Zavrieť

Porady

Dopúšťam sa daň.únikov ?

na materskej
Pozdravujem vás poraďáci,
mojej známej ste tu veľmi pomohli , preto by som Vás poprosila o Vašu pomoc a názory. Som na materskej, predtým so mala živnosť (ktorá mi už zanikla). Mojou záľubou je kaderníctvo. Dopúšťam sa niečoho nezákonného, alebo nemožného, keď ku mne niekto príde že potrebuje urobiť vlasy, alebo češem svadobné účesy - veď napokon ľudia mi platia samy. Môže ma niekto nahlásiť ? Pýtam sa preto, lebo jedna zákazníčka nebola spokojná a hned vykrikovala že ma udá. Nemám pokojné spanie.

Dakujem za všetky odpovede.
Usporiadat
Melany54 Melany54

Melany54 je offline (nepripojený) Melany54

na materskej
Radšej si obnovím živnosť, lebo nechcem mať opletačky. Veľmi pekne dakujem za rady.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ty sama najlepšie vieš, ako často prijímaš zákazníčky a aký je tvoj príjem za túto činnosť. Neunáhli sa, choď poprosiť o radu do sociálnej poisťovne, veď aj popri materskej aj rodičovskom príspevku sa dá zarábať, napríklad na dohodu.
Čítaj, aj u na porade je veľa rád.
http://ekonomika.sme.sk/c/6112102/an...-nacierno.html
0 0
Melany54 Melany54

Melany54 je offline (nepripojený) Melany54

na materskej
Este raz dakujem za odpovede. Akosi sa mi nahnal strach a radšej než by ma mala nejaká nespokojná osoba nahlásiť, ktorá mi spomínala že namňa pošle finančnú políciu - tak si živnosť zasa obnovím. Nech mam skutočne pokoj.

Dakujem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Melany54
Este raz dakujem za odpovede. Akosi sa mi nahnal strach a radšej než by ma mala nejaká nespokojná osoba nahlásiť, ktorá mi spomínala že namňa pošle finančnú políciu - tak si živnosť zasa obnovím. Nech mam skutočne pokoj.

Dakujem
Prd na teba pošle ...... bu-bu-bu robila. A ty by si len sucho konštatovala.... "...chcela sa mi pomstiť za moju dobrotu...." a nejaká Fin. polícia po takýchto hrúzikoch nejde - po šťukách pasú, po šťukách....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

to je jasné,že pasú po šťukách.. no ak niet šťuky.. je dobré hocičo.. hlavne ak je to dokaz činnosti,bdelosti,ostaržitosti...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Tak teda nie som žiadna šťuka...a už boli 2x Je jednoduchšie urobiť kontrolu u malého a činnosť vykázaná A daňovákom akéže cifry utekajú (DPH) a nič...Furt "zdokonaľujú" zákony a špekulanti zdokonaľujú systémy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nemáš z davu vytŕčať ..... ..... tak si čupni....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať