Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Tak oredsa si tu imigraciu nevymyslela Merkelova sama http://www.bbc.com/news/uk-politics-18519395
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
buchač
BXLmiami
Ano,ona to s tým pozvaním myslela vážne.Ved obetovala iba Nemky,tak čo.Katastrofa,mala by isť pred Haagsky súd.
Katastrofa ešte len príde...už je proste neskoro. Ono je to na zamyslenie, že ako sa konalo.
Žiadna katastrofa nemusí prísť. V Španielsku je 5 000 000 prisťahovalcov a nič sa tam nedeje.
Ďalšou hlúposťou je, že "už je neskoro". Treba len rozšíriť schopnosti a počty policajtov. Ponúknuť policajtom riadne platy a samozrejme že zrušiť všetky podpory nefachčenkom. Minimálnu mzdu nechať len občanom a prisťahovalcom len mzdu dohodou.
A bolo by vymaľované. Čím viac prisťahovalcov, tým by bola konkurencie schopnejšia ekonomika.
To je vtip, alebo za koho kopeš?
Ty tu rád vtipkuješ v poslednej dobe nejako, proti logike, paragrafy v bývalom režime nepustili.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nemecko rozpútalo 1. sv. vojnu.
Nemecko rozpútalo 2. sv. vojnu.
Nemecko sa pustilo čoskoro po tejto vojne do nového projektu a vliezla im celá Európa dobrovoľne do chřtánu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

sa to nejako nabaluje...

http://debata.pravda.sk/debata/37956...och-migrantov/
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
Tak oredsa si tu imigraciu nevymyslela Merkelova sama http://www.bbc.com/news/uk-politics-18519395
Nie.Ona len svojim konaním zariadila,že sa prestali dodržiavať zákony v EU.A utečenci legálne,nasilu jednoducho prešli viacerými krajinami EU bez registrácie aby sa dostali do Nemecka.Jednoducho na jej pokyn prestala ochrana hraníc EU.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veru, veru....
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...och-migrantov/
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...ero-cudzincov/
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...nych-oznameni/
Toto je výsledok ... výsledok "pomoci" imigrantom" (niektorí sú OK, inteligentní, vzdelaní, prispôsobiví novým okolnostiam.... takých 15% z celkového počtu... ostatok - drží sa toho svojho koránu a podľa ich A...a môžu beztrestne si vziať cudziu ženu... pretože moslimovia ženy považujú za vec).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Veru, veru....
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...och-migrantov/
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...ero-cudzincov/
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...nych-oznameni/
Toto je výsledok ... výsledok "pomoci" imigrantom" (niektorí sú OK, inteligentní, vzdelaní, prispôsobiví novým okolnostiam.... takých 15% z celkového počtu... ostatok - drží sa toho svojho koránu a podľa ich A...a môžu beztrestne si vziať cudziu ženu... pretože moslimovia ženy považujú za vec).
No neviem čo v tom všetci vidíte nejakú vedu (voľne parafrázujem jedného politika a niekoľkých slniečkárov) prišlo k nám skoro jeden milión občanov prenaseldovaných vo svojich zemiach, a z tých zhruba tisíc no nech päťtisíc sa dopustilo v strese takýchto činov, veď to je zanedbateľné množstvo. tak z toho nerobte vedu
Nepamätám aby niektorý obyvateľ zaútočil u nás alebo v Európe na politika ak aj náhodou jeden dvaja(vajciami alebo hračkárskou pištolkou na klausa) to nie je ani tisícina promile TAK PREČO MAJÚ POLITICI SVOJU OCHRANKU A SVOJE(PRIDELENÉ) AUTÁ A LIETADLÁ keď im aj tak nič nehrozí. alebo mám nesprávny názor? Treba im povedať nebojte sa veď strach nemôže byť našim pánom poďte tú istotu zažívať medzi nás .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pali, Pali..... toto čo som uviedol - je len zlomok!
Okrem Germany hlásili podobné "útoky" Fíni, Nóri, Dáni, Rakúšania..... toto nie je ojedinelé len v Nemecku - je to všade tam, kde sa imigranti (ako kobylky) dostali.
Pýtali sa mladistvých násilníkov vo Švedsku (ktorí tam boli nelegálne bez rodičov), ktorých po násilných činoch chytili, že prečo?
Odpoveď bola - Švédi sú slabosi, my sme vyhlásili vojnu, vojnu Švédom.... A prečo Švédi sú "slabosi"? Pretože ak by sa akokoľvek bránili - boli by obvinení z rasovej nenávisti.
Čo sa dialo v Nemecku nedávno? Protestné zhromaždenie voči imigrantom - zakročila polícia VOČI vlastným.... a svojim spôsobom..... z jednej strany jeden kordón a výzvy, aby sa rozišli a pripravené vodné delo, keď chceli demonštranti odísť, z druhej strany ich späť zatlačil druhý kordón, ktorý ich hnal späť proti vodným delám - a výsledok? Dostali sprchu a nakladačku, lebo sa nerozišli na výzvu.... Takto sa "chránia" imigranti, ktorí si dovoľujú čoraz viacej....
Ak terajší požadujú v kresťanských štátoch, aby sa uplatňovalo a bolo v ústave právo šárija - čo na to povedať?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Pali, Pali..... toto čo som uviedol - je len zlomok!
Okrem Germany hlásili podobné "útoky" Fíni, Nóri, Dáni, Rakúšania..... toto nie je ojedinelé len v Nemecku - je to všade tam, kde sa imigranti (ako kobylky) dostali.
Pýtali sa mladistvých násilníkov vo Švedsku (ktorí tam boli nelegálne bez rodičov), ktorých po násilných činoch chytili, že prečo?
Odpoveď bola - Švédi sú slabosi, my sme vyhlásili vojnu, vojnu Švédom.... A prečo Švédi sú "slabosi"? Pretože ak by sa akokoľvek bránili - boli by obvinení z rasovej nenávisti.
Čo sa dialo v Nemecku nedávno? Protestné zhromaždenie voči imigrantom - zakročila polícia VOČI vlastným.... a svojim spôsobom..... z jednej strany jeden kordón a výzvy, aby sa rozišli a pripravené vodné delo, keď chceli demonštranti odísť, z druhej strany ich späť zatlačil druhý kordón, ktorý ich hnal späť proti vodným delám - a výsledok? Dostali sprchu a nakladačku, lebo sa nerozišli na výzvu.... Takto sa "chránia" imigranti, ktorí si dovoľujú čoraz viacej....
Ak terajší požadujú v kresťanských štátoch, aby sa uplatňovalo a bolo v ústave právo šárija - čo na to povedať?
no dobre pretože ak dám formátovať a hodím smajlíka tak mi to šifruje tak na úvod napíšem smajlík smajlík a na konci tiež. Ja veľmi dobre chápem situáciu a realitu preto som napísal aby tí čo nám hovoria "nemajte strach" sa sami od strachu chránia ochrankou. Niekedy tak uvažujem či by Seredské kasárne nemali by pripravené sa vrátiť k svojmu pôvodnému účelu
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mali.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Mali.
krátko a výstižne
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A keby len seredské.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
A keby len seredské.....
Novácke objekty a Sklené boli údajne zbúrané a tie ostatné boli v Poľsku Nemecku a Rakúsku
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

súdruh preceda paošle na pohreb celoživotného bojovníka proti bolševikovi a komunizmu kňaza srholca absolvent vysokej školy politickej ÚV KSČ faiča....

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/20071530/fico-...#ixzz3x0sagbiN

tomu poviem úcta....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
korela
Tweety
Ved o to našej úžasnej vláde ide celé volebné obdobie. Zabaviť národ , odpútať pozornosť od káuz a kauzičiek, aby im nestúpal na päty.
Myslím, že o to ide každej jednej bez rozdielu. To len aby sme ostali aspoň trochu objektívni.
výnosy z úspor klesajú, najviac klesli akciové dôchodkové fondy. Nech žije Kaník jeho bratia v triku
ved to je normalne, ze akciove trhy kolisu. Zato hadam Kanik nemoze, ci ? Keby hranol furt do toho nesparal, nemuseli by DSS tolko optimalizovat.
Dolezite je ze dlhodobo akciove trhy rastu. Aha tu od roku 1900
Kaník môže za to aký sa zaviedol model, nie za to či hodnota akcií klesá alebo padá. Kto má dosť rozumu a prehľadu tak ukladá svoje úspory tam kam uzná za vhodné nie tam kde mu prikáže štát formou zákonov povinne. O tom to je nie tom či to zle zaviedol kaník a dojepracoval fico. Ak ty vieš na základe svojho prehľadu a znalostí dobre investovať svoje preniaze, prečo vychvaľuješ aké je to dobré ak ich musíš povinne investovať s plánovanou stratou tam kde ti to určí štát? Však pre určitú skupinu sú vybrané dôchodkové spoločnosti povinné či?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
súdruh preceda paošle na pohreb celoživotného bojovníka proti bolševikovi a komunizmu kňaza srholca absolvent vysokej školy politickej ÚV KSČ faiča....

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/20071530/fico-...#ixzz3x0sagbiN

tomu poviem úcta....
to nie je neucta, neucta by bola, keby tam isiel sam a nedoniesol veniec, ale jeden karafiat. To ze tam poslal nomenklaturny kader, "bývalého ideologického tajomníka" Okresného výboru KSS, to je arogancia.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
korela
Tweety
Ved o to našej úžasnej vláde ide celé volebné obdobie. Zabaviť národ , odpútať pozornosť od káuz a kauzičiek, aby im nestúpal na päty.
Myslím, že o to ide každej jednej bez rozdielu. To len aby sme ostali aspoň trochu objektívni.
výnosy z úspor klesajú, najviac klesli akciové dôchodkové fondy. Nech žije Kaník jeho bratia v triku
ved to je normalne, ze akciove trhy kolisu. Zato hadam Kanik nemoze, ci ? Keby hranol furt do toho nesparal, nemuseli by DSS tolko optimalizovat.
Dolezite je ze dlhodobo akciove trhy rastu. Aha tu od roku 1900
Kaník môže za to aký sa zaviedol model, nie za to či hodnota akcií klesá alebo padá. Kto má dosť rozumu a prehľadu tak ukladá svoje úspory tam kam uzná za vhodné nie tam kde mu prikáže štát formou zákonov povinne. O tom to je nie tom či to zle zaviedol kaník a dojepracoval fico. Ak ty vieš na základe svojho prehľadu a znalostí dobre investovať svoje preniaze, prečo vychvaľuješ aké je to dobré ak ich musíš povinne investovať s plánovanou stratou tam kde ti to určí štát? Však pre určitú skupinu sú vybrané dôchodkové spoločnosti povinné či?
teraz si podla mna zmiesal dve roviny.
1. Ja som nevychvaloval Kanikov model, lebo ho presne nepoznam. Ja som len pisal ze Kanik nemoze za pokles akciovych trhov. Okrem toho neviem o tom, ze by pre niektorych bol treti pilier povinny, fakt je to tak?
2. Ano dobre pises, ak niekto vie dobre investovat, sporit, nepotrebuje aby mu nieco predpsoval stat. ALe napriklad na odvodoch zivnostnikov vidime, ze mnhoi neodvadzaju nic, alebo minimum, sami si nesetria nic a potom budu plakat nad malymi penziami a pytat peniaze od statu. Kvoli takymto "negramotnym" ludom musi zasiahnut stat a chranit ludi pred nimi samymi.
Podobne je to aj s tymi peniziami a piliermi vo vseobecnosti. Ak by stat ludi nenutil, mnohi by si nesporili a potom nam bude pribudat chudby a bezdomovcov.

A este tak na okraj, to ze platis povinne sukromnym firmam zdravotne poistenie Ti nevadi ? To je podobny priklad
Naposledy upravil taiko : 12.01.16 at 08:14
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko, o treťom pilieri sa tu určite nehovorí, ale o druhom, to je veľký rozdiel, nakoľko tretí pilier sú všetky sporiace komerčné poistky. To už je lepšie tie peniaze prefajčiť a prepiť...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

III. pilier má zmysel len kvôli príspevku zamestnávatela.......a to môže byť celkom zaujímavé
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty, áno, na to som pozabudol, sám ho mám s minimálnym vlastným vkladom aký bol možný kvôli tomu príspevku...
Ja som skôr myslel tie "super poistky v desiatkách/stovkách eur mesačne so super investovaním" :-)))))))))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať