Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vlado 33
korela
jar88, všetko najlepšie k Tvojím narodeninám. Želám Ti peknú oslavu, v kruhu tých, ktorých máš rád a ktorí majú radi Teba. Na zdravie!
To ma fakt pobavilo, asi to bol vtip. Fakt som sa na tom pousmial, aj že existujú *******************.
No, odviezdičkuj to kľudne. Ale z ľudského hľadiska je aj jar88 iba človek.
Veď sa tu vybúrte na mne, ak potrebujete prefúknuť ventil.
4 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Veď sa tu vybúrte na mne, ak potrebujete prefúknuť ventil.
Nie je potrebné...

Nandrolon
Korela, ze paradne sa maju, aj vozovy park...
No vidim, ze s jarom mate podobne hodnoty, lebo castokraj je vozovy park aj plechovou rakvou, clovek nikdy nevie. :-)))
Ale všimol som si aj ja, že dosť často je spomínaný korelou AJ tento fakt o (finančných) hodnotách.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vysvetli mi, čo je na tom nenormálne, ak chceš deťom dopriať slušnejší život. Ak na to majú.
Ty nevieš nič o mojich životných prioritách. Ani o záujmoch.
Niekto ide s rodinou na drahé dovolenky, niekto peniaze prepije, a niektorí rodičia dajú všetko čo majú na vzdelanie detí. S niečím sa to nezlučuje?
2 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

korela
vlado 33
korela
jar88, všetko najlepšie k Tvojím narodeninám. Želám Ti peknú oslavu, v kruhu tých, ktorých máš rád a ktorí majú radi Teba. Na zdravie!
To ma fakt pobavilo, asi to bol vtip. Fakt som sa na tom pousmial, aj že existujú *******************.
No, odviezdičkuj to kľudne. Ale z ľudského hľadiska je aj jar88 iba človek.
Veď sa tu vybúrte na mne, ak potrebujete prefúknuť ventil.
Ja si myslím, že dominuje, nenechá priestor iným. Pokiaľ sa niekto prieči, uráža. Preto tu prispievajú len odolní jedinci, nebudem menovať. Mňa uráža, pokiaľ jedinec vystupuje ako vševed (internetový). Doma chrápe a hľadá články. Nedominuje nikde inde, o ostatných témach prehľad nemá. Nie je to zaujímavé?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Parlament som pokladala za vhodné prirovnanie s platom absolventa plateného nadštandardne, pretože zrejme každý vie, za aké peniaze sa tam sedí.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja nechápem, prečo niekto toľko rieši cudzích ľudí, o ktorých nič nevie. Neživoria, ich strava pokrýva a spĺňa každodenné nutričné hodnoty. Nehladujú, skôr naopak. Deti majú svoje byty z rodinného dedičstva. Nie tu. Rodičia svoj.
Ale nerobili nikdy oslavy. Po tej informácii som sa síce pozastavila nad tým, ale neriešila. Každá rodina má iné zvyky. Prvé mi napadlo možno nejaké náboženstvo. To je dnes už vylúčené, tak neviem, proste im to vyhovuje. Žgrloši nie sú v žiadnom prípade. Preto sa pýtam ešte raz, či sa niekto už s tým nestretol v rámci niečoho. Neviem čoho.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vlado 33
Nedominuje nikde inde, o ostatných témach prehľad nemá, je to zaujímavé?
Nie, nie je to zaujímavé. Aj keď viem, že bude adekvátna (čítaj urážlivá) odpoveď...nad tým sa ani nezamýšľam, nakoľko je to stará a známa skutočnosť...

Ale na zamyslenie sa je, čo spomínaš.
Veď v tejto téme je za nadčloveka, kutila, športovca, automechanika, PC odborníka...atď. No nepostrehol som ešte žiadnu relevantnú odpoveď v patričnej téme. Ale šak na Porade sa radí zadarmo...a to asi nie je práve to kóšer pre dotyčného.


Skôr sa čudujem, že táto "zaujímavá" skutočnosť nezaráža aj iných.
Ale zaujímavé je aj to, že dotyčný uráža a zosmiešňuje aj iných (aj ženy) a nie iba tvrdšie jadro.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Moje deti a svadba? Od detstva som im vtĺkala do hláv, že pár plus dvaja svedkovia a najlepšie mimo republiky. Nemusí im nikto pokaziť ich najsvätejší deň, hneď na začiatku im tam vložiť kus negatívnej energie. A nepríjemné spomienky.
Je to ich spečatenie vzťahu a diváci nemusia byť vôbec prítomní.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A o čom to svedčí? Silácke reči, mnoho "yntelygentných" odpovedí, nadávanie navôkol - teda akože veľké EGO.
Ale to znamená, že ho má malého.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Moje deti a svadba? Od detstva som im vtĺkala do hláv, že pár plus dvaja svedkovia a najlepšie mimo republiky. Nemusí im nikto pokaziť ich najsvätejší deň, hneď na začiatku im tam vložiť kus negatívnej energie. A nepríjemné spomienky.
Je to ich spečatenie vzťahu a diváci nemusia byť vôbec prítomní.
Kontrolná otázka :

Pár plus dvaja svedkovia. To snáď chceš povedať, že ani rodičia páru neboli na tej svadbe ???
Alebo sú ešte deti slobodné a v prípade sobáša platí to vyššie, že rodičia budú aut ?
Naposledy upravil buchač : 03.10.15 at 19:41
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

korela
vlado 33
korela
jar88, všetko najlepšie k Tvojím narodeninám. Želám Ti peknú oslavu, v kruhu tých, ktorých máš rád a ktorí majú radi Teba. Na zdravie!
To ma fakt pobavilo, asi to bol vtip. Fakt som sa na tom pousmial, aj že existujú *******************.
No, odviezdičkuj to kľudne. Ale z ľudského hľadiska je aj jar88 iba človek.
Veď sa tu vybúrte na mne, ak potrebujete prefúknuť ventil.
korela, na druhej strane máš pravdu. Všetci sme len ľudia, so svojimi problémami, chorobami atď. Že to jar88 nezmení, je celkom isté.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm.... svadba.... pár + dvaja svedkovia..... najlepšie mimo republiky.....

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Co cakas od ludi ako Korela???
Mal som na svojej svadbe vela ludi, ako aj moji bratia a nikto nikomu tam nic zle neurobil...
Som s manzelkou od 17-tich, brali sme sa po 7 rokoch, co vsetkych prekvapilo, nakolko nebola na rozdiel inych este nabuchana...
Takže klasický normál.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Ano, ja aj manzelka uznavame stare hodnoty na tomto svete. Zase ma to aj vyhodu po zdravotnej stranke... :-)))
Mslíš tým jedna manželka a jedna priateľka ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Nie. V takomto slede....
frajerka /neznasam slovo priatelka/
...
Ja zasa nemám nejak rád výraz frajerka v spojení so ženatým mužom...a ani výraz milenka sa mi nejak nepáči.

Rozoberať nejak nemienim.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Ano, ja aj manzelka uznavame stare hodnoty na tomto svete. Zase ma to aj vyhodu po zdravotnej stranke... :-)))
Ked som raz lezal v nemocnici, tak sa infektolog cudoval, ze preco nemate to a to? Tak opakovane testy... Takeho sme tu uz davno nemali..... Ti infektologovia vidia na tych testoch aj promiskuitu cloveka...
Predstav si, aj ja ich uznávam v tomto zmysle. :-)
Ešte si neprešiel prechodom. Svojím. Keď nepreskočíš, potom riekni, neurobil som hop.
Ale želám vám obom vernosť a vzájomnú dôveru.
Najlepšia rekapitulácia života a azda najúprimnejšia je na smrteľnej posteli.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

buchač
jar88
No a následky nám tu jasne predvádza skupinka pod vedením buchača.
Pozdravujú Ťa veveričky, aj vlky a medvede sa pridali...celý les sa rehoce...
ty si šikulka, keď si s nimi rozumieš
(v horšom prípade si IBA medveď)
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

korela
Deň ešte neskončil. Každá rodina má svoje zvyky. Trochu demokracie aj do vzťahov na nete, ja nikomu nehovorím do priebehu osláv. Dokonca poznám rodinu, kde sa narodeniny ani meniny vôbec neoslavujú. Žijú tu. Majú jednoducho iné priority. Nie každý to vie pochopiť.



napríklad peniaze
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Takze deti su podla mna uplne neschopne, a ani nie su vydate/zenate... Mozno ani nemaju deti...
... byty z rodinneho dedicstva... takze mozu byt aj postihnute, lebo o tie byty sa nijako nepricinili...
Uz nekomentujem...
V mojich ociach budu vzdy menej ako ten, co ma rovnaky byt, na ktory mu rodicia dali 0 sk, lebo po zafinancovani DENNEJ VS im nic neostalo.
A to nehovorim, ze kto uz chce dobrovolne kralukaren... Jedine ten, kto ma ako hlavne byvanie dom.
Neviem rozoznať, či ma tu iba provokuješ, aby si zo mňa vytiahol info. Ale si úplne vedľa. Lepšie peniaze uložené v nehnuteľnostiach ako v banke. A nie v nehnuteľnostiach na SK a CZ. Aby bolo jasno. Žiadne králikárne. Až ty budeš vedieť slovom a písmom 4 cudzie jazyky, tak hodnoť. A absolvenstský plat 3-tis eur. Dnes už viac po pár rokoch. A podstatne. Plus odmeny.
Čo sú v tvojich očiach títo mladí ľudia, dúfam, že nikoho nezaujíma. Prečo by mal mať niekto po tohtoročnom získanom diplome už dieťa, to sa nedá ani vysvetliť, ak nemá partnera. Vydreté štúdium. Ťažké štúdium.
Ide inak o dobre fungujúcu rodinu. Beriem to tak, že im rodičia jednak uľajčili vstup do života, budú mať ľahší štart. To im niekto závidí? To snáď nie. A môže sa to pokladať aj za predčasný svadobný dar. Keď sa chceli rodičia obetovať, je to ich a len ich rozhodnutie.
Keď nevieš, radšej nerieš. Ešte veľa vody na tých Kysuciach pretečie, kým sa dostaví zrelosť v tvojich príspevkoch, pretože sa svojou kvalitou veľmi nelíšia podľa teba tvojho tu najviac kritizovaného človeka. Bibliu máš prečítanú?
3 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
Co cakas od ludi ako Korela???
Mal som na svojej svadbe vela ludi, ako aj moji bratia a nikto nikomu tam nic zle neurobil...
Som s manzelkou od 17-tich, brali sme sa po 7 rokoch, co vsetkych prekvapilo, nakolko nebola na rozdiel inych este nabuchana...
Som rad, ze v Korele som sa nemylil a vladtne moj prispevok mi iba potvrdila...
Takze na jej mieste by som sa nechvalil, lebo vôbec nie je cim... Ja to nazyvam... dotrtkana rodina.. a teraz do mna, korela, taiko... jar88 sa uz asi z jedneho kelta 10-ky v akcii v tescu opil, co uz...


sám by som to lepšie nevystihol
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať