Zavrieť

Porady

Vrátenie tovaru

Dobrý deň,
kúpila som si mobilný telefon cez stranku bazos, dobierku som prevzala, ale ked som balík doma otvorila, zistila som, že jeho súčasťou nie je batéria. Kontaktovala som predávajúcu a tá mi tvrdí, že peniaze mi nevráti, nakoľko v inzeráte neuviedla, že súčasťou telefonu je bateria. Pripadá mi to trochu na hlavu... Vie mi niekto poradiť, ako to riešiť? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tažko to vyriešiš, v podstate si naleteli, lebo si kúpila niečo, čo si si myslela, ze kupuješ, ale nepreverili si si to.
    Predávajúci si dal asi veľmi dobre pozor na to, čo a ako ponuka, aby si ho nemohla z ničoho obviniť.
    Kúp si batériu a dúfaj, ze samotný mobil je funkčný.
    vlado 33 Pokiaľ je to možne, nakupuj tovar v mieste bydliska osobným prevzatím. Máš akú takú záruku, že ťa nikto nepodvedie.
    misoft Je divné, že niekto predáva mobil bez baterky - je to súčasťou.... Ale čo sa dá očakávať od predávajúcich na Bazoši? 75% inzerátov sú tam podvodných..... Bazos.sk len ich zverejňuje (tak ako v novinách) - on je len sprostredkovateľ.....

    mien je offline (nepripojený) mien

    mien
    Ak sa dá , označiť predajcu ako " nepoctivého". Určite sa dá aj toto riešiť , je to len otázka času a energie boja s orgánmi. Tovar nevracaj, predávajúca ho aj tak neprevezme a peniaze Ti nevráti. Jediná cesta -podozrenie z trestného činu uvedenia zákazníka do omylu , - len či námaha za to stojí . Spravodlivosť určite áno.
    misoft Mám dojem (neviem iste), že na stránke Bazoš je možnosť hodnotenia predávajúcich a upozornenia na nepoctivcov...
    http://www.bazos.sk/hodnotenie.php
    mien áno, je to tak

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.