Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
keby som mal 670 miliónov , tak sa nebudem zahazdovať s nejakým 8 miliónovým tendríkom
...a čo si nepochopil na mojom príspevku ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
bettylou
pamatám rozprávky Dobšinského. Pocestnému sa dalo najesť, napiť, odpočinúť, a kým šiel ďalej, bola normálna vec, že vo dvore pomohol. to je pohostinnosť a ľudskosť. Ak si zapasovali a nemal iné povinnosti tak zostal/la/li
nie....to je rozprávka..
Rozprávky sú pravdivé, tie klasické, zozbierané, národné. Prenášali sa z generácie na generáciu. To by bolo dlhé vysvetľovanie.
Inak Dobšinský je dosť morbídny. Toho som dala na index doma.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja neviem, či si to niekto všimol, dala som nedávno, že DE ich uvažuje nasáčkovať do prázdnych bytov. Ak nebudú stačiť byty, môžu ich úplne reálne rozdeľovať po bytoch. Že to nie je možné? Všetko je možné.
Najhoršie je, že sa človek nemôže ozvať. Rovnako ako kedysi. Tu kľúče už nepostačia.
No a čo, že v DE.
Prečítala si si aj podmienky ?
Ide o byty špekulantov, ide o voľné byty ...a podobne.
------------------------------------------------

Kedysi bola súťaž "Spieva celá rodina"...parafrázujem na seba .."Strieľa celá rodina"...
Náboje sa chystám dokúpiť...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
korela
Ja neviem, či si to niekto všimol, dala som nedávno, že DE ich uvažuje nasáčkovať do prázdnych bytov. Ak nebudú stačiť byty, môžu ich úplne reálne rozdeľovať po bytoch. Že to nie je možné? Všetko je možné.
Najhoršie je, že sa človek nemôže ozvať. Rovnako ako kedysi. Tu kľúče už nepostačia.
No a čo, že v DE.
Prečítala si si aj podmienky ?
Ide o byty špekulantov, ide o voľné byty ...a podobne.
------------------------------------------------

Kedysi bola súťaž "Spieva celá rodina"...parafrázujem na seba .."Strieľa celá rodina"...
Náboje sa chystám dokúpiť...
vieš koľko je u nás voľných rodinných domov?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
vieš koľko je u nás voľných rodinných domov?
Stačí len upresniť adresy..... o chvíľu nebudú voľné.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ale tie byty sú niekoho vlastníctvom, aj keď sú voľné.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Ale tie byty sú niekoho vlastníctvom, aj keď sú voľné.
...si nepochopila?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Ale tie byty sú niekoho vlastníctvom, aj keď sú voľné.
...si nepochopila?
Tvoj som pochopila, ale tie byty špekulantov nie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jáááj.... náááá - šak špekulant je od špekulovať. No a oni špekulujú, ako nahrabať čo najviac....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Napr. tento http://www.americkebyvanie.sk/.
Neverím, že bude celý obývaný. Už môže byť vypredaný, ľudia si ukladajú peniaze. Dlho sa predávali byty. Nie je celý večer vysvietený.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Napr. tento http://www.americkebyvanie.sk/.
Neverím, že bude celý obývaný. Už môže byť vypredaný, ľudia si ukladajú peniaze. Dlho sa predávali byty. Nie je celý večer vysvietený.
Je rozdiel medzi vypredaný a obsadený.
Ak sú prachy - môžeš mať hoci i 100 bytov vo vlastníctve, ale bývaš v jednom. A keď bude treba - 99 bytov prenájmeš... a špekuluješ, ako nahrabať na nájomníkoch....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Logické. Ak uzákonia, uvidí sa čo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
vieš koľko je u nás voľných rodinných domov?
Keby len domov rodinných...

Bratislavský kraj
20 953
výsledkov

http://www.topreality.sk/vyhladavani...ch&page=estate

Môžu sa sťahovať...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lacotinka
bettylou
pamatám rozprávky Dobšinského. Pocestnému sa dalo najesť, napiť, odpočinúť, a kým šiel ďalej, bola normálna vec, že vo dvore pomohol. to je pohostinnosť a ľudskosť. Ak si zapasovali a nemal iné povinnosti tak zostal/la/li
akurvát afričania ti budú robiť
a čo? v Afrike im z neba padalo či čo? šak tam ne su bieli, aby na nich robili. Nepomože, nedam. bodka.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
pavol54
vieš koľko je u nás voľných rodinných domov?
Keby len domov rodinných...

Bratislavský kraj
20 953
výsledkov

http://www.topreality.sk/vyhladavani...ch&page=estate

Môžu sa sťahovať...
Oni hej a naši bezdomovci budú zasa túto zimu mrznúť na uliciach bo stany budú preplnené. Á šak oni sú už zvyknuti, ta ne?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
pavol54
jar88
pavol54
Navrhujem zaviesť povinné kvóty na prerozdelenie migrantov medzi občanov, fyzické a právnické osoby. Základný kľúč: výška majetku bez ohľadu na vek Len ešte určiť aký musí byť majetok na prijatie jedného migranta
Ty v sebe toho totalitníckeho (****) zrejme nikdy nezapudíš. Asi ním zostaneš až do smrti.
Iné, ako dať niekomu nejakú povinnosť, ta ani nenapadne.
Jediné tvoje prianie je všetkých využívať a rozkazovať.
--------------------------------------------------------------------------
Zrejme ti to stále pripadá normálne, ale slušným ľuďom to tak nepripadá.
že by bol Junker a ostatná bruselská banda tiež totalitnícke pr...ia? Veď oni prišli s kvotami ja som to len rozmenil na drobné podľa majetku veď právo na zisk je sväté alebo že by sa malo jednať o socializáciu výsledkov bordelu čo narobili zisky z toho si ponechali veď je to škandalózne už si dostal strach, neboj sa tá nasraná a hladná banda arabov sa ťa nebude pýtať na tvoj zisk skrátka si zoberú čo budú chcieť, a ešte aj babičku fiknú podľa počtu zubov a ty teraz peníš zo zúfalstva počuješ v správach máš byť solidárny s utečencami, a predsa nebude dávať robotník z minimálnej hrubej mzdy toľko čo robotník z minimálnej hrubej mzdy v Nemecku a to už nehovorím o tom že spravidla všetok zisk vyťahovali zahraničné firmy von tak nech ich zo zisku živia.
Ja neviem, či si to niekto všimol, dala som nedávno, že DE ich uvažuje nasáčkovať do prázdnych bytov. Ak nebudú stačiť byty, môžu ich úplne reálne rozdeľovať po bytoch. Že to nie je možné? Všetko je možné.
Najhoršie je, že sa človek nemôže ozvať. Rovnako ako kedysi. Tu kľúče už nepostačia.
tak tak, uvazuju uz aj o bytoch, ktore ich obyvateia zatial neobyvaju, skolach. Aj v NL sa salia, Neviem v ktorom meste ich idu dat dokopy na internat, aby sa vraj lesie integrovali. Len som zvedavy, kto sa bude integrovat Hadam im idu aj nove mesta stavat, ci ki fras. Ako keby tu nebolo dost problemov uz.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
korela
Napr. tento http://www.americkebyvanie.sk/.
Neverím, že bude celý obývaný. Už môže byť vypredaný, ľudia si ukladajú peniaze. Dlho sa predávali byty. Nie je celý večer vysvietený.
Je rozdiel medzi vypredaný a obsadený.
Ak sú prachy - môžeš mať hoci i 100 bytov vo vlastníctve, ale bývaš v jednom. A keď bude treba - 99 bytov prenájmeš... a špekuluješ, ako nahrabať na nájomníkoch....
Nemusi to by hned spekulacia, ved prenajimanie bytov je business ako kazdy iny. Nie su vsetci prenajimatelia podvodnici a zlodeji, co si nakradli
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
tak tak, uvazuju uz aj o bytoch, ktore ich obyvateia zatial neobyvaju, skolach. Aj v NL sa salia, Neviem v ktorom meste ich idu dat dokopy na internat, aby sa vraj lesie integrovali. Len som zvedavy, kto sa bude integrovat Hadam im idu aj nove mesta stavat, ci ki fras. Ako keby tu nebolo dost problemov uz.
Onehdá celý Západ ...a aj Západné Slovensko (bez poddžubu) mudrovalo (ostalo im to doteraz) , že ako je potrebné integrovať cigánov do spoločnosti.

Ide mi o to - narážam na totiž na Luník IX. , že tu sa integrovalo, prevychovávalo, mudrovalo, riešilo,atď...a všetko na trt...včul sa búra ďalší barák, ktorý bol zdevastovaný do neskutočného stavu...ešte aj potkany odtiaľ zdrhli.

Vravte si, čo len chcete...no kto nezažil, tak nepochopí...a nejaká návšteva sídliska (trvajúca jednu hodinu) obce, osady s tými obyvateľmi proste neutvorí ani zlomok celistvého obrazu o daných skutočností.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vyvýjame sa predsa po špirále.
Ale nemožno uprieť socializmu, že počas neho pracovali a deti chodili do školy. 89 rok sa zneužil v ich neprospech. Mimovládky sa pod ich životy dobre tiež podpísali. V konečnom dôsledku im poškodili.
Ja budem stále pripomínať Fínov a ich úspešnú školskú reformu spred 30-tich rokov.
Luník - zásada, nemôžu ostať v grupke. Koľko ich tam bývalo pôvodne?
Ty sa domnievaš, že na západe sme ich nemali?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Vyvýjame sa predsa po špirále.
Ale nemožno uprieť socializmu, že počas neho pracovali a deti chodili do školy. 89 rok sa zneužil v ich neprospech. Mimovládky sa pod ich životy dobre tiež podpísali. V konečnom dôsledku im poškodili.
Ja budem stále pripomínať Fínov a ich úspešnú školskú reformu spred 30-tich rokov.
Luník - zásada, nemôžu ostať v grupke. Koľko ich tam bývalo pôvodne?
Ty sa domnievaš, že na západe sme ich nemali?
Horšia si jak ja....furt len svoje hudieš...

Luník IX. sa nazýval aj inak - ABC...armády, bezpečnosť, cigáni. Za oných čias si páni mysleli, že príslušníci armády a bezpečnosti budú držať na uzde ten zvyšok. Ono zo začiatku to aj ako tak išlo. Ibaže, kto mohol, tak veľmi rýchlo zdrhol z hentoho bordelu...
Následne tam boli vysťahovávani cigáni-neplatiči z iných častí mesta a dielo bolo dokonané.

Na západe to je-bolo trochu iné...to obsadenie lokalít nebolo a nie je také, ako inde.
Mapka veľa vypovedá...alebo http://www.aktuality.sk/clanok/25748...c-v-kosiciach/




Fínov spomínaš ?
Šak si zadaj správne výrazy do googla ... neskutočne malé čísla vybehnú.
To sa im prevychovávalo.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať