Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Korela, pekný večer, mám v príspevku jedno súhlasím od teba, keby si nepísala, ani sa nepozriem, či je tam mínus. Nie je, asi si to vynulovala.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
ZLATÍ KOMUNISTI (okrem vojakov policajtov a športových strelcov nemohol nikto legálne držať zbraň) ak sa veliteľ nasral(čo som mu pravidelne doporučoval), tak všetky súkromné pištoľky nechal stiahnuť do úschovy a fertig mariška, sťažovať sa mohol každý na lampárni v Žiline, aj tak bolo prieserov úmyslených(väčšinou si to vyskúšali strelci na sebe) či neúmyslených dosť.
Jéééžiš Máááária...
Toto snáď nemyslíš snáď vážne ??? Alebo aj hej ??? Ale asi aj hej...
Veď ten policajt bol opitý....a opitý človek, hotový oný !!!
Keby nemal pištoľ, tak vytiahne bičak, alebo si len tak uderí. Proste sa potreboval realizovať.
-------------------------------------------
Len tak mimochodom, aj civil mohol mať onehdá zbraň, aj keď to bolo fest prísne.
veď preto som nechal sťahovať pištolky aby náhodou niekto sa neopil a nevystrelil nikomu lebečnú výplň, inak sa nepíše či to bola služobná alebo súkromná. a keď bol niekto problémová osoba(opilec, manželka čo mala veľkú moc alebo moc veľkú, nevyliečiteľná nemoc pod) nikdy ju za mojej éry nedostal späť, a za manipuláciu zo služobnými vždy zodpovedal priamy nadriadený, civil mohol mať napríklad: člen uv a pod,
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ale hej, už je to lepšie, ak je to tvoja srdcovka, a bez toho to nejde, nuž píš ako vieš. Rozdiel je viditeľný. Iba nech sa nepridávajú ostatní. Vzory priťahujú, darmo. Aký je v tom rozdiel, či žena alebo muž. Veď nekopeš kanály. A už si zohnal medzitým kože na púzdra?
Ja viem písať aj tak, aj tak...záleží od okolností.
Niektoré slová sú vsuvky. Niekto používa ...ako, akože, kvázi a iné nič nehovoriace a úplne od veci...ja si hodím to svoje ...
Nikoho nenútim, aby sa pridával.
-----------------------------------------------
Aj hej, aj nie...hlavne takú, čo by som potreboval.
Kúpiť sa aj dá...ale tie cifry, čo za to pýtajú...fujtajbl.
Máš nejakú fasácku za vatikánsku menu ???
Naposledy upravil buchač : 22.12.14 at 19:08
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
pavol54
ZLATÍ KOMUNISTI (okrem vojakov policajtov a športových strelcov nemohol nikto legálne držať zbraň) ak sa veliteľ nasral(čo som mu pravidelne doporučoval), tak všetky súkromné pištoľky nechal stiahnuť do úschovy a fertig mariška, sťažovať sa mohol každý na lampárni v Žiline, aj tak bolo prieserov úmyslených(väčšinou si to vyskúšali strelci na sebe) či neúmyslených dosť.
Jéééžiš Máááária...
Toto snáď nemyslíš snáď vážne ??? Alebo aj hej ??? Ale asi aj hej...
Veď ten policajt bol opitý....a opitý človek, hotový oný !!!
Keby nemal pištoľ, tak vytiahne bičak, alebo si len tak uderí. Proste sa potreboval realizovať.
-------------------------------------------
Len tak mimochodom, aj civil mohol mať onehdá zbraň, aj keď to bolo fest prísne.
veď preto som nechal sťahovať pištolky aby náhodou niekto sa neopil a nevystrelil nikomu lebečnú výplň, inak sa nepíše či to bola služobná alebo súkromná. a keď bol niekto problémová osoba(opilec, manželka čo mala veľkú moc alebo moc veľkú, nevyliečiteľná nemoc pod) nikdy ju za mojej éry nedostal späť, a za manipuláciu zo služobnými vždy zodpovedal priamy nadriadený, civil mohol mať napríklad: člen uv a pod,
Ale píše ...

Vytiahol legálne držanú zbraň a minimálne šesťkrát vystrelil.
Služobná to nemohla byť...mestskí policajti nemajú oprávnenie nosiť služobnú zbraň mimo službu.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Nielen členovia ÚV,mali aj okresní...raz jeden (sťatý jak delo) vytiahol na mňa,lebo som mu nechcela naliať Potom sa ma pýtal riaditeľ,že aká to bola pištoľ... Ja mám dobré reflexy a pod barovým pultom bolo prázdne miesto po chladničke,tam som si čupla...až taká zvedavá som nebola...a mala som doma 3 a 5-ročné deti.Ožratí...furt tasili stranícke preukazy...a keď som im ho vychmatla,v tom momente vytriezveli...som si užila
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

drienkovaa
buchač
pavol54
ZLATÍ KOMUNISTI (okrem vojakov policajtov a športových strelcov nemohol nikto legálne držať zbraň) ak sa veliteľ nasral(čo som mu pravidelne doporučoval), tak všetky súkromné pištoľky nechal stiahnuť do úschovy a fertig mariška, sťažovať sa mohol každý na lampárni v Žiline, aj tak bolo prieserov úmyslených(väčšinou si to vyskúšali strelci na sebe) či neúmyslených dosť.
Jéééžiš Máááária...
Toto snáď nemyslíš snáď vážne ??? Alebo aj hej ??? Ale asi aj hej...
Veď ten policajt bol opitý....a opitý človek, hotový oný !!!
Keby nemal pištoľ, tak vytiahne bičak, alebo si len tak uderí. Proste sa potreboval realizovať.
-------------------------------------------
Len tak mimochodom, aj civil mohol mať onehdá zbraň, aj keď to bolo fest prísne.
Ako keby si nevedel, že Palo smúti za socializmom
ako za materiným ceckom = skrátka zostal deckom
počúvaj Milan ak by ti nejaký pripečený debil odbachol decko tak to by si tiež smútil za systémom ktorý v značnej miere túto možnosť eliminoval (vieš nebolo mi to jedno keď som prvý a posledný mal šancu vrátiť rodičom dieťa vo futráli, len preto že sa jeho kamarát hral s v službe pištoľkou, vtedy som si povedal že nikdy nedopustím nejakú podobnú hlúposť) takže opakujem nie nostalgia ale životná skúsenosť
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
korela
Ale hej, už je to lepšie, ak je to tvoja srdcovka, a bez toho to nejde, nuž píš ako vieš. Rozdiel je viditeľný. Iba nech sa nepridávajú ostatní. Vzory priťahujú, darmo. Aký je v tom rozdiel, či žena alebo muž. Veď nekopeš kanály. A už si zohnal medzitým kože na púzdra?
Ja viem písať aj tak, aj tak...záleží od okolností.
Niektoré slová sú vsuvky. Niekto používa ...ako, akože, kvázi a iné nič nehovoriace a úplne od veci...ja si hodím to svoje ...
Nikoho nenútim, aby sa pridával.
-----------------------------------------------
Aj hej, aj nie...hlavne takú, čo by som potreboval.
Kúpiť sa aj dá...ale tie cifry, čo za to pýtajú...fujtajbl.
Máš nejakú fasácku za vatikánsku menu ???
Inzerát: "Bude zabíjačka, predám krupón zo svinky, zn. odborné stiahnutie - každé sťahovanie kožky musí byť vykonané odborníkom"
2 0
Foxcon Foxcon

Foxcon je offline (nepripojený) Foxcon

no dnes ma maximalne rozculilo ze aj 1.sviatok idem do roboty vrrrr vrazdil by som
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Vždy všetko vyzerá inak,keď sa nás to netýka...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

všetkým prajem
IMG_5167.JPG  
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ako odkojenec socializmu si pamätám ako sme pred odchodom na vianočné sviatky šacovali osobné veci vojakov aby nevynášali pyrotechniku, (kvôli úrazom)
po revolúcii sa uvoľnil trh s pyrotechnikou s odôvodnením aby sa predišlo úrazom pri manipulácii s doma vyrobenou. zaujímala by ma štatistika o úrazoch a stresoch v dôsledku použitia pyrotechniky ( debilov čo si pazúry odfláknu neubúda, pribudlo poškodených od stresov či dôchodcov, detí ale aj zvierat), a to už nehovorím o rozptyle nebezpečných látok (karcinogénnych) ktoré obsahujú(nie je to len uhlík, síra z čierneho prachu)
2 -2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Ako odkojenec socializmu si pamätám ako sme pred odchodom na vianočné sviatky šacovali osobné veci vojakov aby nevynášali pyrotechniku, (kvôli úrazom)
po revolúcii sa uvoľnil trh s pyrotechnikou s odôvodnením aby sa predišlo úrazom pri manipulácii s doma vyrobenou. zaujímala by ma štatistika o úrazoch a stresoch v dôsledku použitia pyrotechniky ( debilov čo si pazúry odfláknu neubúda, pribudlo poškodených od stresov či dôchodcov, detí ale aj zvierat), a to už nehovorím o rozptyle nebezpečných látok (karcinogénnych) ktoré obsahujú(nie je to len uhlík, síra z čierneho prachu)
Hej hej za socializmu vsemocny, vseobjimajuci stat, kontroloval aj ci vela Co2 neupustis po fazuli.
Pravdu mas, ludia su nesvojpravni imbecili a treba prisne kontrolovat, regulovat, riadit a obmadzovat kazdy aspekt ich zivotov. Uz som aj pocul, ze stat by mal operatorom zakazat blokovanie SIM neplaticom pred Vianocami.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Ako odkojenec socializmu si pamätám ako sme pred odchodom na vianočné sviatky šacovali osobné veci vojakov aby nevynášali pyrotechniku, (kvôli úrazom)
po revolúcii sa uvoľnil trh s pyrotechnikou s odôvodnením aby sa predišlo úrazom pri manipulácii s doma vyrobenou. zaujímala by ma štatistika o úrazoch a stresoch v dôsledku použitia pyrotechniky ( debilov čo si pazúry odfláknu neubúda, pribudlo poškodených od stresov či dôchodcov, detí ale aj zvierat), a to už nehovorím o rozptyle nebezpečných látok (karcinogénnych) ktoré obsahujú(nie je to len uhlík, síra z čierneho prachu)
To máš tak...keď jedinec neovláda sám seba a nemá v sebe absolútne ani kúsok sebareflexie, vtedy sa jeden dozvie vždy z tých médií, ako dopadli poniektorí s tým experimentovaním.
Raz darmo...pyrotechnika sa (väčšinou) vyrába a aj dováža z krajiny pôvodu čierneho prachu a vieme, že ako je to s tou kvalitou produkcie výrobkov z Číny.
Raz darmo...predávajúci personál síce musí byť poučený a aj vyškolený v tejto oblasti. No silne pochybujem, že nejaká čájočka zvládne popísať, vysvetliť, charakterizovať jednotlivé prskavky. Ten jej popis...že vo vzduchu urobí bum a rozprskne sa na farebné iskričky nejak do odborného poradenstva neráram.

Roky som robil s výbušninami (odtiaľ nick buchač ) , no nikdy som nevyniesol a neodpálil na Silvestra ani jednu - jedinú pyrotechniku...a možností bolo habadej.

Ako každý rok pred týmito dňami si dovolím malý tip do čiernej kroniky....tipujem, že na traumačkách nemocníc sa zíde zo 10-15 debilov s urvatými prstami, končatinami a či rozbitým ksichtom.
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač

Ako každý rok pred týmito dňami si dovolím malý tip do čiernej kroniky....tipujem, že na traumačkách nemocníc sa zíde zo 10-15 debilov s urvatými prstami, končatinami a či rozbitým ksichtom.
Hehe,optimista
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
Ako odkojenec socializmu si pamätám ako sme pred odchodom na vianočné sviatky šacovali osobné veci vojakov aby nevynášali pyrotechniku, (kvôli úrazom)
po revolúcii sa uvoľnil trh s pyrotechnikou s odôvodnením aby sa predišlo úrazom pri manipulácii s doma vyrobenou. zaujímala by ma štatistika o úrazoch a stresoch v dôsledku použitia pyrotechniky ( debilov čo si pazúry odfláknu neubúda, pribudlo poškodených od stresov či dôchodcov, detí ale aj zvierat), a to už nehovorím o rozptyle nebezpečných látok (karcinogénnych) ktoré obsahujú(nie je to len uhlík, síra z čierneho prachu)
Hej hej za socializmu vsemocny, vseobjimajuci stat, kontroloval aj ci vela Co2 neupustis po fazuli.
Pravdu mas, ludia su nesvojpravni imbecili a treba prisne kontrolovat, regulovat, riadit a obmadzovat kazdy aspekt ich zivotov. Uz som aj pocul, ze stat by mal operatorom zakazat blokovanie SIM neplaticom pred Vianocami.
kde som písal že ľudia sú nesvojprávni imbecili? nevkladaj mi do textu čo si len domýšľaš, to si vyprosujem
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Prajem Vam pokojne prezitie vianocnych sviatkov
img_bestpage5531.gif  
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
buchač

Ako každý rok pred týmito dňami si dovolím malý tip do čiernej kroniky....tipujem, že na traumačkách nemocníc sa zíde zo 10-15 debilov s urvatými prstami, končatinami a či rozbitým ksichtom.
Hehe,optimista
Hm...ja som síce optimista, no skôr teraz verím na uvedomenie si jednotlivcov.
Ja sa ale fest čudujem hlavne tým starším, že sa potrebujú vybúriť takýmto spôsobom.

Deti si nejak neuvedomujú riziko podnikania, hlavne tí 8-10 ročný...a je ich teda dostatok. Aj teraz počúvam tie delobuchy, práve takí sa momentálne realizujú na ihrisku...
Len by ma zaujímalo, že kto im to kúpi...normálny jedinec by ich poslal so žiadosťou o kúpu ta het.

Financie ani radšej neriešim...minulý rok bol šot, že koľko kto dá na tie pyrotechniká.
Normálne som nechápal, že nejaký maník sa vyjadril..." že takých 500€ ...veď to musí byť"...
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

"...veď to musí byť"... "

Nie musí, JE!!! Bezdomovec, NIE!!! Kapitalista, čo môže stá a stá € vyhodiť, aj do luftu. Veď nie z jeho mozoľov tak lietajú, či?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
"...veď to musí byť"... "

Nie musí, JE!!! Bezdomovec, NIE!!! Kapitalista, čo môže stá a stá € vyhodiť, aj do luftu. Veď nie z jeho mozoľov tak lietajú, či?
Špecifíkácia maníka znie nasledovne.

NIE, nebol to žiaden kapitalista !
Bol to obyčajný jedinec, nakupujúci v nejakom nákupnom stredisku, nijak obzvlášť ohodený...

Toto vianočné šialenstvo je snáď len na Slovensku.
Nazval by som to takým prirovnaním...
" Celý rok hovno, aby bolo na sviatky hojno."
Po sviatkoch sa bude vyhadzovať v takých kvantách, že bezďáci budú jak v raji a smetiari nebudú stíhať.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchi ...ja som nakúpila minulý pondelok....a fertig.....iba to čo bežne.....včera iba preto lebo som si bola natankovať...dali sme si durum....a čau......tu som bola iba v bille....len kvoli majolenke starej matere.....v nakupnom centre som bola pred mikulášom....ja šialenstvo bojkotujem....mňa nevtiahnu do "deja"....ešte aj stromček nemám trendy...ale úúplne starodávny.....dostala som krásneho andelíčka hačkovaného....od mamy mojej švagrinej....tešila som sa ako malé decko.....

všetkým želám krásne Vianoce..
...pre tých ostatných ako hovorí moj chlap a moja máti...nech už je po Vianociach ......
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať