Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
A zase ma tu ten big cock napada...
Prestaň písať sprostosti = nebude ťa mať prečo napádať
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
A zase ma tu ten big cock napada... Vcera vecer som tu mal velmi pekny prispevok, ale pan taiko ho vymazal... Sice v sz som tu ziadal to premazat, ale zase to nepochopil. Nevadi. Skoda, ze ten prispevok nikto necitoval, lebo je tam cast velmi pravdiva a tu cinku by som mu nalozil a dal za pritomnosti kamery a dobrovolneho podpisu dvihnut...
Ps jar, ciastocne mas pravdu, ale zabudol si na viazanost testu na vek. Priklad... Dame rovnaky test tebe a vnucke...
Ty vyriesis 50 % spravne, vnucka 0,5% spravne.
Vysledok? Vnucka 105 a ty 85...
Ja so ten tvoj príspevok čítal, ale nemalo význam ho komentovať.

Ale pokojne to napíš znova a bez vulgárnosti.
Sám si predsa písal, že sa niektoré bremená ťažko dvíhajú, lebo sa nedajú riadne uchopiť. To pri činke neplatí.
------------------------------------------
Ale k veci - guľatinu dvihnem na jednej strane a opriem je o podlahu prívesu tak, aby časť hmotnosti spočívala na zemi a časť na prívese. Následný krok spočíva v prenesení nadpolovičnej hmotnosti nad hranu podlahu a tá sama vyzdvihne zvyšnú hmotnosť guľatiny nad podlahu.
Chce to len rozum a akú takú zručnosť. Jednoducho nezápasiť s tým, ako sprostý chmuľo.
------------------------------------------
No a stými plynovými fľašami ja to obdobné. Raz som sa trošku predvádzal pred jednou skladníčkou v CHZ Nováky. Dvadsať ročná dievčina, 160 cm a možno 55 kg. Pekná blondínka. Keď som mal naloženú asi polovicu zo 150 fliaš, ležérne prikráčala s dvomi fľašami a len tak ležérne mi ich jednu sa druhou šupla na auto. Následne odkráčala ku skladu širokou chôdzou napodobňujúcou kulturistu.
---------------------------------------------------
Je to aj o šikovnosti, nie len o hrubej sile.
---------------------------
PS k tomu IQ - ja nikdy nezabúdam a vždy beriem do úvahy všetky dostupné skutočnosti. Ja nie som, ako ty.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Puritán a veriaci zaostalý zvrhlík v jednej osobe.
Trúfam si povedať, že NIE JE
- ani puritán
- ani veriaci
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Manzelka pred chvilou /ekonomka-mzdarka/ precitala co tu pisem. Jej reakcia bola, ze ci mi sibe, ci sa nehanbim, ze som ako moja babka v 75-rokoch, ktora sa u nas stale a kazde slovo snazila vyvracat 85-rocnej kamaratke s alzheimerom v konecnom stadiu, kedy sa casovo preniesla do svojej mladosti a rozpravala ze s mamou boli na morave a tak /v tom case uz bola jej matka zomreta asi 35 rokov...
Jar, ja uz ti nic nevyvraciam, so vsetkym suhladim, Boh s Tebou.
Zbohom, rad som ta spoznal.
A nepridáš tú Mečiarovú? "...idem od vás, nikomu.....atd" k tomu slza na krajíčku?
-----------------------------------
Aj mne z toho vlhnú oči. A vnučka "Dede nepac".
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon



Manzelka pred chvilou /ekonomka-mzdarka/ precitala co tu pisem. Jej reakcia bola, ze ci mi sibe, ci sa nehanbim, ze som ako moja babka v 75-rokoch




Ťa odhalila
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Manzelka pred chvilou /ekonomka-mzdarka/ precitala co tu pisem. Jej reakcia bola, ze ci mi sibe, ci sa nehanbim, ze som ako moja babka v 75-rokoch, ktora sa u nas stale a kazde slovo snazila vyvracat 85-rocnej kamaratke s alzheimerom v konecnom stadiu, kedy sa casovo preniesla do svojej mladosti a rozpravala ze s mamou boli na morave a tak /v tom case uz bola jej matka zomreta asi 35 rokov...
Jar, ja uz ti nic nevyvraciam, so vsetkym suhladim, Boh s Tebou.
Zbohom, rad som ta spoznal.
Ze pozdravujeme pani manzelku. A nech ta uz lepsie strazi a castejsie kontroluje.
6 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
ale pani pani, pre boha, nestracajte dostojnost. Ked ste ju uz stratili, nestracajte sudnost. A ked ste stratili aj tu, tak aspon cest si zachovajte.

ved nestiham tie Vase "mudrosti" mazat
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

To čo si vytiahol?
To má byť akože biela zástava? A pre koho si ju vytiahol?
--------------------------------------------------------------------------------
Tú vlajku ti neverím. Skôr by som to typoval na dočasné prímerie, lebo vám došla munícia. Alebo si už prišiel na to, že tá vaša munícia nemá predpokladanú účinnosť a treba ju vymeniť.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
ale pani pani, pre boha, nestracajte dostojnost. Ked ste ju uz stratili, nestracajte sudnost. A ked ste stratili aj tu, tak aspon cest si zachovajte.

ved nestiham tie Vase "mudrosti" mazat
Tato výzva sa mi veľmi páči, taiko.
Len komu bola určená? (ale páni) súdruhovia, aspoň česť si zachovajme.
-----------------------------------------------------
Nieje mi dosť jasné, či bola určená len našim, alebo aj vašim. Pre vašich taká výzva nemá dlhodobí účinok a rýchlo na ňu zabudnú. Oni potrebujú dobrý vzor - dobrý príklad. Myslím, že ty by si im mohol byť tým dobrým príkladom a vzorom . Veď stačí tak málo, stačí nestrácať súdnosť a uchovať si akú takú česť a dôstojnosť.
------------------------------------------------------
Tá výzva patrí aj trolom?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tomu sa hovorí podnikanie. Za peniaze danovych poplatníkov.
http://www.omediach.com/marketing/it...14-miliona-eur
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

12000€ za Wifi
Za túto sumu súkromný poskytovateľ zabezpečí WiFi pripojenie na celý rok pre 67 ľudí - 5GHz sieť 20/2Mbit neobmedzený.
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Tá výzva patrí aj trolom?[/QUOTE]

Jaro, nenašiel som na fľašiach hmotnosť. Hmotnosť je uvedená iba na plynových fľašiach. Ja iba toľko, keby som ťa videl niesť takto fľaše, máš okamžitú výpoveď. Si svojím konaním ohrozoval svoju aj verejnú bezpečnosť, asi nepoznáš predpisy. Na záver, iba blbec ohrozuje zdravie iných, nikdy by som si to nedovolil. Aj keby som dvihol neviem čo. Plné fľaše majú okolo 100kg, jej dĺžka ti nedovolí ju bezpečne preniesť, to nie je klada dreva, je hladká ako ženská..................a nebezpečná ako bomba.
Naposledy upravil vlado 33 : 11.10.15 at 18:50
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
Tomu sa hovorí podnikanie. Za peniaze danovych poplatníkov.
http://www.omediach.com/marketing/it...14-miliona-eur
Tak toto sa za našich mladých čias (za sociku) nikdy nedialo. To tí kapitalisti sem zavádzajú takéto maniere?
------------------------------------------------
Generálny riaditeľ SBA Branislav Šafárik tvrdí, že konferencia nie je predražená. Ide vraj o rámcovú zmluvu a všetky služby boli transparentne vysúťažené.
Na margo internetového pripojenia cez wi-fi, ktoré má podľa zverejnených tabuliek stáť 12 000 eur povedal, že ide o technologickú konferenciu, kde bude pripojených množstvo počítačov. Chcú, aby bolo pripojenie dosť rýchle.
Sú vraj chotní prejsť s novinármi položku po položke. Výsledná cena by oproti rámcovej mala byť o 200 až 300 tisíc eur nižšia.
Informácie o konferencii zverejnil odborník z IT branže, Jano Suchal. http://on.fb.me/1htPUUx
Pre mimoriadne vysokú cenu zorganizovali bojkot aj samotná startup scéna, pre ktorú konferenciu vytvorili. http://on.fb.me/1jSATxh
Podľa inštitútu INESS aktuálne prebiehajúca konferencia OpenSlava 2015, na ktorej rečnia tiež profesionáli z celého sveta má náklady 30 000 eur.
---------------------------------------------------------------------
Vraj kontrolu - položka po položke - (že by) či to majú dobre zrátané?
Duvesko a čo s tým?
Treba ich lepšie kontrolovať? Klepnúť každému po prstoch? Vypátrať a pozatvárať?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vlado 33
Tá výzva patrí aj trolom?
Jaro, nenašiel som na fľašiach hmotnosť. Hmotnosť je uvedená iba na plynových fľašiach. Ja iba toľko, keby som ťa videl niesť takto fľaše, máš okamžitú výpoveď. Si svojím konaním ohrozoval svoju aj verejnú bezpečnosť, asi nepoznáš predpisy. Na záver, iba blbec ohrozuje zdravie iných, nikdy by som si to nedovolil. Aj keby som dvihol neviem čo. Plné fľaše majú okolo 100kg, jej dĺžka ti nedovolí ju bezpečne preniesť, to nie je klada dreva, je hladká ako ženská..................a nebezpečná ako bomba.[/QUOTE]

Ale veď tie fľaše, sa za socializmu inak, ako ručne ani nepremiestňovali. To až s príchodom západniarov sa začalo fľaše voziť v košoch a na stojáka. Vykladať pomocou mechanickej ruky.
Keď ju nakloníš, vznikne pri zemi medzierka na prsty. Dole je taký podstavec štvorhranného tvaru a za ten ju ľahko zdvihneš. Fľaša sa po naklonení oprie o hranu podlahy návesu a následne po tej hrane vyšupne hore. Jasné že ľavou rukou ju musíš pridržiavať na hrane a pravou vyhodiť hore.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

jar88
vlado 33
Tá výzva patrí aj trolom?
Jaro, nenašiel som na fľašiach hmotnosť. Hmotnosť je uvedená iba na plynových fľašiach. Ja iba toľko, keby som ťa videl niesť takto fľaše, máš okamžitú výpoveď. Si svojím konaním ohrozoval svoju aj verejnú bezpečnosť, asi nepoznáš predpisy. Na záver, iba blbec ohrozuje zdravie iných, nikdy by som si to nedovolil. Aj keby som dvihol neviem čo. Plné fľaše majú okolo 100kg, jej dĺžka ti nedovolí ju bezpečne preniesť, to nie je klada dreva, je hladká ako ženská..................a nebezpečná ako bomba.
Ale veď tie fľaše, sa za socializmu inak, ako ručne ani nepremiestňovali. To až s príchodom západniarov sa začalo fľaše voziť v košoch a na stojáka. Vykladať pomocou mechanickej ruky.
Keď ju nakloníš, vznikne pri zemi medzierka na prsty. Dole je taký podstavec štvorhranného tvaru a za ten ju ľahko zdvihneš. Fľaša sa po naklonení oprie o hranu podlahy návesu a následne po tej hrane vyšupne hore. Jasné že ľavou rukou ju musíš pridržiavať na hrane a pravou vyhodiť hore.[/QUOTE]


jaro , jaro, fľaše majú 160cm, tvoja ruka v päsť po plece je sotva 70cm. Potrebuješ mať ruku zohnutú, aby si vyrovnal- udržal ťažisko, čo bude dajme tomu 50cm. Máš tak širokú dlaň, aby si udržal bezpečne predmet o priemere 20cm? Pokiaľ si to nosil, bol to hazard, nehovorím, že sa to nedá. Videl si odbitý ventil na kyslíkovej fľaši? Prestrelí celý dom na skrz a poletí ešte 300m.Vieš, videl som machra čo odniesol tri 50kg miešky cementu. Dnes sa pohybuje pomocou vozíka. Ja ho neobdivujem ani mu nezávidím.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vlado 33
jar88
vlado 33
Tá výzva patrí aj trolom?
Jaro, nenašiel som na fľašiach hmotnosť. Hmotnosť je uvedená iba na plynových fľašiach. Ja iba toľko, keby som ťa videl niesť takto fľaše, máš okamžitú výpoveď. Si svojím konaním ohrozoval svoju aj verejnú bezpečnosť, asi nepoznáš predpisy. Na záver, iba blbec ohrozuje zdravie iných, nikdy by som si to nedovolil. Aj keby som dvihol neviem čo. Plné fľaše majú okolo 100kg, jej dĺžka ti nedovolí ju bezpečne preniesť, to nie je klada dreva, je hladká ako ženská..................a nebezpečná ako bomba.
Ale veď tie fľaše, sa za socializmu inak, ako ručne ani nepremiestňovali. To až s príchodom západniarov sa začalo fľaše voziť v košoch a na stojáka. Vykladať pomocou mechanickej ruky.
Keď ju nakloníš, vznikne pri zemi medzierka na prsty. Dole je taký podstavec štvorhranného tvaru a za ten ju ľahko zdvihneš. Fľaša sa po naklonení oprie o hranu podlahy návesu a následne po tej hrane vyšupne hore. Jasné že ľavou rukou ju musíš pridržiavať na hrane a pravou vyhodiť hore.

jaro , jaro, fľaše majú 160cm, tvoja ruka v päsť po plece je sotva 70cm. Potrebuješ mať ruku zohnutú, aby si vyrovnal- udržal ťažisko, čo bude dajme tomu 50cm. Máš tak širokú dlaň, aby si udržal bezpečne predmet o priemere 20cm? Pokiaľ si to nosil, bol to hazard, nehovorím, že sa to nedá. Videl si odbitý ventil na kyslíkovej fľaši? Prestrelí celý dom na skrz a poletí ešte 300m.Vieš, videl som machra čo odniesol tri 50kg miešky cementu. Dnes sa pohybuje pomocou vozíka. Ja ho neobdivujem ani mu nezávidím.[/QUOTE]
Ale po rovine sa fľaša samozrejme že nenosí, odvaľuje sa vo zvislej (mierne naklonenej) polohe. Jednou rukou ju chytíš za čapicu, nakloníš do strany a druhou šulkáš dopredu.
Prípadne sem tam trošku kopneš nohou do spodnej hrany.
Tá dievčina v Novákoch práve tak manipulovala s dvomi fľašami súčasne. Jednu držala v ľavej ruke a kopala pravou nohou a druhú držala pravou rukou a kopala ľavou nohou. Išla s nimi tak, ako keby bola na špacíre.
-------------------------
Je to otázka balancu a nie sily. Rovnako to funguje aj s tou guľatinou a napríklad aj s tým motorom.
----------------------------------
Ty sa tu vyjadruješ, ako niekto, kto ešte nevie jazdiť autom. Že nieje možné pozerať dopredu a zároveň aj dozadu vľavo a aj vpravo, zároveň dávať smerovku a točiť do odbočky, pritom mačkať spojku, radiť rýchlosť a ešte aj pridávať plyn.
A ja si pri tom ešte aj zapaľujem cigáro. To som akože chválenkár?
--------------------------------
Ja to považujem za nenáročnú samozrejmosť.
Naposledy upravil jar88 : 11.10.15 at 21:27
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

jar88
vlado 33
jar88
vlado 33
Tá výzva patrí aj trolom?
Jaro, nenašiel som na fľašiach hmotnosť. Hmotnosť je uvedená iba na plynových fľašiach. Ja iba toľko, keby som ťa videl niesť takto fľaše, máš okamžitú výpoveď. Si svojím konaním ohrozoval svoju aj verejnú bezpečnosť, asi nepoznáš predpisy. Na záver, iba blbec ohrozuje zdravie iných, nikdy by som si to nedovolil. Aj keby som dvihol neviem čo. Plné fľaše majú okolo 100kg, jej dĺžka ti nedovolí ju bezpečne preniesť, to nie je klada dreva, je hladká ako ženská..................a nebezpečná ako bomba.
Ale veď tie fľaše, sa za socializmu inak, ako ručne ani nepremiestňovali. To až s príchodom západniarov sa začalo fľaše voziť v košoch a na stojáka. Vykladať pomocou mechanickej ruky.
Keď ju nakloníš, vznikne pri zemi medzierka na prsty. Dole je taký podstavec štvorhranného tvaru a za ten ju ľahko zdvihneš. Fľaša sa po naklonení oprie o hranu podlahy návesu a následne po tej hrane vyšupne hore. Jasné že ľavou rukou ju musíš pridržiavať na hrane a pravou vyhodiť hore.

jaro , jaro, fľaše majú 160cm, tvoja ruka v päsť po plece je sotva 70cm. Potrebuješ mať ruku zohnutú, aby si vyrovnal- udržal ťažisko, čo bude dajme tomu 50cm. Máš tak širokú dlaň, aby si udržal bezpečne predmet o priemere 20cm? Pokiaľ si to nosil, bol to hazard, nehovorím, že sa to nedá. Videl si odbitý ventil na kyslíkovej fľaši? Prestrelí celý dom na skrz a poletí ešte 300m.Vieš, videl som machra čo odniesol tri 50kg miešky cementu. Dnes sa pohybuje pomocou vozíka. Ja ho neobdivujem ani mu nezávidím.
Ale po rovine sa fľaša samozrejme že nenosí, odvaľuje sa vo zvislej (mierne naklonenej) polohe. Jednou rukou ju chytíš za čapicu, nakloníš do strany a druhou šulkáš dopredu.
Prípadne sem tam trošku kopneš nohou do spodnej hrany.
Tá dievčina v Novákoch práve tak manipulovala s dvomi fľašami súčasne. Jednu držala v ľavej ruke a kopala pravou nohou a druhú držala pravou rukou a kopala ľavou nohou. Išla s nimi tak, ako keby bola na špacíre.
-------------------------
Je to otázka balancu a nie sily. Rovnako to funguje aj s tou guľatinou a napríklad aj s tým motorom.
----------------------------------
Ty sa tu vyjadruješ, ako niekto, kto ešte nevie jazdiť autom. Že nieje možné pozerať dopredu a zároveň aj dozadu vľavo a aj vpravo, zároveň dávať smerovku a točiť do odbočky, pritom mačkať spojku, radiť rýchlosť a ešte aj pridávať plyn.
A ja si pri tom ešte aj zapaľujem cigáro. To som akože chválenkár?
--------------------------------
Ja to považujem za nenáročnú samozrejmosť.[/QUOTE]

Jaro, ja tým autom jazdiť viem, to ty si robíš zo všetkého srandu. Moja práca je, vyhovoriť takým bláznom ako si ty, ich neuvážené konanie. Potom nastupujú kroky.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

vlado 33

Moja práca je, vyhovoriť takým bláznom ako si ty, ich neuvážené konanie.

vari bezpečák ?
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

lacotinka
vlado 33

Moja práca je, vyhovoriť takým bláznom ako si ty, ich neuvážené konanie.

vari bezpečák ?
Nie, na to treba mať povahu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať