Zavrieť

Porady

fotenie detí bez súhlasu

Anketa: Má farár právo bez súhlasu fotiť deti počas vyučovania do svojho súkromného mobilu?

Počet hlasujúcich
10. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 0 0%
  • Nemá

    10 100.00%
Dobrý deň,
farár si odfotil deti (prváčikov) počas vyučovania náboženstva do svojho súkromného mobilu údajne za účelom výučby - ukazoval im potom fotky a deti sa mali nakresliť, druhý dôvod bol - má zlú pamäť, tak si odfotil všetky deti, aby si ich lepšie zapamätal (podotýkam, že mená detí si k fotkám nepriradil). Obháňal sa tým, že sme podpisovali súhlas s fotením detí na škole s uverejňovaním fotiek na školskej stránke, ale!!! súkromný mobil farára sa tam nespomínal. Je jeho konanie oprávnené? Má nato právo? On to považuje za normálne a nevidí v tom nič zlé. Ďakujem za Vaše názory. Viacerí rodičia sú z toho pohoršení.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
evuš
..súhlasím s Chobotom....a aj som písala vyššie...... hlavná vec, že tiež "matere" strkajú svoje deti ešte v pôrodnici na FB a hihihahaha..... ak ich nefotil nahé /čo určite nie!!!/ tak čo ?? Teraz vstanem a idem hádzať kameňmi ??? Môj Ty Bože, čistá Amerika na "po...nom" Slovensku....
evuš,ako vieš,že dotyčná matka,ktorá tu zadala otázku,svoje dieťa vystrkuje na FB? možno je ona práve tá uvedomelá,ktorá to nerobí.
Je veľký rozdiel,ak je v škole akcia a fotky sa hodia na školský web,to je podľa mňa normálne,ale že si niekto,HOCIKTO,je jedno,či farár alebo údržbár alebo kuchárka fotí moje decko na súkromný mobil!
BINGO !
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ale sa to dá vydiskutovať v kľude a osobne...a "mamička1" už radšej čuší.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

evuš
Ale sa to dá vydiskutovať v kľude a osobne...a "mamička1" už radšej čuší.....
mamička poďakovala za odpovede a asi išla pracovať......
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

BY ma zaujímalo, aké by boli rekacie, keby miesto farára tam bolo v prvom príspevku uvedené, že to urobil učiteľ. Či by v postoji diskutujúch bol nejaký rozdiel.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Chobot
BY ma zaujímalo, aké by boli rekacie, keby miesto farára tam bolo v prvom príspevku uvedené, že to urobil učiteľ. Či by v postoji diskutujúch bol nejaký rozdiel.
Nebol. Pokiaľ to nerobil z poverenia pre školu, ale len preto, aby mal.... dostal by tie isté kvapky.....a možno ešte horšie.....oheň a síra...
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Oba argumenty a jeho postoj vo mne vzbudzujú nedôveru;občas sa stalo,že na ZŠ suplovali učitelia a keďže nás nepoznali,ukázali na niekoho,ten sa postavil a povedal meno- jednoduché.Koho poznali, vyvolali po mene.
Zo zadania vyplýva,že s ním o tom diskutovali.Normálna reakcia by bola (podľa mňa) -prepáčte,neuvedomil som si,že vám to môže vadiť,mrzí ma to a hneď to vymaže. Namiesto toho sa "štorcoval".Takáto reakcia nie je z môjho pohľadu normálna.Môj názor.
Naposledy upravil Peggynka : 11.11.14 at 19:30 Dôvod: opr.gramatky
3 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať