Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rozhodnuté Miškov vyzýva ignorovať referendum, - to znamená že idem, treba podľa doterajších skúseností spraviť presný opak toho čo chcú predstavitelia modrých trpaslíkov, napríklad II. pilier.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975
pavol54
Keď som bol malý chlapec škôlkár, tak ak som chcel na seba upútať pozornosť dievčaťa tak som jej spravil trocha zle, neskôr sa vymýšľali iné upútavacie hovadiny. dnes si pripadám ako ten škôlkár niekto sa snaží aby som mu venoval pozornosť ,tak mi hádže mínusky ak je to baba tak mi to nevadí že týmto spôsobom prejavuje ku mne náklonnosť, len ak je to chlap určite je to buzi a tých nemusím. ak je to pravda tak mi hneď flákne neužitočné ak nie v tomto príspevku tak sa mi bude určite chcieť zase zalíškať v inom príspevku. však mám pravdu pupuško.
Palko, to si z toho nič nerob, z tých mínusiek :-), to sú tu všelijakí úchylaci, čo nič iné nerobia,len chodia, čumákujú a mínuskujú bez príčiny- to sú diagnostici
Možno ho bude lákať ten povraz aj to je tiež diagnóza
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Palko, to si z toho nič nerob, z tých mínusiek :-), to sú tu všelijakí úchylaci, čo nič iné nerobia,len chodia, čumákujú a mínuskujú bez príčiny- to sú diagnostici
Stano...a Ty si na tom ako ?
...teda, myslím na obe prípady, presnejšie povedané :

1. s úchylkou
2. s mínuskovaním

Aj by som rád, keby sa zverejnilo to negatívne hodnotenie.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
Stanislav 1975
Palko, to si z toho nič nerob, z tých mínusiek :-), to sú tu všelijakí úchylaci, čo nič iné nerobia,len chodia, čumákujú a mínuskujú bez príčiny- to sú diagnostici
Stano...a Ty si na tom ako ?
...teda, myslím na obe prípady, presnejšie povedané :

1. s úchylkou
2. s mínuskovaním

Aj by som rád, keby sa zverejnilo to negatívne hodnotenie.
Buchy, ale si stúpil vedľa- ja vobec ale vobec nemínuskujem, po prvé na to nemám čas, po druhé ma to ani nenapadne a po tretie ma to nebaví

Jediné moje mínusky boli asi pred 4 rokmi, keď sme sa hrali s jednou poraďačkou, čo mi ona dala naraz 25 mínusiek a ja jej 22-ale to sme sa spolu len hrajkali-inak mínusky nedávam...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Stanislav 1975
Palko, to si z toho nič nerob, z tých mínusiek :-), to sú tu všelijakí úchylaci, čo nič iné nerobia,len chodia, čumákujú a mínuskujú bez príčiny- to sú diagnostici
Stano...a Ty si na tom ako ?
...teda, myslím na obe prípady, presnejšie povedané :

1. s úchylkou
2. s mínuskovaním

Aj by som rád, keby sa zverejnilo to negatívne hodnotenie.
tú 1. otázku si nevšimol
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Keď ma môj nepriateľ chváli robím niekde chybu, ak mi zlodej radí ako mám robiť tak ak ho počúvnem robím chybu, ak mi môj pupúšik dáva neužitočné je to pre mňa povzbudzujúci signál že uvažujem správne.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buď druhý pilier zrušiť alebo nechať tak, lebo niektorých nepresvedčí faktmi, stačí povedať lebo arciknieža podvodu si strčí tvoje peniaze do matrace a sú schopní tomu viac uveriť ako logickým argumentom niekto sa vyzná v psychológii stačí mu povedať to sú tvoje našetrené a už je vyriešené vidieť svoje peniaze na účtoch DSS je ako lízať med cez sklo
2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ešte k nehode zo štedrého dňa. Čože je to za lekárku?
http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...ly-nehody.html
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Ešte k nehode zo štedrého dňa. Čože je to za lekárku?
http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...ly-nehody.html
ak vidiet tá svyna jenna je ochotná plniť hippokratovu prísahu len boháčom a tí boháči ju vysekajú to je jasné lebo už mala prísť o lekársky diplom, možno niektorej zaplatí zväčšenie kôz alebo inému pipíka a bude lekárčiť ďalej, ozaj ktohovie ako sa jej podarilo získať diplom
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Ešte k nehode zo štedrého dňa. Čože je to za lekárku?
http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...ly-nehody.html
Jedným slovom by som ju zhodnotil...chceš ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pričom bezpečnostné pásy v jej aute boli vytrhnuté, taký silný náraz to bol,“

bola tu debata na tému okolo pásov....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Ešte k nehode zo štedrého dňa. Čože je to za lekárku?
http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...ly-nehody.html
Jedným slovom by som ju zhodnotil...chceš ?
Nemusíš, zhodnotila som ju dávno predtým a tým postojom k nehode mi len potvrdila, že som sa pri hodnotení nemýlila.
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
lujza.j
trisestri
lujza.j
korela
http://aktualne.atlas.sk/slovaci-su-...tm_campaign=hp
Slováci sú na nože. Kiska chce, aby cirkev utlmila predreferendové besnenie
Je to štvanie proti inak orientovanym .....robia z nich strasnu hrozbu...chore
Tak ci tak to plati nejaka politicka strana....velmi konkretna.....
ty si snad z visne spadla-ved to cele rozostvavanie a manipulaciu robi homoloby,vselijake gay pride,platena propaganda v mediach,nenavistne utoky proti inym nazorom, nalepkovanie homofob,nenavistne utoky a zosmiestnovanie krestanov-presvec ma o tej hrozbe ktoru dakto robi z geyov? a len papkas to vymyvanie mozgov aj z navijakom/ deformacie z prace v pz,ale nie tomu podliehaju aj ty co nerobia u fizlov/-pozri co sa deje inde-ze sa v krajinach ktore ovladla homoloby zatvaraju ludia z trickom tradicnej rodiny,ze sa na skolach deformuje sex vychova,ze sa potlacaju ludia a postihuju z kritickym nazorom na neustale poziadavky homolobistov tam kde si salamovou metodou postupne dostoli k neprimeranym pravam,ze sa uprednostnuju pri adociach atd
možno pre teba som spadla možno aj z višne a je mi to jedno......som len rodič,ktorý nemá problém si predstaviť,že by jeho decko bolo inak orientované....
Ja sa pripajam,nemam s tym problem a vedela by som to akceptovat
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Keď som bol malý chlapec škôlkár, tak ak som chcel na seba upútať pozornosť dievčaťa tak som jej spravil trocha zle, neskôr sa vymýšľali iné upútavacie hovadiny. dnes si pripadám ako ten škôlkár niekto sa snaží aby som mu venoval pozornosť ,tak mi hádže mínusky ak je to baba tak mi to nevadí že týmto spôsobom prejavuje ku mne náklonnosť, len ak je to chlap určite je to buzi a tých nemusím. ak je to pravda tak mi hneď flákne neužitočné ak nie v tomto príspevku tak sa mi bude určite chcieť zase zalíškať v inom príspevku. však mám pravdu pupuško.
Kedysi ešte na Twiste im niekto stále maril jednu reláciu v živom vysielaní, Pevné linky - zavolal a neskladal. Raz im konečne došla trpezlivosť a keď to zasa zopakoval, tak mu do éteru povedali."Prosím vás, vy tam doma v tých červených teplákoch, atď. " Od toho dňa akoby by uťalo.
Aby sa to nestalo aj tu. :-)
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

O 22:58 presne v sekunde.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

práve som dočítala a som zhrozená Kde je moje dítě
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

34,5 cm, to je pomerne dosť- nám,menej šťastným musí stačiť aj polovica

http://www.denik.cz/ze_sveta/ma-nejd...affic-exchange
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať