Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
sito
taiko
sito
taiko
sito
Čo to trepeš o etike?

Takto, banky 100 %, iní 100 %?
vtipalek, myslel som ten vulgarizmus
Keby to bolo tak, ani ti iní by netajili úsmev, tak ako ho netají ani taiko.

Tak vulgarizmus Ťa trápi, a tých 85 % nie?
Takze, to ze Vahostav okrada ludi znamena , ze sa tu budeme vyjadrovat ako luza?Zabudnime na to. Prepac, ze som rusil tvoje kruhy
I tak še da. Pod koberec ...
sito maj rozum, ako pod koberec? Napisal si vulgarizmus v prispevku, upozornil som Ta, Nepochopil si. Nechce sa mi len s Tebou natahovat, tak som Tvoj prispevok s vulgarizmom zmazal. Nic nie je zamatene pod kobercom, vsetko je teraz v poriadku. Co vas tam ludia dacim popraskovali ci ki fras
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1




Vies Sitko, ju je to tak. Niektorym sa mazu aj cervene pismena, niekomu ani cely vulgarny text nie. Skus zajst do sutaku, trocha polyzovat u spravnych a mas to v pohode.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Neboj, nepopráškovali, to len ty si ako nová metla, bez urážky.

Kto sa tu kedy na vulgarizmy a podobné veci ozval? Korela a ja a "zlízli sme" si to. Ostatní sa na tom zabávali, alebo strčili hlavy do piesku, alebo im to neprekáža. No a ty sitka napomenieš za jedno slovko.
Alayu sme kritizovali za citáty a navrhovali jej nech si urobí svoju tému, urobila a hneď jej ju niekto zmazal. Máme nato príslovie, že je niekto horúco kúpaný.
Jeden člen tu sústavne podpichuje nováčikov a šikovne - najčastejšie v kolónke doplň otázku, alebo v komentároch, aby nezlízol mínusky. Napomenutie moderátorom som nevidela.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Neboj, nepopráškovali, to len ty si ako nová metla, bez urážky.

Kto sa tu kedy na vulgarizmy a podobné veci ozval? Korela a ja a "zlízli sme" si to. Ostatní sa na tom zabávali, alebo strčili hlavy do piesku, alebo im to neprekáža. No a ty sitka napomenieš za jedno slovko.
Alayu sme kritizovali za citáty a navrhovali jej nech si urobí svoju tému, urobila a hneď jej ju niekto zmazal. Máme nato príslovie, že je niekto horúco kúpaný.
Jeden člen tu sústavne podpichuje nováčikov a šikovne - najčastejšie v kolónke doplň otázku, alebo v komentároch, aby nezlízol mínusky. Napomenutie moderátorom som nevidela.
fuuuha, a to vsetko ja? Ja upozornim na vulgarizmy, ked ich zaregistrujem a je mi jedno o koho sa jedna. Ci tak nemam robit? O alaya-inej novej citatovej teme neviem nic. Doplnenia otazok tiez pouzivam nastrojom, ktory je na to urceny a na minusky ja kaslem. Nuz neviem teraz ze co, mam a co nemam, ci mozem, ci nemozem Ci to mam nejak podla skupiniek selektivne riesit ? Ci co vlastne si myslela tym prispevkom? Mna tu Ty do vasej poradackej politiky netahaj Ale zase musim nas pochvalit, ze politizujeme v politickej teme
Naposledy upravil taiko : 26.03.15 at 11:39
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1

Vies Sitko, ju je to tak. Niektorym sa mazu aj cervene pismena, niekomu ani cely vulgarny text nie. Skus zajst do sutaku, trocha polyzovat u spravnych a mas to v pohode.
Polyžovať sa dá na snehu...
Podlizovanie nie je moja doména, na to som nikdy nebol...Ty si na tom ako ?

kukučka
Neboj, nepopráškovali, to len ty si ako nová metla, bez urážky.

Kto sa tu kedy na vulgarizmy a podobné veci ozval? Korela a ja a "zlízli sme" si to. Ostatní sa na tom zabávali, alebo strčili hlavy do piesku, alebo im to neprekáža. No a ty sitka napomenieš za jedno slovko.
Alayu sme kritizovali za citáty a navrhovali jej nech si urobí svoju tému, urobila a hneď jej ju niekto zmazal. Máme nato príslovie, že je niekto horúco kúpaný.
Jeden člen tu sústavne podpichuje nováčikov a šikovne - najčastejšie v kolónke doplň otázku, alebo v komentároch, aby nezlízol mínusky. Napomenutie moderátorom som nevidela.

Žeby to bolo o trafenej husi ?...síce hus nie som a ani trafený, ale predpokladám, že sa jedná o mňa.

To požadovanie upresnenia v komentároch má v mojom prípade iba jeden cieľ. Aby dotyčný buď prišiel sám na svoju chybu, alebo druhá verzia je tá, že si potom následne v odpovedi na ňom zgustnem...no a ?
...a že je niekto šikovný, to sa za chybu považuje ?
Čo sa týka vulgarizmov...a snáď som ja, nejak kua, vulgárny ?
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

taiko
sito
taiko
sito
taiko
sito
Čo to trepeš o etike?

Takto, banky 100 %, iní 100 %?
vtipalek, myslel som ten vulgarizmus
Keby to bolo tak, ani ti iní by netajili úsmev, tak ako ho netají ani taiko.

Tak vulgarizmus Ťa trápi, a tých 85 % nie?
Takze, to ze Vahostav okrada ludi znamena , ze sa tu budeme vyjadrovat ako luza?Zabudnime na to. Prepac, ze som rusil tvoje kruhy
I tak še da. Pod koberec ...
sito maj rozum, ako pod koberec? Napisal si vulgarizmus v prispevku, upozornil som Ta, Nepochopil si. Nechce sa mi len s Tebou natahovat, tak som Tvoj prispevok s vulgarizmom zmazal. Nic nie je zamatene pod kobercom, vsetko je teraz v poriadku. Co vas tam ludia dacim popraskovali ci ki fras
Keď nie pod koberec, tak niekam kde to nie je vidieť, trebarsz do špajze. Alebo oznámiť šéfkovi. Šefko, pozri čo nám cez to, z toho sita vypadlo, Vulgariznus, ale pravdiví a kdekto sa tomu diví ...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ach jáj mama moja, vedela som, že bude zle Nie, nie vás som triafala, ani taiča ani buchyho - všetko ste pochopili naopak. No bite ma, zaslúžim si.

Po 1. nemala som sa miešať medzi vás a po 2. svoju kritiku zopakovaťadresátom, ktorým patrí.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
lenže to sa fígeľ chválil ako vysúťažili nízke ceny a ako sa ponuky od dodávateľov znižovali lebo oni nie sú ako Fico, nemusia stavať predražene
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

východňár východňárom...

http://www.poslednykriziak.sk/otvore...hodniarom/844/
Naposledy upravil bjuty smis : 26.03.15 at 13:00
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
kukučka
taiko, ale veď jar88 pravdu, ty môžeš akurát tak ísť, alebo neísť k urne
hmmmm, je smutne, ze tak rozmysla viac ludi
1. Čo sa volieb týka, povedzme. Ale inak nemá.

2. Žeby sa už rozumu chytali ?
http://aktualne.atlas.sk/polis-smer-...tm_campaign=hp
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

alaya1



Vies Sitko, ju je to tak. Niektorym sa mazu aj cervene pismena, niekomu ani cely vulgarny text nie. Skus zajst do sutaku, trocha polyzovat u spravnych a mas to v pohode.

Ťažký text = asi boli zas ruky rýchlejšie ako hlava



PS

A ešte je aj lenivá, pozrieť si to po sebe pred zverejnením !!! =

nafúkaná
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

kukučka
Neboj, nepopráškovali, to len ty si ako nová metla, bez urážky.

Kto sa tu kedy na vulgarizmy a podobné veci ozval? Korela a ja a "zlízli sme" si to. Ostatní sa na tom zabávali, alebo strčili hlavy do piesku, alebo im to neprekáža. No a ty sitka napomenieš za jedno slovko.
Alayu sme kritizovali za citáty a navrhovali jej nech si urobí svoju tému, urobila a hneď jej ju niekto zmazal. Máme nato príslovie, že je niekto horúco kúpaný.
Jeden člen tu sústavne podpichuje nováčikov a šikovne - najčastejšie v kolónke doplň otázku, alebo v komentároch, aby nezlízol mínusky. Napomenutie moderátorom som nevidela.
Kerýže menovite ?
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

Tweety
Súhlasím na 100 %
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

Tweety
Ale s týmto iba na 99%
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

tannenkau
kukučka
Neboj, nepopráškovali, to len ty si ako nová metla, bez urážky.

Kto sa tu kedy na vulgarizmy a podobné veci ozval? Korela a ja a "zlízli sme" si to. Ostatní sa na tom zabávali, alebo strčili hlavy do piesku, alebo im to neprekáža. No a ty sitka napomenieš za jedno slovko.
Alayu sme kritizovali za citáty a navrhovali jej nech si urobí svoju tému, urobila a hneď jej ju niekto zmazal. Máme nato príslovie, že je niekto horúco kúpaný.
Jeden člen tu sústavne podpichuje nováčikov a šikovne - najčastejšie v kolónke doplň otázku, alebo v komentároch, aby nezlízol mínusky. Napomenutie moderátorom som nevidela.
Kerýže menovite ?
Nuž sme tu dvaja - buchač a ja. Buchač "komentuje" a ja "sekírujem"....
Netreba menovite....
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

misoft
tannenkau
kukučka
Neboj, nepopráškovali, to len ty si ako nová metla, bez urážky.

Kto sa tu kedy na vulgarizmy a podobné veci ozval? Korela a ja a "zlízli sme" si to. Ostatní sa na tom zabávali, alebo strčili hlavy do piesku, alebo im to neprekáža. No a ty sitka napomenieš za jedno slovko.
Alayu sme kritizovali za citáty a navrhovali jej nech si urobí svoju tému, urobila a hneď jej ju niekto zmazal. Máme nato príslovie, že je niekto horúco kúpaný.
Jeden člen tu sústavne podpichuje nováčikov a šikovne - najčastejšie v kolónke doplň otázku, alebo v komentároch, aby nezlízol mínusky. Napomenutie moderátorom som nevidela.
Kerýže menovite ?
Nuž sme tu dvaja - buchač a ja. Buchač "komentuje" a ja "sekírujem"....
Netreba menovite....
Buchy ?

šak to je relatívne nový člen
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- skôr ty si tu holub.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať