Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, máš to veľmi popletené a nepamätáš si to a preto sa ti to zdá ako niečo veľké, neobyčajné, drahé.
Inštaloval som si na svoj asi 4 ročný notebook windows 10, ktorú trebalo vopred "rezervovať", to spočívalo v jednom odkliknutí a celé to je, bolo a bude zdarma.
No a potom som si ho nahodil, boli nejaké problémy pri inštalácii, aj som o nich písal a nakoniec som to tam ako vždy dostal.
Možno pre laika veľká vec, pre mňa ako človeka, ktorého IT aktívne zaujíma a aj sa realizujem bežná rutina.
To, že som jednému dal súhlas keď druhému radil kúpiť mobil lacný, ale hw na špici a aj som mu potvrdil že za tie prachy nič lepšie nekúpi je chválenie sa?
Veď ja mobil nemením, pokiaľ mi hardwérovo neumre. Ak by Sygic neprestal vyrábať na nokiácke telefóny svoju navi, nikdy by som nemenil.
U mňa je mobil iba na dve veci, telefonovanie a navigovanie. A paradoxne za tie najdrahšie mobily obecne /iphony/ by som nedal 5 korún.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon
jar88 Pozri príspevok
Ja som do nich neryl.
Všimli si ma, keď som si kupoval cigarety.(aj ja som ich zaregistroval)
Po pár metroch som za sebou počul, "počkaj starký".
Zo skúseností viem, že akákoľvek reakcia, je ďalším popudom a tak som neragoval a išiel ďalej. Po pár metroch som už počul ďalšiu výzvu a po sekunde dotyk ruky na mojej ruke. Presnejšie medzi ramenom a lakťom pravej ruky.
Podvedome som tú ruku pridržal, aby sa nemohol pustiť a otočil k nemu. Dotočil som to do 270 stupňov, trocha cúvol a bol ba bruchu a ja kolenom na jeho lopatke. To už bol pri nás ten druhý a rukami smeroval ku mne. Tak som mu podal moje ruky a pomohol mu ku kolegovi na zem. Akosi som mu zabudol pustiť ruky a tak sa oprel lícom do chodníka a hneď bola kopa krvi.
Ako vždy, žiadnu zlosť a ani adrenalín som nepociťoval a tak som sa ich opýtal, či sa im niečo nestalo. Než som stihol prvého postaviť na kolená, hukla na nás policajná húkačka a v zápätí som si uvedomil blikanie majáku a pribiehajúceho policajta. Jasné, že išiel hneď ku mne, že čo sa deje a nech ho pustím.


Jar, túto erotickú poviedku si dlho skladal?

Na záver si zabudol dopísať že ten jeden bol piatak na základnej a druhá bola baba, šiestačka

- skoro som sa došťal od smiechu
A aj toto si zober na pieskovisko. Alebo radšej do škôlky.
Tu sa bavia veľkí chlapci a spliaci sú v pieskovisku.
No dobre Old čátrhand a tá o miesiželezovi nebude? a čo je to spliaci?
Jáj Duški prepáč nevidel som tvoj príspevok
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
No dobre Old čátrhand a tá o miesiželezovi nebude? a čo je to spliaci?
Jáj Duški prepáč nevidel som tvoj príspevok
Nevadí..... podstatu si trafil......
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
pavol54
No dobre Old čátrhand a tá o miesiželezovi nebude? a čo je to spliaci?
Jáj Duški prepáč nevidel som tvoj príspevok
Nevadí..... podstatu si trafil......
Presne tak, podstatu trafil, veď čo iné môžeš robiť, keď máš strach o hubu, ako spokojne nastrčiť prdel. Veď nakopať do zadku, je vždy lepšie, ako dostať do zubov.
--------------------------------------
Keď iné, ako sklopiť uši nepoznáte, všetko vám príde ako rozprávka.
Presne to je ten dôvod, prečo budete vždy len drškou zem ryť a pozerať na iných, že oni nechcú a nemusia.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, dneska davas...
Si si isty ze to co fajcis su obycajne cigarety? :-)))))))
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Jar, dneska davas...
Si si isty ze to co fajcis su obycajne cigarety? :-)))))))
možno si nechal od niekoho pripáliť
tento poznáš(Ale to je pravda) V dobách keď sa mohlo ešte okolo vlakov fajčiť. Osloví chlapík s cigou iného fajčiara "Môžeš mi pripáliť?" dopytovaný pohotove odpovedá" Prečo by nie" a už mu pristala päsť medzi očami a debil ešte sa rehlil ako mu pripálil (Inak to je v čechách synonymum pripáliť cigu od cigi, ale dobrá rana päsťou)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

politická schizofénia ako vyšitá : Ukrajinci(za vlády vianočky) si začali brať zadarmo plyn určený pre Európu.Rusi zastavili dodávky Naši premúdrení radcovia vykrikovali treba pritlačiť na Rusov nech nám ten plyn donesú hoci aj v kýbľoch to je ich zmluvná povinnosť. Keď sa rozhodli zlodejov obísť tak naši mudráci vykrikujú že to je neférové a malo by sa zachovať pôvodné vedenie No jedného by z toho asi kleplo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Jar, dneska davas...
Si si isty ze to co fajcis su obycajne cigarety? :-)))))))
Už sa nedivím, že vtedy išli tí dvaja po ňom..... Dal si jedného

a bol geroj.....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď my sme vyriešili záhadu..... je zhúlený.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
politická schizofénia ako vyšitá : Ukrajinci(za vlády vianočky) si začali brať zadarmo plyn určený pre Európu.Rusi zastavili dodávky Naši premúdrení radcovia vykrikovali treba pritlačiť na Rusov nech nám ten plyn donesú hoci aj v kýbľoch to je ich zmluvná povinnosť. Keď sa rozhodli zlodejov obísť tak naši mudráci vykrikujú že to je neférové a malo by sa zachovať pôvodné vedenie No jedného by z toho asi kleplo
Hm...ono by stačilo, aby kleplo hlavne toho jedného...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, dneska davas...
Si si isty ze to co fajcis su obycajne cigarety? :-)))))))
Vždy som si istý a aj tebou som si istý.
Jasne si ten, čo vždy stiahne chvost.
Už pre istotu.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Vy si naozaj neviete zdôvodniť, prečo máte pred opilcami stiahnuté uši aj chvost?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://spravy.pravda.sk/domace/clano...arku-pre-deti/
Ľutujem tých rodičov, ktorí budú niečo nútení riešiť cez túto ombudsmanku.
Veď ona sama, ako ministerka, jednoducho odpisovala rodiny s malými deťmi, vymýšľala zákony, ktoré boli šité horúcou ihlou.... a ke%d sa jej pýtali, ako bude pracovať ako ombudsman, tak len bľabotala niečo o tom, kto to má na starosti a že zákony sú tak dobre "nastavené"...... teda nič konkrétne, len stále to svoje staré - ja nič, to všetko VY!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sme sa prave bavili so zenou.
Aky prinos maju taketo miesta pre spolocnost? A co tato stara nenazrata vrazda tam chce robit?
Jedine sediet, brat plat a robit sa dolezitou.
Vsetky taketo miesta zrusit. Ako aj ten cigan Polak...
Ps: len doplnim co v clanku nie je. Jej mesacny plat sa ma pohybovat okolo 3500 eur/mes.
Nezavidim. Ja by som jej dal 35 000 eur/mesacne. Nech sa tych 40% telcov trosku preberie.
Naposledy upravil Nandrolon : 05.12.15 at 19:31
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veru - hraje sa na dôležitého, pritom je len figúrka, ktorou iní hýbu....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prečo by sme sa mali odlišovať od zbytku scény na svete?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Sme sa prave bavili so zenou.
Aky prinos maju taketo miesta pre spolocnost? A co tato stara nenazrata vrazda tam chce robit?
Jedine sediet, brat plat a robit sa dolezitou.
Vsetky taketo miesta zrusit. Ako aj ten cigan Polak...
Ps: len doplnim co v clanku nie je. Jej mesacny plat sa ma pohybovat okolo 3500 eur/mes.
Nezavidim. Ja by som jej dal 35 000 eur/mesacne. Nech sa tych 40% telcov trosku preberie.
Keď všetky také, tak všetky.
-------------------------
Alebo sú tam aj také, čo nie sú také.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hlúposti kúzelníkov zo Súmračnejhttp://bosak.blog.sme.sk/c/392573/hl...j.html?ref=tit
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Ano, poznas na zemeguli jedneho zivocicha, ktory nie je niekomu poddany???
teraz si ma zaskočil,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať