Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vlado 33

Nebudem komentovať...... Ako si sa dostal k tej 88smičke. Iba holohlaví kreténí, propagujú toto debilne číslo, normálneho človeka to nenapadne.
Možno tušíš, čo tým číslom myslel..... preveď si do abecedy.... a pochopíš, čo je to zač.... (vymletý mozog....)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

jar88
buchač
....
Toto nemá chybu,
Piťu fotí pajka, alebo pajko piťuka?
Dosť by ma zujímalo, ktorý z tých figliarov sa odráža v tých 3d okuliaroch.
MATRIX - Neo má na výber modrú, alebo červenú tabletku
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
vlado 33

Nebudem komentovať...... Ako si sa dostal k tej 88smičke. Iba holohlaví kreténí, propagujú toto debilne číslo, normálneho človeka to nenapadne.
Možno tušíš, čo tým číslom myslel..... preveď si do abecedy.... a pochopíš, čo je to zač.... (vymletý mozog....)
http://hn.hnonline.sk/albert-einstei...islo-72-170930

Ako pracuje pravidlo čísla 72
Je pozoruhodné, aké je pravidlo čísla 72 presné. Napríklad, ak investujete pri deväťpercentnom úroku, váš pôvodný vklad sa zdvojnásobí za 8,0432 roka. Použitím pravidla čísla 72 dostanete 8 rokov (72:9=8), čo je približne správna odpoveď. Pokiaľ je však uvažovaná úroková sadzba vyššia ako 20 percent, štatistická odchýlka sa už zväčšuje.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Magick...C4%8D%C3%ADsla
Magické čísla sú čísla 2, 8, 14, 20, 28, 50, 82 a 126, významné v jadrovej fyzike.
Jadrá atómov, ktoré obsahujú počet protónov alebo neutrónov rovnajúci sa niektorému magickému číslu, vyznačujú sa veľkou väzbovou energiou a stabilitou, napríklad hélium He, ktorého jadro obsahuje 2 protóny a 2 neutróny, kyslík (8 protónov, 8 neutrónov),

vlado 33 jar88........???

Čo znamená u teba 33 ? Myslím že asi nič, len náhodný výber.
No a u mňa to bolo zrovna tak. Jednoducho som skúsil, čo mi systém zoberie. Nebral 55, 66, 77 a nakoniec mi zobral 88. To je všetko a tak dosť dobre nechápem, prečo za tým hľadáš nejaký význam - dôvod.
------------------------------------
Že by to bol len akýsi vrodený sklon prisudzovať veciam a javom iné vlastnosti a význam, aký v skutočnosti majú?
Naposledy upravil jar88 : 30.06.15 at 09:28
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, nechceš sa premenovať na Jar00 ??
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, nechceš sa premenovať na Jar00 ??
Som toho názoru, že ak niekto niečomu mení meno, či dokonca zmení vlastné meno, asi na to má nejaký dôvod. Ja ho však nemám.
Naviac mi tie možné dôvody skoro vždy pripadajú hlúpe a niekedy aj nemorálne.
-------------------------------
Tiež sa mi nepáči, ak sa označujú veci názvom, ktorý znamená niečo iné.
Napríklad: kadibudka = WC, alebo OO
Alebo, ak niekto zamení 00 za OO (čísla za písmená)
---------------------------------------------------------------------
No a vrchol všetkého je zamieňanie povinného financovania zdravotníctva za poistenie.
To isté platí o povinnom dôchodkovom ako že POISTENÍ a o povinnej solidarite.
Ešte cítim potrebu doplniť, že následkom je, že to nesprávne pomenovanie si ľudia časom osvoja a zákonite dochádza k omylom a zbytočným sporom. Žiarivým príkladom je profesionál (akože odborník) a amatér (akože laik - neodborník). Pritom to, že niekto pracuje, ako profesionálny ekonóm - účtovník, nemusí zároveň znamenať, že vie ekonómiu. Na druhej strane tiež neznamená, že ak je niekto pilot - amatér, že nevie dobre lietať.
-------------------
Čo máš nové v súvislosti s vhodným prostredím na podnikanie pre firmy typu KRAFT - Mondelez? A ako sa v takom prostredí darí drobnejším firmám?
Naposledy upravil jar88 : 30.06.15 at 09:50
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88

Ako pracuje pravidlo čísla 72
Je pozoruhodné, aké je pravidlo čísla 72 presné. Napríklad, ak investujete pri deväťpercentnom úroku, váš pôvodný vklad sa zdvojnásobí za 8,0432 roka. Použitím pravidla čísla 72 dostanete 8 rokov (72:9=8), čo je približne správna odpoveď. Pokiaľ je však uvažovaná úroková sadzba vyššia ako 20 percent, štatistická odchýlka sa už zväčšuje.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Magick...C4%8D%C3%ADsla
Magické čísla sú čísla 2, 8, 14, 20, 28, 50, 82 a 126, významné v jadrovej fyzike.
Jadrá atómov, ktoré obsahujú počet protónov alebo neutrónov rovnajúci sa niektorému magickému číslu, vyznačujú sa veľkou väzbovou energiou a stabilitou, napríklad hélium He, ktorého jadro obsahuje 2 protóny a 2 neutróny, kyslík (8 protónov, 8 neutrónov),

vlado 33 jar88........???

Čo znamená u teba 33 ? Myslím že asi nič, len náhodný výber.
No a u mňa to bolo zrovna tak. Jednoducho som skúsil, čo mi systém zoberie. Nebral 55, 66, 77 a nakoniec mi zobral 88. To je všetko a tak dosť dobre nechápem, prečo za tým hľadáš nejaký význam - dôvod.
------------------------------------
Že by to bol len akýsi vrodený sklon prisudzovať veciam a javom iné vlastnosti a význam, aký v skutočnosti majú?
jar88, ale veď kyslík ti dobre vyšiel v nicku. Ale nie sú magické čísla iba v jadrovej fyzike, nachádzajú sa aj iné. A môžem povedať, že ani číslo 33 nie je zlé, je výborné, dokonca to je jedno z troch čísiel zaslúženej karmickej odmeny pre človeka, iba treba pri ňom dodržovať určité životné prístupy.
A nič na svete nie je náhoda, ani ktoré číslo ti systém priradí. Ale tie tvoje čísla sú zaujímavé, úplne iné ako v iných oblastiach.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88

Ako pracuje pravidlo čísla 72
Je pozoruhodné, aké je pravidlo čísla 72 presné. Napríklad, ak investujete pri deväťpercentnom úroku, váš pôvodný vklad sa zdvojnásobí za 8,0432 roka. Použitím pravidla čísla 72 dostanete 8 rokov (72:9=8), čo je približne správna odpoveď. Pokiaľ je však uvažovaná úroková sadzba vyššia ako 20 percent, štatistická odchýlka sa už zväčšuje.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Magick...C4%8D%C3%ADsla
Magické čísla sú čísla 2, 8, 14, 20, 28, 50, 82 a 126, významné v jadrovej fyzike.
Jadrá atómov, ktoré obsahujú počet protónov alebo neutrónov rovnajúci sa niektorému magickému číslu, vyznačujú sa veľkou väzbovou energiou a stabilitou, napríklad hélium He, ktorého jadro obsahuje 2 protóny a 2 neutróny, kyslík (8 protónov, 8 neutrónov),

vlado 33 jar88........???

Čo znamená u teba 33 ? Myslím že asi nič, len náhodný výber.
No a u mňa to bolo zrovna tak. Jednoducho som skúsil, čo mi systém zoberie. Nebral 55, 66, 77 a nakoniec mi zobral 88. To je všetko a tak dosť dobre nechápem, prečo za tým hľadáš nejaký význam - dôvod.
------------------------------------
Že by to bol len akýsi vrodený sklon prisudzovať veciam a javom iné vlastnosti a význam, aký v skutočnosti majú?
jar88, ale veď kyslík ti dobre vyšiel v nicku. Ale nie sú magické čísla iba v jadrovej fyzike, nachádzajú sa aj iné. A môžem povedať, že ani číslo 33 nie je zlé, je výborné, dokonca to je jedno z troch čísiel zaslúženej karmickej odmeny pre človeka, iba treba pri ňom dodržovať určité životné prístupy.
A nič na svete nie je náhoda, ani ktoré číslo ti systém priradí. Ale tie tvoje čísla sú zaujímavé, úplne iné ako v iných oblastiach.
Ja na tento smer myslenia nie som stavaný. Mne to rozum nepustí korela.
Pre mňa je číslo číslom a neprikladám mu žiadnu inú vlastnosť.
No a čo sa týka tej karmy, rôznych reinkarnácií, iných životov a podobne, to je zrejme len akýsi únik od skutočnosti.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

korela
jar88
Že by to bol len akýsi vrodený sklon prisudzovať veciam a javom iné vlastnosti a význam, aký v skutočnosti majú?
jar88, ale veď kyslík ti dobre vyšiel v nicku. Ale nie sú magické čísla iba v jadrovej fyzike, nachádzajú sa aj iné. A môžem povedať, že ani číslo 33 nie je zlé, je výborné, dokonca to je jedno z troch čísiel zaslúženej karmickej odmeny pre človeka, iba treba pri ňom dodržovať určité životné prístupy.
A nič na svete nie je náhoda, ani ktoré číslo ti systém priradí. Ale tie tvoje čísla sú zaujímavé, úplne iné ako v iných oblastiach.

Čo už tí SEKTÁRI nevymyslia



Samozrejme, že ak ti systém pridelí číslo, tak to je náhoda (generátor náhodných čísel) iba v rozpätí pridelenom systému algorytmom na výber náhodných čísel

algorytmus a rozpätie zadal človek a NIE !!!!!!!!!!!!!! osud
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
jar88, ale veď kyslík ti dobre vyšiel v nicku. Ale nie sú magické čísla iba v jadrovej fyzike, nachádzajú sa aj iné. A môžem povedať, že ani číslo 33 nie je zlé, je výborné, dokonca to je jedno z troch čísiel zaslúženej karmickej odmeny pre človeka, iba treba pri ňom dodržovať určité životné prístupy.
A nič na svete nie je náhoda, ani ktoré číslo ti systém priradí. Ale tie tvoje čísla sú zaujímavé, úplne iné ako v iných oblastiach.
...88...To je iný "kyslík"...iná "karma"....

http://zivot.cas.sk/clanok/3998/cisl...-tajne-symboly
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
No a čo sa týka tej karmy, rôznych reinkarnácií, iných životov a podobne, to je zrejme len akýsi únik od skutočnosti.
Barlička pre samostatnostibojacich sa
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
korela
jar88, ale veď kyslík ti dobre vyšiel v nicku. Ale nie sú magické čísla iba v jadrovej fyzike, nachádzajú sa aj iné. A môžem povedať, že ani číslo 33 nie je zlé, je výborné, dokonca to je jedno z troch čísiel zaslúženej karmickej odmeny pre človeka, iba treba pri ňom dodržovať určité životné prístupy.
A nič na svete nie je náhoda, ani ktoré číslo ti systém priradí. Ale tie tvoje čísla sú zaujímavé, úplne iné ako v iných oblastiach.
...88...To je iný "kyslík"...iná "karma"....

http://zivot.cas.sk/clanok/3998/cisl...-tajne-symboly
Buchač, tí akože neonacisti to robia zrejme z nedostatku správnych vedomostí a z toho automaticky plynúcej nevedomosti.
No ty ak spájaš môj nick "jar88" s 88 akože HH, robíš to vedome a zámerne.
Vieš čo si u mňa? Zrejme vieš, dal som ti to neraz najavo.
Verím, že dobre si uvedomuješ, akú váhu má tvoje slovo, alebo tvoje rozhodnutie.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ja nepovažujem počmáraných ľudí za rozumných. Pritom nieje rozhodujúce, či je tetovaný, alebo len oblečený v počmáranom tričku. Tak tiež nieje rozhodujúce, či má na tričku emblém univerzity, Che Guevara, 88, Peace, či holubicu mieru, pre mňa je to jednoducho tĺk. Vrátane tých celých v jednom značkovom oblečení.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lacotinka
korela
jar88
Že by to bol len akýsi vrodený sklon prisudzovať veciam a javom iné vlastnosti a význam, aký v skutočnosti majú?
jar88, ale veď kyslík ti dobre vyšiel v nicku. Ale nie sú magické čísla iba v jadrovej fyzike, nachádzajú sa aj iné. A môžem povedať, že ani číslo 33 nie je zlé, je výborné, dokonca to je jedno z troch čísiel zaslúženej karmickej odmeny pre človeka, iba treba pri ňom dodržovať určité životné prístupy.
A nič na svete nie je náhoda, ani ktoré číslo ti systém priradí. Ale tie tvoje čísla sú zaujímavé, úplne iné ako v iných oblastiach.

Čo už tí SEKTÁRI nevymyslia



Samozrejme, že ak ti systém pridelí číslo, tak to je náhoda (generátor náhodných čísel) iba v rozpätí pridelenom systému algorytmom na výber náhodných čísel

algorytmus a rozpätie zadal človek a NIE !!!!!!!!!!!!!! osud
To nieje až také samozrejmé, že systém ti pridelí číslo..... to je samozrejmé len tebe, mne a nám podobným.
No a tá naša samozrejmosť pramení v našej nevedomosti o karme. Karma ti určuje všetko, čo kedy prežiješ a aj to, ako to prežiješ. To máš už predurčené a ak to aj nejako zmeníš, tak to v skutočnosti zmení tvoja karma. To ty nevieš??? Veď to vie každý, kto o tom niečo vie.
------------------------------------
Mal by si si nechať premerať a preskúmať byt, či tam nemáš nejaké patogénne zony, alebo nejaké škodlivé sily.
Neviem, či je to drahé, alebo bezplatné, ale viem, že za vešticu sa platí v hotovosti. Má to určitú logiku.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Mal by si si nechať premerať a preskúmať byt, či tam nemáš nejaké patogénne zony, alebo nejaké škodlivé sily.
Veď som už aj rozmýšľal, že ak je v zemi podo mnou nejaká "dračia žila"

či ma vôbecsssss 3x železobetón 20 cm a 2x vzduchová medzera 2,5m ochráni
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
No a tá naša samozrejmosť pramení v našej nevedomosti o karme. Karma ti určuje všetko, čo kedy prežiješ a aj to, ako to prežiješ. To máš už predurčené a ak to aj nejako zmeníš, tak to v skutočnosti zmení tvoja karma.

To ty nevieš??? Veď to vie každý, kto o tom niečo vie.
Pekné zdôvodnenie.

Ani neviem prečo, ale pripomína mi to logiku Hlavy XXII
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lacotinka
jar88
Mal by si si nechať premerať a preskúmať byt, či tam nemáš nejaké patogénne zony, alebo nejaké škodlivé sily.
Veď som už aj rozmýšľal, že ak je v zemi podo mnou nejaká "dračia žila"

či ma vôbecsssss 3x železobetón 20 cm a 2x vzduchová medzera 2,5m ochráni
Tu ti nepomôže nejaký betón, alebo rozmýšľanie, záleží len a len na tvojej karme.
Ak karma chce, máš po chlebe. Ak nie, si v pohode.
Len nerozumiem, že ak si zaplatíš, tak ti tú zónu odhalia a ochránia ťa pred jej účinkom. Zrazu na karme nezáleží, alebo ti ta karme už nechce škodiť. Tak si vyber, náhoda to nieje a karma?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

No toto! Nevedela som, oblasť mimo môjho záujmu.
Nakoniec, kyslík sa dá pustiť alebo priškrtiť. Len žartujem.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lacotinka
korela
jar88
Že by to bol len akýsi vrodený sklon prisudzovať veciam a javom iné vlastnosti a význam, aký v skutočnosti majú?
jar88, ale veď kyslík ti dobre vyšiel v nicku. Ale nie sú magické čísla iba v jadrovej fyzike, nachádzajú sa aj iné. A môžem povedať, že ani číslo 33 nie je zlé, je výborné, dokonca to je jedno z troch čísiel zaslúženej karmickej odmeny pre človeka, iba treba pri ňom dodržovať určité životné prístupy.
A nič na svete nie je náhoda, ani ktoré číslo ti systém priradí. Ale tie tvoje čísla sú zaujímavé, úplne iné ako v iných oblastiach.

Čo už tí SEKTÁRI nevymyslia



Samozrejme, že ak ti systém pridelí číslo, tak to je náhoda (generátor náhodných čísel) iba v rozpätí pridelenom systému algorytmom na výber náhodných čísel

algorytmus a rozpätie zadal človek a NIE !!!!!!!!!!!!!! osud
ešte treba vedieť v akej sústave pracuje tá "karma" je binárna sústava desiatková dvanástková logaritmická, potom sú číselné rady v rabských číslach rímskych ešte niečo som počul že aj starí Májovia mali svoju číslenú sústavu tej karme musí z toho je...núť
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať