Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
pavol54
lacotinka
pavol54

Apropo hádaj ktorý najdemokratickejší štát ako posledný ešte neschválil legislatívu o právach dieťaťa? Dnes v noci ju schválilo Somálsko ako 196 štát sveta!!!
Jasne.
Somálsko ju bude aj dodržiavať

Ako kedysi ČSSR "šelijaké meždonarodnyje" !!!!

PS
A po 2-3 rokoch sa Somálsko prihlási v OSN za predsedu komisie pre medzinárodný boj proti pirátom
Už som myslel že vymení Saudskú Arábiu v predsedníctve myslím že pre dodržiavanie ľudských práv(nechce sa mi hľadať) alebo práv rodiny. Inak USA dodnes nepodpísalo k právam dieťaťa, a len tak na okraj ani kjotsky protokol o emisiách.
Keď už si to načal, tak aj dokonči.
Skús nám teda vypátrať aspoň dôvod, prečo USA nepristúpili k dohode o ochrane práv dieťaťa. Alebo či to môžu, prípadne nemôžu podpísať.
No tak ako, Pavol54?
Ešte stále hľadáš prečo?
---------------------------------------------------
Vieš si predstaviť, ako Slovenskej rodine zoberú deti, napríklad v takom Anglicku?
Mali sme tu z toho riadne súcitné tóčo a čo na to Slovensko, ako ochranca svojich občanov a občiankov?
--------------------------------------------------
Američanovi sa to zrejme v Anglicku nikdy nestane, ale prečo, to ani veverička nevie.
Že by na Slovensku?
Naposledy upravil jar88 : 03.10.15 at 13:58
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
A z Himalájí pozdravuje yeti, z Ameriky Big Foot, zo Škótska Lochnesska.....

P.S. A odkazujú, že xxx88 by sa už mal prestať pchať do seba tie "výživové doplnky" kúpené z Číny.... Vraj sa mu to usadzuje na mozgových závitoch a tieto sú potom nefunkčné.....
Jar88 sa na teba môže vieš čo? Prajem pekný deň aj tebe, keď ho už mám ja, maj ho aj ty.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
lacotinka
pavol54

Apropo hádaj ktorý najdemokratickejší štát ako posledný ešte neschválil legislatívu o právach dieťaťa? Dnes v noci ju schválilo Somálsko ako 196 štát sveta!!!
Jasne.
Somálsko ju bude aj dodržiavať

Ako kedysi ČSSR "šelijaké meždonarodnyje" !!!!

PS
A po 2-3 rokoch sa Somálsko prihlási v OSN za predsedu komisie pre medzinárodný boj proti pirátom
Už som myslel že vymení Saudskú Arábiu v predsedníctve myslím že pre dodržiavanie ľudských práv(nechce sa mi hľadať) alebo práv rodiny. Inak USA dodnes nepodpísalo k právam dieťaťa, a len tak na okraj ani kjotsky protokol o emisiách.
Keď už si to načal, tak aj dokonči.
Skús nám teda vypátrať aspoň dôvod, prečo USA nepristúpili k dohode o ochrane práv dieťaťa. Alebo či to môžu, prípadne nemôžu podpísať.
Ja nie som ani MZV ani pracovník tohoto rezortu aby som objasňoval a zbytočne zahlcoval poradu planými článkami
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
misoft
A z Himalájí pozdravuje yeti, z Ameriky Big Foot, zo Škótska Lochnesska.....

P.S. A odkazujú, že xxx88 by sa už mal prestať pchať do seba tie "výživové doplnky" kúpené z Číny.... Vraj sa mu to usadzuje na mozgových závitoch a tieto sú potom nefunkčné.....
To poraď palimu54, on sa k tomu prihlásil. On niekde vypátral že USA sú fúúj.
Lebo sú fúúj, fúúj a fúúj.
-------------------------------------------
Slovenskóó, Slovenskóó, Slovenskóó,
Áno Slovensko 1 to dnes ráno hlásilo v správach.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
misoft
A z Himalájí pozdravuje yeti, z Ameriky Big Foot, zo Škótska Lochnesska.....

P.S. A odkazujú, že xxx88 by sa už mal prestať pchať do seba tie "výživové doplnky" kúpené z Číny.... Vraj sa mu to usadzuje na mozgových závitoch a tieto sú potom nefunkčné.....
To poraď palimu54, on sa k tomu prihlásil. On niekde vypátral že USA sú fúúj.
Lebo sú fúúj, fúúj a fúúj.
-------------------------------------------
Slovenskóó, Slovenskóó, Slovenskóó,
Áno Slovensko 1 to dnes ráno hlásilo v správach.
Zrejme to bolo zvláštne spravodajstvo, určené len pre teba.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
lacotinka
pavol54

Apropo hádaj ktorý najdemokratickejší štát ako posledný ešte neschválil legislatívu o právach dieťaťa? Dnes v noci ju schválilo Somálsko ako 196 štát sveta!!!
Jasne.
Somálsko ju bude aj dodržiavať

Ako kedysi ČSSR "šelijaké meždonarodnyje" !!!!

PS
A po 2-3 rokoch sa Somálsko prihlási v OSN za predsedu komisie pre medzinárodný boj proti pirátom
Už som myslel že vymení Saudskú Arábiu v predsedníctve myslím že pre dodržiavanie ľudských práv(nechce sa mi hľadať) alebo práv rodiny. Inak USA dodnes nepodpísalo k právam dieťaťa, a len tak na okraj ani kjotsky protokol o emisiách.
Keď už si to načal, tak aj dokonči.
Skús nám teda vypátrať aspoň dôvod, prečo USA nepristúpili k dohode o ochrane práv dieťaťa. Alebo či to môžu, prípadne nemôžu podpísať.
Ja nie som ani MZV ani pracovník tohoto rezortu aby som objasňoval a zbytočne zahlcoval poradu planými článkami
Aháá, poradu treba zahlcovať len užitočnými táraninami o nedemokratických vykorisťovateľoch malých detí, čo nechcú podpísať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
misoft
A z Himalájí pozdravuje yeti, z Ameriky Big Foot, zo Škótska Lochnesska.....

P.S. A odkazujú, že xxx88 by sa už mal prestať pchať do seba tie "výživové doplnky" kúpené z Číny.... Vraj sa mu to usadzuje na mozgových závitoch a tieto sú potom nefunkčné.....
To poraď palimu54, on sa k tomu prihlásil. On niekde vypátral že USA sú fúúj.
Lebo sú fúúj, fúúj a fúúj.
-------------------------------------------
Slovenskóó, Slovenskóó, Slovenskóó,
Áno Slovensko 1 to dnes ráno hlásilo v správach.
Zrejme to bolo zvláštne spravodajstvo, určené len pre teba.
že by to bolo rádiu Moskva, alebo že by ranná cenzúra zaspala? To nemám nastavené kedže nechodím pre gážu na hviezdoslavovo tak mám voľný manuál, ale čo ty toľko hlúpostí z jednej hlavy sa nedá, síce ja by som za prachy tiež písal hlúposti
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
jar88
pavol54
lacotinka
pavol54

Apropo hádaj ktorý najdemokratickejší štát ako posledný ešte neschválil legislatívu o právach dieťaťa? Dnes v noci ju schválilo Somálsko ako 196 štát sveta!!!
Jasne.
Somálsko ju bude aj dodržiavať

Ako kedysi ČSSR "šelijaké meždonarodnyje" !!!!

PS
A po 2-3 rokoch sa Somálsko prihlási v OSN za predsedu komisie pre medzinárodný boj proti pirátom
Už som myslel že vymení Saudskú Arábiu v predsedníctve myslím že pre dodržiavanie ľudských práv(nechce sa mi hľadať) alebo práv rodiny. Inak USA dodnes nepodpísalo k právam dieťaťa, a len tak na okraj ani kjotsky protokol o emisiách.
USA nepodpísalo, ale slovensko áno a tým sa zaviazalo že:
------------------------------------------------------------------
2. Za účelom zaručenia a podpory práv stanovených týmto Dohovorom, musia členské štáty, ktoré sú
zmluvnými stranami
tohto Dohovoru poskytovať rodičom a zákonným zástupcom potrebnú pomoc pri
výchove detí a zabezpečiť rozvoj inštitúcií, zariadení a služieb starostlivosti o deti.
3. Štáty, ktoré sú zmluvnými stranami tohto Dohovoru, musia urobiť všetky potrebné opatrenia k tomu,
aby bolo zabezpečené právo detí pracujúcich rodičov využívať služby a zariadenia starostlivosti o deti,
ktoré sú pre ne určené.
(Rodičia majú spoločnú základnú zodpovednosť za výchovu detí a štát ich v tom musí podporovať.
Štát musí poskytovať primeranú pomoc rodičom pri výchove detí.)

--------------------------------------------
To znamená, že náš socanský štát si neplní svoje povinnosti, lebo nebuduje dostatočné množstvo zariadení (zrejme škôlok) a tým upiera základné práva detí, pracujúcich rodičov.
----------------------------
A neplní už aspoň 15 rokov.
----------------
----------------
Toto tiež máme niekde v školských učebných osnovách?
CIELE VÝCHOVY
1. Štáty, ktoré sú zmluvnými stranami tohto Dohovoru súhlasia, že výchova dieťaťa musí smerovať k:
a/ rozvoju osobnosti dieťaťa, jeho nadania a rozumových a fyzických schopností v čo najväčšej miere,
b/ výchove na posilňovanie úcty k ľudským právam a základným slobodám a tiež k zásadám
zakotveným v Charte Spojených národov

---------------------------
Ak to niekto v osnovách nájde, tak maximálne v dvoch vyučovacích hodinách.
No a následky nám tu jasne predvádza skupinka pod vedením buchača.
Pre nich sú ľudské práva a tí čo ich uznávajú len na smiech.
No a samozrejme že vždy musím mať pravdu.
Buchač sa ozval aj s veveričkami a misoft si pozval aj exotiku.
Veď on je extra ču--k, nie hocaký ko---ko.
ak tu ja nebudem tak sa budeš baviť už len sám zo sebou a kto tu potom zahlcuje debatu? TROLL
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Práva detí vo svojej krajine? Okrem množstva iných dôvodov vidím fúkať vietor z Kalifornie.
Mimochodom, Izrael to podpísal?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď dvaja robia to isté, nikdy to nie to isté. :-)
RU
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88, všetko najlepšie k Tvojím narodeninám. Želám Ti peknú oslavu, v kruhu tých, ktorých máš rád a ktorí majú radi Teba. Na zdravie!
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V Moskve sa nachádza 2 až 3 mil. ilegálnych migrantov.
Ich rozloženie v meste. Mapa cca 0:40.
https://www.youtube.com/watch?t=116&v=K5at6asGG3I
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Palinko54, veď čítaj a uč sa slobode a právam a nezosmiešňuj krajinu, kde je to samozrejmosťou.
Už si počul túto vetu?
Som občan spojených štátov a mám svoje práva.
.....strieľať na ktorejkoľvek škole.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
buchač
Pfúúú.
Čím ďalej, tým lepšie.

Biznis s mafiou, biele kone, capo di tuti, obchod s vykurovacím olejom...už tu chýba len červená ortuť...
Ty si sa už z tej hanby zase oklepal?
----------------------------------------------
To si sa zase len na takúto úbohú prekrúcačku zmohol?
Jasne som napísal, že som také veci nikdy nepodporoval a ty nedokážeš stráviť, že som tak pevný charakter.
Serie ťa, že ty si sa k takým "príležitostiam" nedostal, že ťa k tej rabovačke nepozvali.
Zrejme vieš, že to organizovali práve vaši - mečiarovci.
Práve oni vytvárali a organizovali tieto skupiny ekonomických zlodejov. Začínali s cigaretami a alkoholom. Pašovali pod ochranou colných a policajných orgánov a verbovali na to slušných ľudí - normálnych podnikateľov. Korumpovali tie slabšie povahy. Neskôr vytvárali výpalnicke bandy a zbierali peniaze potrebné na rozdelenie Československa.
Robili to synáčikovia tvojich komunistických aparátnikov. Musí ťa veľmi štvať, že teba k tej rabovačke neprizvali. Ty by si bol iniciatívnejší, ako tí, ktorých zverbovali. Dobre by si zbohatol a dnes by si nesedel kdesi v lese s podlomeným zdravím. To nebola len ekonomická kriminalita, oni vraždili aj "biele kone". Na to mali ľudí tvojho charakteru. Tí boli hrdí na svoju "prácu", nie len ochotní robiť tie zverstvá.
---------------------------
To nebol kapitalizmus, to na čo tu neustále nadávaš, bol mečiarizmus. Až Dzurinda ich dal do laty a Mikloš postavil zdecimovanú ekonomiku na nohy. To čo tu teraz máme, to tiež nieje ten zlý kapitalizmus, je to len pozostatok mečiarizmu. Keby nebolo tých, čo nemajú kúska cti a charakteru, bolo by tu inak. To len takí, ako ty, to tu stále zasierajú. Zasierajú aj debatné fóra vo všetkých novinách a dokonca aj tu na Porade. Normálni ľudia sa nemôžu k ničomu vyjadriť, lebo buchač, lebo misoft, lebo Nandrolon, lebo Pavol54 šíria tupú demagógiu.
------------------------------------------------------------
Čo z toho máte? To robíte len preto, že iné, ako ničiť neviete?
Vtip sobotného večera: "Mikloš postavil zdecimovanú ekonomiku na nohy"
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Deň ešte neskončil. Každá rodina má svoje zvyky. Trochu demokracie aj do vzťahov na nete, ja nikomu nehovorím do priebehu osláv. Dokonca poznám rodinu, kde sa narodeniny ani meniny vôbec neoslavujú. Žijú tu. Majú jednoducho iné priority. Nie každý to vie pochopiť.
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

korela
jar88, všetko najlepšie k Tvojím narodeninám. Želám Ti peknú oslavu, v kruhu tých, ktorých máš rád a ktorí majú radi Teba. Na zdravie!
To ma fakt pobavilo, asi to bol vtip. Fakt som sa na tom pousmial, aj že existujú *******************.
Naposledy upravil vlado 33 : 03.10.15 at 17:00
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Deň ešte neskončil. Každá rodina má svoje zvyky. Trochu demokracie aj do vzťahov na nete, ja nikomu nehovorím do priebehu osláv. Dokonca poznám rodinu, kde sa narodeniny ani meniny vôbec neoslavujú. Žijú tu. Majú jednoducho iné priority. Nie každý to vie pochopiť.
Holt jehovisti sú jehovisti...aj tí z tej rodiny chodia od dverí ku dverám a oblbujú ?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
No a samozrejme že vždy musím mať pravdu.
Buchač sa ozval aj s veveričkami a misoft si pozval aj exotiku.
Veď on je extra ču--k, nie hocaký ko---ko.
Ó - aká to pocta! Ako nás porovnáva so sebou! Kdeže to len roztrúbiť? Možno na pôde OSN! Alebo v Európskom parlamente.
Jáááj - najlepšie to bude v Štátnej dume.... Vladimírko liliPutinko bude len rád....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Deň ešte neskončil. Každá rodina má svoje zvyky. Trochu demokracie aj do vzťahov na nete, ja nikomu nehovorím do priebehu osláv. Dokonca poznám rodinu, kde sa narodeniny ani meniny vôbec neoslavujú. Žijú tu. Majú jednoducho iné priority. Nie každý to vie pochopiť.
Holt jehovisti sú jehovisti...aj tí z tej rodiny chodia od dverí ku dverám a oblbujú ?
Tiež som na to hľadela ako na podivnosť, pomyslela som ako na prvé nejakú cirkev, sú veriaci katolíci. Najmä matka s dcérou. Prvoradým cieľom bolo dať deťom to najlepšie vzdelanie, zahraničné študentské pobyty, jazyky a na ich pomery to nebolo až také jednoduché. Takže to chápem. Inak majú všetko potrebné k životu, aj vozový park, a výsledok snahy rodičov sa prejavuje na mzdách už zamestnaných detí, s pár ročnou praxou väčší plat ako v parlamente. Nie príliš vhodný príklad, ale rukolapný.
Ale keby niekto s určitosťou vedel, ktorá kategória vyslovene neoslavuje rodinné sviatky, privítala by som info.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať