Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Petra Nová
Je mi tiež jasné, prečo náš spoločný štát nemohol prežiť rok 1993. Vraj je to v genetike. Češi majú genetický pôvod v Nemcoch a Maďaroch a so Slovákmi nemajú nič spoločné. Takýto výskum robili naši bývalí bratia Česi. Jeden z tých, čo výsledky výskumu predstavil, zároveň charakterizoval Čechov ako psíka orieška - vitálnych a prispôsobivých. No, ktovie ako by sme dopadli my, ak by skúmali našu genetiku?!
Viac Švédov ako Maďarov, však 30 ročná vojna, chlapi pobití, ženy plodné, vojaci protivníka živí, (preto sa čechom vulgárne hovorí švédi)
Šak skús zadrbať nejakému čechovi, že je švéd ...mišung jak sviňa.
Horšia nadávka ako nejaký "úd"...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
jadrozd

Teraz sa znovu potvrdilo :

Celá Zem sa síce krúti okolo Slnka
ale
celý svet sa točí okolo p...
....tiež uhol pohľadu - môže byť p... i póly....
všetko čo sa točí musí mať svoju os ako zem, tak aj koleso od fúrika ale aj imaginárne točenie okolo "p.. sa musí točiť okolo nejakej osi v tomto prípade ľudove k... a odborne p... takže sa neboj, bez nás sa svet nepohne
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Potešila spomienka na 7.tr.ZDŠ a angličtinu :
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

milujem bídžis
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
lujza.j
milujem bídžis
Aj ja
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
milujem bídžis
Si ešte nebola na svete,čo? ,keď my sme už takú muziku papkali Krásne časy to boli
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
milujem bídžis
Si ešte nebola na svete,čo? ,keď my sme už takú muziku papkali Krásne časy to boli
neviem kedy začali...ja som začala 69-tomna máriu
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
Peggynka
lujza.j
milujem bídžis
Si ešte nebola na svete,čo? ,keď my sme už takú muziku papkali Krásne časy to boli
neviem kedy začali...ja som začala 69-tomna máriu
Začali v 58. roku a toto je zo 67.roku Si ešte v Tatrách kamzíky pásla
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Dnes sa veeeelmi tesim na vyrobu nasich domacich klobasok
IMG_20141206_122631.jpg  
6 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
A nastupujú nočné hodiny, opäť sa dostanem s rýchlosťou niekam k nule. Písal som dopoludnia. Podľa hľadania na nete, majú problémy aj inde v iných mestách na ADSL pripojeniach - výpadky, padanie rýchlosti na absolútne minimum - a prsty v tom má Telekom.
objavil ameriku
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
objavil ameriku
Ani nie Ameriku, ale neschopnosti telekomunikačného operátora.....
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

konecne realne fakty,namiesto podvodnickeho vymyvania mozgov-zburane myty chamtivcov a obhajcov antiludovych reforiem http://jankosc.blog.sme.sk/c/369737/...ba-a-mzdy.html
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
Petra Nová
Je mi tiež jasné, prečo náš spoločný štát nemohol prežiť rok 1993. Vraj je to v genetike. Češi majú genetický pôvod v Nemcoch a Maďaroch a so Slovákmi nemajú nič spoločné. Takýto výskum robili naši bývalí bratia Česi. Jeden z tých, čo výsledky výskumu predstavil, zároveň charakterizoval Čechov ako psíka orieška - vitálnych a prispôsobivých. No, ktovie ako by sme dopadli my, ak by skúmali našu genetiku?!
Viac Švédov ako Maďarov, však 30 ročná vojna, chlapi pobití, ženy plodné, vojaci protivníka živí, (preto sa čechom vulgárne hovorí švédi)
Tú informáciu som počula na stanici Region Čro, ktorú mám nasáčkovanú v telke, keď som prehadzovala kanály. Zaujala ma a tak som chvíľu počúvala. Hovoril o tom lekár z II. neviemakej kliniky v pražskom Motole. On tam fakt hovoril o Maďaroch, ako o druhom najsilnejšom zastúpení v genetike Čechov. Potešilo ma, že sa nevyjadroval k Slovákom a hovoril len o nich. Švédov zahrnul do toho psieho guľášika.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Keď som tu svojho času pripojila výrok Věry Chytilovej o mužoch, tak som vzbudila veľké pohoršenie. Ako keby muži hovorili o ženách len ako o Milotskej Venuši. Lenže Česi mali nielen výnimočnú Chytilovú, ale aj dvoch výnimočných mužov Hapku a Horáčka, ktorí vo svojich piesňach urobili kuk na mužov aj z iného pohľadu, než to muži zvyknú robiť. Tak schválne tu dám jednu


František Segrado - dvorný spevák H+H piesní z posledných rokov ich tvorby.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pracovníčka mi položila účtovnú dokumentáciu na podlahu, ktorú zaliala vodou (je znehodnotená, ale súčasne neúmyselne celý účtovný rok vysypala do počítačového koša a tak sito neúmyselne vysypala aj kôš) najprv tvrdila že to urobila upratovačka. po klamstve som rozhodol že už nemôže byť účtovníčka. Povedala že sa pôjde sťažovať na ústavný súd ak ju prepustím. čo mám robiť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Pracovníčka mi položila účtovnú dokumentáciu na podlahu, ktorú zaliala vodou (je znehodnotená, ale súčasne neúmyselne celý účtovný rok vysypala do počítačového koša a tak sito neúmyselne vysypala aj kôš) najprv tvrdila že to urobila upratovačka. po klamstve som rozhodol že už nemôže byť účtovníčka. Povedala že sa pôjde sťažovať na ústavný súd ak ju prepustím. čo mám robiť.
Ja by som jej dal 13 a 14 plat...samozrejme, že aj vianočné odmeny vo výške 3 platov...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Pracovníčka mi položila účtovnú dokumentáciu na podlahu, ktorú zaliala vodou (je znehodnotená, ale súčasne neúmyselne celý účtovný rok vysypala do počítačového koša a tak sito neúmyselne vysypala aj kôš) najprv tvrdila že to urobila upratovačka. po klamstve som rozhodol že už nemôže byť účtovníčka. Povedala že sa pôjde sťažovať na ústavný súd ak ju prepustím. čo mám robiť.
Ja by som jej dal 13 a 14 plat...samozrejme, že aj vianočné odmeny vo výške 3 platov...
alebo aspoň 60 000 či?( mne sa to nestalo len som parafrázoval bezúhonné konanie jedného občana SR ktorého podrazila sekretárka že to na seba nezobrala)
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
Pracovníčka mi položila účtovnú dokumentáciu na podlahu, ktorú zaliala vodou (je znehodnotená, ale súčasne neúmyselne celý účtovný rok vysypala do počítačového koša a tak sito neúmyselne vysypala aj kôš) najprv tvrdila že to urobila upratovačka. po klamstve som rozhodol že už nemôže byť účtovníčka. Povedala že sa pôjde sťažovať na ústavný súd ak ju prepustím. čo mám robiť.
Pavol, koho mi to len pripomína?
Myslím, že diskusie okolo Čentéša trochu utíchli, ale rezonuje vo mne stále debata medzi dvomi ústavnými právnikmi vo štvrtok vo Faktoch a komentároch na RTVS2 k rozhodnutiu ÚS o Čentéšovi. To, nad čím mi rozum zostal stáť, bol výklad vraj ústavného právnika Vozára, ktorý tvrdil, že ÚS nemohol prihliadnuť na argumenty Gašparoviča, lebo vraj to, že je Čentéš škartovač a klamár sa stalo až po jeho zvolení za kandidáta na GP. Inak povedané. Ak by sa kandidát v čase od zvolenia do ústavnej funkcie až do jeho vymenovania prezidentom dopustil napr. hrdelného zločinu, aj tak by ho prezident musel vymenovať a nemohol ho odmietnuť z tohto dôvodu. Pán Vozár je hlboko namočený v gaťoch, ani si netrúfnem hádať koho. Samozrejme aj Orosz so svojim senátom.
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
pavol54
Pracovníčka mi položila účtovnú dokumentáciu na podlahu, ktorú zaliala vodou (je znehodnotená, ale súčasne neúmyselne celý účtovný rok vysypala do počítačového koša a tak sito neúmyselne vysypala aj kôš) najprv tvrdila že to urobila upratovačka. po klamstve som rozhodol že už nemôže byť účtovníčka. Povedala že sa pôjde sťažovať na ústavný súd ak ju prepustím. čo mám robiť.
Ja by som jej dal 13 a 14 plat...samozrejme, že aj vianočné odmeny vo výške 3 platov...
alebo aspoň 60 000 či?( mne sa to nestalo len som parafrázoval bezúhonné konanie jedného občana SR ktorého podrazila sekretárka že to na seba nezobrala)
Ja radšej nie.
Tých fráz a odškodení kvôli nim bolo požehnane...škoda reči a rozčulovania sa.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
pavol54
Pracovníčka mi položila účtovnú dokumentáciu na podlahu, ktorú zaliala vodou (je znehodnotená, ale súčasne neúmyselne celý účtovný rok vysypala do počítačového koša a tak sito neúmyselne vysypala aj kôš) najprv tvrdila že to urobila upratovačka. po klamstve som rozhodol že už nemôže byť účtovníčka. Povedala že sa pôjde sťažovať na ústavný súd ak ju prepustím. čo mám robiť.
Pavol, koho mi to len pripomína?
Myslím, že diskusie okolo Čentéša trochu utíchli, ale rezonuje vo mne stále debata medzi dvomi ústavnými právnikmi vo štvrtok vo Faktoch a komentároch na RTVS2 k rozhodnutiu ÚS o Čentéšovi. To, nad čím mi rozum zostal stáť, bol výklad vraj ústavného právnika Vozára, ktorý tvrdil, že ÚS nemohol prihliadnuť na argumenty Gašparoviča, lebo vraj to, že je Čentéš škartovač a klamár sa stalo až po jeho zvolení za kandidáta na GP. Inak povedané. Ak by sa kandidát v čase od zvolenia do ústavnej funkcie až do jeho vymenovania prezidentom dopustil napr. hrdelného zločinu, aj tak by ho prezident musel vymenovať a nemohol ho odmietnuť z tohto dôvodu. Pán Vozár je hlboko namočený v gaťoch, ani si netrúfnem hádať koho. Samozrejme aj Orosz so svojim senátom.
Záver generálny prokurátor po vymenovaný do funkcie môže vraždiť lúpiť a klamať toľko výklad ústavného súdu (keď rozhodovali asi sedeli pri sude alebo súdku) Pre niektorých čítajúcich musíš písať v podobenstvách lebo priamu pravdu chápu ako trhanie trička a iného spodného prádla
opravujem sa správne malo byť po zvolení nie po vymenovaní
Naposledy upravil pavol54 : 07.12.14 at 17:32
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať