Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

taiko
vlado 33
Konečne, pani kancelárka precitla zo svojho sna: http://www.topky.sk/cl/1000851/14998...nie-Merkelovej
jaro viem, marxisti, komunisti a všetci na porade sú na vine.
a co presne povedala? V com bolo precitnutie? Vypocul si si, co povedala? Vies co znamena " Auf Deutch, sorry " ? Ach jaj vy topkari
veru "Nemecko, prepáč!". som tam ja nikde nepocul

edit: pozeram, ze uz aj na topkach precitli
Tu nejde o to čo povedala, dôležité je, že precitla: http://www.sme.sk/c/8012397/situaciu...va.html?ref=cl
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vlado 33
buchač
Neskoro, už je neskoro...
Máš pravdu, neskoro dostala rozum.
vraj ak hríby, tak vždy aspoň tri nájdeš ak prieser, tak aspoň tri. nejak sa to tým nemcom serká v tých omyloch náhoda či úmysel? utečenci - VW - TTIP. čo má čo prekryť?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
taiko
vlado 33
Konečne, pani kancelárka precitla zo svojho sna: http://www.topky.sk/cl/1000851/14998...nie-Merkelovej
jaro viem, marxisti, komunisti a všetci na porade sú na vine.
a co presne povedala? V com bolo precitnutie? Vypocul si si, co povedala? Vies co znamena " Auf Deutch, sorry " ? Ach jaj vy topkari
veru "Nemecko, prepáč!". som tam ja nikde nepocul

edit: pozeram, ze uz aj na topkach precitli
Tu nejde o to čo povedala, dôležité je, že precitla: http://www.sme.sk/c/8012397/situaciu...va.html?ref=cl
Kokso to kde Ty to tam vidis, ze precitla. Ja som ju pocuval a nijake precitnutie som nepocul.
0 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

pavol54
vlado 33
buchač
Neskoro, už je neskoro...
Máš pravdu, neskoro dostala rozum.
vraj ak hríby, tak vždy aspoň tri nájdeš ak prieser, tak aspoň tri. nejak sa to tým nemcom serká v tých omyloch náhoda či úmysel? utečenci - VW - TTIP. čo má čo prekryť?
Amíci, to majú sakra načasované.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
Kokso to kde Ty to tam vidis, ze precitla. Ja som ju pocuval a nijake precitnutie som nepocul.
Kokso...a to ako čítaš ?...tststststststs...
Vlado predsa mohol použiť hociaký iný výraz....možností je viacero...

" Šéfka nemeckej spolkovej vlády v sídelnom meste únie priznala, že aj ona osobne podcenila dramatickú situáciu..."

Priznala, podcenila = precitla.................nakoľko furt len snívala o tých svojich ujovinách.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Taiko, píšem čo si myslím ja. Čo si myslíš ty, mňa nezaujíma. Bav sa s trollom.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
Kokso to kde Ty to tam vidis, ze precitla. Ja som ju pocuval a nijake precitnutie som nepocul.
Kokso...a to ako čítaš ?...tststststststs...
Vlado predsa mohol použiť hociaký iný výraz....možností je viacero...

" Šéfka nemeckej spolkovej vlády v sídelnom meste únie priznala, že aj ona osobne podcenila dramatickú situáciu..."

Priznala, podcenila = precitla.................nakoľko furt len snívala o tých svojich ujovinách.
ja som to pocuval od nej a nie na topkach.
a narazal som primarne nato, ze ziadne "Veľké priznanie Merkelovej" ani "Merkelová sa vyjadrila jasne: "Nemecko, prepáč!"" tam nebolo.
Akurat povedala, ze "nevideli" situaciu v uteceneckych taboroch, ze potravinove programy su poddimenzovane, ze ludia hladuju atd. Nuz take priznanie a precitnutie to je. To len pre korektnost.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
Taiko, píšem čo si myslím ja. Čo si myslíš ty, mňa nezaujíma. Bav sa s trollom.
Ty nepises, co si myslis, Ty pises, co si myslia topky.sk BTW. neslobodno druhym len tak rozkazovat
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
vlado 33
Taiko, píšem čo si myslím ja. Čo si myslíš ty, mňa nezaujíma. Bav sa s trollom.
Ty nepises, co si myslis, Ty pises, co si myslia topky.sk BTW. neslobodno druhym len tak rozkazovat
Takze si veru zadost neucinil ba aprave naopak, iba sa ponaras hlbsie. Ved priznaj, ze si s tym prispevkom nejednal uvazene, nic na tom nie je. Vsetci sa zvykneme niekedy pomylit.

0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
vlado 33
Taiko, píšem čo si myslím ja. Čo si myslíš ty, mňa nezaujíma. Bav sa s trollom.
Ty nepises, co si myslis, Ty pises, co si myslia topky.sk BTW. neslobodno druhym len tak rozkazovat
Takze si veru zadost neucinil ba aprave naopak, iba sa ponaras hlbsie. Ved priznaj, ze si s tym prispevkom nejednal uvazene, nic na tom nie je. Vsetci sa zvykneme niekedy pomylit.

ale buchy, to je trapas. Ked chces hviezdit, nemozes od druhych preberat, musis si vlastne vymysliet. A ked uz preberas, tak musis citovat a presne napasovat, nie len tak, ked Ta napadne
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
buchač
misoft
buchač
jar88
No a zakladať si na tom, že ste im nestihli dať aj jadrové zbrane? Toje už naozaj úbohosť najhrubšieho zrna. Zas sa snažíš len pretiahnuť problém inam a mútiť kalnú vodu.
To MY máme, mali sme jadrové zbrane ?
Pfúúúú...
Kua... asi sme ich máme/mali zakopané niekde na záhrade.......
Ono...zakopané aj boli. Ba dokonca aj u nás...a to na dvoch miestach.
...len akurát majitelia a obsluha bola inostrannaja...

Ale pán oportunista si to bude vedieť vygugľovať...a keď nie, za chvíľu je tu zima, môže sa ísť guľovať.
Odpalovácie zariadnia aj OTR aj TR tu boli, len hlavice boli na Ukrajine aj obsluha bola naša, spolužiak veliteľ technickej batérie OTR (plnenie okysličovadlom a palivom a stykovka s hlavicou bola ich úloha)
Konečne ste priznali, že až dodnes ste tu sústavne len, klamali a svorne zatĺkali.
Môžete sa už len hanbiť a nečudujte sa, až na vás napľujú aj vlastní vnuci.
----------------------------------------
Verte, že všetko raz praskne a vaša účasť bude spravodlivo odmenená.
0 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Aj u nás na záhrade je zakopaná slivovica vypálená aj s jadrami a nikto nevie kde ten demižón leží, ani v akej hľbke pán farár pálil aj jadrovicu zo slivkových jadier, ale tá mi nechutila.
Naposledy upravil pmajap : 23.09.15 at 21:38
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

duves
jar88

To čo tu máme zasiali sovieti a ak to nenecháme vymiesť na smetisko dejín, nastane tu skutočné bezprávie. Potom už budeme aj my len otrhaní a biedni utečenci. Nás budú v Amerike čipovať a držať v karanténe. Koľkých z nás budú neprávom považovať za socanských diverzantov a Islamských teroristov - jednoducho za hrozbu ľudskej rasy.
-------------------------
No a zakladať si na tom, že ste im nestihli dať aj jadrové zbrane? Toje už naozaj úbohosť najhrubšieho zrna. Zas sa snažíš len pretiahnuť problém inam a mútiť kalnú vodu.
Tak smekám, toto by nevymyslel ani račiansky Valdo a ten sa teda vyzna.

Nikde, na žiadnej poriadnej akcii nechyba, presne ako ty jarko-trollko.
http://www.racaweb.sk/otvorenie-cykl.../jurava-valdo/
A ja furt premýšľam, na akom matroši náš kecálek frčí..... veď len trolluje bez ladu a skladu.... lieta z jednej strany do druhej - keby mu tak hlava lietala - by som pochopil, že mu niekto dáva sprava-zľava rýdze slovenské - po pa**li.

Ale veď je z nás "najmúdrejší" - má predsa vysoké IQ - cca 50cm od zeme..... medzi nohami to má.....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
ale buchy, to je trapas. Ked chces hviezdit, nemozes od druhych preberat, musis si vlastne vymysliet. A ked uz preberas, tak musis citovat a presne napasovat, nie len tak, ked Ta napadne
No aspoň vidíš, keď od druhého niečo preberiem...
To potom vyzerá tak isto blbo, ako keď Ty čítaš inak ako je to vlastne napísané. Pomaly mám dojem, že preberáš maniere a presne si pasuješ len to, čo sa Ti hodí...občas len tak, čo Ti napadne.

Ostatne ja si nič nemusím vymýšľať a ani kopírovať iných...na to nepotrebujem ani linky a ani rady iných.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
taiko
vlado 33
Taiko, píšem čo si myslím ja. Čo si myslíš ty, mňa nezaujíma. Bav sa s trollom.
Ty nepises, co si myslis, Ty pises, co si myslia topky.sk BTW. neslobodno druhym len tak rozkazovat
Takze si veru zadost neucinil ba aprave naopak, iba sa ponaras hlbsie. Ved priznaj, ze si s tym prispevkom nejednal uvazene, nic na tom nie je. Vsetci sa zvykneme niekedy pomylit.

Bol by som zvedavý, ako sa ti žije s vedomím, že si celý život prehajdákal v bludoch a zbytočných činnostiach. Dokonca v činnostiach, ktoré ti servíroval nejaký modrý gumák s veľkým deklom na sprostej ruskej kotrbe.
------------------------------------------------------------
Veď si celý svoj produktívny život zapredal za deravý groš.
A výsledok tvojej lopoty? Kde je? Čo z tvojej roboty zostalo?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
duves
jar88

To čo tu máme zasiali sovieti a ak to nenecháme vymiesť na smetisko dejín, nastane tu skutočné bezprávie. Potom už budeme aj my len otrhaní a biedni utečenci. Nás budú v Amerike čipovať a držať v karanténe. Koľkých z nás budú neprávom považovať za socanských diverzantov a Islamských teroristov - jednoducho za hrozbu ľudskej rasy.
-------------------------
No a zakladať si na tom, že ste im nestihli dať aj jadrové zbrane? Toje už naozaj úbohosť najhrubšieho zrna. Zas sa snažíš len pretiahnuť problém inam a mútiť kalnú vodu.
Tak smekám, toto by nevymyslel ani račiansky Valdo a ten sa teda vyzna.

Nikde, na žiadnej poriadnej akcii nechyba, presne ako ty jarko-trollko.
http://www.racaweb.sk/otvorenie-cykl.../jurava-valdo/
A ja furt premýšľam, na akom matroši náš kecálek frčí..... veď len trolluje bez ladu a skladu.... lieta z jednej strany do druhej - keby mu tak hlava lietala - by som pochopil, že mu niekto dáva sprava-zľava rýdze slovenské - po pa**li.

Ale veď je z nás "najmúdrejší" - má predsa vysoké IQ - cca 50cm od zeme..... medzi nohami to má.....
Vy dvaja podarení.
Ani jeden z vás to so mnou nikdy a v žiadnej téme ešte argumentačne neustál. Vždy vám došli argumenty a hlavne duves vždy podľahol. Pritom dodnes nevie prečo.
----------------------------
Pritom sprostý nieje.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
buchač
taiko
vlado 33
Taiko, píšem čo si myslím ja. Čo si myslíš ty, mňa nezaujíma. Bav sa s trollom.
Ty nepises, co si myslis, Ty pises, co si myslia topky.sk BTW. neslobodno druhym len tak rozkazovat
Takze si veru zadost neucinil ba aprave naopak, iba sa ponaras hlbsie. Ved priznaj, ze si s tym prispevkom nejednal uvazene, nic na tom nie je. Vsetci sa zvykneme niekedy pomylit.

Bol by som zvedavý, ako sa ti žije s vedomím, že si celý život prehajdákal v bludoch a zbytočných činnostiach. Dokonca v činnostiach, ktoré ti servíroval nejaký modrý gumák s veľkým deklom na sprostej ruskej kotrbe.
------------------------------------------------------------
Veď si celý svoj produktívny život zapredal za deravý groš.
A výsledok tvojej lopoty? Kde je? Čo z tvojej roboty zostalo?
40 rokov kľud v Európe a to za to stálo
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jar88

Vy dvaja podarení.
Ani jeden z vás to so mnou nikdy a v žiadnej téme ešte argumentačne neustál. Vždy vám došli argumenty a hlavne duves vždy podľahol. Pritom dodnes nevie prečo.
----------------------------
Pritom sprostý nieje.
ako vidim, argumentačne končíš, už iba tliachaš. Nazyvaš kde koho socanom a nevieš, že tí najväčší socani sú za velkou mlakou. Už davno som ti to písal (asi rok 2009).
Fakt ti doporučujem túto knihu: http://www.martinus.sk/?uItem=96237
Je to písané celkom zrozumitelne, s tvojom vysokym IQ 50 cm tomu porozumieš aj ty.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
ako vidim, argumentačne končíš, už iba tliachaš. Nazyvaš kde koho socanom a nevieš, že tí najväčší socani sú za velkou mlakou. Už davno som ti to písal (asi rok 2009).
Nie UŽ, ale STÁLE....a kde dochádzajú argumenty k téme, tak nastupujú osobnejšie výrazy.

Je to proste chudák...doma o neho ani bicykel neoprú...miesto toho mu napľujú do ksichtu.
Jeho nie je potrebné odsudzovať, jeho je potrebné ľutovať.
Naposledy upravil buchač : 24.09.15 at 06:55
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
buchač
taiko
vlado 33
Taiko, píšem čo si myslím ja. Čo si myslíš ty, mňa nezaujíma. Bav sa s trollom.
Ty nepises, co si myslis, Ty pises, co si myslia topky.sk BTW. neslobodno druhym len tak rozkazovat
Takze si veru zadost neucinil ba aprave naopak, iba sa ponaras hlbsie. Ved priznaj, ze si s tym prispevkom nejednal uvazene, nic na tom nie je. Vsetci sa zvykneme niekedy pomylit.

Bol by som zvedavý, ako sa ti žije s vedomím, že si celý život prehajdákal v bludoch a zbytočných činnostiach. Dokonca v činnostiach, ktoré ti servíroval nejaký modrý gumák s veľkým deklom na sprostej ruskej kotrbe.
------------------------------------------------------------
Veď si celý svoj produktívny život zapredal za deravý groš.
A výsledok tvojej lopoty? Kde je? Čo z tvojej roboty zostalo?
40 rokov kľud v Európe a to za to stálo
Za 40 rokov sa vám nepodarilo vyvolať vojnu v ktorej by ste porazili imperializmus a to si dávate za zásluhu? Pritom až dodnes, tu brojíte proti základným hodnotám slušných ľudí. Denne tu brojíte a pranierujete ľudí, ktorí sa snažia slušne žiť a pritom vás ešte aj živia. Živia vás a mnohokrát nemajú na zaplatenie vlastných potrieb.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať