Zavrieť

Porady

Práčky zn. Miele

Zdravím všetkých
Naša stará práčka pomaly ale isto začína dosluhovať. Pozerám preto po novej, najlepšie nejakej kvalitnej zhora plnenej (resp. spredu do hĺbky 45cm). Vyhliadol som práčku Miele W 667. Čo si myslíte o tejto voľbe? Počul som že ich práčky sú kvalitné, ale cena oproti priemeru je dvoj až trojnásobná. Nie som žiadny snob, ale povedzme že na takúto práčku viem vyčleniť financie. Základná otázka na Vás - oplatí sa to, má to význam? Popíšte mi prosím vaše názory, postrehy a skúsenosti so značkou, ale aj všeobecne v čom vidíte výhody a nevýhody takejto kategórie práčok, čo by ste volili na mojom mieste a podobne. Som dosť rozhorčený z toho, aký je dnešný svet konzumný, že sa vyhadzuje elektronika ktorá má tri roky s nejakou triviálnou vadou, ktorú však už nik neopraví alebo opraví za dve tretiny ceny nového spotrebiča. Od práčky očakávam veci ako každý normálny užívateľ - v prvom rade kvalitné pranie, potom vysoká spoľahlivosť a životnosť, no a samozrejme aj nízka hlučnosť a spotreba, pohodlné ovládanie... dizajn veľmi nerozhoduje, na nejakých super špeciálnych programoch nebazírujem - stačia základné. Ďakujem Vám za užitočné rady, Peter.
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja zase nebudem kupovať práčku ktorá vyperie v minime vody...ked bude parametrovo približne taká ako čo mám doma.....prípadne nech si natiahne tolko vody kolko potrebuje....ale nie fix litre na vypranie...len je jedna vec je čo chcem ja a druhá čo moj chlap
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

možeš nastaviť program prídavné plákanie, ak chceš minuť viac vody...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať