciu.

Alebo vysvetlím ?
Dal som svoj názor na autorku ( že by sa mala liečiť) a kopretinke sa to nepáčilo.
Za svojím názorom si stále stojím...je to môj názor !!!
Takže iba argumentujem a vysvetľujem, že prečo som zaujal takýto postoj.
Samotnú autorku Vendulu mám úplne v paži...aj s jej zvrhlým vkusom.[/QUOTE]
lujza.j
tai mám pocit,že sa páčia hlavne jej.....alebo poznať toho komu sa napr. páči táto nášivka
mne pripada ok, všímavá

sa mi zdá, že len kopíruje dáku spodinu
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
no ku tej debate, nemyslím že nápad origoš.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="lujza.j"]tai mám pocit,že sa páčia hlavne jej.....alebo poznať toho komu sa napr. páči táto nášivka:e
lui sorry napr mne a na vojensku bundu v civile juuuuchajdaa
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
Anika61
Ja som nasla ''toto'''rano pred brankou-asi to zrazilo auto-myslim,ze je to kuna skalna...ci? Asi isla na moje sliepky...
...jj...je to kuna skalná.
Toto zviera je považované za škodnú...loví viac v kurínoch, králikárňach a holubníkoch.
aha takže vykynožíme ako veľa ostatných druhov a sami ostaneme na kope smetí bravo
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="lujza.j"][QUOTE="taiko"]
lujza.j
tai mám pocit,že sa páčia hlavne jej.....alebo poznať toho komu sa napr. páči táto nášivka
no ja si viem zivo predstavit, ze si ju na bundu nasije nejaky 14 rocny DJ. A co vas to tak trapi,

luiii a mnee??
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
alaya1
Ak sa tu uz bavi o nevhodnosti pre deti, v prvom rade by mali vymiznut- Cervena ciapocka, Janko a Marienka, 7 - hlavy drak a pod....tato skoromacka je k tomuto pre detsku dusu bezproblemova hracka,.
a co dáme telenovely oje..bavania sa už uvedomte
0 3
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
a posledne možno sa dakto zamyslí: v tom kolotoči dlhov a pôžičiek na všetko možne.. drancujeme prírodu a ako to vysvetlíme dezcom. šak čo po nas potopa. na boha vam bola tota priemyselna revolucia, ked nemace mozog na život .
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Šokující Vánoce na letišti: - nízkonákladová aerolinka ukázala světu rozdílový marketing

Druhý největší letecký přepravce v Kanadě, WestJet, připravil svým klientům šokující předčasné Vánoce. Představte si, že jste si mohli přát cokoli. Dostali jste to . Vtip byl v tom, že jste nepostřehli jakýkoli záměr. Celkem 354 osob má naprosto vyražený dech. V odletových halách letišť v Torontu a Hamiltonu si společnost nejprve počkala, až si cestující nascanují palubní vstupenky. Poté – se znalostí křestní ;ch jmen – je za pomoci 19 skrytých kamer sledovala, jak se blíží k reklamnímu panelu. Z něj překvapené malé pasažéry oslovil Santa Claus jménem! A nejen to, ptal se jich, co si oni i rodiče přejí k Vánocům. Ačkoli vše vypadalo jako žertovný rozhovor (už tak unikátní tím, že přes obrazovku byl živý), nahrával se na záznam a asistenti v zázemí rovnou vypisovali a párovali objednávky. 150 běžců v Calgary ihned spěchalo do dvou obchodních domů nakoupit vyžádané hračky, tablety, kamery, ponožky, spodní prádlo i snowboard, než nic netušící lidé sednou v Calgary. Stihnout se muselo i zabalení s uvedením jmenovek. Když pak unavení pasažéři, kteří dávno celou show vypustili z hlavy, čekali u karuselu na svá zavazadla, málem jim vypadly oči z důlků. Na pás vyjely všechny objednávky – včetně velké televize. Upřímně, takové gesto si zaslouží obrovské ocenění – bez ohledu na reklamu, jakou si firma reálně obstarala. Péefky či láhev poštou umí poslat kdekdo a bývají to vyhozené náklady. Ale zapsat se navždy do vzpomínek klienta, to je vskutku rozdíl ...

A teď se podívej na průběh celého toho zázraku:

http://www.youtube.com/embed/zIEIvi2...layer_embedded
4 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

BXLmiami
Petra Nová
BXLmiami
No,je to možné,on vie za čo všetko sa bude musieť zodpovedať,všetky rezorty mu padajú na hlavu.Domrvili čo mohli a vládnu s krátkou prestávkou od r.2006-to čo je tu dnes je výsledok práce Smeru.A za to sa musí Fico zodpovedať.Tak verím,že by rád ušiel.
Doktorka, nepomýlila si sa v hodnotení o pár rokov dozadu? To si zašla do čias, keď padol daňový systém, keď štrajkovali lekári, keď ústrední daniari sa mali sťahovať do Košíc, alebo do času platinových sitiek, zastavenia výstavby diaľnic a nekonečných koaličných rád, z ktorých si aj sasanka robila žarty? Ak áno, potom súhlasím.
Lekári nikdy neštrajkovali,myslela som,že si právnička.
Že to formálne nebol štrajk, lebo lekári nemôžu a určite by ani nechceli...? To na podstate nič nemení. Lekári, komunita za každých okolností solidárna, dali hromadné výpovede a počas plynutia výpovedných lehôt náhle, hromadne ochoreli z prepracovania. Čo je štrajk? Wikipédia uvádza, že je to spôsob protestu, pri ktorom jeho účastníci prestanú pracovať, aby dosiahli presadenie svojich požiadaviek. Koncom roku 2011 štátnym lekárom vôbec nešlo o zvýšenie platov, že...? Počas štrajku účastníkom nepatrí mzda, lekári sa istili nemocenskými dávkami. Z nášho "spoločného", ako mnohí tu o tom tak radi píšu. Aj keď uznávam, že nemocenské bolo pre lekárov žobračenka, ale legálny dôvod nechodiť do práce.
Dávno platí, že jedni majú svaly, druhí mozog a prostriedky. Všetky komunikačné prostriedky písali a ľudia hovorili o štrajku lekárov. Ja tiež a moju profesiu si do toho nemusela zaťahovať.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak tendenčné skreslenie Petra-dali výpovede a ochoreli na záver výpovedí,ked už na pracoviskách nepracovali.Overiteľné,možno posledný deň ked štátna moc siahla k núteným prácam.A dosť sa divím kritike,vtedy predsa nebol pri moci Robert :-)).
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
BXLmiami
Tak tendenčné skreslenie Petra-dali výpovede a ochoreli na záver výpovedí,ked už na pracoviskách nepracovali.Overiteľné,možno posledný deň ked štátna moc siahla k núteným prácam.A dosť sa divím kritike,vtedy predsa nebol pri moci Robert :-)).
Lekári sú triedni nepriatelia (podobne ako všetci ostatní, ktorí povedia svoj názor)
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Šokující Vánoce na letišti: - nízkonákladová aerolinka ukázala světu rozdílový marketing

Druhý největší letecký přepravce v Kanadě, WestJet, připravil svým klientům šokující předčasné Vánoce. Představte si, že jste si mohli přát cokoli. Dostali jste to . Vtip byl v tom, že jste nepostřehli jakýkoli záměr. Celkem 354 osob má naprosto vyražený dech. V odletových halách letišť v Torontu a Hamiltonu si společnost nejprve počkala, až si cestující nascanují palubní vstupenky. Poté – se znalostí křestní ;ch jmen – je za pomoci 19 skrytých kamer sledovala, jak se blíží k reklamnímu panelu. Z něj překvapené malé pasažéry oslovil Santa Claus jménem! A nejen to, ptal se jich, co si oni i rodiče přejí k Vánocům. Ačkoli vše vypadalo jako žertovný rozhovor (už tak unikátní tím, že přes obrazovku byl živý), nahrával se na záznam a asistenti v zázemí rovnou vypisovali a párovali objednávky. 150 běžců v Calgary ihned spěchalo do dvou obchodních domů nakoupit vyžádané hračky, tablety, kamery, ponožky, spodní prádlo i snowboard, než nic netušící lidé sednou v Calgary. Stihnout se muselo i zabalení s uvedením jmenovek. Když pak unavení pasažéři, kteří dávno celou show vypustili z hlavy, čekali u karuselu na svá zavazadla, málem jim vypadly oči z důlků. Na pás vyjely všechny objednávky – včetně velké televize. Upřímně, takové gesto si zaslouží obrovské ocenění – bez ohledu na reklamu, jakou si firma reálně obstarala. Péefky či láhev poštou umí poslat kdekdo a bývají to vyhozené náklady. Ale zapsat se navždy do vzpomínek klienta, to je vskutku rozdíl ...

A teď se podívej na průběh celého toho zázraku:

http://www.youtube.com/embed/zIEIvi2...layer_embedded
tak to je nieco. Odpadnem. Fantasticky napad. Taka emocia sa hadam aj do DNA zapise
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
BXLmiami
Tak tendenčné skreslenie Petra-dali výpovede a ochoreli na záver výpovedí,ked už na pracoviskách nepracovali.Overiteľné,možno posledný deň ked štátna moc siahla k núteným prácam.A dosť sa divím kritike,vtedy predsa nebol pri moci Robert :-)).
Lekári sú triedni nepriatelia (podobne ako všetci ostatní, ktorí povedia svoj názor)
a tu je to inak hodnotené ?(za svoj vlastný názor)
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
kukučka
Šokující Vánoce na letišti: - nízkonákladová aerolinka ukázala světu rozdílový marketing

Druhý největší letecký přepravce v Kanadě, WestJet, připravil svým klientům šokující předčasné Vánoce. Představte si, že jste si mohli přát cokoli. Dostali jste to . Vtip byl v tom, že jste nepostřehli jakýkoli záměr. Celkem 354 osob má naprosto vyražený dech. V odletových halách letišť v Torontu a Hamiltonu si společnost nejprve počkala, až si cestující nascanují palubní vstupenky. Poté – se znalostí křestní ;ch jmen – je za pomoci 19 skrytých kamer sledovala, jak se blíží k reklamnímu panelu. Z něj překvapené malé pasažéry oslovil Santa Claus jménem! A nejen to, ptal se jich, co si oni i rodiče přejí k Vánocům. Ačkoli vše vypadalo jako žertovný rozhovor (už tak unikátní tím, že přes obrazovku byl živý), nahrával se na záznam a asistenti v zázemí rovnou vypisovali a párovali objednávky. 150 běžců v Calgary ihned spěchalo do dvou obchodních domů nakoupit vyžádané hračky, tablety, kamery, ponožky, spodní prádlo i snowboard, než nic netušící lidé sednou v Calgary. Stihnout se muselo i zabalení s uvedením jmenovek. Když pak unavení pasažéři, kteří dávno celou show vypustili z hlavy, čekali u karuselu na svá zavazadla, málem jim vypadly oči z důlků. Na pás vyjely všechny objednávky – včetně velké televize. Upřímně, takové gesto si zaslouží obrovské ocenění – bez ohledu na reklamu, jakou si firma reálně obstarala. Péefky či láhev poštou umí poslat kdekdo a bývají to vyhozené náklady. Ale zapsat se navždy do vzpomínek klienta, to je vskutku rozdíl ...

A teď se podívej na průběh celého toho zázraku:

http://www.youtube.com/embed/zIEIvi2...layer_embedded
tak to je nieco. Odpadnem. Fantasticky napad. Taka emocia sa hadam aj do DNA zapise
Ako nápad originálne. Tomu hovorím naozajstné prekvapenie. Len mi trošku vadia dve veci:
- že na ten marketing zneužili Vianoce
- že Santa bol fialový... - taký pohrebný
Inak by mi nevadil žiadny darček...
Ktovie, aký dostal autor nápadu a realizačný tím...
Naposledy upravil Oliwa : 03.12.14 at 14:53
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
Ing. Ľubomír Janoška
BXLmiami
Tak tendenčné skreslenie Petra-dali výpovede a ochoreli na záver výpovedí,ked už na pracoviskách nepracovali.Overiteľné,možno posledný deň ked štátna moc siahla k núteným prácam.A dosť sa divím kritike,vtedy predsa nebol pri moci Robert :-)).
Lekári sú triedni nepriatelia (podobne ako všetci ostatní, ktorí povedia svoj názor)
a tu je to inak hodnotené ?(za svoj vlastný názor)
Pavol, ale veď to dobre napísal, všade vidí triednych nepriateľov, čo majú iný názor ako ON. Ochranca osobných údajov a tvorca bezpečnostných systémov musí byť predvídavý ako partizán, nepriateľ môže číhať za každým kríkom!
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Oliwa
taiko
kukučka
Šokující Vánoce na letišti: - nízkonákladová aerolinka ukázala světu rozdílový marketing

Druhý největší letecký přepravce v Kanadě, WestJet, připravil svým klientům šokující předčasné Vánoce. Představte si, že jste si mohli přát cokoli. Dostali jste to . Vtip byl v tom, že jste nepostřehli jakýkoli záměr. Celkem 354 osob má naprosto vyražený dech. V odletových halách letišť v Torontu a Hamiltonu si společnost nejprve počkala, až si cestující nascanují palubní vstupenky. Poté – se znalostí křestní ;ch jmen – je za pomoci 19 skrytých kamer sledovala, jak se blíží k reklamnímu panelu. Z něj překvapené malé pasažéry oslovil Santa Claus jménem! A nejen to, ptal se jich, co si oni i rodiče přejí k Vánocům. Ačkoli vše vypadalo jako žertovný rozhovor (už tak unikátní tím, že přes obrazovku byl živý), nahrával se na záznam a asistenti v zázemí rovnou vypisovali a párovali objednávky. 150 běžců v Calgary ihned spěchalo do dvou obchodních domů nakoupit vyžádané hračky, tablety, kamery, ponožky, spodní prádlo i snowboard, než nic netušící lidé sednou v Calgary. Stihnout se muselo i zabalení s uvedením jmenovek. Když pak unavení pasažéři, kteří dávno celou show vypustili z hlavy, čekali u karuselu na svá zavazadla, málem jim vypadly oči z důlků. Na pás vyjely všechny objednávky – včetně velké televize. Upřímně, takové gesto si zaslouží obrovské ocenění – bez ohledu na reklamu, jakou si firma reálně obstarala. Péefky či láhev poštou umí poslat kdekdo a bývají to vyhozené náklady. Ale zapsat se navždy do vzpomínek klienta, to je vskutku rozdíl ...

A teď se podívej na průběh celého toho zázraku:

http://www.youtube.com/embed/zIEIvi2...layer_embedded
tak to je nieco. Odpadnem. Fantasticky napad. Taka emocia sa hadam aj do DNA zapise
Ako nápad originálne. Tomu hovorím naozajstné prekvapenie. Len mi trošku vadia dve veci:
- že na ten marketing zneužili Vianoce
- že Santa bol fialový... - taká pohrebná farba
Inak by mi nevadil žiadny darček...
ved nesomri. Kedy by podobnu akciu mohli zorganizovat, ked nie na Vianoce? Ci by darceky len tak davali?
"Maňo, furt ci coška kratke "
Ved vsetci ludia zneuzivaju Vianoce aby ukazali, ze su trosku lepsi, alebo zeby zle svedomie umlcali
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Toto nemá chybu
"Maňo, furt ci coška kratke "
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Peggynka
Toto nemá chybu
"Maňo, furt ci coška kratke "
U mňa tež za 100 bodov, Tai... Vyhodňar še nezapre, ani v cudzom švece...
Žeby galoty? Jak tote Havlove?
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Oliwa
Peggynka
Toto nemá chybu
"Maňo, furt ci coška kratke "
U mňa tež za 100 bodov, Tai... Vyhodňar še nezapre, ani v cudzom švece...
Žeby galoty? Jak tote Havlove?
Možno dačo ine
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať