Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
buchač
jar88
Pavol54 a misoft,
včera bolo v správach, že nejaký 18 ročný mladík dotĺkol 70 ročnú starenku. Pritom takých činov sa tu dopúšťa veľa 18 ročných mladíkov.
Nebolo by podľa vás dobré, preventívne každého mládenca po dovŕšení 18 roku pre istotu zavrieť? Veď sú to zjavne potencionálni násilníci.
Pre upresnenie...17 ročný a dotĺkol starkého...ale to nie je až tak podstatné.
Lenže to podstatné je trochu iné, teda aspoň podľa mňa.
Henten mladý bol pod obraz Boží...sťatý jak sviňa, čo ale nie je ospravedlnenie. Pred tým, ako napadol starkého, tak sa realizoval ešte na nejakej rozvodnej skrini.
Je ale rozdiel, ak niekto jedná pod vplyvom alkoholu a niekto z náboženských dôvodov...
Zjavne nechápeš, na čo vlastne reaguješ.
Máš jedno, či chápem-nechápem. Reagujem na napísané, to zvyšné je vedľajšie.

Ale spomínaš tú prevenciu o zavretí mládencov po dovŕšení 18 roku.
Ono by bolo niekedy niekedy vhodné pouvažovať aj o znížení tohoto veku...veď šikana na stredných školách je už bežná...na základných školách sa s tým tiež už nie jeden stretol...ba sú prípady, keď sa vyskytla už aj materskej škole.

Možno vyznie ako klišé, ale som toho názoru, že vojenčina z takýchto násilníkov spravila (síce nie vždy) správnych chlapov a po návrate domov sa usadili a žili normálne.
...a toto nevravím iba ja (moji rovesníci), toto vravia aj chlapi 30-nici.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Šikana, mazáctvo robí z chlapca chlapa?
----------------------
Mám sviatok a tak pokračovať nebudem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Šikana, mazáctvo robí z chlapca chlapa?
----------------------
Mám sviatok a tak pokračovať nebudem.
Neblázni človeče...si ma zjavne nepochopil.
Z toho chlapca urobí chlapa niečo úplne iné...
------------------------
Ale keďže je sviatok, tak idem niečo robiť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

magor ostane vždy len magor....či bol alebo nebol na vojne......tieto "decká"si takto riešia svoje vlastné patálie....
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lujza.j
magor ostane vždy len magor....či bol alebo nebol na vojne......tieto "decká"si takto riešia svoje vlastné patálie....
Presne tak.
Ten, kto prišiel na vojnu vychovaný, išiel aj do civilu vychovaný, ale naviac aj poučený.
Ten, kto prišiel na vojnu nevychovaný, zažil mazáctvo a šikanu na vlastnej koži. Dobre pocítil a sám prežil, čo to je za špinavosť a aj tak to, ako mazák, neskôr praktizoval na holuboch. Čo je to potom za chlapa, keď vedome ponižoval iných, nevinných a bezbranných.
----------------------------------------------------
Tu na Porade máme "chlapov", ktorí dodnes uznávajú deku, ako spravodlivý akt výchovy k poslušnosti.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hádanka :

kolko stojí miesto šéfa finnčnej policie vo ficolande ? :


Finančnú políciu, ktorá má vyšetrovanie podozrivých peňažných tokov na starosti, pritom riadi bývalý člen Smeru Bernard Slobodník, ktorý tiež financoval Smer. SME včera potvrdil, že v roku 2011 dal strane na členskom 10-*tisíc eur, teda ešte viac ako Jánoš. Onedlho sa stal šéfom Národnej jednotky finančnej polície.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/8076445/smer-taj...#ixzz3ruzRPBM5
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Prečo sa teológ vyjadruje k politike ???
http://www.sme.sk/autor_info.asp?id=373

Oki, šak môže, čoby aj nie...ALE tie frázy skôr patria na kanceľ.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kuy holandské, kolonizátorské, sa prejavili ???

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

...a možno čím skôr, tým lepšie by bolo v určitých ohľadoch....teda presnejšie, vo väčšine.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Kuy holandské, kolonizátorské, sa prejavili ???

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

...a možno čím skôr, tým lepšie by bolo v určitých ohľadoch....teda presnejšie, vo väčšine.
ich hospodársky rast je zabezpečený vykorisťovaním vo východnej časti. Kto má peniaze určuje pravidlá
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
buchač
Kuy holandské, kolonizátorské, sa prejavili ???

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

...a možno čím skôr, tým lepšie by bolo v určitých ohľadoch....teda presnejšie, vo väčšine.
ich hospodársky rast je zabezpečený vykorisťovaním vo východnej časti. Kto má peniaze určuje pravidlá
neblazni, nik slovakom ani inym narodom nekaze aby sa nechali vykopristovat. Staci nebyt hlupak a nebyt ochotny predat aj vlastnu mater za 30 striebornych. Zato,z nemame moralku, narodnu hrdost, Holandania nemozu
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pred rokom http://www.sme.sk/c/7583946/miliony-...a-udalost.html
a ústretová kvetinka v strede.
Rok je pomerne veľmi dlhá doba na opatrenia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
Kuy holandské, kolonizátorské, sa prejavili ???

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

...a možno čím skôr, tým lepšie by bolo v určitých ohľadoch....teda presnejšie, vo väčšine.
ich hospodársky rast je zabezpečený vykorisťovaním vo východnej časti. Kto má peniaze určuje pravidlá
Bol, je a bude.
História, prítomnosť a konanie do budúcnosti tomu nasvedčuje.
Kolónie v Ázii, momentálne drancujú Východnú Európu...a mienia v tom pokračovať...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
pavol54
buchač
Kuy holandské, kolonizátorské, sa prejavili ???

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

...a možno čím skôr, tým lepšie by bolo v určitých ohľadoch....teda presnejšie, vo väčšine.
ich hospodársky rast je zabezpečený vykorisťovaním vo východnej časti. Kto má peniaze určuje pravidlá
neblazni, nik slovakom ani inym narodom nekaze aby sa nechali vykopristovat. Staci nebyt hlupak a nebyt ochotny predat aj vlastnu mater za 30 striebornych. Zato,z nemame moralku, narodnu hrdost, Holandania nemozu
Prepáč mi, nemyslím si. Vychádza odtiaľ legislatíva, musí sa rešpektovať. Ako by nám pomohla hrdosť vo východnom bloku? Stačí sa upísať. Netreba sa upisovať. Ľudia nevedia nič o vzniku prvej slov. republiky, a hlavne za akých podmienkach vznikla. Keby vedeli, boli by Slováci sebavedomejší. Nechápem, prečo je táto téma ešte stále tabuizovaná a spája sa so spolupáchateľstvom iba na Slovensku, i keď tá istá realita sa konala po celom kontinente. Toto keby mi konečne niekto už raz vysvetlil. Nevyťahujú sa príbehy, že sa udávali sami medzi sebou, čo pokladám za ešte neetickejšie a desivejšie.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Staci nebyt hlupak a nebyt ochotny predat aj vlastnu mater za 30 striebornych. Zato,z nemame moralku, narodnu hrdost, Holandania nemozu
Pche...ono stačí ísť makať (zapredať sa) do Holandska za 5 medených.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Prečo sa teológ vyjadruje k politike ???
http://www.sme.sk/autor_info.asp?id=373

Oki, šak môže, čoby aj nie...ALE tie frázy skôr patria na kanceľ.
Jednoducho, lebo Havran.
Nemám predplatené, celé neprečítané.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
taiko
pavol54
buchač
Kuy holandské, kolonizátorské, sa prejavili ???

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

...a možno čím skôr, tým lepšie by bolo v určitých ohľadoch....teda presnejšie, vo väčšine.
ich hospodársky rast je zabezpečený vykorisťovaním vo východnej časti. Kto má peniaze určuje pravidlá
neblazni, nik slovakom ani inym narodom nekaze aby sa nechali vykopristovat. Staci nebyt hlupak a nebyt ochotny predat aj vlastnu mater za 30 striebornych. Zato,z nemame moralku, narodnu hrdost, Holandania nemozu
Prepáč mi, nemyslím si. Vychádza odtiaľ legislatíva, musí sa rešpektovať. Ako by nám pomohla hrdosť vo východnom bloku? Stačí sa upísať. Netreba sa upisovať. Ľudia nevedia nič o vzniku prvej slov. republiky, a hlavne za akých podmienkach vznikla. Keby vedeli, boli by Slováci sebavedomejší. Nechápem, prečo je táto téma ešte stále tabuizovaná a spája sa so spolupáchateľstvom iba na Slovensku, i keď tá istá realita sa konala po celom kontinente. Toto keby mi konečne niekto už raz vysvetlil. Nevyťahujú sa príbehy, že sa udávali sami medzi sebou, čo pokladám za ešte neetickejšie a desivejšie.
to je pravda s tou legislativou. S tym sa tiez da nieco robit, len je tp na dlhe lakte.
Ja som mal ale skor na mysli
- ochotu pracovat za skoro minimalnu mzdu v 12 hod smenovej orevadzke,
- fakt ze si rozpredavame krajinu, na to ze skleniky nechavame staviat holandanov a potom sa divime, ze tam nasinec bude pracovat za almuznu,
- to, ze ludom nevadi, ze nimi zvoleni ludia davaju za judassky gros neuveritelne stimuly zahranicnym firmam a na slovenske firmy sa kasle.
Sme proste narodom sluhov a ako sluhovia sa aj chovame. Niet potom divu, ze sa vzdy najde niekto, kto to s adostou vyuzije
Naposledy upravil taiko : 21.11.15 at 12:53
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Taiko, to by chcelo dobrovoľníkov poslať do terénu a vysvetľovať situáciu, pretože na to väčšina ľudí vďaka médiám nedokáže prísť. Zaplombovať kanály na televízoroch s tým priblblým slovenským programom a prestať tlačiť bulvár. Ďalšia etapa osvietenstva.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
buchač
Kuy holandské, kolonizátorské, sa prejavili ???

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

...a možno čím skôr, tým lepšie by bolo v určitých ohľadoch....teda presnejšie, vo väčšine.
ich hospodársky rast je zabezpečený vykorisťovaním vo východnej časti. Kto má peniaze určuje pravidlá
neblazni, nik slovakom ani inym narodom nekaze aby sa nechali vykopristovat. Staci nebyt hlupak a nebyt ochotny predat aj vlastnu mater za 30 striebornych. Zato,z nemame moralku, narodnu hrdost, Holandania nemozu
kto má peniaze určuje pravidlá. vieš čo kašli na svojich zahraničných vykorisťovateľov nepredávaj sa 30 strieborných a poď ku mne robiť ak budeš makať poriadne možno ti dám aj minimálnu hodinovú mzdu. a budeš mať národnú hrdosť
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Staci nebyt hlupak a nebyt ochotny predat aj vlastnu mater za 30 striebornych. Zato,z nemame moralku, narodnu hrdost, Holandania nemozu
Pche...ono stačí ísť makať (zapredať sa) do Holandska za 5 medených.
presne zakričal čo sa denne predáva
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
korela
taiko
pavol54
buchač
Kuy holandské, kolonizátorské, sa prejavili ???

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

...a možno čím skôr, tým lepšie by bolo v určitých ohľadoch....teda presnejšie, vo väčšine.
ich hospodársky rast je zabezpečený vykorisťovaním vo východnej časti. Kto má peniaze určuje pravidlá
neblazni, nik slovakom ani inym narodom nekaze aby sa nechali vykopristovat. Staci nebyt hlupak a nebyt ochotny predat aj vlastnu mater za 30 striebornych. Zato,z nemame moralku, narodnu hrdost, Holandania nemozu
Prepáč mi, nemyslím si. Vychádza odtiaľ legislatíva, musí sa rešpektovať. Ako by nám pomohla hrdosť vo východnom bloku? Stačí sa upísať. Netreba sa upisovať. Ľudia nevedia nič o vzniku prvej slov. republiky, a hlavne za akých podmienkach vznikla. Keby vedeli, boli by Slováci sebavedomejší. Nechápem, prečo je táto téma ešte stále tabuizovaná a spája sa so spolupáchateľstvom iba na Slovensku, i keď tá istá realita sa konala po celom kontinente. Toto keby mi konečne niekto už raz vysvetlil. Nevyťahujú sa príbehy, že sa udávali sami medzi sebou, čo pokladám za ešte neetickejšie a desivejšie.
to je pravda s tou legislativou. S tym sa tiez da nieco robit, len je tp na dlhe lakte.
Ja som mal ale skor na mysli
- ochotu pracovat za skoro minimalnu mzdu v 12 hod smenovej orevadzke,
- fakt ze si rozpredavame krajinu, na to ze skleniky nechavame staviat holandanov a potom sa divime, ze tam nasinec bude pracovat za almuznu,
- to, ze ludom nevadi, ze nimi zvoleni ludia davaju za judassky gros neuveritelne stimuly zahranicnym firmam a na slovenske firmy sa kasle.
Sme proste narodom sluhov a ako sluhovia sa aj chovame. Niet potom divu, ze sa vzdy najde niekto, kto to s adostou vyuzije
ale najprv za judášsky groš predali rodinné striebro či zlaté nosnice
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať