Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Inak Breivik koľkých zabil? A ako mu je dobre. Myslím, že všetci naši basisti by si to s ním radi vymenili. Aj takáto vie byť demokracia.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

trisestri
rovnako je nekorektne si robit srandu z handicepovanych,či už zdravotne alebo socialne, pritom ten handicep si malokto určuje vlastným konaním a nestriela nik preto-ved je to na slobodnej vôli a vyspelosti ludí či sa im taký druh karikaktur pači,stači ignorovat ak sa dakto citi dotknutý ma možnost podat žalobu,resp ak veri v posmrtnu spravodlivost a je to naboženská rovina,tak nech necha na Alaha resp boha zvaženie či sa previnil dakto-ako može veriaci človek sa hrat na boha v akomkolvek naboženstve a určit kto sa previnil ruhanim a hned aj byt sudcom a katom sučasne-snad o ruhani a treste rozhoduje boh či nie?


To co si napisal je zmyslanie cloveka z vyspeleho europskeho statu. neda sa to porovnat so zmyslanim, vychovou, zivotnym stylom cloveka z arabskeho sveta. Mohla by som pisat elaboraty o Turkoch, ktori su uz povazovani za obyvatelov vyspelej krajiny
Zial, tito ludia maju uplne inak nastavenu moralku, citenie, prezivanie, a s tym my nic neurobime.
A ak ich takto provokuju pre nich na ich najcitlivejsom mieste, zial, "odvetu" musia cakat, myslim, ze aj cakali.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Naozaj nechápem prečo tu kritizujete Stana.
Napísal:
Čo sa týka tých udalostí v PARÍŽI, som veľmi z toho smutný a zdesený, toto sa nerobí,

Nikto tu nenapísal nič podobné. Akoby ste boli s daným stavom spokojní.

Čo mal Stano napísať?

Že sa od tej hrôzy posral?


Mne sa tiež nepáči islam. Ani kresťanstvo. Nech si každý verí, čomu chce. Ale nech nefanatizuje ostatných.
1. Nik nie je spokojný...kto áno, nie je normálny.
2. Posrať sa teraz nemusel...len ide o to, aby sme sa náhodou nemuseli posrať z iného.
3. To červené je najpodstatnejšie, osobne mám ten istý názor.

4. Daný stav trochu rozpíšem..
Mám dojem, že tí prisťahovalci by ani tak nikomu nevadili...a je úplne jedno, o akú západnú krajinu sa jedná.
Ide ale o to, že dotyční si doslova uzurpujú to právo meniť po stáročné zvyky a dovliecť tie svoje. Či kultúrne a či náboženské...a keď im nie je vyhovené, tak sa vyťahuje slová rasizmus a xxxfóbia. Nerešpektujú nič a nikoho, poznajú len svoje práva...no na povinnosti zabúdajú. To, že využívajú a zneužívajú sociálny systém danej krajiny je už akosi vedľajšie...
--------------------------------------------
Spomínam prisťahovalcov ? Veď aj na Slovensku je ich neúrekom...z tých pár jedincov - stoviek kočovníkov je ich teraz pomaly majoritná časť. Dokonca sme už až tak pokročili, že nám v niektorých obciach vládnu na tých zodpovedných miestach.
To zneužívanie systému je doslova chobotnica, mor a ebola dohromady na ostatných...debil plodí debila...
--------------------------------------------
Na hroboch je písané ..." Memento mori "
Dovolím si k tejto, vyššie uvedenej, skutočnosti pozmeniť..." Memento Devínska "...
Naposledy upravil buchač : 08.01.15 at 20:46
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Iste je vo svete dosť ľudí,ktorí by si mali spytovať svedomie:http://slovakia.humanists.net/misie.htm
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Buchy dá sa s tým súhlasiť. Ale myslím, že Stano sledoval niečo iné. A navyše nevieme presne čím bol ten útok motivovaný. Keď ideš do nejakej krajiny, tak by si sa mal oboznámiť s ich "zvykmi". Napríklad neodporúčam do Thajska si priviezť drogy ani pre svoju potrebu.
Aki isto títo atentátnici dostanú nejaký trest ak ich dolapia. Máme demokraciu, neriešime prevenciu iba následky.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
--------------------------------------------
Na hroboch je písané ..." Memento mori "
Dovolím si k tejto, vyššie uvedenej, skutočnosti pozmeniť..." Memento Devínska "...
Nemáš tam preklep?
Memento more?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
buchač
--------------------------------------------
Na hroboch je písané ..." Memento mori "
Dovolím si k tejto, vyššie uvedenej, skutočnosti pozmeniť..." Memento Devínska "...
Nemáš tam preklep?
Memento more?
Dilino gádžo ...
Dig šun ...ale mrokar je niekto úplne iný ...
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Ako sa dá zarobiť????

Posledné výtlačky týždenníka sa predražili

20:01 Za 650 až 1000 eur, v jednom prípade dokonca za 50 000 eur sa dnes začali na americkom internetovom predajnom serveri eBay ponúkať stredajšej výtlačky francúzskeho satirického týždenníka Charlie Hebdo, ktoré vyšli v deň teroristického útoku proti jeho redakcii. Na 60 000 výtlačkov v cene troch eur sa po vražednej streľbe v parížskej redakcii rýchlo vypredali, najmenej 80 ich teraz ľudia ponúkali za horibilné sumy.

„Vzácne posledné noviny Charlie Hebdo,“ stálo v jednom inzeráte. „Posledné Charlie Hebdo vychádzajúci s atentátom,“ uviedol iný predajca. Tieto finančné transakcie odsudzovali mnohí používatelia internetových sociálnych sietí. „Kšeft je kšeft, ako smutné,“ napísal jeden užívateľ webu.
http://www.topky.sk/cl/11/1448909/Te...a-lesy-a-domy-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...rcemobile=true
Jožko M.jeden z x omylov v nrsr
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
To bol iba ľudský omyl.
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvaloa ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Anika61
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvaloa ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite...
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som za C...nie som agresivna dufam...
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Oliwa
Anika61
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvaloa ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite...
lujza.j
Ja som za C...nie som agresivna dufam...
e/ otvoriť okno, nahnúť sa s holými prsiami von a s úsmevom susedovi povedať, že akurát ste v najlepšom a on nevie, čo znamená nočný kľud, tak ste už stihli zavolať i 158ku
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa
Anika61
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvaloa ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite...
zabudla si na riešenie za e, keď už sme zobudení, dať dole pyžamo a venovať sa partnerovi vraj "píšu v koránu že najlepšie je to po ránu"
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54
Oliwa
Anika61
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvaloa ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite...
zabudla si na riešenie za e, keď už sme zobudení, dať dole pyžamo a venovať sa partnerovi vraj "píšu v koránu že najlepšie je to po ránu"
Nezabudla...
ad 1/ Išlo o to, ako "zneškodniť" suseda, nie SB...
ad 2/ Korán nečítam...
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Oliwa
Nezabudla...
ad 1/ Išlo o to, ako "zneškodniť" suseda, nie SB...
ad 2/ Korán nečítam...
Tak teraz aby sme SB poľutovali alebo závideli?
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
evuš
Oliwa
Anika61
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvaloa ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite...
lujza.j
Ja som za C...nie som agresivna dufam...
e/ otvoriť okno, nahnúť sa s holými prsiami von a s úsmevom susedovi povedať, že akurát ste v najlepšom a on nevie, čo znamená nočný kľud, tak ste už stihli zavolať i 158ku
C je spravna odpovedzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
evuš
Oliwa
Anika61
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvalo
a ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite...
lujza.j
Ja som za C...nie som agresivna dufam...
e/ otvoriť okno, nahnúť sa s holými prsiami von a s úsmevom susedovi povedať, že akurát ste v najlepšom a on nevie, čo znamená nočný kľud, tak ste už stihli zavolať i 158ku
C je spravna odpovedzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca
Pche...ja v takú rannú hodinu ešte spím a náboje sú drahé..

Niečo podobné sa stalo aj u nás v paneláku....
Raz sme sa prebudili na buchot o tej 4-5 hodine, zvuky boli známe - sused rozbíjal na balkóne orechy.
Manželka naň v tom mžiku nabehla...hneď bolo ticho.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Anika61
evuš
Oliwa
Anika61
Mna dnes rozculil sused...o pol 5rano zacal lopatou vyskrabavat 1cm snehu z dlazby,ktora vedie pozdlz celeho nasho domu...hodinu mu to trvaloa ja som si hodinu predstavovala ako by som mu tu lopatu druhym koncom strcila kdesi
Návrh na riešenie:
a/ hodiť na pyžamo kabát, zobrať metlu a ukázať mu, že 1 cm vrstvu /čerstvého/ snehu stačí pozametať
b/ zísť dolu v nočnej košielke a pozvať ho k sebe na rannú šálku kávy /asi by mu lopata sama vypadla z ruky/
c/ ovaliť ho lopatou, resp. odňať mu ju a vydať v ľudskejších hodinách
d/ počkať na odmäk
Nehodiace sa škrtnite...
lujza.j
Ja som za C...nie som agresivna dufam...
e/ otvoriť okno, nahnúť sa s holými prsiami von a s úsmevom susedovi povedať, že akurát ste v najlepšom a on nevie, čo znamená nočný kľud, tak ste už stihli zavolať i 158ku
C je spravna odpovedzvazovala som aj E-ale prsia ukazujem len vyvolenym...respektivne jednemu...este som najviac zvazovala moznost F:pouzit slovnik a zbrane buchaca
teda neviem teda, ja svoje prsia ukážem kedykoľvek, minule(v lete) sme pracovali na poli a som išiel príkladom a nič, žiadny úspech aj napriek tomu že som všetky brigádničky vyzval že ma môžu nasledovať
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať