Zavrieť

Porady

6 zákonov o reforme zdravotníctva vrátené

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Ahojte Poraďáci,

tak sa už náš pán prezident rozhodol a vrátil všetkých 6 zákonov o reforme zdravotníctva do parlamentu.
Usporiadat
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Jozef Mihál
Ja som na dnes večer dostal zaracha na Poradu...
A kto si to dovolil, že Vám dal zaracha.
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
dnes (21.10.) o 17,00 sa bude opäť o tejto novele hlasovať a to i napriek odporúčaniam ústavnoprávneho výboru, ktorý na podnest Drgonca (ANO) hlasoval pomerom 6 za/1proti/2zdržali, že je to po čas.

mňa len napadlo, čo ak to prezident urobil schválne, že to podal neskôr?...ostala by ovca celá (neohneval by si Smer) i vlk sýty (neišiel by proti parlamentu či vláde)...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nuž, finty ako obísť niektoré nepríjemnosti v zákonoch, si nevymýšľa len pospolitý ľud...
0 0
norika norika

norika je offline (nepripojený) norika

Ale áno. Ruším živnosť, nebudem platiť tento pohúkaný štát
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
norika, máte čas prinajmenej do 31.12.2004, vyčkajte ešte. Živnostenská komora určite niečo podnikne.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aby bola táto téma korektne ukončená, treba na záver dodať, že všetkých 6 zákonov reformy zdravotníctva bolo opätovne schválených (bez zmeny) vo štvrtok 21.októbra 2004 v podvečerných hodinách.
0 0
janulka janulka

janulka je offline (nepripojený) janulka

28 rokov,vydatá, zamestnaná,momentálne na MD ...viac
Takže za január 2005 sme správne odviedli zdravotnej poisťovni za SZČO, ktorej vychádza minimálny odvod tj. musela po správnoti odviesť 910,- sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať