Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
No toto! Nevedela som, oblasť mimo môjho záujmu.
Tomu sa vraví všeobecný rozhľad...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88

Ja na tento smer myslenia nie som stavaný. Mne to rozum nepustí korela.
Pre mňa je číslo číslom a neprikladám mu žiadnu inú vlastnosť.
No a čo sa týka tej karmy, rôznych reinkarnácií, iných životov a podobne, to je zrejme len akýsi únik od skutočnosti.
Chápem a rešpektujem. Tiež som svojho času netušila akou cestou sa k tomu raz prepracujem. Regres funguje, sami psychológovia nevedia ako, ale funguje. Na Poradu chodil jeden pán s nickom psycholog, aj ním bol, mal výborné príspevky a sám vykonával regresnú terapiu. Cez regres sa dá odstrániť veľa ľudských neduhov, dg., bloky a pod.
Keď som pravidelne roky počúvala Nočnú pyramídu, vtedy ešte od polnoci do druhej hod. rannej, tak ľudia ako Igor Kapišinský a iní ľudia zo SAV-ky a pod., tak či ako hostia relácie alebo volajúci, vždy pri takýchto a podobných témach vehementne oponovali. Treba zažiť, potom vyvracať akúkoľvek neexistenciu niečoho.
Keď brat chodil na EF, mala som desať, hlavne počas Gvozdiaka (neviem ako sa píše) mi povedal zopár vecí z kvantovej fyziky, podnes si ich pamätám. Zaujímavé bolo, že v tom istom čase taktiež nezávisle na ňom mi vysvetľoval princíp niečoho otec. Keď rekapitulujem svoju životnú cestu, všetko má svoj význam pre budúcnosť, ja to vnímam ako určitý predvoj.
Ale prejdime radšej na inú tému.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Tomu sa vraví všeobecný rozhľad...
Ty vieš všetko? Goggle vie všetko :-).
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Tomu sa vraví všeobecný rozhľad...
Ty vieš všetko? Goggle vie všetko :-).
To som nepovedal predsa...ale viem, kde dostať kúpiť (napríklad u jedneho kámoša) oblečenie Thor Steinar.

...a ani Google nevie všetko...to len Chuck Norris ho má v malíčku...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ja som počul, že aj Google si pýta informácie od Chucka Norrisa.....
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pavol54
lacotinka
korela
jar88
Že by to bol len akýsi vrodený sklon prisudzovať veciam a javom iné vlastnosti a význam, aký v skutočnosti majú?
jar88, ale veď kyslík ti dobre vyšiel v nicku. Ale nie sú magické čísla iba v jadrovej fyzike, nachádzajú sa aj iné. A môžem povedať, že ani číslo 33 nie je zlé, je výborné, dokonca to je jedno z troch čísiel zaslúženej karmickej odmeny pre človeka, iba treba pri ňom dodržovať určité životné prístupy.
A nič na svete nie je náhoda, ani ktoré číslo ti systém priradí. Ale tie tvoje čísla sú zaujímavé, úplne iné ako v iných oblastiach.

Čo už tí SEKTÁRI nevymyslia



Samozrejme, že ak ti systém pridelí číslo, tak to je náhoda (generátor náhodných čísel) iba v rozpätí pridelenom systému algorytmom na výber náhodných čísel

algorytmus a rozpätie zadal človek a NIE !!!!!!!!!!!!!! osud
ešte treba vedieť v akej sústave pracuje tá "karma" je binárna sústava desiatková dvanástková logaritmická, potom sú číselné rady v rabských číslach rímskych ešte niečo som počul že aj starí Májovia mali svoju číslenú sústavu tej karme musí z toho je...núť
Asi to počíta v staroinskom (uzlíkovotkanom) kipu
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
lacotinka
jar88
Mal by si si nechať premerať a preskúmať byt, či tam nemáš nejaké patogénne zony, alebo nejaké škodlivé sily.
Veď som už aj rozmýšľal, že ak je v zemi podo mnou nejaká "dračia žila"

či ma vôbecsssss 3x železobetón 20 cm a 2x vzduchová medzera 2,5m ochráni
Tu ti nepomôže nejaký betón, alebo rozmýšľanie, záleží len a len na tvojej karme.
Ak karma chce, máš po chlebe. Ak nie, si v pohode.
Len nerozumiem, že ak si zaplatíš, tak ti tú zónu odhalia a ochránia ťa pred jej účinkom. Zrazu na karme nezáleží, alebo ti ta karme už nechce škodiť. Tak si vyber, náhoda to nieje a karma?
Y toho mi vychádza, že by sa karma mala dať podplatiť
Lebo ten čo odkarmuje obyknovenno bere peniaze
(a potom sa delia )
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

korela
jar88


No a čo sa týka tej karmy, rôznych reinkarnácií, iných životov a podobne, to je zrejme len akýsi únik od skutočnosti.
Chápem a rešpektujem. Tiež som svojho času netušila akou cestou sa k tomu raz prepracujem. Regres funguje ....
U menej stabilných osobností je to jednoduché

Rozkývaš psychiku a na jej ukotvenie zrazu začnú chápať
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lacotinka
pavol54
lacotinka
korela
jar88
Že by to bol len akýsi vrodený sklon prisudzovať veciam a javom iné vlastnosti a význam, aký v skutočnosti majú?
jar88, ale veď kyslík ti dobre vyšiel v nicku. Ale nie sú magické čísla iba v jadrovej fyzike, nachádzajú sa aj iné. A môžem povedať, že ani číslo 33 nie je zlé, je výborné, dokonca to je jedno z troch čísiel zaslúženej karmickej odmeny pre človeka, iba treba pri ňom dodržovať určité životné prístupy.
A nič na svete nie je náhoda, ani ktoré číslo ti systém priradí. Ale tie tvoje čísla sú zaujímavé, úplne iné ako v iných oblastiach.

Čo už tí SEKTÁRI nevymyslia



Samozrejme, že ak ti systém pridelí číslo, tak to je náhoda (generátor náhodných čísel) iba v rozpätí pridelenom systému algorytmom na výber náhodných čísel

algorytmus a rozpätie zadal človek a NIE !!!!!!!!!!!!!! osud
ešte treba vedieť v akej sústave pracuje tá "karma" je binárna sústava desiatková dvanástková logaritmická, potom sú číselné rady v rabských číslach rímskych ešte niečo som počul že aj starí Májovia mali svoju číslenú sústavu tej karme musí z toho je...núť
Asi to počíta v staroinskom (uzlíkovotkanom) kipu
alebo
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
No toto! Nevedela som, oblasť mimo môjho záujmu.
Nakoniec, kyslík sa dá pustiť alebo priškrtiť. Len žartujem.
Fašizmus, nacizmus a teraz neonacizmus. Je to hnusná ideológia, ale pokiaľ nieje masovo rozšírená, je neškodná.(zvládne to aj bežná polícia) Problém nastáva až vtedy, keď tou ideológiou ovládnu celú krajinu. Ale aj vtedy je možné proti nemu bojovať a nakoniec aj vyhrať
Ale ak si porovnáme neonacizmus a komunizmus (socializmus), tak ten komunizmus je podstatne nebezpečnejšia ideológia. Tomu fašizmus nesiaha ani po členky.
Naposledy upravil jar88 : 01.07.15 at 05:31
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja si dovolím sa ešte vrátiť k Radičovej výroku "16 krajín sa nemôže mýliť." Krajiny sa nemýlia, iba ich zástupcovia, žiaľ, mínus pre obyvateľstvo a plus pre nich samotných a vlastných.
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nemusíš súhlasiť. Pravda vyjde vždy najavo, je to iba otázka času. Stačí sledovať, pri čom a ako zdvíhajú paprče.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
Odkedy viem, že daňový raj využíva IKEA, úplne u mňa stratila kredit.
Po druhé, aj tieto firmy sa podpisujú na vzniku novej situácie migrácie obyvateľstva či z Ázie alebo Afriky.
Ja sa osobne domnievam, že OSN už nestačí na niektoré problémy a bolo by načase vytvoriť novú celosvetovú organizáciu zameranú aj na ekológiu a ekonomiku s novými a neskorumpovanými mladšími ľuďmi z celého sveta. Odborníkov. To tvrdím 15 rokov.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
...s novými a neskorumpovanými mladšími ľuďmi z celého sveta. Odborníkov.
Jésus Máriška...aj ja chcem z toho kvalitného matrošu...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a zajtra za grecka lod zachrani-ze vraj referendum,oni chudacikovia netusia ze su len statistami vo velkej hre a aj keby povedali nie,nic to nemeni na 3 balicku pomoci
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
taiko
Odkedy viem, že daňový raj využíva IKEA, úplne u mňa stratila kredit.
Po druhé, aj tieto firmy sa podpisujú na vzniku novej situácie migrácie obyvateľstva či z Ázie alebo Afriky.
Ja sa osobne domnievam, že OSN už nestačí na niektoré problémy a bolo by načase vytvoriť novú celosvetovú organizáciu zameranú aj na ekológiu a ekonomiku s novými a neskorumpovanými mladšími ľuďmi z celého sveta. Odborníkov. To tvrdím 15 rokov.
Nie len IKEA to využíva, lepšie povedané, musí to využívať. Tento spôsob musí používať každá prosperujuca spoločnosť na svete. Inak by neprežila a ľudské spoločenstvo by upadalo a nenapredovalo.
Socializmus by nás vycical do morku kostí.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Asi je každému jasné, že IKEA nie je jediná. Mohol by si tú svoju myšlienku viac rozviť? Aby som pochopila čím to zdôvodňuješ, možno aj niekto iný by bol rád.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.
nonehovor.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať