Zavrieť

Porady

Aký je naj poskytovateľ TV?

Ahojte,chcela by som Vás poprosiť o radu,akého TV poskytovateľa si vybrať podľa Vaších skúsenosti.Momentálne naším TV poskytovateľom je DIGI TV,no zrušili stanicu Disney Channel,ktorú naše decká zbožňovali a teraz musíme riešiť niečo "lacné",kde táto stanica je.Pri DIGI TV sme platili mes. 9,60€,za router/skrinka/ na druhý TV sme platili len jednorazovo cca 49€.Našli sme SKYLINK,mes. poplatok 11,80€,no na každý ďalší TV chccú jednorazovo 20€+44,40€ za kartu každý rok.Neviete o niečom,kde by bol výhodný mes. poplatok a možnosť 2-3 tv príjmačov?Ďakujem za každý príspevok
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Najprv si zisti, aké máš možnosti v mieste bydliska. Darmo ti poradíme trebárs Magio TV (to len ako príklad), keď na tvojej ulici alebo v bytovke nemá Telekom naťahané káble.

    To, čo potrebuješ, by najlepšie splnil UPC analog - tam môžeš zapojiť aj 10 prijímačov. Nepotrebuješ k tomu žiadny dekodér, ani set-top-box ani CI kartu. Dokonca stačí, ak tv má analógový tuner ani digitálny nemusí mať.

    Ak ale nemáš káblovú prípojku v dome alebo na ulici, tak sa nepripojíš.

    Ja mám UPC digital rozšírený súbor a ten analóg je v balíku zadarmo. Na jednom TV prijímači mám CI kartu a všetky digitálne programy a na ostatných TV sú naladené analógové kanály.

    Tu je zoznam staníc v analógovom vysielaní:

    http://www.upc.sk/televizia/kablova-...ireny-balicek/
    misoft ...a doplním..... i keď nie je karta UPC, na digitálnom TV pôjdu okrem analógu i digitálne - Markíza, Markíza HD, STV1, STV1HD, STV2, STV2HD, JOJ HD, JOJ Plus, JOJ Plus HD, TA3, Region a ešte asi dva (teraz neviem presne).....
    erik555 ale ked nema moznost digitalneho UPC po kabli vo svojom dome, tak iba pozerat moze Nic blizsie nenapisala.
    Žabinka neviem o tom, že nemá možnosť digitálneho UPC.. možno otázku doplní..

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Také ceny, aké má tvoj terajší poskytovateľ TV nenájdeš, porovnávaj s ostatnými. Najlepšie urobíš, ak zostaneš.
    erik555 je to stale iba analog...

    Aký je naj poskytovateľ TV?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.