Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

korela
Že si takto zareagovala práve ty, sa veľmi čudujem. Myslela som si, že to tu každý pochopí.
Korela, nejde o pochopenie alebo nepochopenie. Reagovala som len na malú časť tvojho príspevku. Ja som presvedčená, že nič nie je čierno-biele. A túto debatu vôbec nepovažujem za boj, s cieľom zničiť alebo zosmiešniť, ako to tu obvykle býva. Ty si napísala, že si sa odstrihla od TV , ja som napísala, že si vždy niečo nájdem, čo ma zaujíma alebo mi urobí dobre. Myslím, že my dve sa nemusíme sporiť o to, že TV manipulujú, a to buď v záujme svojich mecenášov alebo v záujme maximalizácie ziskov, čomu sa podriaďuje výber programov. Áno, v nich dominuje násilie, egoizmus, nevkus, brak. Absentuje propagácia všeľudských hodnôt. Je to tak. Všetky TV majú presne zrátaných divákov podľa záujmových skupín a poznajú ich početnosť. Proporcionálne k nim zostavujú program. Nepoznám koľko % Slovákov pozerá ešte aj dnes turecké a mexické telenovely. Určite však taký počet, aby priniesli požadovanú sledovanosť. Ak by som pripustila fikciu, žeby TV vysielali samé kvalitné programy, koľko by z tých telenovelových divákov sledovalo tú kvalitu? Stačí porovnanie s obľubou debatných tém na Porade. Som presvedčená, že komerčné TV by rýchlo skrachovali. Extra kapitolu tvoria TV politické relácie a spravodajstvo. Tam je manipulácia najvypuklejšia. Len tiež by na zaujímala ich sledovanosť. Tí telenoveloví na ne kašľú a tí, čo ich pravidelne sledujú, spravidla vedia o čom to je. Zvyšok je formovaný podľa potrieb a záujmov piatej kolóny a majiteľov médií. Ale s tým nikto nič neurobí. Je to tak všade na svete. A o tom som v prvom príspevku písala. Dnes je výsmechom, že s RTVS sa ešte stále spája prídavné meno-verejnoprávna.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Anika61
misoft
Peggynka
Jeminenku,to čo za zubárku,že trhá Narastú ti nové? Moja nevytrhne,ani keby som chcela,tsss...

Zubárka si asi myslí, že je žralok - že narastú nové .....
Veruze narastua budu na mna cumiet z pohara...nedalo sa inak parodentoza je svyna....esce mam az3....vyzeram ako jezibaba s Mrazika
počúvaj ja mám protektor už od 15 decembra a ešte som ich nemal vonku dlhšie ako pol minuty aj v noci inak si na ne nezvykneš, najhoršie je ak sa bez nich usmejem do zrkadla to ma chytá zrádnik od strachu
4 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
pavol54
Anika61
[QUOTE="misoft"]
Peggynka
Jeminenku,to čo za zubárku,že trhá Narastú ti nové? Moja nevytrhne,ani keby som chcela,tsss...

Zubárka si asi myslí, že je žralok - že narastú nové .....
Veruze narastua budu na mna cumiet z pohara...nedalo sa inak parodentoza je svyna....esce mam az3....vyzeram ako jezibaba s Mrazika
počúvaj ja mám protektor už od 15 decembra a ešte som ich nemal vonku dlhšie ako pol minuty aj v noci inak si na ne nezvykneš, najhoršie je ak sa bez nich usmejem do zrkadla to ma chytá zrádnik od strachu[/QUOTE]
Pali si ma rozrehnil-a poviem ti usmev mam teraz perfektny-len cierna tma a presne ked pozriem do zrkadla zlaknem sa...a to viem,ze je lepsie nevyberat
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes ma potešil-pobavil moj chlap....píše kúpil som si telku...ja "palec hore"....on...išiel som si kupiť iba minerálku a kúpil som si telku...a potom,že je to iba v reklame na qautro...."ruky hore pre ....išiel si kúpiť minerálku a kúpil si rovno telku"
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

dostal ťa...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
dnes ma potešil-pobavil moj chlap....píše kúpil som si telku...ja "palec hore"....on...išiel som si kupiť iba minerálku a kúpil som si telku...a potom,že je to iba v reklame na qautro...."ruky hore pre ....išiel si kúpiť minerálku a kúpil si rovno telku"
Chlapec sa zamestná v obchoďáku na konci dňa sa vedúci pýta všetkých predavačov koľko obslúžili zákazníkov každý povedal počet a ten nový že jedného ...?? tak to musí vysvetliť a ten odpovedá prišiel chlap chcel vidieť háčiky na ryby, tak som predal háčiky, k nim som ponúkol plaváky, postupne udice,sedačku, rybársku výstroj a oblečenie až nakoniec som ho presvedčil aby kúpil čln, keď odchádzal sa vrátil povedal že manželka ho poslala kúpiť vrecká do smetiaka a na tie zabudol.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
dostal ťa...
strašne som sa smiala...ešte značku čo mám v pamäti z dectva mali sme také rádio telefunkenstará nemecká značka....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

palino toto teraz úplne sedí.....škoda,že ho nevidím ako ladí stanice
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
palino toto teraz úplne sedí.....škoda,že ho nevidím ako ladí stanice
palcom ukazovákom a prostredníkom
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
Akurát sa domov "dovalila" moja 3/4. Nabrúsená jak kosa, napálená jak žehlička.
Požiadala riaditeľku o uplatnenie odvodových úľav (nová novela).
Reakcia direchtorky: Veď si podajte.
Tá osoba totiž ani nevie, že je to už skoro týždeň na nete. Nevie, že zamestnanec má povinnosť LEN oznámiť a požiadať - nie podať žiadosť.
A perlička -"Neviem, ale asi vám to nijako nevyjde... "
Tá osoba ani nevie, že to platí pre zamestnancov, ktorí v hrubom zarobia menej ako 570€ (a moja má v hrubom 429€).
Tak volali zriaďovateľovi škôlky - predstavte si - ani na mestskom úrade nemali o tom ani šajnu. Vraj nič o tom nepočuli. A to platí už 14 dní!
Duški veď si aj s polovičkou šetrite nervy, nechajte úradníkov spamätať sa, ešte sú jednou nohou v starom roku a do nového sa presunú až na konci januára, keď bude treba robiť výplaty. No a ktovie, či tí hore už vymysleli, ako to má vyzerať. /hej viem, čítala som, aj Paliho /

Asi nesledujú telku.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci
http://www.cas.sk/galeria/437773/zor...avistou?foto=1
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pmajap
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci
http://www.cas.sk/galeria/437773/zor...avistou?foto=1
Hm ... Niekorí zadoček, niektorí zadok a niektorí poriadnu ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
misoft
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan







a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Naposledy upravil korela : 15.01.15 at 01:23
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci
http://www.cas.sk/galeria/437773/zor...avistou?foto=1
Uz jej nic neostava len cvicit...deti mat nemoze....nikto celevritny ju nechcel...tak si vzala za muza co si vzala....aby neostala stara dievka....
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pmajap
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci
http://www.cas.sk/galeria/437773/zor...avistou?foto=1
..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením !
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
taiko
misoft
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan







a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
to už je len detstvo
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

evuš
pmajap
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci
http://www.cas.sk/galeria/437773/zor...avistou?foto=1
..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením !
tiež si myslím na to zdesenie v prípade predstavy spojenia jej chodidiel za mojim chrbátom. chvalabohu nehrozí!
2 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

korela
taiko
misoft
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...
Naposledy upravil Oliwa : 15.01.15 at 08:36
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
taiko
misoft
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan
...
a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
To kto povedal ???
Malá Angie je len nejaká provinčná (Nórska) speváčka, ktorá sa objavila v tej Superstar.
Takých sa objaví v každom štáte a každý rok neúrekom...mojím slovníkom (taká barlička) by som povedal, že .." kua, je ich jak nasraných na tých pódiách"...
Mimochodom, túto súťaž vysielajú tie stanice, ktoré nalievajú blbosti do hlavy.
----------------------------------------
Iné hviezdy detského formátu žijú dodnes len z tej zašlej slávy...ten chlieb už nie je veľmi čerstvý, občas mi už páchne stuchlinou.
Za oných čias by poniektoré filmy mohli byť zaradené kľudne do tej rubriky " Film pre pamätníkov "...
Len tak na rýchlo mi prišli na um mená Macaulay Culkin, sestry Olsenové...
----------------------------------------
Čo sa týka detského "hviezdneho" slovenského neba, tak tu je to vopred dané a sudičkami prisúdené do perinky.
Decko sa ani poriadne nenarodí a už je (bude) hercom...Kramár, Labuda, Škrabáková...
Podobne je to aj v iných odvetviach showbiznisu...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Kasli na minusku ja som vcera fásla...ze nejem zemáky
to som bola ja take it easy, dobre píšeš, to vieš
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať