Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
korela
Mojou najväčšou záľubou bola v predškolskom veku činnosť, v ktorej som vynikla a uplatnila sa v minulých životoch. Viem, že to nebola jediná činnosť, ale aj.
Nože daj, v čom si vynikla v minulých životoch...
verim, ze z Teba hovori uprimny zaujem o danu problematiku A co ked Tin este poviem, ze som mal mimotelovy zazitok, (OOBE) ked som mal asi 16 rokov Sice z ineho sudka, ale tiez zaujimava vec
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
jar88
Predpokladám, že vysokých škôl.
Teda, že neskončili na vojenskom učilišti.
Božíčku môj...ale si teda trápny.
Asi si ešte furt ovplyvnený tými stupídnymi filmami ako sú Černi baroni, Major Terazky a podobne.
Ale šak si ži v tom svojom omyle aj naďalej...

Ozaj...mimochodom...už si si opravil tie hrúbky (a teda statočné sú) v príspevku, na ktorý som upozornil ?
http://www.porada.sk/t255344-p90-u-s...ml#post2769223

Lebo " Pámboh pomáhaj " je teda do riti bijúca chyba a nie iba do očí.
ALE HLAVNE, že sa tu už hodnú chvíľu oháňaš IQ testami a slovenčinu neovládaš.
aby sme boli korektni, IQ so znalostou slovenciny, resp. s jej "ne"prezentaciou suvisi iba pramalo podla mna
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
verim, ze z Teba hovori uprimny zaujem o danu problematiku A co ked Tin este poviem, ze som mal mimotelovy zazitok, (OOBE) ked som mal asi 16 rokov Sice z ineho sudka, ale tiez zaujimava vec
...a čo keď Ti poviem, že
http://www.porada.sk/t152437-uplny-r...ml#post1584932
alebo
http://www.porada.sk/t268450-meditac...ml#post2740083

Ešte jeden môj príspevok existuje, na podobnú nôtu ako spomínaš...ale neviem ho nejak nájsť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
aby sme boli korektni, IQ so znalostou slovenciny, resp. s jej "ne"prezentaciou suvisi iba pramalo podla mna
Aby sme boli korektní, tak tie IQ testy sú na hovno...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dyslektici dosahujú tiež vysoké IQ. IQ naozaj nemá nič spoločné s gramatikou. Pozri si svetovo známych ľudí, ako výborne obstáli vo svojom živote.
Preto mi dosť prekáža na diskusiách, ak niekomu začnú dochádzať argumenty, udrie na pravopis oponenta. To ja prehliadam, pretože neviem, kto sedí na druhej strane. Ide o myšlienku, informáciu, nie pravopis.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
taiko
aby sme boli korektni, IQ so znalostou slovenciny, resp. s jej "ne"prezentaciou suvisi iba pramalo podla mna
Aby sme boli korektní, tak tie IQ testy sú na hovno...
A to zas prečo? Nedajbože zlé výsledky. Musíš sa viac usilovať a budú aj body.
---------------------------
Treba to stále opakovať a opakovať - pámboch pomáhaj.
Teraz je to už vporiátku?
-------------------------------
Inak ja som písal v minulom príspevku, že sa mi výpovedná hodnota IQ testov, akosi nezdá. Ale ja, na rozdiel od teba, viem svoje tvrdenie aj zdôvodniť.
------------------
PS - pre buchača
IQ testy nemerajú žiadnu inteligenciu. Naviac je to dosť neregulárne, lebo testovaná osoba by nemala dopredu poznať správne riešenia a odpovede, lebo taká osoba je zvýhodnená, dosahuje nadpriemerné výsledky a tým presúva priemerné hodnoty do podpriemeru.
Naposledy upravil jar88 : 19.09.15 at 01:54
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Prisánbohu...vy fakt nje sťe vporiatku.
Ale to je už dávnejšye známe.
Dajte si urobiť psicholigycké testi ... o tích DQ pohibuyem...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Prisánbohu...vy fakt nje sťe vporiatku.
Ale to je už dávnejšye známe.
Dajte si urobiť psicholigycké testi ... o tích DQ pohibuyem...
kto ti má rozumieť keď miesto "vi" napíšeš "vy" A "dajťe" vyslovujeme mäkko ved nejsi trnavák HAHA
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
verim, ze z Teba hovori uprimny zaujem o danu problematiku A co ked Tin este poviem, ze som mal mimotelovy zazitok, (OOBE) ked som mal asi 16 rokov Sice z ineho sudka, ale tiez zaujimava vec
...a čo keď Ti poviem, že
http://www.porada.sk/t152437-uplny-r...ml#post1584932
alebo
http://www.porada.sk/t268450-meditac...ml#post2740083

Ešte jeden môj príspevok existuje, na podobnú nôtu ako spomínaš...ale neviem ho nejak nájsť.
no vidis, tak predsa si " otvorena hlava "
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
aby sme boli korektni, IQ so znalostou slovenciny, resp. s jej "ne"prezentaciou suvisi iba pramalo podla mna
Aby sme boli korektní, tak tie IQ testy sú na hovno...
to je zovseobecnenie, s ktorym neviem suhlasit
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
taiko
aby sme boli korektni, IQ so znalostou slovenciny, resp. s jej "ne"prezentaciou suvisi iba pramalo podla mna
Aby sme boli korektní, tak tie IQ testy sú na hovno...
to je zovseobecnenie, s ktorym neviem suhlasit
Hehehe...podumaj nad nasledovným.

Klikni si na poniektorý ten test ohľadom inteligencie.
Klikni si na poniektorý ten test ohľadom psychologie.
Oba druhy sú v podstate na jedno kopyto, hlavne v tých obrážťokoch.
Mensa vraví :

"Test nie je závislý na získaných vedomostiach, kultúrnom, jazykovom a spoločenskom zázemí. Ide o vyhľadávanie logických väzieb medzi grafickými symbolmi."

Takže v konečnom dôsledku ide o čo ?
O psychológiu a či o IQ ?
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Nandrolon
.... jar88...
doteraz ma život presviedča iba o tom, čo píšem vyššie, ale možno že žijem na inej planéte, nie na zemi...
A meral si si niekedy svoje IQ Myslím poctivo
To len na margo toho, že si ho spomínal.


Prosím teba



stará Tatrovka ho predbehne
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88

Pri PC som to skúsil až dnes.
3x za sebou a nič.
Aj v minulosti a skoro vždy spolu s psycho, teda najskôr IQ a po pár hodinách aj psychotesty. Vždy som dosahoval ďaleko nad priemer, ale stále si myslím, že nikdy to nebolo regulárne testovanie mojej inteligencie.


Skús v Mense (ako ja )
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

buchač
korela
Mojou najväčšou záľubou bola v predškolskom veku činnosť, v ktorej som vynikla a uplatnila sa v minulých životoch. Viem, že to nebola jediná činnosť, ale aj.
Nože daj, v čom si vynikla v minulých životoch...
možno v korčuľovaní

presnejšie, že ona bola korčuľa
(podľa dnešných príspevov určite "nenabrúsená" = "t..." )
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

taiko
buchač
korela
Mojou najväčšou záľubou bola v predškolskom veku činnosť, v ktorej som vynikla a uplatnila sa v minulých životoch. Viem, že to nebola jediná činnosť, ale aj.
Nože daj, v čom si vynikla v minulých životoch...
verim, ze z Teba hovori uprimny zaujem o danu problematiku A co ked Tin este poviem, ze som mal mimotelovy zazitok, (OOBE) ked som mal asi 16 rokov Sice z ineho sudka, ale tiez zaujimava vec
jááááj



poďobaný pubiš

(šeličo cíti a vidí inak )
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

korela



1, Dyslektici dosahujú tiež vysoké IQ.

2, IQ naozaj nemá nič spoločné s gramatikou.

2,a,Pozri si svetovo známych ľudí, ako výborne obstáli vo svojom živote.
3, Preto mi dosť prekáža na diskusiách, ak niekomu začnú dochádzať argumenty, udrie na pravopis oponenta.

4, To ja prehliadam, pretože neviem, kto sedí na druhej strane. 5, Ide o myšlienku, informáciu, nie pravopis.


1, tréééééééééééééééésk ho tam ničím nepodložené tvrdenie

2,a, kravský argument = keby neobstáli , neboli by svetovo známi

3, Ja iba kvôli NEÚCTE k čítajúcim , lebo :

- napíše , ako vie

- vie že NEVIE písať

-ale neprečíta po sebe / neopraví

- rovno odklikne

4,

väčšinou to nevie nikto o nikom



ani o mne

okrem tých, čo boli pri makovej štrúdli



5,

Starostlivosť o gramatiku trochu naznačuje aj starostlivosť pri získavaní informácie
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Dyslektici dosahujú tiež vysoké IQ. IQ naozaj nemá nič spoločné s gramatikou. Pozri si svetovo známych ľudí, ako výborne obstáli vo svojom živote.
Preto mi dosť prekáža na diskusiách, ak niekomu začnú dochádzať argumenty, udrie na pravopis oponenta. To ja prehliadam, pretože neviem, kto sedí na druhej strane. Ide o myšlienku, informáciu, nie pravopis.

S gramatikou nema nic spolocne, ani dyslektik. Ale dysortograf .
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

alaya1
korela
Dyslektici dosahujú tiež vysoké IQ. IQ naozaj nemá nič spoločné s gramatikou. Pozri si svetovo známych ľudí, ako výborne obstáli vo svojom živote.
Preto mi dosť prekáža na diskusiách, ak niekomu začnú dochádzať argumenty, udrie na pravopis oponenta. To ja prehliadam, pretože neviem, kto sedí na druhej strane. Ide o myšlienku, informáciu, nie pravopis.

S gramatikou nema nic spolocne, ani dyslektik. Ale dysortograf .
Je to priblblá maniačka = posplieta bársaké informácie z netu
0 2
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
taiko

Dale by sa nato aj tak nato nazerat, ze nasa civilizacia dostava, co si zasluzi. Cele sme si to sposobili sami, my vsetci, nasi rodicia a prarodicia, Takze by sa to cele dalo kludne nazvat prirodzenym vyvojom.
Toto je zlyhanie (j)elít. V stredovekých štatnych utvaroch šlachta určitym spôsobom zdielala osud svojho ľudu. K

Títo hore, ta nenažrana elita, je priamozodpovedná za súčasný kolaps. Miesto toho, aby ludia mali príjem aspon na založenie rodiny, splatku hypoteky, maju existenčne problemy aj bez založenia rodiny. A ta elita si možno myslí, že sem prídu utečenci a budu makať za 300 euro mesačne tam, kde slovak nechce robiť za 600 euro.
A samozrejme je to aj naša chyba, že sme to dopustili, že sa nevieme zomknuť a vybaviť to s neschopnymi elitami.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
taiko

Dale by sa nato aj tak nato nazerat, ze nasa civilizacia dostava, co si zasluzi. Cele sme si to sposobili sami, my vsetci, nasi rodicia a prarodicia, Takze by sa to cele dalo kludne nazvat prirodzenym vyvojom.
Toto je zlyhanie (j)elít. V stredovekých štatnych utvaroch šlachta určitym spôsobom zdielala osud svojho ľudu. Ked sa rozpínala osmanská ríša, museli to riešiť. Resp.mali to riešiť všetci a neriešili. Hlavne tí sralkovia z Rakuska (Leopold I). Francúzski podrazaci nepomohli vobec. Situáciu zachranil polsky kral Jan III Sobieski (slava mu na večné časy) a turka (moslima) porazili spoločnymi silami s rakušanmi a nemcami.
od 19:50:

Títo hore, ta nenažrana elita, je priamozodpovedná za súčasný kolaps. Miesto toho, aby ludia mali príjem aspon na založenie rodiny, splatku hypoteky, maju existenčne problemy aj bez založenia rodiny. A ta elita si možno myslí, že sem prídu utečenci a budu makať za 300 euro mesačne tam, kde slovak nechce robiť za 600 euro.
A samozrejme je to aj naša chyba, že sme to dopustili, že sa nevieme zomknuť a vybaviť to s neschopnymi elitami.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať