Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
nie som schopný pochopiť tie tvoje perly, napr :
"
cena pre domácnosť okamžite stúpla iste kvôli zrušeniu krížových dotácii ale to bolo v súvislosti s privatizáciu ( takže tú by sme zrušili aj bez privatizácie a výsledok hospodárenie by mal byť asi rovnaký)..."

celkovo nerozumiem príspevku, ty chceš ako poprieť, že svetové ceny plynu prudko stúpli ?
alebo že boli umelo nízke kvôli krížovým dotáciám ?

je pre teba ťažké si vygoogliť vývoj svetových cien plynu ?

alebo čo si vlastne chcel povedať ....
On chcel povedať, že SPP mohol štátu znášať zlaté vajcia.
Že aj keby zostal SPP v rukách štátu, bol by pri takej cenovej politike ziskový.
--------------------------------------------------
Len stále nevie pripustiť, že zisk v štátnom podniku je možné za každých okolností vytunelovať. Nevie pripustiť, že sa v žiadnom prípade nedá zosmoliť zákon, ktorým by sa tomu dalo zabrániť. Pri správe štátneho majetku, sa normálne uvažujúci človek, nemôže dopustiť trestného činu. Dokonca ani z nedbalosti.
--------------------------------------
A to nespomínam možnosť zadlženia. Tam sa dajú robiť iné kotrmelce. (spomeň si na Duckého)
1 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
bjuty smis
nie som schopný pochopiť tie tvoje perly, napr :
"
cena pre domácnosť okamžite stúpla iste kvôli zrušeniu krížových dotácii ale to bolo v súvislosti s privatizáciu ( takže tú by sme zrušili aj bez privatizácie a výsledok hospodárenie by mal byť asi rovnaký)..."

celkovo nerozumiem príspevku, ty chceš ako poprieť, že svetové ceny plynu prudko stúpli ?
alebo že boli umelo nízke kvôli krížovým dotáciám ?

je pre teba ťažké si vygoogliť vývoj svetových cien plynu ?

alebo čo si vlastne chcel povedať ....
On chcel povedať, že SPP mohol štátu znášať zlaté vajcia.
Že aj keby zostal SPP v rukách štátu, bol by pri takej cenovej politike ziskový.
--------------------------------------------------
Len stále nevie pripustiť, že zisk v štátnom podniku je možné za každých okolností vytunelovať. Nevie pripustiť, že sa v žiadnom prípade nedá zosmoliť zákon, ktorým by sa tomu dalo zabrániť. Pri správe štátneho majetku, sa normálne uvažujúci človek, nemôže dopustiť trestného činu. Dokonca ani z nedbalosti.
--------------------------------------
A to nespomínam možnosť zadlženia. Tam sa dajú robiť iné kotrmelce. (spomeň si na Duckého)
ja len tak na okraj. Kde beries pravo a odvahu hovorit, pisat za inych ? Ludia tu nechapu Tvoje vlastne nazory a Ty si dovolis interpretovat cudzie ? Aby si to niekto mohol za danych okolnosti dovolit, musel by byt neuveritelne arogantny, alebo nie velmi bystry.
Ci si uz naozaj musis vynucovat pozornost za kazdu cenu ?
Toto samozrejme nie je vyjadrenie akehokolvke nazoru, ci postoja k dotknutemu prispevku od pavla.
Naposledy upravil taiko : 11.12.15 at 12:31
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Viem, že ti inteligencia nechýba.
Ale toto čo má byť?
Skús jasnejšie.

------------------------
To čo máš za narážky?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tiež pozerám, ako si sa taiko rozbehol ???

keby som chcel byť zlý, tak skúsim trošku parafrázovať :

kde beries právo a odvahu..............
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
tiež pozerám, ako si sa taiko rozbehol ???

keby som chcel byť zlý, tak skúsim trošku parafrázovať :

kde beries právo a odvahu..............
Ale ja radšej z určitých dôvodov mlčím...
Takže sparafrázujem jeden film...Dobrý, zlý a škaredý.
Budem ..Dobrý a pekný...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Viem, že ti inteligencia nechýba.
Ale toto čo má byť?
Skús jasnejšie.

------------------------
To čo máš za narážky?
to neboli narazky, to su jasne slova s jasnym vyznamom Comu presne si neporozumel ?
Naposledy upravil taiko : 11.12.15 at 15:15
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
tiež pozerám, ako si sa taiko rozbehol ???

keby som chcel byť zlý, tak skúsim trošku parafrázovať :

kde beries právo a odvahu..............
si nedokoncil . Neslobodno sa len tak plano vyhrazat. Ked chces byt zly bud zly, ak nechces byt zly tak o tom nehovor.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
bjuty smis
tiež pozerám, ako si sa taiko rozbehol ???

keby som chcel byť zlý, tak skúsim trošku parafrázovať :

kde beries právo a odvahu..............
Ale ja radšej z určitých dôvodov mlčím...
Takže sparafrázujem jeden film...Dobrý, zlý a škaredý.
Budem ..Dobrý a pekný...
tak tak dobre robis, ak by som ja niekomu na fore zazelal rakovinu, tiez by som uz navzdy mlcal
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bjuty smis
nie som schopný pochopiť tie tvoje perly, napr :
"
cena pre domácnosť okamžite stúpla iste kvôli zrušeniu krížových dotácii ale to bolo v súvislosti s privatizáciu ( takže tú by sme zrušili aj bez privatizácie a výsledok hospodárenie by mal byť asi rovnaký)..."

celkovo nerozumiem príspevku, ty chceš ako poprieť, že svetové ceny plynu prudko stúpli ?
alebo že boli umelo nízke kvôli krížovým dotáciám ?

je pre teba ťažké si vygoogliť vývoj svetových cien plynu ?

alebo čo si vlastne chcel povedať ....
On chcel povedať, že SPP mohol štátu znášať zlaté vajcia.
Že aj keby zostal SPP v rukách štátu, bol by pri takej cenovej politike ziskový.
--------------------------------------------------
Len stále nevie pripustiť, že zisk v štátnom podniku je možné za každých okolností vytunelovať. Nevie pripustiť, že sa v žiadnom prípade nedá zosmoliť zákon, ktorým by sa tomu dalo zabrániť. Pri správe štátneho majetku, sa normálne uvažujúci človek, nemôže dopustiť trestného činu. Dokonca ani z nedbalosti.
--------------------------------------
A to nespomínam možnosť zadlženia. Tam sa dajú robiť iné kotrmelce. (spomeň si na Duckého)
napríklad súkromný enel alebo služby poskytované súkromnej SPP zahraničnou súkromonu firmou atd v štátnych firmách si privlastňuje manažment a v súkromných to preženú cez schránkové firmy alebo iné servisné firmy samozrejme zahraničné. Snívaj ešte chvíľu svoj zlatý sen o poctivosti zahraničného súkromného kapiálu
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
jar88
bjuty smis
nie som schopný pochopiť tie tvoje perly, napr :
"
cena pre domácnosť okamžite stúpla iste kvôli zrušeniu krížových dotácii ale to bolo v súvislosti s privatizáciu ( takže tú by sme zrušili aj bez privatizácie a výsledok hospodárenie by mal byť asi rovnaký)..."

celkovo nerozumiem príspevku, ty chceš ako poprieť, že svetové ceny plynu prudko stúpli ?
alebo že boli umelo nízke kvôli krížovým dotáciám ?

je pre teba ťažké si vygoogliť vývoj svetových cien plynu ?

alebo čo si vlastne chcel povedať ....
On chcel povedať, že SPP mohol štátu znášať zlaté vajcia.
Že aj keby zostal SPP v rukách štátu, bol by pri takej cenovej politike ziskový.
--------------------------------------------------
Len stále nevie pripustiť, že zisk v štátnom podniku je možné za každých okolností vytunelovať. Nevie pripustiť, že sa v žiadnom prípade nedá zosmoliť zákon, ktorým by sa tomu dalo zabrániť. Pri správe štátneho majetku, sa normálne uvažujúci človek, nemôže dopustiť trestného činu. Dokonca ani z nedbalosti.
--------------------------------------
A to nespomínam možnosť zadlženia. Tam sa dajú robiť iné kotrmelce. (spomeň si na Duckého)
ja len tak na okraj. Kde beries pravo a odvahu hovorit, pisat za inych ? Ludia tu nechapu Tvoje vlastne nazory a Ty si dovolis interpretovat cudzie ? Aby si to niekto mohol za danych okolnosti dovolit, musel by byt neuveritelne arogantny, alebo nie velmi bystry.
Ci si uz naozaj musis vynucovat pozornost za kazdu cenu ?
Toto samozrejme nie je vyjadrenie akehokolvke nazoru, ci postoja k dotknutemu prispevku od pavla.
to vieš gule a karty
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
bjuty smis
tiež pozerám, ako si sa taiko rozbehol ???

keby som chcel byť zlý, tak skúsim trošku parafrázovať :

kde beries právo a odvahu..............
Ale ja radšej z určitých dôvodov mlčím...
Takže sparafrázujem jeden film...Dobrý, zlý a škaredý.
Budem ..Dobrý a pekný...
tak tak dobre robis, ak by som ja niekomu na fore zazelal rakovinu, tiez by som uz navzdy mlcal
Veru dobre robím, to viem aj ja bez Tvojho poddžubu...prípadne aj od ...
Takže sa ukľudni radšej aj Ty...prípadne aj ...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
Viem, že ti inteligencia nechýba.
Ale toto čo má byť?
Skús jasnejšie.

------------------------
To čo máš za narážky?
to neboli narazky, to su jasne slova s jasnym vyznamom Comu presne si neporozumel ?
Nerozumiem tomu "jasnému významu".
Rovnako, ako si ty nepochopil moje jasne napísané slová.
Veď čo už, keď ani ostatní nepochopili čo som ti napísal.
------------------------------------------------------------------------
Viem že ti inteligencia nechýba a tak končím. Nemienim sa s tebou prekárať, kde ty, na to berieš právo a odvahu. Kde ju bral pán Vaš viem, ale nepoviem.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

To to su jasne slova s jasnym vyznamom

Však Pavol54, keby sme tak hlúpo neštrngali, mohli sme mať vianoce aj dnes, zajtra a pozajtra a popopopozajtra a aj predpredpredvčerom. A fúúrt.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.glob.sk/mame-kriznik-pripraveny-do-boja/
že sa zo seba nejde pogrcať....ked sa nedávno pchal do euro parlamentu...mu nevadilo..že ako je na tom "jeho loď "...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
http://www.glob.sk/mame-kriznik-pripraveny-do-boja/
že sa zo seba nejde pogrcať....ked sa nedávno pchal do euro parlamentu...mu nevadilo..že ako je na tom "jeho loď "...
Citujem z diskusie :

copco > vpoho • pred 5 hodinami

Ale material zohnal kvalitny.....!!!
----------------------

Aj ja chcééém taký kvalitný matroš...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
http://www.glob.sk/mame-kriznik-pripraveny-do-boja/
že sa zo seba nejde pogrcať....ked sa nedávno pchal do euro parlamentu...mu nevadilo..že ako je na tom "jeho loď "...
Citujem z diskusie :

copco > vpoho • pred 5 hodinami

Ale material zohnal kvalitny.....!!!
----------------------

Aj ja chcééém taký kvalitný matroš...
buchi....ja som to ani nečítala iba jedným vokom.....za 10rokov na kopci som toho videla haba aj hej....keby som to nefiltrovala a bola slaba na žalúdek...grcám a grcám a grcám....bleééééé
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
lujza.j
http://www.glob.sk/mame-kriznik-pripraveny-do-boja/
že sa zo seba nejde pogrcať....ked sa nedávno pchal do euro parlamentu...mu nevadilo..že ako je na tom "jeho loď "...
Však to poznáš z praxe, nechaj ich čo najviac rozprávať a sami sa usvedčia najlepšie
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
Však to poznáš z praxe, nechaj ich čo najviac rozprávať a sami sa usvedčia najlepšie
Niečo z mojej šálky kávy.

Jeden aktivista - snívač na svojej stránke propaguje boj proti zbraniam, dám jeho vyjadrenie pre tých, čo nie sú na FB.
Eduard Chmelár

3 december, 12:45 ·






Dvaja šialenci dnes zastrelili v Kalifornii 14 ľudí. Násilné činy spáchané strelnými zbraňami spôsobujú v USA a v krajinách západnej Európy viac úmrtí ako terorizmus. Pripomínam to tým bláznom, ktorí vnímajú návrh Európskej komisie na zákaz niektorých druhov zbraní ako „odzbrojenie Európy“ či dokonca „porušenie ich základného ľudského práva“. Odhliadnuc od toho, že argumentácia Združenia vlastníkov strelných zbraní je navlas rovnaká a rovnako zvrátená ako argumentácie zbrojárskej lobby, oháňať sa v tomto prípade obavami z terorizmu je choré. Ako zabránili strelné zbrane teroristickým útokom v New Yorku, Madride alebo Londýne? Chceme tu mať vari divoký Západ? Návrhmi ako odstrániť zbrane z ulíc európskych a amerických miest sa nezaoberá len zlý Brusel, ale všetci, ktorým záleží na bezpečnom živote. Aj generálny tajomník OSN Pan Ki-mun vyzval pred dvoma mesiacmi Spojené štáty, aby prijali opatrenia na zníženie počtu násilných činov páchaných strelnými zbraňami po tom, ako ozbrojený muž zastrelil na vysokej škole v americkom štáte Oregon deväť ľudí. Nikto ma nepresvedčí o tom, že v záujme nejakej patologickej vášne pre zbrane by sme to tu mali uľahčovať takým šialencom ako vrah z Devínskej Novej Vsi a ohrozovať bezpečnosť v našich mestách. Táto spoločnosť nepotrebuje viac zbraní, ale viac porozumenia a dialógu. V civilizovanej spoločnosti zbrane do rúk civilistom nepatria. Bodka.
https://www.facebook.com/ChmelarEduard/?fref=ts

Lenže pred časom vravel iné, predposledná odpoveď :
https://docs.google.com/viewer?docex.../Buducnost.pdf
Chmelár.jpeg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.cas.sk/clanok/339117/kani...-manzelky.html

Pekna diskusia....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Prečítal som si článok a toto mi zadrelo do očí

Na mieste našli stoh novín, ktorých bolo 20 – 30 kusov...
Diskusia bola jasná okamžite.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať