Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
A čo je najhoršie - práve sa mi rozbil môj obľúbený kaféhrnček
duški pošlem...ale do vánoc nestíham...pošli parametrestarého...isto príbuzného v mojej zbieročke nájdem!!!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale šak si nelámte s tým hlavičky. Bola na ňom potlač kávy a stál ma celý majetok - až 1€ - z tých krabíc, čo mávajú tzv jednoeurové čačky.....
Bude akció tak istotne nájdem. Do tej doby budem okupovať iný.... i keď mi už tak nebude chutiť..
Ale prežijem to.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
kopretinka
dobrá hovadina
........ je lenivý.......... svoje vytýčené ciele dosahujú....
ako lenivec dosiahne cieľ? ten je predsa lenivý aj na to,aby si vôbec nejaký cieľ určil........
chujovina na druhú.
Fúúúha....kúúúa ...a že ja som neslušný...

Ja aspoň urobím anagram...že juchovina...
Ty v tom vidíš nejaký rozdiel? Aj tak tie vaše skomoleniny prijme pri prečítaní každý správne. Prečítaj si Emota, potom pochopíš. A uvedom si, že organizmy ľudí obsahujú cca 70% vody. Zamysli sa, či to je fakt až také nutné spomínať v takmer každom príspevku.
...dobrá hovadina...

Samozrejme, že vidím rozdiel...
Ženská by nemala takto sa vyjadrovať...
Mňa ste už ohodnotili, nuž som za hovado neslušné...
Kua, šak nenadávam v každom príspevku...či ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ty v tom vidíš nejaký rozdiel? Aj tak tie vaše skomoleniny prijme pri prečítaní každý správne. Prečítaj si Emota, potom pochopíš. A uvedom si, že organizmy ľudí obsahujú cca 70% vody. Zamysli sa, či to je fakt až také nutné spomínať v takmer každom príspevku.
Ja som už " prebudený " dostatočne...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
A čo je najhoršie - práve sa mi rozbil môj obľúbený kaféhrnček


Mali sme sa, máme sa ...
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft
Ale šak si nelámte s tým hlavičky. Bola na ňom potlač kávy a stál ma celý majetok - až 1€ - z tých krabíc, čo mávajú tzv jednoeurové čačky.....
Bude akció tak istotne nájdem. Do tej doby budem okupovať iný.... i keď mi už tak nebude chutiť..
Ale prežijem to.....
Nepíš si o čierny, veľakrát sa mi stalo, že som zaliala kávu bez kávy, v tej čiernej potvore nie je vidno, či tam je káva. Aj som popíjala a rozmýšľam, že už ani tá káva nie je to čo bývala, no tak veru, pri čiernej nielen zrak odíde, ale aj rozum a chute
0 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Velmi potesilo...dnes som ostala doma a od rana jak som vstala tak som kmitala jak zmyslov zbavena.Rano som zehlila,prezliekla postelne,hned som aj vyprala,vyvesila,ozdobila stromcek,povysavala,poutierala prach a teraz sedim pri pocitaci a som utahana jak vol.Ani som nevarila ja som si na obed spravila len hemendex...to boli ranajky ,obed a bude to aj vecera...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

fúha....si makala ako včelka....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Do večera od rána, aj večera sa jej ušla, či ušla?
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tak ja som doma, nikam som nešla, od rána sa chystám, že povysávam, utriem prach, oprala mi práčka dva koberčeky, sedím si a čakám, kedy na mňa tento pracovný ošiaľ príde. Prádlo vyžehlím zajtra, darčeky som zabalila včera, stromček urobíme asi zajtra. Nijaký blázinec nie je a nebude. Muža seklo v krížoch pár dní dozadu a "Sa" je na PN. Ak "Sa" bude schopné, tak ešte niečo upečie, ak nie, aj tak je dosť. Obed som iba ľahučký, zemiaky s kyslou kapustou.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aanika
Velmi potesilo...dnes som ostala doma a od rana jak som vstala tak som kmitala jak zmyslov zbavena.Rano som zehlila,prezliekla postelne,hned som aj vyprala,vyvesila,ozdobila stromcek,povysavala,poutierala prach a teraz sedim pri pocitaci a som utahana jak vol.Ani som nevarila ja som si na obed spravila len hemendex...to boli ranajky ,obed a bude to aj vecera...
Svet sa zbláznil......
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

trnkova3



Odstavili teplú vodu !!!



Logicky !!!
Neriešiť!

Obrat o 180° - začala......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ZLATÍ KOMUNISTI (okrem vojakov policajtov a športových strelcov nemohol nikto legálne držať zbraň) ak sa veliteľ nasral(čo som mu pravidelne doporučoval), tak všetky súkromné pištoľky nechal stiahnuť do úschovy a fertig mariška, sťažovať sa mohol každý na lampárni v Žiline, aj tak bolo prieserov úmyslených(väčšinou si to vyskúšali strelci na sebe) či neúmyslených dosť.
0 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

buchač
Aanika
Velmi potesilo...dnes som ostala doma a od rana jak som vstala tak som kmitala jak zmyslov zbavena.Rano som zehlila,prezliekla postelne,hned som aj vyprala,vyvesila,ozdobila stromcek,povysavala,poutierala prach a teraz sedim pri pocitaci a som utahana jak vol.Ani som nevarila ja som si na obed spravila len hemendex...to boli ranajky ,obed a bude to aj vecera...
Svet sa zbláznil......
Veru zblaznil sa, cez vikend sme maly vnucika,tak som sa k nicomu nedostala a vecer sme sli na susedovu 60-tku ,prisli sme domov rano o stvrtej,nedela bola cela prelezana a tak dnes som dobehovala zameskane
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
ZLATÍ KOMUNISTI (okrem vojakov policajtov a športových strelcov nemohol nikto legálne držať zbraň) ak sa veliteľ nasral(čo som mu pravidelne doporučoval), tak všetky súkromné pištoľky nechal stiahnuť do úschovy a fertig mariška, sťažovať sa mohol každý na lampárni v Žiline, aj tak bolo prieserov úmyslených(väčšinou si to vyskúšali strelci na sebe) či neúmyslených dosť.
Jéééžiš Máááária...
Toto snáď nemyslíš snáď vážne ??? Alebo aj hej ??? Ale asi aj hej...
Veď ten policajt bol opitý....a opitý človek, hotový oný !!!
Keby nemal pištoľ, tak vytiahne bičak, alebo si len tak uderí. Proste sa potreboval realizovať.
-------------------------------------------
Len tak mimochodom, aj civil mohol mať onehdá zbraň, aj keď to bolo fest prísne.
Naposledy upravil buchač : 22.12.14 at 17:28
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Alebo aj inak povedané - nerozmýšľal mozog, ale chlast......
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kvaka
Tak ja som doma, nikam som nešla, od rána sa chystám, že povysávam, utriem prach, oprala mi práčka dva koberčeky, sedím si a čakám, kedy na mňa tento pracovný ošiaľ príde. Prádlo vyžehlím zajtra, darčeky som zabalila včera, stromček urobíme asi zajtra. Nijaký blázinec nie je a nebude. Muža seklo v krížoch pár dní dozadu a "Sa" je na PN. Ak "Sa" bude schopné, tak ešte niečo upečie, ak nie, aj tak je dosť. Obed som iba ľahučký, zemiaky s kyslou kapustou.
Kvaka, prepáč, to som bola ja, chcela som dať plusko, potom vynulovať zároveň mínusko, a stále to naskakovalo, tak som ti ponecahala aspoň dve šťastné sedmičky, síce mínusové, ale svietia, taký nevinný príspevok, kam to mám hlásiť, taiko si všimne? Ospravedlňujem sa.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
dnes...šoking-milé -prekvapujúce....potešilo.....na moju dedinu duplom.....zvoní mi pri dverách garážový sused...inak nájomník z mojeho vchodu....dáva mi klúč od jeho garažoveho boxu...že nech si moj chlap zaparkuje svoje auto/videl auto na parkovisku/že on príde až po 1.1.aby ho na silvestra nemal vonku......aj by využil keby 24tého nešiel naspátek...
Keby sme sa takto k sebe ľudsky správali, aj keď určite nie všetci, žilo by sa inak. Súkromné časopisy a TV robia ľuďom najhoršiu službu. Kvôli klikom, reklamám, koláčikom sledovanosti a v mene zisku, nie kvality. Sú to čestne nadobudnuté peniaze? Nie.
Rozbehli sa po 89 ako diví. Keď som videla TV dramaturgičku schádzať zkostola Sv. Trojice, a zároveň aké programy zostavovala, to nemôže ísť spolu dokopy.
Naposledy upravil korela : 22.12.14 at 17:48
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
buchač
kopretinka
dobrá hovadina
........ je lenivý.......... svoje vytýčené ciele dosahujú....
ako lenivec dosiahne cieľ? ten je predsa lenivý aj na to,aby si vôbec nejaký cieľ určil........
chujovina na druhú.
Fúúúha....kúúúa ...a že ja som neslušný...

Ja aspoň urobím anagram...že juchovina...
Ty v tom vidíš nejaký rozdiel? Aj tak tie vaše skomoleniny prijme pri prečítaní každý správne. Prečítaj si Emota, potom pochopíš. A uvedom si, že organizmy ľudí obsahujú cca 70% vody. Zamysli sa, či to je fakt až také nutné spomínať v takmer každom príspevku.
...dobrá hovadina...

Samozrejme, že vidím rozdiel...
Ženská by nemala takto sa vyjadrovať...
Mňa ste už ohodnotili, nuž som za hovado neslušné...
Kua, šak nenadávam v každom príspevku...či ?
buchač
korela
buchač
kopretinka
dobrá hovadina
........ je lenivý.......... svoje vytýčené ciele dosahujú....
ako lenivec dosiahne cieľ? ten je predsa lenivý aj na to,aby si vôbec nejaký cieľ určil........
chujovina na druhú.
Fúúúha....kúúúa ...a že ja som neslušný...

Ja aspoň urobím anagram...že juchovina...
Ty v tom vidíš nejaký rozdiel? Aj tak tie vaše skomoleniny prijme pri prečítaní každý správne. Prečítaj si Emota, potom pochopíš. A uvedom si, že organizmy ľudí obsahujú cca 70% vody. Zamysli sa, či to je fakt až také nutné spomínať v takmer každom príspevku.
...dobrá hovadina...

Samozrejme, že vidím rozdiel...
Ženská by nemala takto sa vyjadrovať...
Mňa ste už ohodnotili, nuž som za hovado neslušné...
Kua, šak nenadávam v každom príspevku...či ?
Ale hej, už je to lepšie, ak je to tvoja srdcovka, a bez toho to nejde, nuž píš ako vieš. Rozdiel je viditeľný. Iba nech sa nepridávajú ostatní. Vzory priťahujú, darmo. Aký je v tom rozdiel, či žena alebo muž. Veď nekopeš kanály. A už si zohnal medzitým kože na púzdra?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Ty v tom vidíš nejaký rozdiel? Aj tak tie vaše skomoleniny prijme pri prečítaní každý správne. Prečítaj si Emota, potom pochopíš. A uvedom si, že organizmy ľudí obsahujú cca 70% vody. Zamysli sa, či to je fakt až také nutné spomínať v takmer každom príspevku.
Ja som už " prebudený " dostatočne...
Asi ironicky, ale veď je to vedecky dokázané.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať